برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
سلام
من هم افتادم اداره مهندسی د و پ غ ع نهاجا
اینجا کجا هست اصلا؟اگه ادرس رو بلدید به ما هم بگید لطفا.
راستی با لباس آشخوری باید بریم؟آخه لباس جدیدا که هنوز سایز نشده:cool:
مترو پیروزی پیاده شو همون بغله
مترو سوار شی اینقد سرباز میبینی که هر کدوم رو دنبال کنی میرسی به مقصدت !
با لباس افسری

mosnikk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
خوش به حالتون
امید.ارم موفق باشین.خدا به ما رحم کنه

makan_sky

Registered User
لایک‌ها
90
فوق دیپلم میرن اسلامشهر، ولی بعضیاشونم با گروهان دوران موندند. اسلامشهر میگن کویته!
مدارک رو همون روز اول گفتند دیگه! یادت نیس؟! فک کنم فیش حقوقی پدر گرامی بود با شناسنامه و اینجور چیزا که الان یادم نمیاد.
نزدیک ترین جا برای کرجی ها فک کنم "اوج" توی تهرانسر باشه و یا مهرآباد و ستاری. منتها در مورد خوب یا بد بودنشون اطلاعی ندارم والا.
ساعت کاری میگن 7 صبح تا 2 بعد از ظهره. منتها ممکنه تا 4 هم باشه، بستگی به جائی داره که میفتی. از الان به این چیزا فکر کن دوست من. فعلا برو آش بخور :)))))
کلا همین دوجا هستش ؟؟خضرایی با اسلامشهر؟؟
معلوم نکردن کجا افتادیم ما مسخره ها
مدارک رو هم راستی میگی الان دیدم نوشتم حواسم نبود بهش فیش و شناسنامه هستش ولی اصلش
حالا الان داستن اینه اصله شناسنامه بابام رو که نمیتونم ببرم این همه روز اونجا نگه دارم یعنی فک کنم حداقل دو هفته نگهمون دارن کپیشو قبول نمیکنن؟؟
++++++++
یه سوال کلی
دوستان بیان اموزشی رو توضیح بدن
یعنی اولش بریم چند روز نگه میدارن ؟؟بعد از اون به چه شکلی میشه؟؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
سلام
موقعی که تقسیم شدید باید با لباس فرم برید ولی رسته نباید داشته باشه
دیگه از دست پوتین راحت شدین

Ali.R.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
نمیدونم بقیه بچه ها هم دقت کردید یا نه ؟

تو غذاخوری که رفتیم برای پر کردن برگه های A3 پس زمینه تابلوی غذاخوری عکس یه اف 15 آمریکایی بود.
اونجایی هم که رفتیم برای معاینه پزشکی پس زمینه سردرش عکس یه اف 16 آمریکایی بود که اتفاقا روی دمش پرچم ایران هم کشیده بودند !

این همه عکس جور واجور از جنگنده های ایرانی ... یعنی یکیش رو نمیشد بذارند جای اینا ؟!

علی یونسی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ما رو امروز تقسیم کردند! (3 اردیبهشت). خب اکثر فوق لیسانس و دکتراها میفتن تهران. پدر نظامی و متاهل ها هم که هرجا رو بخوان میرن. امریه ها که وضعیتشون مشخصه. من خودم تهران، اداره ی مهندسی افتادم. از الان دوستانه بهتون بگم به این چیزا فکر نکنین اصلن.
نکته ی بسیار مهم: نمرات امتحانات و تیراندازی (که اصن نمره نمیدن بهتون!) و ... همه اش فرمالیته و کشکه! این موضوع رو هیچوقت یادتون نره.
امیدوارم دوستای خوبی پیدا کنین و روزهای سخت (اصلنم سخت نیست البته) رو با اونها و در کنار هم سپری کنین و خوش بگذره بهتون. ;)
اگه گروهان لشگری (فوق لیسانس و دکترا) افتادین ندا بدین تا آمار همه اشون (فرمانده و اراشد) رو بدم بهتون! :general404:
آقا من فوق لیسانسم احتمالا میفتم لشگری آمار فرمانده و اراشدو بدی ممنونت می شم

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
آقا من فوق لیسانسم احتمالا میفتم لشگری آمار فرمانده و اراشدو بدی ممنونت می شم
فرمانده ستوان دوم جناب محسن جوادی= بسیار منظم و جدی و با شخصیت. خیلی براتون زحمت میکشه و واقعا به فکر بچه هاست که کم و کاستی نداشته باشند.
جانشین فرمانده سرکار استوار رضا طالبی= به معنای واقعی کلمه یک انسان به تمام معنا. 12 سال تو ارتش بوده و جزءِ بهترین ها محسوب میشه. اصلن اذیت نمیکنه و تیکه های باحال میندازه که خودتون خواهید دید!
ستوان سوم جناب علی بهمنی= عالی! خدای تیکه انداختن و خنده.
ستوان سوم جناب وجدانی پور= انسان بسیار آروم و با شخصیت که به هیچ عنوان کاری به کارتون نداره و کم حرفه.
سرکار علیرضا زاهدیان= پسر خوبیه و اینم اذیت نمیکنه. تیکه اش اینه: آقای دانشجو کاری نکن اینجا رو برات جهنم کنم. خودت میدونی که میتونم. اما این کارو نمی کنم.
کلا کسانی که ممکنه اذیتتون کنن هنرآموزا و در راس اونها ساسان بهرامی!
هنرآموز مسعود زارعی فوق العاده است! نوع آموزش های نظامیش بسیار پخته و صحیحه، سعی کنین تمام آموزش های صحیح رو از ایشون یاد بگیرید. به خصوص نوع احترام گذاشتن زارعی عالیه، خودتون خواهید دید.
هنرآموزای جدیدی هم اواخر اضافه شدند: نامداری و محمدی، قدرت اذیت کردن رو ندارن! آدمای خوبین و دوست دارن بگن مام هستیم! خیلی جدی نگیرین.
در مجموع: آموزشی جاییه که به اراشد دستور داده شده رو بحث جسمانی شما کار کنند تا از اون حالت کسالت و تنبلی بیاین بیرون. پس حتی اگه کارتون رو درست هم انجام بدین درگیر بشین پاشو و سایر مسائل خواهید بود. عادت می کنید!

mzdit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یک سوال
معاف از رزم یا مشکل دیسک کمر به درد میخوره؟
رژه باید بریم؟ اگر رژه نریم چه کار یاید بکنیم بجای رژه؟
ممنون

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
موقعی که تقسیم شدید باید با لباس فرم برید ولی رسته نباید داشته باشه
دیگه از دست پوتین راحت شدین
آقا من لباس فرمم رسته داره! یعنی خیاطه گفت رسته رو بزنم گفتم بزن! مشکلی پیش میاد؟

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
سلام
تونستی بری تو؟ منو راه ندادن و گفتن شنبه با لباس فرم برم. رسته رو نباید میزدیم؟! من زدم :(

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
دوستان یک سوال
معاف از رزم یا مشکل دیسک کمر به درد میخوره؟
رژه باید بریم؟ اگر رژه نریم چه کار یاید بکنیم بجای رژه؟
ممنون
ببین بچه ها به خودتون زحمت نمیدین صفحات قبل رو بخونینا!
رژه نمیرین به جاش نگهبونی میدین! دیگه بدتر! :))

mzdit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز
لطف میکنید راجع به نگهبانی توضیح بدید؟
چند ساعت هست؟ چه جوریه و چه بدیهایی داره؟
اگر نگهبان باشیم دیگه کلا آخر هفته ما را نمیفرستن؟

محسن 102

Registered User
لایک‌ها
88
ممنون دوست عزیز
لطف میکنید راجع به نگهبانی توضیح بدید؟
چند ساعت هست؟ چه جوریه و چه بدیهایی داره؟
اگر نگهبان باشیم دیگه کلا آخر هفته ما را نمیفرستن؟
نگهبانی از 8 صبح شروع میشه و 24 ساعت ادامه داره منتها به صورت پیوسته نیست. به این ترتیبه که 2 ساعت نگهبونی 4 ساعت آزاد، 2 ساعت نگهبونی 4 ساعت آزاد.. تا 24 ساعت تموم ه.
منظور از "آزاد" به این معنی نیست که میری برا خودت استراحت و تفریح! در اون تایم هایی که نگهبون نیستی بالاجبار باید با برنامه ی سایرین پیش بری.
ضمنا یک نگهبان در طی آن 24 ساعت پوتین همیشه پاشه! حتی موقع خواب! (موقع خواب زیر پتو نمیره و به حالت آماده باش با پوتین دراز میکشه رو تخت).
در مورد سوال آـخر:
مرخصی آخر هفته ارتباطی به نگهبانی نداره. (منتها اگه نگهبونیت بخوره آخر هفته مثلا پنج شنبه یا جمعه اونوقت نمیتونی بری خونه!)
ضمنا ممکنه تنبیه بشی و نگهبونی بخوری. این به این معنا نیست که از سهم نگهبونیت کم میشه (نگهبونی معمولا به ترتیب حروف الفبا و این چیزاست که فرمانده خودش تعیین میکنه)، بلکه اون تنبیهی است که باید بکشی.

oyama1100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بچه ها یه کار با گیتار زدم در مورد سربازی گوش بدید بخندید حسابی.....:D
فقط شرمنده زیاد خوب نشده..حال و حوصله وقت گذاشتن نداشتم....
بخندید...حالش رو ببرید
http://picosong.com/Cy6z

haniabadani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

haniabadani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا یه سوال : من بدبختانه برگه مرخصی و گم کردم .. یکشنبه که میریم پادگان به نظرتون چه برنامه ای در انتظارمه؟؟

hassanxa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا یه سوال : من بدبختانه برگه مرخصی و گم کردم .. یکشنبه که میریم پادگان به نظرتون چه برنامه ای در انتظارمه؟؟
مرخصی اول هیچی نمی شه فقط یکم دژبان قرقر میکنه و با بقیه میگه برو تو. اما مرخصی های دیگه ممکن بیشتر پشت در نگهت داره تا از آمار عقب بمونی و غیبت بخوری.

بالا