برگزیده های پرشین تولز

باشگاه بدنسازی مجازی pT

FITNESS یا HEAVY DUTY کدام ؟

• FITNESS (بدن سازی به صورت کم حجم، ورزشی سازنده و مکمل ورزش های دیگر)

• HEAVY DUTY ( بدن سازی به صورت حرفه ای، حجیم ساخت بدن و کار قدرتی)

Results are only viewable after voting.

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
اینجوری که تو میگی باید همینا رو خورد و باشگاه هم نمیخاد بری!! با مکمل پیشرفتت سریع تره... ادم سراغ دارم یکسال مداوم رفته باشگاه بهترین بدن داره و همش حاصل تلاش و وزنه زدنه منم اگه سه ماه با همین چیزایی که گفتم برم میشم عین اون!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

reza-shayer

Registered User
لایک‌ها
71
اینجوری که تو میگی باید همینا رو خورد و باشگاه هم نمیخاد بری!! با مکمل پیشرفتت سریع تره... ادم سراغ دارم یکسال مداوم رفته باشگاه بهترین بدن داره و همش حاصل تلاش و وزنه زدنه منم اگه سه ماه با همین چیزایی که گفتم برم میشم عین اون!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

من نمیگم فقط اینا
میگم اینا در کنار ورزش
غیر منطقیه فحش بده بهم :)

majid shahhoseini

Registered User
لایک‌ها
145
دوستان من Olimp-Creatine monohydrate powder-250 gr میخوام. کسی سراغ داره.. قیمت؟
سلام
به تازگي مكمل از نمايندكي بي بي امريكا وارد كردم كه تو بار كراتين هم هست كراتين هاي مونو هيدرات تفاوتي تو كيفيت ندارن همه يكي هست تك ماده ها اصولا اين گوهه هستن مايل بودين با من در اتباط باشين

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
هر کي غيرت داره طبيعي کار ميکنه . مکمل من عرقيه که تو باشگاه ميريزم و ماهي 1 تومن خرج خوردو خوراکم ميکنم . يا غيرت . . .

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
دوسالی درگیر بیماری بودم که یکماه هست تمام داروها برحسب بهبودی بیماری متوقف شدند. درطول درمان مجبور بودم کورتون (پردنیزولون) با دوز بالا بخورم که یکی از عوارض کورتون کم شدن توده عضلانی و تحلیلی رفتن عضله ها و جایگزینی آنها با چربی و همانند اضافه وزن هست. در حال حاضر تصمیم به شروع باشگاه بدنسازی سه روز در هفته دارم و بازگشت به دوران قبل از این تحلیل رفتن هست.
قبلا بدنسازی کار میکردم و و دارای تناسب اندام بودن (185 قد و 80 وزن. بدون شکم و پهلو) .
در حال حاضر (185 قد و 88 وزن . با شکم و پهلو کاملا محسوس) .
مکمل چه مورد/مواردی همراه شروع تمرینات میتونم استفاده کنم که کمک به تقویت و بازگشت با آهنگ سریعتر در عضله سازی (منظور تقویت نیرو هست ، منظور افزایش حجم عضله نیست)بکنه.
مدت استفاده از مکمل/مکملها را هم لطفا ذکر بفرمایید .تجربه و نصیحت مدنظر دارید لطفا دریغ نکنید.

borna_nu

Registered User
لایک‌ها
30
سلام
دوسالی درگیر بیماری بودم که یکماه هست تمام داروها برحسب بهبودی بیماری متوقف شدند. درطول درمان مجبور بودم کورتون (پردنیزولون) با دوز بالا بخورم که یکی از عوارض کورتون کم شدن توده عضلانی و تحلیلی رفتن عضله ها و جایگزینی آنها با چربی و همانند اضافه وزن هست. در حال حاضر تصمیم به شروع باشگاه بدنسازی سه روز در هفته دارم و بازگشت به دوران قبل از این تحلیل رفتن هست.
قبلا بدنسازی کار میکردم و و دارای تناسب اندام بودن (185 قد و 80 وزن. بدون شکم و پهلو) .
مکمل چه مورد/مواردی همراه شروع تمرینات میتونم استفاده کنم که کمک به تقویت و بازگشت با آهنگ سریعتر در عضله سازی (منظور تقویت نیرو هست ، منظور افزایش حجم عضله نیست)بکنه.
مدت استفاده از مکمل/مکملها را هم لطفا ذکر بفرمایید .تجربه و نصیحت مدنظر دارید لطفا دریغ نکنید.
بهترین مشاوره رو برای مکمل میتونی از دکتر تغذیه ای بگیری که بدنسازی کار میکنن چون با داشتن هر دو علم بدنسازی و تغذیه کمکت میکنن.بگرد دنبال همچین شخصی:general609:

01ahmadking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
منم پیاده روی رو پیشنهاد میکنم

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
با سلام خدمت دوستان ورزشکار :D

17 سالمه . قد 187 اینا . وزن 94 کیلو
قبلا ی مدتی باشگاه رفتم ولی ب خاطر درس و اینا دیگه نرفتم و بدنم مثل روز اول شد و حتی خوراکمم بیشتر شد و شکمم بزرگتر
میخوام تو همین 3 ماه تابستون کلا با شکم خدافظی کنم. البته الان شکم زیاد دارم .
برنامه خودم اینه ک بعد از ظهرا برم باشگاه تمرین کنم. شبا هم یکی دو ساعت تو پارک بدووم
به نظرتون 3 ماهه جواب میده؟
یا مثلا یه بار دم ظهر برم تمرین کنم ی بارم شب تمرین کنم
کدومشون بهتره؟

واسه تغذیم باید چیکار کنم؟

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

onlyhvs

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان هر کی این دو مورد پایین رو داره خریدارم..
چه خریده و نیاز نداره یعنی یکی دو اسکوپ خورده چه پلمب.

پروتئین وی گلد استاندارد
پمپ اسالت

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
دوستان گول این رژیمارو نخورین وزن کم کردن یهویی باعث پوست اضافه میشه اونوقت که باید 5 میلیون خرج کنید تا جراحی کنید چربی سوزی اضافه وزن لاغری عضله سازی همه چیز به آرامی پروسه چربی سوزی برای 10 کیلو حداقل 5 ماه یا 6 ماه زمان میبره اینا چربی سوزی های خطرناک و غیر اصولی هستند و اصلا پیشنهاد نمیشن

• Like
Reactions: U3F

isf

Registered User
لایک‌ها
70
از دوستان کسی میدونه محصولات الیمپ اصل رو از کجا میشه خرید ؟

kollack

Registered User
لایک‌ها
51
هر کي غيرت داره طبيعي کار ميکنه . مکمل من عرقيه که تو باشگاه ميريزم و ماهي 1 تومن خرج خوردو خوراکم ميکنم . يا غيرت . . .
شما با این حیکلت که داروهایه انابولیکی استفاده نکردی!! اول برو معنی دایتری ساپلمنت یا مکمل رو بدون بعد بیا حرف از طبیعی بودن بزن.سال 2014 عصر ارتباطاته یکمی informباشین .مکمل زیر مجموعه مواد غذایی تموم شد رفت
کارشناس تربیت بدنی .

• Like
Reactions: isf

kollack

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
برای ترمیم عضلات و سلولهایه بدن و هورمون و ....مصرف پروتیین ها لازمه چربی کربو هم حیاتی هست شما به مکمل وی نیاز دارید که نوع پر دایجستد شده یعنی به واحد ریز تجزیه با سرعت جذب بالا مثل وی ایزوله شده همراه با کربوهیدارت از نو ساده برای ترشح گلیکوژن و انتقال امینوها به عضلات و بازپرسازی ذخایر گلیکوژن عضلات= کربو استفاده کنید با شاخص گلیسیمی متوسط مثل مالتوز عسل خرما درست بعد از اتمام تمرین میزان 90 گرم یک سرو وی 35 گرم برای قدرت= افزایش تولید atp در چرخه فسفوکراتین مصرف کراتین مونو هیدرات به شما توصیه میشه طبق نوشته پشت قوطی مصرف کنید
توصیه من به شما و همه بعد از 7 سال فیتنس یا بدنسازی کار کردن
حرف هیچ یک از مربیا ایران یا امپول زنان باشگاه که در تزریق تخصص دارند گوش ندهید با کلاس 6 ساعته مدرک مربی گری گرفتن که بایید حداقل اندازه یه دانشجو کاردانی تربیت بدنی درسهایه حرکت شناسی حرکت اصلاحی اسیب شناسی فیزیولوژی ورزشی و اناتومی و تغذیه ورزشی را بگذرانند یا خودشان به سطح جهانی رساندن نشان دهنده یه ورزشکار خوب است نه مربی ماهر البت در سطح حرفه ای مربیهایه خوبی داریم.بروید به استادیوم و ورزشگاه شهرتان که کلینیک داشته باشند انها مدرک گرفتگان ارشد phd تربیت بدنی از رشته فیزیولوژِی تغذیه و برنامه ورزشی از دکترا رفتار حرکتی میباشند برنامه بگیرید که جلسه ای 10 تومن هم نمیشود

بالا