برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید آنتن رومیزی تلویزیون

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
به نظرتون بهترین انتن هوایی ایرانی تو بازار کدوم مارکه؟ لااقل از بقیه بهتره؟
راستش نمیتونم مطمئن اظهار نظر کنم چون همشون رو تست نکردم فقط خودم یه مدت سیماران مدل شارک داشتم بد نبود

CGI.net

Registered User
لایک‌ها
13
جناب Dayani آنتنی که خودتون ساختین بالاخره به تولید رسید؟

shahrear

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نظرتون بهترین انتن هوایی ایرانی تو بازار کدوم مارکه؟ لااقل از بقیه بهتره؟
سلام خدمت دوستان .علی الخصوص خدمت جناب محترع!!
دوستان بنده از سال 79 تا سال 1389حدود ده سال سرکار زیادی باانتن داشتم خودم تعمیرکار صوت وتصویری بودم ومغازه انتن فروشی داشتم .اون زمان نهدکل شهری بود نه هیچی فقط اسنتانی بود همه شون از باند وی اچ اف بهره میبردند در شهر ما که تازه برق اومده بودفقط در ارتفاعات شبکه 1 یا 2 را میگرفت نه 3 بود نه سایرین.
مردم از انتن های 24 شاخه بلند استفاده میکردند وباهزاران زور تصویر برفکی سیاه سفید دریافت میکردند بعداز چند سالی بوستر یک تکه به بازار اومد که از 2 ترانزیستور ویک مدار ساده وچندتا مچینک وگولاژ کار مردم را به راه مینداخت.بعد از ان بوستر دوتکه فقط باند وی اچ اف سیما بخه بازار اومد وکارایی خوبی داشت بعد دوباند هم یو اچ اف دار وهم وی اچ اف دار.یکی از مشتریان برایم یه بوستر دوتکه خارجی اورده بودند که واقعا مدار خوبی بود از 6 ترانزیستور 2570 فرکانسی استفاده شده بود من مدار اون را با تعداد ونوع قطعات بکاررفته ودور کویلا ژ ها وآرف اسی ها یادداشت نمودم ودرسال 1383 حدود 200 تا قطعاتشو اومدم از پشت شهرداری تهران خریدم وچون مدار چاپی نبود روی مقوامیساختم ودریک قاب پلاستیکی ومنبع تغذیه هم یک قاب فلزی بانام(بوستر قره داغ) برای مشتریانم میفروختم اون زمان که سیما 4تومان بود من این مدار را با10 سال ضمانت به 14 میفروختم وبعد از بررسی نیاز مشتری که کدام شبکه ضعیف هست با تغییر در دور سیم پیج ها ومقدار خازن عدسی براش یه مدار مطابق با مکان او ارئه می دادم بعد ها یک مداری را دادم چاب کردند که ان 6 ترانزیستور به 3 تبدیل شد وخیلی خلاصه وبا کیفیت عالی.حتی از سیماران هم بهتر بود.یک نقطه از شهری بود هیچ انتن جواب نمیداد وحتی هیچ بوستر وهیچ طراحی اصلا پاسخگو نبود یعنی فقط تصویر با برفک زیاد ظاهر بود دران شهر یک تا انتن کوچک توری حدود 40 در 70 سانتی که برمیله انتن بصورت عمودی نصب میشد ودر داخل جعبه تفسیمش از 3 ترانزیستور فیت دار فرکانسی ودوتا ارف سی وچندتا مقاومت استفده شده بود ومنبع تغذیه ان از یک اداپتور وطوریکه از اداپتور هم یک فیش برای تلویزیون خارج کرده بودند وقتی من کیفیت این انتن خارجی که از شهر باکو اورده بودند اونو دیدم از کارم دلسرد شدم وهمونجا انتن وبوشتر همه چی را ترک کردذم دوستان!!!یک انتنی هست تقریبا مشابه اختراع دوستمون اقای دیانی. که در وبلاگ او فرق سیماران وانتن او مشخص شده به همون قدر از بوستر خودم قوی بود یعنی بوستر من حدود 50 درصد قوی از سیماران بود واین هم 100 درصد زامن قویتر بود خیلی انتن خوبی هست در شهر بیله سوار میفروختند.
بغیر ازاین در ایران ما همه انتن ها یکی هستند فقط سیماران ویک انتن هم بود دوست خوبم بنام صدری در تهران با نام ](آلیجی)یا سیما رسان یا سیما سازان یا ...تولید میکردند اونهم عالی بود ویک انتن چینی گردان بود انهم گیرای عالی داشت.بغیر ازان همه آشغالند وبیچاره مردم ما سالیانه چندین میلیونها پول برای آشغال فروشان میپردازند.بطور کلی در ایران انتن قوی نیست!این تجربیات بعد از فروش 4000 انتن ونصب تک تک انها در مکانهای کوهستانی کسب کرده ام.
شرمنده خیلی خاطراتی نوشتم الان درین شغل نیستم وخدم بازاری هستم.با تشکر.

mehrdad222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من الکتریکی دارم wavevortex رو میخوام برای فروش در مغازه بگیرم.با این مشخصات باید همه جا جواب بده

sajjad_omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام . ببخشد من واسه خونه از بیشتر انتن های موجود در بازار استفاده کردم ولی هیچ کدوم جواب نداده میخواستم ببینم این مدل از انتن از wavevortex بهتره یا نهههه؟؟
Daiyo EU1702 Indoor Antenna

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
با عرض سلام . ببخشد من واسه خونه از بیشتر انتن های موجود در بازار استفاده کردم ولی هیچ کدوم جواب نداده میخواستم ببینم این مدل از انتن از wavevortex بهتره یا نهههه؟؟
Daiyo EU1702 Indoor Antenna
سلام،آنتن دایو همان آنتن lali است،که از آنتن wavevortex ضعیفتر است،اگر در منزل از آنتن wavevortex استفاده کردید و جواب نگرفتید،حتما سطح سیگنال در منطقه ی شما پایین است و حتما باید از آنتن پشت بامی استفاده کنید

sajjad_omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،آنتن دایو همان آنتن lali است،که از آنتن wavevortex ضعیفتر است،اگر در منزل از آنتن wavevortex استفاده کردید و جواب نگرفتید،حتما سطح سیگنال در منطقه ی شما پایین است و حتما باید از آنتن پشت بامی استفاده کنید
اخه چجوری از اون ضعیفتره در حالی چند تا فروشگاه با قیمت 150 هزار تومن میفروشن . خیلی هاا هم میگن از همه قویتره ؟؟ در ضمن این انتن هیچ شباهتی به انتن لالی نداره؟؟

فایل های ضمیمه

• TV-AC-Daiyo-Antenna-EU1702be18a6.jpg
    TV-AC-Daiyo-Antenna-EU1702be18a6.jpg
    39.5 KB · نمایش ها: 8

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
اخه چجوری از اون ضعیفتره در حالی چند تا فروشگاه با قیمت 150 هزار تومن میفروشن . خیلی هاا هم میگن از همه قویتره ؟؟ در ضمن این انتن هیچ شباهتی به انتن لالی نداره؟؟
فریب قیمت رو نخورید ، آنتن لالی کپی از این آنتن دایو است و کاملا شبیه به این آنتنه ،یه سرچ توی نت بزنید ،خودتون متو جه میشید.

sajjad_omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فریب قیمت رو نخورید ، آنتن لالی کپی از این آنتن دایو است و کاملا شبیه به این آنتنه ،یه سرچ توی نت بزنید ،خودتون متو جه میشید.
پس از کجا نیتونم انتن wavevortex تهیه کنم ؟؟اخه تو تبریز نیست ؟؟؟؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
درود من از یک انتن رومیزی که مارکش Sky هست و از دیجی کالا خریدم اتسفاذه میکنم همه شبکه های دیجیتال. رو خوب میگیر جز شبکه HD رو..

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
من یک آنتن لالی مدل 252 خریدم.

با اینکه طبقه پنج هستیم و با یک سیم خالی هم سیگنال بود ولی با این آنتن نبود.
من گفتم خرابه رفتم عوضش کردم.بازم هیچ سیگنالی نبود.
گفتم بزار یک بار بدون برق امتحان کنم.آنتن رو از برق کشیدم.سیگنال شد ۱۰۰۰٪.
الان خیلی تمیز داره کار میکنه.

به led وصلش کردم.
فکر کنم با تلویزیون ما آنتنی که به برق وصل بشه هماهنگی نداره.

گفتم که اگر از این آنتن ها خریدید شما هم مثل من گیج نشید..

یک بار با برق و یک بار هم بدون برق امتحان کنید.

فقط بدیش اینه که چراغه زیبای آنتن لالی دیگه روشن نمیشه.

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
سیماران کارش عالیه از اون تهیه کن

42532376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خونه ما قم هست
بنیاد ، خیابان شهید کریمی
تو آپارتمان طبقه هفت ، میخواستم بدونم آنتن گرداب موج wavevortex جواب میده یا نه ؟؟؟؟؟
خواهشا زود جواب بدین خیلی عجله دارم . ممنون

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام خونه ما قم هست
بنیاد ، خیابان شهید کریمی
تو آپارتمان طبقه هفت ، میخواستم بدونم آنتن گرداب موج wavevortex جواب میده یا نه ؟؟؟؟؟
خواهشا زود جواب بدین خیلی عجله دارم . ممنون
سلام
بله آنتن ورتکس توی قم جواب میده

omid ds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
والا همه آنتن ها جواب ميدن فرقش به مكاني هست كه ازش استفاده ميشه

msotoudeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
در منطقه جنت آباد جنوبی خیابان والفجر و بن بست والفجر 5 در طبقه همکف ساکن هستیم، آیا آنتن دیجیتال WaveVortex در آدرس مذکور جواب می دهد؟
با تشکر

بالا