برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
چرا کیفیتهای 480 و 1080 یوتیوب فقط بصورت ( 3D یا بدون صدا ) ساپورت میشن ؟
با تشکر
سلام
یوتیوب برای کیفیت 1080p و بعضی کیفیت های دیگه (مثل 480p) اخیرا به این صورت عمل می کنه که فایلهای صدا و تصویر برای اون ویدئوی موردنظر رو بصورت دو فایل جدا از هم برای دانلود در اختیار می گذاره، اما پلیر یوتیوب این دو فایل جدا از هم رو با هم تلفیق می کنه و صدا و تصویر رو شما با هم دارید، از این رو توی فایل گیر برای این کیفیتها که صدا و تصویرشون جدا از هم هست، فقط این امکان وجود داره که فایل ویدئو و فایل صدا بصورت جدا جدا دانلود بشه.
البته این رو هم بگم که در آینده نزدیک این امکان در فایل گیر اضافه میشه که مثل خود پلیر یوتیوب که صدا و تصویر رو برای 1080 روی هم می اندازه، در فایل گیر هم برای اینگونه کیفیتها که فایل صدا و فایل تصویرشون جدا از هم هست، عملیات تبدیل این دو فایل به یک فایل کامل ویدئوی صدادار در خود فایل گیر انجام بشه و کاربر فایل کامل رو در پنلش در اختیار داشته باشه.
با سپاس

sfmking

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
خسته نباشید
من فکر میکنم یه نفر از اکانت من استفاده کرده
میتونید از طریق آی پی یا همچین چیزی برام چک کنید؟
فایل ها هنوز موجوده

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
خسته نباشید
من فکر میکنم یه نفر از اکانت من استفاده کرده
میتونید از طریق آی پی یا همچین چیزی برام چک کنید؟
فایل ها هنوز موجوده
سلام
بله آی پی کسی که لینکی رو مستقیم می کنه نیز در دیتابیس در قسمت اطلاعت فایلها ذخیره میشه.
منتها اطلاعات فایلها فقط 8 روز نگهداری میشن (در صورتیکه ماندگاری فایل تمدید بشه اطلاعات فایل هم مدت نگهداریش تمدید میشه)
اطلاعات موردنیازتون رو به ایمیل متصل به اکانتتون ارسال کردم.
با سپاس

sfmking

Registered User
لایک‌ها
23
عزیز برای اون یکی اکانتم میگم
v.i.p

sfmking

Registered User
لایک‌ها
23

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام.دوست عزیز بنده 6 روز پیش از شما یه اکانت 6 گیگابایتی خریدم.فقط 1 گیگ و 200 مگابایتشو خرج کردم الان که اومدم دوباره ازش استفاده کنم میگه شارژ اکانت شما تموم شده.در صورتیکه باید 4 گیگ و 800 مگابایت دیگه از ترافیکم مونده باشه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.دوست عزیز بنده 6 روز پیش از شما یه اکانت 6 گیگابایتی خریدم.فقط 1 گیگ و 200 مگابایتشو خرج کردم الان که اومدم دوباره ازش استفاده کنم میگه شارژ اکانت شما تموم شده.در صورتیکه باید 4 گیگ و 800 مگابایت دیگه از ترافیکم مونده باشه.
سلام
حتما تعدادی از لینک هایی که مستقیم کردید از هاست های ضریبدار بودند.
ضرایب هاست ها در قسمت پایین صفحه اصلی فایل گیر درج شده و توضیحاتش در راهنما هست.
باز اگر خواستید نام کاربری تون رو بدین تا چک کنم.

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
حتما تعدادی از لینک هایی که مستقیم کردید از هاست های ضریبدار بودند.
ضرایب هاست ها در قسمت پایین صفحه اصلی فایل گیر درج شده و توضیحاتش در راهنما هست.
باز اگر خواستید نام کاربری تون رو بدین تا چک کنم.
دوست عزیز بنده فقط از سایت terafile یک گیگ و 200 مگابایت آوردم که البته سایتشم ضریب دار نبوده.من فقط 1 گیگ و 200 مگابایت از سرور های شما دانلود کردم.
یه فایل 500 مگی هم بود که مال سایت .4shared بود(میدونم این سایت ضریبش 4 هست)ولی اصلا به مرحله تبدیل و مستقیم سازی و دانلود نرسید چون لینکشو که وارد سایت شما کردم سایت خطا داد و گفت شما فقط 1 گیگ و خورده ای ترافیک دارید.بعد دوباره امتحان کردم گفت ترافیک شما صفر هستش.(شاید فکر کنید که این فایل 4shared رو مسقیم کردم در صورتیکه به هیچ وجه به اون مرحله نرسید چون همون اولی که لینک فایل رو وارد تکس بار سایت شما کردم خطا داد که ترافیک ندارم)
بنده فقط تا به الان این فایل رو از طریق سایت شما تبدیل و دانلود کردم.
http://terafile.co/15221f86f852
نام کاربریم در سایت شما Octienne هست.
ممنون میشم پیگیری کنید.
البته گذشته از این حرفا باید یه خسته نباشید بهتون بگم به خاطر این کار فوق العاده.بنده تا یه هفته قبل نمیدوستم قابلیتی وجود داشته باشه که بتونیم لینک ها رو مستقیم کنیم که از طریق یکی از مدیران موبایلستان با سایت شما آشنا شدم.
باید بگم کارتون فوق العاده است.
دستتون درد نکنه.

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
عذر میخوام مثل اینکه سایت terafile ضریب 4 داره.در این صورت هم باید 1 گیگ و 200 مگابایتم باقی مونده باشه نه 0 مگابایت.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
دوست عزیز بنده فقط از سایت terafile یک گیگ و 200 مگابایت آوردم که البته سایتشم ضریب دار نبوده.من فقط 1 گیگ و 200 مگابایت از سرور های شما دانلود کردم.
یه فایل 500 مگی هم بود که مال سایت .4shared بود(میدونم این سایت ضریبش 4 هست)ولی اصلا به مرحله تبدیل و مستقیم سازی و دانلود نرسید چون لینکشو که وارد سایت شما کردم سایت خطا داد و گفت شما فقط 1 گیگ و خورده ای ترافیک دارید.بعد دوباره امتحان کردم گفت ترافیک شما صفر هستش.(شاید فکر کنید که این فایل 4shared رو مسقیم کردم در صورتیکه به هیچ وجه به اون مرحله نرسید چون همون اولی که لینک فایل رو وارد تکس بار سایت شما کردم خطا داد که ترافیک ندارم)
بنده فقط تا به الان این فایل رو از طریق سایت شما تبدیل و دانلود کردم.
http://terafile.co/15221f86f852
نام کاربریم در سایت شما Octienne هست.
ممنون میشم پیگیری کنید.
البته گذشته از این حرفا باید یه خسته نباشید بهتون بگم به خاطر این کار فوق العاده.بنده تا یه هفته قبل نمیدوستم قابلیتی وجود داشته باشه که بتونیم لینک ها رو مستقیم کنیم که از طریق یکی از مدیران موبایلستان با سایت شما آشنا شدم.
باید بگم کارتون فوق العاده است.
دستتون درد نکنه.
عذر میخوام مثل اینکه سایت terafile ضریب 4 داره.در این صورت هم باید 1 گیگ و 200 مگابایتم باقی مونده باشه نه 0 مگابایت.
بله خوب، شما وقتی لینک فورشیرد رو وارد کردید 1207 مگ موجودی داشت اکانتتون، در حالیکه برای مستقیم شدن اون لینک فروشیرد نیاز به 2344 مگ موجودی داشتید، که چون بیش از یک گیگ موجودی کم داشتید، اون 1207 مگ ترافیک باقیمانده شما صفر و در واقع بلوکه شد و در همونجا پیغامش رو با توضیحات دریافت کردید که حتما به اون پیغام توجه نکردید، در همون پیغام نوشته شده بود که بعد از شارژ اکانت اطلاع بدین تا این حجم بلوکه شده به پنلتون برگردونده بشه.
حالا با توجه به اینکه از موضوع مطلع شدین من اون حجم 1207 مگ رو به پنلتون برگردوندم.
لطفا منبعد بیشتر دقت کنید و پیغامهایی که سایت بهتون میده رو بخونید.
با سپاس

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
بله خوب، شما وقتی لینک فورشیرد رو وارد کردید 1207 مگ موجودی داشت اکانتتون، در حالیکه برای مستقیم شدن اون لینک فروشیرد نیاز به 2344 مگ موجودی داشتید، که چون بیش از یک گیگ موجودی کم داشتید، اون 1207 مگ ترافیک باقیمانده شما صفر و در واقع بلوکه شد و در همونجا پیغامش رو با توضیحات دریافت کردید که حتما به اون پیغام توجه نکردید، در همون پیغام نوشته شده بود که بعد از شارژ اکانت اطلاع بدین تا این حجم بلوکه شده به پنلتون برگردونده بشه.
حالا با توجه به اینکه از موضوع مطلع شدین من اون حجم 1207 مگ رو به پنلتون برگردوندم.
لطفا منبعد بیشتر دقت کنید و پیغامهایی که سایت بهتون میده رو بخونید.
با سپاس
خوب قربان اینکه خطا بده که شارژ اکانتم کمه خوبه
دیگه بلوکه کردن واسه چیه؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
خوب قربان اینکه خطا بده که شارژ اکانتم کمه خوبه
دیگه بلوکه کردن واسه چیه؟
خب دوست من دلیل داره دیگه
برای اینه که صرفا با جنریت شدن لینک مستقیم و معلوم شدن حجم فایل، حتی بدون دانلود اون فایل حجم اکانت های ما در هاست های مبداء مصرف میشه.
اگر سیستم به این شکل نبود، کاربر اگر حجم کمی داشت و عمدا یا سهوا فایلهای با حجم بزرگتر از ترافیک باقیمانده اش درخواست میداد و فقط پیغام دریافت می کرد که حجم فایل بزرگتر از موجودی اکانتتون هست، در اون صورت تمام اکانتهای ما در هاست های مبداء می تونست بی دلیل مصرف بشه.

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
با درود.من دو سال هست که از سایت خیلی عالیتون اکانت دارم.واقعا کارتون حرف نداره.همیشه موفق باشید.:)

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
image.php

Slicker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود
دیشب پیامی از اکانتم به پشتیبانی ارسال کردم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم! میخوام بدونم چرا بعد از گذشت این مدت هنوز جوابی دریافت نکردم؟!

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
درود
دیشب پیامی از اکانتم به پشتیبانی ارسال کردم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم! میخوام بدونم چرا بعد از گذشت این مدت هنوز جوابی دریافت نکردم؟!
سلام
لطفا نام کاربری و ایمیل خودتون رو برام ارسال کنید و این موضوع رو پیگیری کنید لطفا.
چون توی هفته های اخیر تک و توک کاربرانی پیغام میدن که باهاتون از طریق سایت تماس گرفتیم و جوابی ندادین، در حالیکه من هیچ پیغامی از کاربر دریافت نکردم، تا حالا یکی از دوستان هم پیگیری نکرد که من بتونم مشکل عدم دریافت کردن تماسشون رو پیگیری و حل کنم.

romina47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
یوتیوب برای کیفیت 1080p و بعضی کیفیت های دیگه (مثل 480p) اخیرا به این صورت عمل می کنه که فایلهای صدا و تصویر برای اون ویدئوی موردنظر رو بصورت دو فایل جدا از هم برای دانلود در اختیار می گذاره، اما پلیر یوتیوب این دو فایل جدا از هم رو با هم تلفیق می کنه و صدا و تصویر رو شما با هم دارید، از این رو توی فایل گیر برای این کیفیتها که صدا و تصویرشون جدا از هم هست، فقط این امکان وجود داره که فایل ویدئو و فایل صدا بصورت جدا جدا دانلود بشه.
البته این رو هم بگم که در آینده نزدیک این امکان در فایل گیر اضافه میشه که مثل خود پلیر یوتیوب که صدا و تصویر رو برای 1080 روی هم می اندازه، در فایل گیر هم برای اینگونه کیفیتها که فایل صدا و فایل تصویرشون جدا از هم هست، عملیات تبدیل این دو فایل به یک فایل کامل ویدئوی صدادار در خود فایل گیر انجام بشه و کاربر فایل کامل رو در پنلش در اختیار داشته باشه.
با سپاس

سلام ممنون از سایت و همه امکانات خوبتون چند سوال داشتم از خدمتتون
1.میشه بپرسم زمان این "اینده نزدیک" دقیقا کی میشه؟
خیلی به ویدیوهای فول اچ دی نیاز دارم...چسبوندن صدا و تصویر اچ دی توسط کانورتر ها خیلی زمان و حجم میبره تو کامپیوتر

2. شما تو بخش هاست ها نوشتید که سرور سایت ziddu رو پشتیبانی میکنید اما هرچه لینک فایل رو بهش میدم قبول نمیکنه....چرا؟:(

3.امکانش هست برای سایت vimeo کیفیت ویدیو رو قرار بدید؟....الان یه ویدیو ازش گرفتم میشد با دو کیفیت مختلف ازش دان کرد

4. نمیشه سایت اپلودبوی رو دوباره قرار بدید؟....من فقط از طریق فایل گیر میتونستم فایلهای این سایت رو بگیرم....از موقعی که برداشتید این سایت رو کلا دیگه نمیتونم ازش دان کنم...درسته که سرعتش داغونه...اما نمیشه دوباره قرار بدیدش؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام ممنون از سایت و همه امکانات خوبتون چند سوال داشتم از خدمتتون
1.میشه بپرسم زمان این "اینده نزدیک" دقیقا کی میشه؟
خیلی به ویدیوهای فول اچ دی نیاز دارم...چسبوندن صدا و تصویر اچ دی توسط کانورتر ها خیلی زمان و حجم میبره تو کامپیوتر

2. شما تو بخش هاست ها نوشتید که سرور سایت ziddu رو پشتیبانی میکنید اما هرچه لینک فایل رو بهش میدم قبول نمیکنه....چرا؟:(

3.امکانش هست برای سایت vimeo کیفیت ویدیو رو قرار بدید؟....الان یه ویدیو ازش گرفتم میشد با دو کیفیت مختلف ازش دان کرد

4. نمیشه سایت اپلودبوی رو دوباره قرار بدید؟....من فقط از طریق فایل گیر میتونستم فایلهای این سایت رو بگیرم....از موقعی که برداشتید این سایت رو کلا دیگه نمیتونم ازش دان کنم...درسته که سرعتش داغونه...اما نمیشه دوباره قرار بدیدش؟
سلام
ممنون از نظر مثبت شما، پاسخ سوالاتتون به ترتیب:

1- هسته اصلی این کار الان خیلی وقت هست که آماده شده، اما پیاده کردنش بدون نقص روی فایل گیر یک مشکلاتی داره، البته میشه هر چه سریعتر اون رو به عنوان یک ابزار به ابزارهای مدیریت فایل اضافه کرد، اگر برای حالت اتوماتیکش به نتیجه نرسیم مجبوریم که اون رو بصورت یک ابزار اضافه کنیم تا کاربر هر دو فایل صدا و تصویر رو خودش در پنلش مستقیم کنه بعد با انتخاب ابزار مربوطه اونها رو تبدیل به یک فایل صوتی تصویری کامل بکنه.

2- من الان یک لینک از ziddu تست کردم بدون مشکل مستقیم شد، لطفا لینکتون رو چک کنید اگر سالم هست و مستقیم نمیشه حتما برام ارسالش کنید تا بتونم مشکلش رو بررسی کنم.

3- نه متاسفانه، برای ویمئو فقط بهترین کیفیت در دسترس مستقیم میشه، البته میشه روش کار کنیم این امکان رو اضافه کنیم، اما بطور کل درخواست روی این سایت بسیار کم هست و بخوایم یک فرمت سلکتور در صفحه اصلی برای این سایت کم کاربرد اضافه کنیم جالب نمیشه.

4- شدن که میشه، اما اصلا فایده نداره، اون اواخر تقریبا اکثر لینکهایی که از این سایت می خواست مستقیم بشه، بصورت ناقص مستقیم میشد و بیشتر باعث عذاب کاربر و همینطور ما بود.

با سپاس

بالا