برگزیده های پرشین تولز

آپلود رو هاست

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
دوستان من یه هاست نامحدود گرفتم که هم فضا هم پهنای باند وتمام امکاناتش نامحدودهست
میخام موزیک و همه چیرو مستقیم رو هاست اپلود کنم درضما رو هاست وردبرس وسایت نصب شده
خواستم ببینم با این کارسرعت لود سایتم کم نمیشه یا مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ممنون میشم توضیح بدین و راهنمایی کنید
چون نمیخام هاست دانلود بگیرم هزینه اضافی بشه

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
مسلما با اینکار به مشکل بف خواهید خورد و هاستتون از سمت هاستینگ قطع خواهد شد در صورتی که بازدید و دانلود سایتتون بره بالا ، به هاستتون فشار میاد .
بهترین کار اینکه هاست دانلود هم تهیه کنید و فایل های دانلودی رو برای آپلود روی هاست دانلود آپلود کنید .

hostgozar.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
معمولا هاست های نامحدود کاملا هم نامحدود نیستند و اگر فشاری به سرور بیارید سایت رو می بندند البته بستگی به سیاست های هر شرکت داره

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
من از میسان وب خرید کردم
خواستم نظر شما دوستانو بدونم چون شاید از خودشون بپرسم برای خرید بگن مشکلی نیست من فقط موزیک اپبود میکنم روش اگه به نظرتون مشکل ایجاد میکنه هاست دانلود میگیرم ولی هاستی که من ازشون گرفتم همه چیزش نامحدود هست همه چی هم فضا هم پهنای باند

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
تازه کار هستند اینطور که معلومه و سعی کنید هاست رو تنها از شرکت های معتبر تهیه کنید ، چون اگه فردا سایتتون رنک زیر 100 بگیره و ایشون یکهو غیبشون بزنه و سرور هاشون قطع بشه هیچ کس پاسخگوی شما نخواهد بود .
همچنین نامحدود بودن امکانات هاستتون ربطی به آپلود نداره ، بله فضا و ... نامحدود است اما برای سیستم سایت و مطالب که میخواین روی سایت منتشر کنید مناسب هست .
در ماه های اول چون احتمالا بازدید سایتتون کم خواهد بود و دانلود از سایتتون کم است مشکلی نداره میتونید اینکار رو بکنید ، اما بعدا که بازدید و دانلود از سایتتون بالا بره (این آقا خودش نمایندگی داره ) شرکت اصلی که این سرور از اونهاست (از شرکت های خارجی یا ایرانی خریدند) ارتباط سایت شمارو بدون اطلاع میتونه قطع کنه (به دلیل اینکه هرچه بازدید و دانلود سایتتون بالاتر بره مصرف بیشتری در سی پیو و رم خواهد شد و در نتیجه به سرور مذکور فشار وارد میشه که این همون دلیلی هست که بدون اطلاع میتونن همچین سایتی رو قطع کنند)اما اگر هاست دانلود داشته باشید دیگه هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارید و راحت میتونید به کارتون ادامه بدید .
اما پیشنهاد آخر : سعی کنید حتما از شرکت های معتبر هاستتون و... رو تهیه کنید تا بدونید طرف مقابلتون کی هست ()*

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
ممنون از راهنمایی تون
تازه کار نیستم!سایت که دارم روش کار میکنم بالای یه سال هست قبلش از طلاهاست که جای معتبری هست خرید میکردم به خاطر اینکه پهنای باند نامحدود نداشتن وسایتم بازدید نسبتن خوبی داشت هر دوسه روز باید پهنای باند خریداری میکردم برا همین اومدم میسان وب که همه چیز نامحدود بهم دادن
به نظرتون اشکالی نداره که سایت رو اون بالابیاد ولی هاست دانلود رو از سایت های معتبر مثل میهن وب هاست خریداری کنم
درضما دلیل اینکه میگم رو هاست سایت ابلود کنم اینه که من روزانه نهایت 30مگابایت اپلود دارم بیشتر نه چون سایت اس ام اس هست گه گاهی اهنگ اپلود میکنم

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
ممنون از راهنمایی تون
تازه کار نیستم!سایت که دارم روش کار میکنم بالای یه سال هست قبلش از طلاهاست که جای معتبری هست خرید میکردم به خاطر اینکه پهنای باند نامحدود نداشتن وسایتم بازدید نسبتن خوبی داشت هر دوسه روز باید پهنای باند خریداری میکردم برا همین اومدم میسان وب که همه چیز نامحدود بهم دادن
به نظرتون اشکالی نداره که سایت رو اون بالابیاد ولی هاست دانلود رو از سایت های معتبر مثل میهن وب هاست خریداری کنم
درضما دلیل اینکه میگم رو هاست سایت ابلود کنم اینه که من روزانه نهایت 30مگابایت اپلود دارم بیشتر نه چون سایت اس ام اس هست گه گاهی اهنگ اپلود میکنم
منظورم از تازه کار (هاستینگ مربوطه بود ) همچنین باید به میزان دانلودی که سایتتون میشه توجه داشته باشید .
مثلا روزانه چند بار در کل از سایتتون بازدید کنندگان دانلود میکنند ، که البته باز هم پیشنهاد همون تهیه هاست دانلود هست چون بالاخره همین 30 مگ 30 مگ بالاخره زیاد میشه ، البته برای خودتون هم بعدا راحت تر میشه و به مشکلی هم برنمیخورید .
بله میتونید هاست دانلود رو از جای دیگه تهیه کنید .
موفق باشید.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
ممنون از راهنمایی خوبتون
فقط من به جای هاست دانلود تو آپلود بودی آپلود کنم مشکلی داره
آیا بازدید کم نمیشه ؟یا لینک کم نمیشه چون میخام جدی سایتو برپا کنم

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
ممنون از راهنمایی خوبتون
فقط من به جای هاست دانلود تو آپلود بودی آپلود کنم مشکلی داره
آیا بازدید کم نمیشه ؟یا لینک کم نمیشه چون میخام جدی سایتو برپا کنم
نه مشکلی نیست

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
پس با این حساب چرا همه از سایت های اپلود استفاده نمیکنن اگه ضرری نداره؟
چرا هاست دانلود میگیرن؟

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
پس با این حساب چرا همه از سایت های اپلود استفاده نمیکنن اگه ضرری نداره؟
چرا هاست دانلود میگیرن؟
به این دلیل که لینک مستقیم باز خیلی بهتر و راحت تر هست برای کاربر ، اما اونا میشن لینک غیر مستقیم . که کاربر ها براشون مستقیم بودن لینک ها مهمتر هست تا غیر مستقیم .
اگر توجه کرده باشید اکثر سایت های دانلودی چه بزرگ چه کوچک ، همه از لینک مستقیم (روی سرور خودشون) و لینک کمکی(روی سرور های دیگه) استفاده میکنند . که اگر یکی مشکل داشت کاربر بتونه از اون یکی دیگه دانلود کنه ، و مشکلی نداره استفاده از این موارد ...
فقط تنها فرقش توی مستقیم و غیر مستقیم بودنشون هست و اینکه کاربر مستقیم رو ترجیح میده تا غیر مستقیم.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اهان
واقعا ممنون از راهنماییتون
من فکر میکردم به ضررر سایت هست لینک غیر مستقیم گذاشتن

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
اهان
واقعا ممنون از راهنماییتون
من فکر میکردم به ضررر سایت هست لینک غیر مستقیم گذاشتن
میشه گفت به عبارتی برای اون سایت ها یه امتیاز محسوب میشه اگر از لینک غیر مستقیم استفاده کنید .
ولی برای خودتون هم اگر میخواین هزینه برای هاست نکنید میتونید از اینگونه آپلودر ها استفاده کنید .

بالا