برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ و تبادل نظر پیرامون htc rezound

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
قبلش دو باری روی سنگ و سرامیک افتاد و بدون مشکل بود. خودم هم فکرشو نمیکرد از اون دوفعه جون سالم بدر ببره
ایندور هم چند روز قبل روی اسفالت افتاد و پائین صفحه کوچولو لب پر شد، ال سی دی هم بالاش توی زمینه روشن، به اندازه مستطیل یه سانتی تاریک تر از بقیه قسمت ها بود که بردم نشون دادم و گفتن مشکل خاصی نیست
خلاصه دیروز هم دوباره روی اسفالت افتاد و .... اصلن این گوشی اومده بود که فقط خودشو نابود کنه:D اصلن قصد ادامه زندگی نداشت، خسته بود خسته! :general208:
تعمیر گاهم که فک نکنم اصلا این گوشی رو بشناسن

ashkan-89

Registered User
لایک‌ها
35
تعمیر گاهم که فک نکنم اصلا این گوشی رو بشناسن
بعضی جاها دید مثبتی بهش داشتن فقط یکی دو مورد بود که میگفتن گوشی طرح هست و زیر بار نمیرفتن برند اچ تی سی باشه:D
اگر دوباره این مدل بگیرم حتما براش گارد و شارژر اصلی میگیرم. شارژ شدنش دیوانه کننده بود:general208:

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
بعضی جاها دید مثبتی بهش داشتن فقط یکی دو مورد بود که میگفتن گوشی طرح هست و زیر بار نمیرفتن برند اچ تی سی باشه:D
اگر دوباره این مدل بگیرم حتما براش گارد و شارژر اصلی میگیرم. شارژ شدنش دیوانه کننده بود:general208:
شارزرش اصله کلا اکثر اچ تی سی ها دیر شارز میشن

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
مرسی دوستان چک میکنم ب همتون خبر میدم تا از تجربه هم استفاده کنیم

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
کسی نبود ج بده؟
دوست عزیز شما موقعی که رام جدید میزنی کلاً Wipe میکنی؟ چون اگر درست Wipe نشه باقیمانده رام قبلی میتونه برای رام جدید مشکل ایجاد کنه.
اگه از ClockWorkMod Recovery‌ استفاده میکنی حتماً‌ Wipe‌کامل انجام بده یعنی :
wipe data/factory reset
wipe cache partition
و از قسمت Mounts and Storage
format /cache
format /data
format /system
format /sdcard
فقط مراقب باش format /external_sd رو انجام ندی که این گزینه مموری sd رو فرمت میکنه که در اون صورت فایل رام هم قراره نصب بشه از بین میره (و همینطور هر چی فایل دیگه که روی مموری sd‌داشته باشید).
از قسمت Advanced
wipe dalvik cache
بعد از انجام دادن همه این wipe ها رام جدید رو نصب کن، ایشالا مشکل حل بشه.
راستی قبل از اینکه شما رام نصب کنی، یعنی وقتی گوشی رو تازه خریده بودی و با رامی که روش بود مشکلاتی که گفتی رو نداشتی؟ یعنی بعد از اینکه خودت رام عوض کردی اینطوری شد؟

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز شما موقعی که رام جدید میزنی کلاً Wipe میکنی؟ چون اگر درست Wipe نشه باقیمانده رام قبلی میتونه برای رام جدید مشکل ایجاد کنه.
اگه از ClockWorkMod Recovery‌ استفاده میکنی حتماً‌ Wipe‌کامل انجام بده یعنی :
wipe data/factory reset
wipe cache partition
و از قسمت Mounts and Storage
format /cache
format /data
format /system
format /sdcard
فقط مراقب باش format /external_sd رو انجام ندی که این گزینه مموری sd رو فرمت میکنه که در اون صورت فایل رام هم قراره نصب بشه از بین میره (و همینطور هر چی فایل دیگه که روی مموری sd‌داشته باشید).
از قسمت Advanced
wipe dalvik cache
بعد از انجام دادن همه این wipe ها رام جدید رو نصب کن، ایشالا مشکل حل بشه.
راستی قبل از اینکه شما رام نصب کنی، یعنی وقتی گوشی رو تازه خریده بودی و با رامی که روش بود مشکلاتی که گفتی رو نداشتی؟ یعنی بعد از اینکه خودت رام عوض کردی اینطوری شد؟
رو رام اصلی فک نکنم این مشکل باشه. اقا اینجا کسی میدونه چطورhboot رو اپدیت کنیم

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
شارزرش اصله کلا اکثر اچ تی سی ها دیر شارز میشن
داداش شارژر اصل نیستش
از شارژر سامسونگ اصل ۲امپر استفاده کنید که شارژ شدنشو نصف میکنه

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 2

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
من مشکل wifi دارم. بعد نصب wifix manager و باز کردنش گزینه install wifix رو میزنم که پیغام can't get root access.... رو میده که بعد زدن yes پیغام reboot میده که وقتی بازم yes رو میزنم گوشی ریست نمیشه. wifix هم درست نشد.
چیکار کنم؟؟!!
با FramaRoot هم که خواستم روتش کنم نشد.
رامش هم همون رام 4.0.3 اصلیشه.
یکی خوب توضیح بده که چیکار کتم؟!
ریکاوری روش هم HBoot هست که نتونستم باهاش از رامش بک آپ بگیرم که رام نصب کنم. وقتی میرم توش و recovery رو میزنم گوشی ریست میشه. یکی اونم توضیح بده لطفا.

Last edited:

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
من مشکل wifi دارم. بعد نصب wifix manager و باز کردنش گزینه install wifix رو میزنم که پیغام can't get root access.... رو میده که بعد زدن yes پیغام reboot میده که وقتی بازم yes رو میزنم گوشی ریست نمیشه. wifix هم درست نشد.
چیکار کنم؟؟!!
با FramaRoot هم که خواستم روتش کنم نشد.
رامش هم همون رام 4.0.3 اصلیشه.
یکی خوب توضیح بده که چیکار کتم؟!
ریکاوری روش هم HBoot هست که نتونستم باهاش از رامش بک آپ بگیرم که رام نصب کنم. وقتی میرم توش و recovery رو میزنم گوشی ریست میشه. یکی اونم توضیح بده لطفا.

با این روش گوشیتو روت کن البت یه راه بهتر یه فایل زیپ هست که از تو ریکاوری باید نصب کنی و خلاص
که شما مثل اینکه مشکل ریکاوری دارید از همین برنامه vroot راحت میتونی روتش کنی و بعد برنامه وای فیکس رو باز کن remove wifix(اگه قبلا install wifixکرده باشی و حالا وارد شدی باید این باشه در غیر اینصورت اگه وارد برنامه شدی و install wifixرو داشتی نیازی نیست برنامه رو پاک کنی ) رو بزن و برنامه رو پاک کن بعد ری استارت کن و دوباره نصبش و این دفعه وارد برنامه بشو گزینه install wifix رو بزن و دسترسی روت یا grantبهش بده و خلاصصصصصصص

http://www.apktops.ir/android-آموزش-جامع-و-بسیار-ساده-روت.html/

خب شما وقتی وارد محیط بوت میشی و روی ریکاوری میری و دکمه پاور رو میزنی وارد محیط ریکاوری نمیشه ؟؟
وقتی میزنی ریست میشه ؟
گوشی رو از کجا خریدید چون اینی که تو ایران دارن میفروشن به صورت پیش فرض cmw recovery روش نصب هست
فک کنم باید یه کاستوم ریکاوری نصب کنید .البت بیشتر توضیح بدید تا من و دوستان کمک کنیم
...البته اینو بگم که اگر مشکل وای فایتون حل شد که حتما حل میشه توصیه میکنم رام دیگری نصب نکنید چون این رام خودش از همه بهتره و هنوز رام خوبی با ورژن بالاتر براش نیومده اینو بعد از نصب 10 تا رام دارم میگم
ولی اگه خواستی نصب کنی حتما حتما حتما یه بکاپ از این رام بگیر

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
ببین من هر وقت صفحه رو لمس می کنم یا خود به خود تو صفحه تغییری ایجاد میشه مثلا ساعت رو صفحه یه دقیقه میره جلو بعد از یک ثانیه نور صفحه پرش داره مثله اینکه خود فرد یک پلک بزنه! متوجه منظورم شدی؟ من از آقا احسان که گوشی رو گرفتم هم پرسیدم گفت چنین موردی تا الان گزارش نشده خلاصه نمی دونم ولی احتمالا از سخت افزار هست می ترسم اینها نشونه عمر کم صفحه نمایش باشه و مشکلی برای اون پیش بیاره

Sent from my GT-N8000
اقا منم جدیدا با را اصلی به این مشکل خوردم
کسی میدونه چرا

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
اقا منم جدیدا با را اصلی به این مشکل خوردم
کسی میدونه چرا
خدا رو شکر من با رام اصلی و هیچ کدوم از رامهای دیگه همچین مشکلی نداشتم و به نظرم میتونه مشکل سخت افزاری باشه. شما گوشی رو عوض کن ترجیحاً.

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
اقا با کلی سوال این ورو اون ور مثل اینکه این مشکل سخت افزاری هست و ماله سنسوره گوشی هست
دقیقا نمیدونم ولی همچین چیزیه که خیلی از این گوشی که وارد میشه این مشکل رو داره

ماله من اینطوری نبود بعد یه مدت اینطوری شد

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
اقا با کلی سوال این ورو اون ور مثل اینکه این مشکل سخت افزاری هست و ماله سنسوره گوشی هست
دقیقا نمیدونم ولی همچین چیزیه که خیلی از این گوشی که وارد میشه این مشکل رو داره

ماله من اینطوری نبود بعد یه مدت اینطوری شد
سخت افزاريه و دقيقا ماله سنسور گوشي هستش

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
سخت افزاريه و دقيقا ماله سنسور گوشي هستش
چه سنسوری؟ اگه منظورتون Proximity Sensor هست که یک برنامه برای کالیبره کردنش مخصوص Rezound‌ وجود داره که مشکل رو حل میکنه. ولی با توجه به توضیحات این دوست عزیز که میگن ساعت خودش جلو میره و صفحه چشمک میزنه نمی تونه مشکل Proximity Sensor‌ باشه.

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
از بچه ها کسی میدونه دقیقا ماله کدوم سنسور هست
light یا proximity
چطوری درستش کنیم خرجش چقدره

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
با این روش گوشیتو روت کن البت یه راه بهتر یه فایل زیپ هست که از تو ریکاوری باید نصب کنی و خلاص
که شما مثل اینکه مشکل ریکاوری دارید از همین برنامه vroot راحت میتونی روتش کنی و بعد برنامه وای فیکس رو باز کن remove wifix(اگه قبلا install wifixکرده باشی و حالا وارد شدی باید این باشه در غیر اینصورت اگه وارد برنامه شدی و install wifixرو داشتی نیازی نیست برنامه رو پاک کنی ) رو بزن و برنامه رو پاک کن بعد ری استارت کن و دوباره نصبش و این دفعه وارد برنامه بشو گزینه install wifix رو بزن و دسترسی روت یا grantبهش بده و خلاصصصصصصص

http://www.apktops.ir/android-آموزش-جامع-و-بسیار-ساده-روت.html/

خب شما وقتی وارد محیط بوت میشی و روی ریکاوری میری و دکمه پاور رو میزنی وارد محیط ریکاوری نمیشه ؟؟
وقتی میزنی ریست میشه ؟
گوشی رو از کجا خریدید چون اینی که تو ایران دارن میفروشن به صورت پیش فرض cmw recovery روش نصب هست
فک کنم باید یه کاستوم ریکاوری نصب کنید .البت بیشتر توضیح بدید تا من و دوستان کمک کنیم
...البته اینو بگم که اگر مشکل وای فایتون حل شد که حتما حل میشه توصیه میکنم رام دیگری نصب نکنید چون این رام خودش از همه بهتره و هنوز رام خوبی با ورژن بالاتر براش نیومده اینو بعد از نصب 10 تا رام دارم میگم
ولی اگه خواستی نصب کنی حتما حتما حتما یه بکاپ از این رام بگیر

ممنون از پاسختون.
من گوشیو از یکی از بچه های همین فروم خریدم.
ریکاوری روش cwm نیست و Hboot هست. وقتی وارد ریکاوری میشم و میرم رو گزینه ریکاوری و پاور رو میزنم گزینه ی دیگه ای نمیاد و گوشی ری استارت میشه.
اگه بخوام hboot رو به cwm تغییر بدم باید چیکار کنم؟!
Vroot رو هم برا روت گوشی امتحان کردم ولی گوشیو نمیشناسه. اینجا باید چیکار کنم؟!

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
ممنون از پاسختون.
من گوشیو از یکی از بچه های همین فروم خریدم.
ریکاوری روش cwm نیست و Hboot هست. وقتی وارد ریکاوری میشم و میرم رو گزینه ریکاوری و پاور رو میزنم گزینه ی دیگه ای نمیاد و گوشی ری استارت میشه.
اگه بخوام hboot رو به cwm تغییر بدم باید چیکار کنم؟!
Vroot رو هم برا روت گوشی امتحان کردم ولی گوشیو نمیشناسه. اینجا باید چیکار کنم؟!

واسه vroot وقتی گوشی رو وصل میکنی باید تیک usb debugرو بزنی و به اینترنت وصل باشی تا درایور گوشی رو دانلود کنه اگه دانلود نکرد با ف+ی+ل+ت+ر شکن بزن البته تا جایی که من استفاده کردم نیازی به ف+ی+ل+ت+ر شکن نیست

ولی اگه میخوای ریکاوری نصب کنی این روش زیر رو بزن اگه ریکاوریت درست یه فایل برات اپلود میکنم واسه رووت کردن اونو تو ریکاوری نصب میکنی دردسرش خیلی خیلی کمتر هست و البته بهتر هم هست

روش اول:
اول ریکاوری تاچ واسه گوشیه خودتو از اینجا پیدا کن و دانلود کن
https://www.clockworkmod.com/rommanager
بعد بگرد چندتا اموزش واسه نصبش هستتو سایتای ایرانی و خارجی

روش دوم:
ولی به نظرم این روش باید راحت تر باشه البته تست نکردم خودتون ببینید چیه ولی خیلی راحته اگه جواب بده برات عالیه

http://amirweb.me/mobile/آموزش-نصب-منوي-ريكاوري-cwm-براي-گوشي‌هاي/

Last edited:
بالا