برگزیده های پرشین تولز

1 سخت افزار و 1 نرم افزار کار موبایل، برای کار احتیاج به مکان داریم!

sub_zero_m

Registered User
لایک‌ها
54
با عرض سلام

قصدم از ایجاد این تاپیک این بود که من و دوستم که یکیمون نرم افزار کار و یکی سخت افزار کار موبایل هستیم به دنبال جایی برای کار میگردیم اما هنوز موفق نشدیم و این تاپیک رو به خاطر همین ساختم.

اولویت اولمون اجاره یک مغازه هر چند کوچیک در یک جای پر رفت و آمد و با یک قیمت پایین هستش. حدود 15-20 میلیون سرمایه برای مغازه داریم.

کار هر دو مون در سطح بالا هستش و دوستم سابقه تعمیرات آمپلی فایر رو داشته و در کار خودش استاد شده بود و تعداد زیادی مشتری دائمی برای خودش داشته بود و حالا میخواد وارد این تخصص بشه.

من که نرم افزار هستم تقریبا تمام کارهای ممکنی که برای تعمیر گوشی به روش نرم افزاری هست رو بلدم و انگلیسی و فهمم از مطالب مربوط به موبایل در تمام ضمیمه هاش خوب و قویه چه در گوشی های اندروید، چه iOS. مسائلی مثل روت و S-OFF و Unlock Bootloader برای اندروید و Jailbreak و توییک سیدیا و ساخت Apple ID و برنامه بدون جیلبریک و غیره برای آیفون..

اولویت دوممون هم استخدام در یک مغازه در خصوص تخصصمون یعنی من نرم و دوستم سخت افزار هستش.

این شماره تماس من : 09333224330
و دوستم : 09196219164

اگر کسی پیشنهادی برای ما در این مورد داشت، ممنون میشم در همین تاپیک یا به صورت تلفنی به ما اطلاع بده!

با تشکر!

grive

Registered User
لایک‌ها
364
کدوم شهری>؟

بالا