برگزیده های پرشین تولز

مشاوره (خرید، مقایسه، فنی...)

÷

• Total voters
    52

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
داداش بابام که تو کار خرید و فروش ماشین هست پراید 83 دو تیکه رنگ خرید 8.500 با خرج و مخارج واسش دراومد 8.900 ....
بعد از دو سه هفته به چک سه ماهه داد 10.100 شما با 7تومن چی می خواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

raeisi

Registered User
لایک‌ها
26
رفیق در خرید عجله نکنید
اما کمی بجنبید تا مبادا در چند روز آینده قیمتها بازم یه شبه بالا بره و شما بمونید و حسرت...

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
به نظر شما پراید آلبالویی تمیز مدل 80 با CNG 4 ماه بیمه سه سال تخفیف چند می ارزه؟

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
دوستان لطف کنن نظر خودشون رو البته از روی تجربه خودشون و با توجه به شرایط بنده اعلام بفرمایند:
1- تهش بتونم 7 تومان هزینه کنم.
2- اولین تجربه رانندگی با ماشین خودمه.
3- قدم 1.82 هستش!
حالا شما بگید نیوپی کی بگیرم یا پراید(طبعا مدل پایین)؟

هر چی میتونی زودتر بخر چون با این اقتصاد رو به رشد ما تا چند ماه دیگه با 7 میلیون میتونی یه موتور طرح هوندا 125 ایرانی مارک اشی مشی بخری ؟
البته خارج از شوخی به نظر من یه پراید تر تمیز گیر بیاری بهتره تا پی کی .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
نخر حاجی نخر . یه پراید میخری 7 میلیون دردسرات تازه شروع میشه . هر روز یه جاش می لنگه . پرایدی هم که 7 تومن واست تموم شده صفر نیست که مصرف سوختش کم باشه مثل چی میخوره بنزین رو . یه موتور بخر از این جدیدا که خوشگله اونم دست دومشو . با اون برو اینور اونور . new pk آز کجا دراومد دیگه ؟ ادم یاده new sonata یا new azera میوفته که کل ماشین رو عوض کردن اصلا به قبلی شبیه نیست . اینام اینطور کردن ؟ یا لاستیکاشو فقط دور سفید انداختن ؟

hmdn2012

Registered User
لایک‌ها
57
چه چیز این تعجب داره ؟ نمونه همین رو هفته پیش تو کوچمون دیدم , یکی دو روز پارک بود , فکر کنم مهمون یکی از همسایه ها بود
عزیزم بیوک ایران (همون بیوک.b3)
که پره همه جا ریخته !
این نکتش اینه که مدل 82 ه ! بیوک دیگه از 68- 68 به اینور خط تولیدش تو ایران جمع شده
حالا اینی که شما میگی یعنی ترخیص 82 بود ؟!

hmdn2012

Registered User
لایک‌ها
57
یه مدت وارد میکرد پارس خودرو.بعدش هم که مونتاژ میکرد.پشت بعضی خودرو های آمریکایی(نوا.بیوک )دیدین نوشتن بیوک ایران.اینارو پارس خودرو مونتاز میکرد.البته داستان واسه حدود 25 یا 30 سال پیشه ها.ترخیص 1382 هم باید ببینی چی بوده واسه خودش داستان چیده
بله حرف شما که درست
منتها این ترخیص 82 !!! نمیدونم چیه داستانش !

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
فكنم اتاقه ٨٢ هست!
يعني رفته از ckd پارس خودرو يه اتاقه كامل با پارتي بازي گرفته بعد پارس خودرو نامه ميده كه اين اتاق ماله همون ٨٢ هست
اخه كارخانجات وظيفه دارن تا چندين سال بعد اين كه يك ماشينو توليد كردن مثلا ١٠عدد ماشين كاملو به صورت جدا نگه دارن ( براي شرايط خاص)
حالا احتمالا اين مونده بوده ديگه !!!! مزايده يا پارتي بازي چيزي بوده ردش كردن!

Sent from my iPhone using Tapatalk

fightman22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقايوني كه اطلاع ندارند لطفا نظر ندن كسي كه مجبورتون نكرده اظهار نظر كنيد.ماشين مال بنده هست ...سال 82 صفر از كارخونه اومده بيرون و كاركرد فعلي ماشين 21000 هست.شما كه ميگي اتاق ماشين عوض شده!! ديدي ماشينو ؟ مگه پرايده‌؟ شما سراغ داري كسيو كه تو مزايده هر نوع ماشين آمريكايي بالاي 1372 رو با ژارتي يا هرچي خريده باشه كه ميگي ؟؟!! حتي وارداتي هم نداشتيم و محض اطلاع ميگم آخرين نمونه موجود در ايران 1372 مي باشد نه 1382!! ممنون ميشم به صورت كشكي نظر نديد شمايي كه نه مدارك و نه خود ماشين رو نديديد.

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
آقايوني كه اطلاع ندارند لطفا نظر ندن كسي كه مجبورتون نكرده اظهار نظر كنيد.ماشين مال بنده هست ...سال 82 صفر از كارخونه اومده بيرون و كاركرد فعلي ماشين 21000 هست.شما كه ميگي اتاق ماشين عوض شده!! ديدي ماشينو ؟ مگه پرايده‌؟ شما سراغ داري كسيو كه تو مزايده هر نوع ماشين آمريكايي بالاي 1372 رو با ژارتي يا هرچي خريده باشه كه ميگي ؟؟!! حتي وارداتي هم نداشتيم و محض اطلاع ميگم آخرين نمونه موجود در ايران 1372 مي باشد نه 1382!! ممنون ميشم به صورت كشكي نظر نديد شمايي كه نه مدارك و نه خود ماشين رو نديديد.
درست بیا توضیح بده.دو نفر هم مثله من نمیدونن آشنا بشن با قضیه دیدی یکی از همینا مشتری بودن.این چه لحنه صحبت کردنه؟یه جوری از ماشینت تعریف میکنی انگار تو کل دنیا فقط 10 تا ازش تولید شده.خوب بفروشی قربان.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
حالا اینی که شما میگی یعنی ترخیص 82 بود ؟!
دیگه من از سال ساخت و غیره که خبر ندارم , ولی تر و تمیز بود

ممنون ميشم به صورت كشكي نظر نديد شمايي كه نه مدارك و نه خود ماشين رو نديديد.
حال میکنیم بصورت کشکی نظر بدیم , شما مُجّلی داری ؟
یه جور در مورد ماشین صحبت میکنه که انگار پورشه داره میفروشه

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
دوستان لطف کنن نظر خودشون رو البته از روی تجربه خودشون و با توجه به شرایط بنده اعلام بفرمایند:
3- قدم 1.82 هستش!
پراید بگیر.......... هر مدلی باشه بگیر......... ولی دوگانه.
چون وقتی قیمت بنزین بره بالا دوگانه غوغا می کنه.........
در نتیجه قیمت ماشین دوگانه سوز خود به خود یک ، دو میل میره بالا........

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام دوستان

داستان ما اینه که ما یک ریو مدل 90 داریم ، این ریو اصلا به شخص بنده رکاب نمیده ، هر 2-3 ماه تصادف دارم !!! در همشون هم مقصر نیستم ! یا از خط ویژه میزنن ، یا از پشت میزنن ، یا طرف چراغ قرمز رد میکنه میاد میزنه به بقل ما :|

من 6-7 ساله رانندگی میکنم تمام تصادفاتم با این بوده ! هر دفعه هم 1 ماه میمونه صافکاری !!! عین آدم هم میرونم ، از اینا نیستم که دستی بکشم و دریف کنم و ....

خلاصه ! ما یک پروتون ویرا هم داریم که مال پدر هست که مدل 84 هستش که پدر ما خار و مادرش رو با هم یکی کرده ! ولی واقعا ماشین عالی هست ، از سال 84 نه دیسک صفحه خواسته ، نه لنت ، نه تسمه تایم ، خلاصه هیچ قطعه ایش خراب نشده .

حالا به نظر شما ما این ریو رو بفروشیم و پدر یک ماشین نو بخره ، منم این پروتون رو یه 5-6 تومن خرج بدنه و موتور و ایناش کنم و سوار بشم . استفاده خاصی هم ندارم ، نه مسافرت میرم نه میمون بازی در میارم ، صبح و ظهر و شب میرم شرکت و برمیگردم .

میخوام نظرتون رو بدونم ، آیا پروتون قطعاتش گیر میاد ؟ کلا نظرتون چیه ؟ چون من دیگه سرمو بزنن ریو رو سوار نمیشم ! مطمئنم ایندفعه میمیرم :D
داداش پروتون هيچيش نشده ميخواي ٥-٦ ت خرجش كني ؟:دي
چه بلايي سر اون ريو مادر مرده اوردياااا.دلم براش ميسوره
البته ريو هم از ٨٩ افت كيفي داشت

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
3- قدم 1.82 هستش!
اگه كم خرج و دردسر مسخواي نيو پي كي
پرايد ٨ تومني پيرت ميكنه

بالا