برگزیده های پرشین تولز

شماره فکس شرکت های ثبت شده رو از کجا میشه پیدا کرد؟

eghana

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان
میخوام ببینم چجوری میشه شماره فکس شرکت هایی که تو یک ماه اخیر ثبت شدن رو پیدا کرد

عزیزان اگه میدونید کمک کنید ...تشکر

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
اگر میخوای تبلیغ خدمات حسابداری یا تبلیغات مشابه براشون بفرستی ، خود اداره ثبت شرکتها و اداره داراییهای مناطق با شما همکاری میکنن و تبلیغ شما رو با مدارک شرکت براشون پست میکنن

اگر مجانی هم میخوای برو سایت روزنامه رسمی ، از تاریخ یکماه پیش تا حالا ..اسم شرکتها و آدرسشون را در بیار... بده به 118 شماره تلفنهاشون رو بگیر... بعد زنگ بزن شماره فکسشون را بگیر یا به همه شماره ها فکس بزن ، اونی که فکس باشه خودش میگیره:D

eghana

Registered User
لایک‌ها
33
داداش ممنون راهکار خوبی بود...امروز رفتم اداره ثبت شرکتا شمارشونو خواستم گفتن نمیدیم ...از 118 هم نمیشه همه شماره ها رو گرفت ...دو سه بار بیشتر با یه شماره زنگ بزنی بهت فحش میدن..

fereshtehogany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
انواع شرکت ها
1- شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی (ولو اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا قید شود
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص:
1- دو برگ اظهارنامه‌ی تکمیل شده‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل اظهارنامه توسط کلیه‌ی سهام داران
2- دو جلد اساسنامه‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه‌ی سهام‌داران
3- دو نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین که به امضای سهام‌داران و بازرسین رسیده باشد
4- دو نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره که به امضای مدیران منتخب مجمع، رسیده باشد
5- فتوکپی شناسنامه‌ی کلیه‌ی سهام‌داران و بازرسین ( برابر اصل در دادگستری‌)
6- ارائه‌ی گواهی پرداخت حداقل 35% سرمایه‌ی شرکت از بانکی که حساب شرکت در حالِ تأسیس در آنجا باز شده است تذکر: درصورتی که مقداری از سرمایه‌ی شرکت، آورده‌ی غیرنقدی باشد ( اموال منقول و غیرمنقول ) ارائه‌ی تقویم نامه‌ی کارشناس رسمی دادگستری، الزامی است و در صورتی که اموال غیرمنقول، جزء سرمایه‌ی شرکت قرار داده شود؛ ارائه‌ی اصل سند مالکیت، ضروری است
7- ارائه‌ی مجوز در صورت نیاز، بنا به اعلام کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت‌ها
2- شرکت با مسئولیت محدود
شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌قید شود.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود:
1-دوبرگ تقاضانامه‌ی ثبت شرکت‌ها با مسئولیت محدود
2- دوبرگ شرکت نامه
3- دو نسخه از اساسنامه
4- دو نسخه صورت‌جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین و هیأت مدیره
5- فتوکپی شناسنامه‌ی شرکا و مدیران و ارائه‌ی مجوز از مراجع ذیصلاح در صورت نیاز.
3- شرکت تضامنی
شرکت تضامنی،شرکتی است که تحت نام مخصوص برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود.اگر دارایی شرکت برای تأدیه‌ی تمام قروض کافی نباشد؛ هر یک ازشرکا مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است. هر قراری که بین شرکا برخلاف این، ترتیب داده شده باشد در مقابل اشخاص ثالث، کان لم یکن خواهد بود. در نام شرکت تضامنی باید عبارت «شرکت تضامنی» ‌و لااقل اسم یک نفر از شرکا ذکر شود.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تضامنی
1- دو برگ تقاضانامه
2- دو برگ شرکت‌نامه
3- دو نسخه اساسنامه

eghana

Registered User
لایک‌ها
33
ممنون داداش از اطلاعات مفیدت ...ولی جسارتا این مطلب ربطی به موضوع نداشت/
من شماره فکس شرکت هایی که جدیدا ثبت شدن رو میخوام ...نمیخوام شرکت ثبت کنم

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
داداش ممنون راهکار خوبی بود...امروز رفتم اداره ثبت شرکتا شمارشونو خواستم گفتن نمیدیم ...از 118 هم نمیشه همه شماره ها رو گرفت ...دو سه بار بیشتر با یه شماره زنگ بزنی بهت فحش میدن..

خب معلومه اداره ثبت شماره رو به شما نمیده. من گفتم میتونی با اداره ثبت مذاکره کنی که قاطی نامه های خودشون به شرکت - روزنامه رسمی یکماه بعد از تاسیس به آدرس شرکت پست میشه- تبلیغ شما را هم بفرستن. بابت این کار هم پول میگیرن

مگه 118 شما یک نفره ؟:D . یعنی چی خب اونا وظیفشونه شماره بدن :D
آدرس را از سایت روزنامه رسمی بگیر شما ، سایتهای 118 آنلاین هم فکر کنم باشه

eghana

Registered User
لایک‌ها
33
خب معلومه اداره ثبت شماره رو به شما نمیده. من گفتم میتونی با اداره ثبت مذاکره کنی که قاطی نامه های خودشون به شرکت - روزنامه رسمی یکماه بعد از تاسیس به آدرس شرکت پست میشه- تبلیغ شما را هم بفرستن. بابت این کار هم پول میگیرن

مگه 118 شما یک نفره ؟:D . یعنی چی خب اونا وظیفشونه شماره بدن :D
آدرس را از سایت روزنامه رسمی بگیر شما ، سایتهای 118 آنلاین هم فکر کنم باشه

حالا چقدری پول میگیرن؟ ..118 قبلنا یه بار یه شماره میخواستم بگیرم دفعه اول درست متوجه نشدم ....دفعه دوم زنگ زدم بازم نتونستم کامل بنویسم دفعه سوم که زنگ زدم یه یارو گوشیو برداشت گفت بسه دیگه بعد قطع کرد ...تو سیستمشون واسه اینکه مزاح تلفنی نداشته باشن میزنن اینی که زنگ زده آخرین بار کی تماس گرفته...
118 انلاینم اصلا نمیشه هیچ شماره ای توش پیدا کرد ...من حتی یدونه از اون شرکتا رو هم نتونستم شمارشو پیداکنم ...سیستم 118 تلفنی خیلی پیشرفته تره

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
حالا چقدری پول میگیرن؟ ..118 قبلنا یه بار یه شماره میخواستم بگیرم دفعه اول درست متوجه نشدم ....دفعه دوم زنگ زدم بازم نتونستم کامل بنویسم دفعه سوم که زنگ زدم یه یارو گوشیو برداشت گفت بسه دیگه بعد قطع کرد ...تو سیستمشون واسه اینکه مزاح تلفنی نداشته باشن میزنن اینی که زنگ زده آخرین بار کی تماس گرفته...
118 انلاینم اصلا نمیشه هیچ شماره ای توش پیدا کرد ...من حتی یدونه از اون شرکتا رو هم نتونستم شمارشو پیداکنم ...سیستم 118 تلفنی خیلی پیشرفته تره
نمیدونم چقدر میگیرن. ولی فکر کنم خیلی :D
عجب 118ی خشنی دارید. :دی. شماره پاسخگو را یادداشت کنید ازش شکایت کنید

بالا