برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
این بازی کجا بازی دیشب کجا که شبیه دربی خودمون بود
تیمی که بازیکن نداره مجبوره اونم تو خونه حریف دفاعی بازی کنه
البته رئال هم اولاش دفاعی بازی میکرد دیشب

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
احتمال بازگشت مسوت به لالیگا؛ بارسلونا به دنبال اوزیل
پس از شایعات مبنی بر خروج فابرگاس از بارسلونا، آبی اناری ها قصد دارند هافبک سابق رئال مادرید را در اختیار بگیرند.
این هافبک آلمانی، پس از حضورش در لیگ برتر نتوانست خود را ثابت کند و فصلی پرفراز و نشیب را سپری کرد.
حالا، تلویزیون بارسلونا، گزارش می‌دهد که کاتالان‌ها قصد دارند هافبک 25 ساله ی سابق رئال مادرید را در اختیار بگیرند.
مشخص نیست که آیا آرسنال رقمی پایین تر از 42 میلیون پوندی که برای خریدش از رئال پرداخت کرده را قبول می‌کند یا خیر.
پائول برین تورنر، از روزنامه‌نگاران مشهور TalkSport در این باره گفت: "سال 2011 او به بارسلونا بسیار نزدیک بود. اوزیل یکی از اهداف جدی بارسلوناست و آنها قصد دارند او را آبی اناری پوش کنند.
قیمت پیشنهادی حدود 30 میلیون پوند است، البته که نمی‌توانم تصور کنم آرسنال روی این مبلغ تصمیمی بگیرد."uploadfromtaptalk1398328467346.jpg

فرستاده شده از C5303ِ من با Tapatalk

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
آرسنال مثل همه باشگاه های درست حسابی سهام دار داره و هیئت مدیره نه مالک!! برای بار دهم!
اینکه سهام دار عمدش ثروتمنده چه ربطی به خرید داره!! مگه قرار هست مثله چلسی از جیب خرج کنیم؟

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
مورینیو و آنجلوتی از قدیم الایام بیشتر عملگرا (نتیجه گرا ) بودند

اما من میگم اگر دفاع چلسی اتوبوسی هست
دفاع رئال در بازی دیشب دولایه ی چند اتوبوسی بود

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
رئال درسته دفاعی بود سیستمش ولی با 3ضرب میومدن رو دروازه ی حریف و حتی گاهی اوقات تو دفاع هم پرس می کردن بایرنو! ولی چلسی کلاً یه تورس گذاشته بود جلو هیچ توپی هم نیاوردن جلو! ویلیان حتی از دفاع چپ عادی یک تیم هم عقب تر بازی میکرد!!
در کل این حرف که دفاع اتوبوسی و دفاع لوکوموتیوی کلاً چرته! ولی این که مورینیو به سبک بازی وستهام گفته بود دهه ی 90ای خیلی چرته!!

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
رئال درسته دفاعی بود سیستمش ولی با 3ضرب میومدن رو دروازه ی حریف و حتی گاهی اوقات تو دفاع هم پرس می کردن بایرنو! ولی چلسی کلاً یه تورس گذاشته بود جلو هیچ توپی هم نیاوردن جلو! ویلیان حتی از دفاع چپ عادی یک تیم هم عقب تر بازی میکرد!!
در کل این حرف که دفاع اتوبوسی و دفاع لوکوموتیوی کلاً چرته! ولی این که مورینیو به سبک بازی وستهام گفته بود دهه ی 90ای خیلی چرته!!

شما روت میشه هنوز پست بد اینجا ؟
20 نفرو که یادته ؟؟ چلسی جز 4 تا رو که یادته ؟
مرد باش پس ولی گاهی رو حرفت باش

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
این جمله ی آخری دقیقاً یعنی چی! ==> مرد باش پس ولی گاهی رو حرفت باش
اتفاقاً دیشب داشتم فکر میکردم این 25 نفر رو چجوری انتخاب کنم؟ شما راهی به ذهنت میرسه!!

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
اتفاقاً دیشب داشتم فکر میکردم این 25 نفر رو چجوری انتخاب کنم؟ شما راهی به ذهنت میرسه!!

من نمیدونم . والا ما تا حرف بزنیم بن میشیم
به آشناهات هم این مورد و انجام بدی قبوله . فقط شما عمل کن
فقط ببین من کی بهت گفته بودم . پارسال . حال کن پیش بینی و

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
حامد پول منو کی میریزی؟:D

من نمیدونم . والا ما تا حرف بزنیم بن میشیم
به آشناهات هم این مورد و انجام بدی قبوله . فقط شما عمل کن
فقط ببین من کی بهت گفته بودم . پارسال . حال کن پیش بینی و
به قول یه بنده خدایی تتتتتتفففف واقعاً !!!
اصلان شما که عجله نداری، مشخصه انسان صبوری هستی!! خخخخخ
جناب فرزاد سادشی! شما که اصلاً در پیش بینی هات حرفی نیست! مردان استنفوردبریج زدن همه رو داغون کردن!!

ای کاش این پست رو کوت نمیکردم آخه منو چه به دفاع اتوبوسی!:general306::general306::general306::general306:

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
گزارش روز : تمام ورودی و خروجی های بارسلونا در فصل بعد
بارسلونا با به تعلیق در آمدن حکم فیفا این اجازه را دارد تا در پنجره نقل و انتقالات تابستان اقدام به خرید بازیکن کند
تا چند روز پیش باشگاه بارسلونا محکوم به ممنوعیت خرید بازیکن در دو بازار نقل و انتقالات بعدی شده بود و تمام برنامه های این باشگاه با این حکم دستخوش تغییر و تحول شد.
پس از ناکامی در دو جام حذفی و لیگ قهرمانان ، صحبت از وقوع یک انقلاب در باشگاه به میان آمد ؛ اما رئیس باشگاه این ادعا را رد کرد و بحث یک بازسازی عمقی و دقیق به ***** زوبی زارتا را مطرح کرد.
دیروز فیفا حکم قبلی خود بر علیه بارسا را به حالت تعلیق در آورد و از باشگاه باسلونا خبر می رسد که طی روزهای آینده در مورد برنامه های باشگاه در فصل 2014-2015 یک تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.
روزنامه AS در شماره امروز خود نگاهی داشته به تحولات احتمالی آتی در باشگاه بارسلونا که در زیر می آید :

خروجی ها :
در پروژه بازسازی بارسلونا این بازیکنان به احتمال زیاد باشگاه را ترک خواهند کرد : والدس ، پینتو ، آلوس ، پویول ، سانگ ، دوس سانتوس ، افلای ، کریستین تیو و کوئنکا
در مورد الکسیس سانچس و فابرگاس هنوز شبهاتی وجود دارد. یک روز خبر می رسد که منچستر یونایتد خواهان فابرگاس است و روز دیگر خبر توافق یووه با بارسا بر سر سانچس در خروجی ها قرار می گیرد. اما شنیده های ما از باشگاه بدین صورت است که بارسا و اتلتیکو قصد معاوضه سانچس با دیگو کاستا را دارند.

قرضی ها :
رافینیا ، دلوفئو و بوژان بازیکنان قرضی بارسلونا هستند که در تیم های دیگر به بازی مشغولند. رافینیا که اکنون در سلتا بازی می کند در پایان فصل به بارسا باز خواهد گشت و آنجا در مورد آینده او تصمیم گیری خواهد شد.
شایعات حاکی از آنند که وی به انگلستان خواهد رفت. اما دلوفئو به طور حتم یکسال دیگر در اورتون باقی خواهد ماند . او بازیکن محبوب روبرتو مارتینز سرمربی اورتون است.
بازگشت بوژان از آژاکس به بارسا هم امر بعیدی به نظر می رسد هرچند که یکسال دیگر از قرارداد قرضی او باقی مانده است
خریدها :
تر استگن و هلیلویچ دو خرید قطعی بارسا برای فصل آینده هستند که البته با تصمیم فیفا این خریدها به حالت تعلیق در آمدند. اما با رفع این محکومیت یک بار دیگر در آستانه امضای قرارداد با بارسا قرار گرفته اند. علاوه بر این دو ، بازیکنان دیگری نیز به بارسا اضافه خواهند شد که به ترتیب پست بازیشان نگاهی خواهیم داشت به آنها :

دروازه بان :
بدون شک این پست از لحاظ تاریخی همیشه بری بارسا حساس و دردسر ساز بوده است. تراشتگن آلمانی بطور حتم بعنوان دروازه بان اصلی به تیم خواهد آمد و البته با رفتن پینتو ، برای پست دروازه بانی دوم ، دروازه بان جوان بارسا یعنی یوردی ماسیپ گزینه مورد نظر زوبی زارتا خواهد بود.

خط دفاع :
خط دفاعی ، پاشنه آشیل بارسا در تمام طول تاریخش است . با رفتن پپ گواردیولا و جانشینی تیتو ویانوا ، وی از تیاگو سیلوا به عنوان گزینه دفاع مرکزی نام برد که البته او به پاریس رفت . در سال جاری هم تاتا مارتینو روی بازگشت پویول به فرم ایده آل حساب کرده بود که آن هم با شکست مواجه شد. در حال حاضر از " هوملس " آلمانی به عنوان جدی ترین گزینه برای خط دفاعی یاد می شود. ضمن اینکه برای دفاع راست ، بارسا روی خرید کوادرادو از فیورنتینا حساب باز کرده. ضمن اینکه مونتویا نیز می تواند در این پست بازی کند.

میانه میدان :
بارسا قصد دارد که یک هافبک دفاعی خوب را به خدمت بگیرد که در این میان همه راه ها به ویدال ختم می شود. البته جذب این بازیکن از یووه کمی سخت و بعید به نظر می رسد. همچنین برونو سوریانو از ویارئال ، سامپر از تیم دو بارسا و دنیس سوارز از تیم جوانان بارسا دیگر گزینه های مورد نظر هستند.البته شایعاتی در مورد خرید اوزیل هم شنیده می شود که هنوز از طرف باشگاه بارسلونا تایید نشده است.
خط حمله :
با وجود اینکه نیاز به یک مهاجم گلزن در بارسا احساس می شود و زوبی زارتا احتمال خرید یک مهاجم گران قیمت را رد نمی کند ، هنوز گزینه خاصی در بازار برای این پست مطرح نشده است.uploadfromtaptalk1398344939020.jpguploadfromtaptalk1398344950006.jpguploadfromtaptalk1398344968711.jpguploadfromtaptalk1398344990578.jpguploadfromtaptalk1398345002522.jpg

فرستاده شده از C5303ِ من با Tapatalk

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
حامد جون دستت درد نکنه بابت واریز امروزت.
امتیاز بازارچت رو هم الان میدم.
:-D:-D:-D

Sent from my GT-I9300

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
حامد منم فراموش نشم، شماره کارتم رو پ.خ کردم : )))

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
آرسنال مثل همه باشگاه های درست حسابی سهام دار داره و هیئت مدیره نه مالک!! برای بار دهم!
اینکه سهام دار عمدش ثروتمنده چه ربطی به خرید داره!! مگه قرار هست مثله چلسی از جیب خرج کنیم؟
از کی تا حالا ارسنال شده جز باشگاهای درست حسابی.........
بعدشم رومن از هزارجا درامد داره سود اونهارو خرج چلسی میکنه شما نگران از جیب خرج کردن رومن نباش با گدا بازی هم تیمتون به جایی نمیرسه همون 4یا پنجم خواهید ماند تا ابد

بالا