برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

mohammad 76

Registered User
لایک‌ها
273
خوب بازی کردن . البته الریان هم بد بازی کرد . البته اوایل بازی آرش آقای گل تو ذوقمون زد (پنالتی) :دی
این کبه چه حرکتی بود که انجام داد ؟ :دی
تازه یکبار دیگه هم صحنه آهسته خوشحالیش رو نشون داد :دی
من که اصلا ازش خوشم نمیاد اون بازی که با داماش به استقلال گل زد رو یادم نمیره فصل دیگه اصلا نباید بمونه !
ظاهرا بخاطر اینکه پولی نگرفته ناراحت بود

• Like
Reactions: D.X

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
600_KhabarVarzeshi-1393-02-04.jpg

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
جالبه تیتر خبر ورزشی رو ببینید
4 روز دیگه هم یکی از راه میرسه میگه بفرما ما به تاکتیکهای امیر باختیم - میگی آقا بازیکن نداشت فلان میگه آقا شما ساموئل رو که قبول داری - دیگه بازیکن حرفه ای وقتی این حرف و میزنه شما چرا میگی نه و ..و میشه داستانی که چندین ساله داریم - مثل اینکه هنوز ملت میگن آقا این از اول با استقلال دشمنی داشت یادتونه لیست رو نفرستاد آسیا ؟؟!!! حالا هی بگو باشگاه مدیر عامل داره - مسئول روابط بین المللی داره - سرپرست داره - مسئول روابط عمومی داره - مدیر اجرایی - فدراسیون مسئول روابط بین الملل داره - مسئول پیگیری داره و ... و ملت میگن خیر امیر مدیر ورزشی تیم بوده ! نمیدونم مسئول فنی بوده ! نمیدونم مدیرفنی بوده ! ؟ نمیدونم چی بوده و از قصد نفرستاده تا ما نریم آسیا - حالا بماند انگار اون سال سند آسیا رو به اسم استقلال زده بودن که نرفتیم الان خائن ساختگی بعد از 8-7 سال مورد مزمت قرار میگیره و بقیه از یاد رفتن

این متن مصاحبه ساموئل هست

تسنیم: چرا این فصل با استقلال فصل خوبی را پشت سر نگذاشتی؟
این فصل برای من پستی و بلندی‌های زیادی داشت چون مانند فصل گذشته در پُست خودم بازی نمی‌کردم. به خاطر تاکتیک‌های سرمربی تیم مجبور شدم در پست‌های مختلفی بازی کنم. فکر می‌کنم همین موضوع باعث شد نتوانم برای تیمم گل بزنم و انتظارات هواداران استقلال را برآورده کنم.

روزنامه خبر ورزشی گرامی "فقط به خاطر تاکتیکهای سرمربی فصل خوبی نداشتم "رو تبدیل کرده به "نداشتیم" - همین فقط یه دونه ی اضافه کرده فقط
بماند که اون هم تاکتیک سرمربی نبوده و خود سموئل هم به نوعی گفته این بدبخت بازیکناش رفته بودن و کلیشون هم مصدوم بودن که جاهای مختلف ازم استفاده میکرده

Last edited:

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
باورم نمیشه دوباره پسورد یوزرم رو بعد از داستان های زیاد بازیابی کردم :):):):)
به خاطر غیبت دو سه ماهه معذرت
اما اصلا کاری به روزای افتضاحی که پشت سر گذاشتیم ندارم ، ولی خب دیشب خوب بودیم ، هرچند که الریان هم خیلی از بازیکناش نبودن و و بد بازی کرد ولی ما هم خوب بودیم ، به نظر من اگه از اول لیگ قهرمانان به همین جوونا بازی میداد الان واسه فصل بعد میتونست روی 4-5 تاشون حساب کنه که البته همین الانشم دیر نشده و باید نگهشون داره

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
بنا به دلایلی دوست دارم قلعه نویی یه فصل دیگه هم بمونه

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
با این وضعیت مالی فک نکنم بتونیم بازیکنای خوب رو بگیریم
مخصوصا اینکه باشگاههای صنعتی هر جوری که دلشون خواست پول میدن و خرج می کنند
باید از بازیکن های بی نام ولی آینده دار استفاده کرد
خداوکیلی مربی های ایرانی اصلا استعداد یاب نیستند
سردار آزمون نمونش
اگه تو ایران مونده بود هیچ مالی نمیشد

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آقا من بازی رو نتونستم تماشا کنم. این حرکتی که میگن کبه انجام داده مخاطبش دقیقاً کی بود؟

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
معذرت میخوام من این حرمکت کبه رو الان دوباره دیدم
منظورش از این حرکت ازین فحش های بد بوده یا منظورش از این حرکت چی هست این علامت ؟

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
من پرسپولیسی هستم اما یک حرفی تو دلم هست حتما باید بزنم
خداوکیلی این قلعه نوئی با این تیم گل کاشت
ستاره های تیمت رو از دست بدی و آخر فصل هم مدعی قهرمانی باشی
با وجود اشتباهاتی هم که داشته ولی توی سرمربی گری واقعا مغزش کار میکنه

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
من پرسپولیسی هستم اما یک حرفی تو دلم هست حتما باید بزنم
خداوکیلی این قلعه نوئی با این تیم گل کاشت
ستاره های تیمت رو از دست بدی و آخر فصل هم مدعی قهرمانی باشی
با وجود اشتباهاتی هم که داشته ولی توی سرمربی گری واقعا مغزش کار میکنه
دوست عزیز ممنون از اظهار لطفت
منم یه استقلالی هستم اما یک حرفی توی دلم هست حتما باید بزنم
خداوکیلی این علی دایی با این همه بازیکن خوب و آس های لیگ قهرمان نشد خیلی برام عجیب بود
ولی در هر صورت از این که تیم همسایه به کورس برگشت هم خوشحالیم
خدائیش ما استقلالی ها همیشه از یک پرسپولیس قوی استقبال میکنیم که اگر بردیمش بگیم یه پرسپولیس قوی رو بردیم
ولی جدا با این حرفت که مخ قلعه نوعی کار میکنه موافقم، البته بعضی موارد هم خون به مغزش نمیرسه !!
خدائیش این فصل با همین ته دیگ بازیکنای پرسپولیس 5 شدیم هم جای شکرش باقیه!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
نظری: شرایط مانند فصل گذشته باشد، از استقلال می‌روم/ کسانی که پشت سر من حرف زدند را به خدا واگذار می‌کنم
یعنی میشه ما هوادارها جمع شیم یه پولی بذاریم وسط بهت تقدیم کنیم ولی شما رو دیگه تو استقلال رویت نکنیم؟؟؟؟!!!!! یعنی واقعا میشه آیـــــــــــا؟؟؟؟؟

فتح‌الله‌زاده: فروش ۱۵ درصدی سهام استقلال کذب است/ نمایندگان تهران باید از سرخابی‌ها دفاع کنند

mohammad 76

Registered User
لایک‌ها
273
ظاهرا مبلغ قرارداد بازیکنای سپاهان هم اومده ،یعقوب کریمی و افشین و حمودی رو بالای یک میلیارد گرفتن !
واقعا حیف شد کریمی رو از دست دادن...

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
گمانه زنی رسانه ها رسانه ها از وضعیت آینده تیم استقلال:
سرمربی.... فعلا امیرخان قلعه نوعی
مدیر عامل: شهریاری یا امیدوار رضایی
بازیکن: کاوه رضایی از تیم سایپا و آقای گل تیم زیر 22 سال..

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
09-5-4-23634untitled-2.jpg

................درباره ماجرای مهدی رحمتی هم حرف بزنیم. او بعد از بازی الریان مصاحبه کرده و گفته مسئولان فدراسیون باعث شدند که از تیم ملی دور بیفتد. از شما هم اسم آورده است. ماجرا کلا چیست؟ شفاف توضیح می دهید؟
ببیند ما مهدی رحمتی را دوست داریم ولی من که نمی توانم در مسئله بازیکن در کادر فنی دخالت کنم. رحمتی آمد پیش من و گفتم پا در میانی کنم. در واقع دخالت کردم. همانطور که همه می دانند، قبل از تمام این داستان ها مهدی رحمتی خودش گفت که از تیم ملی خداحافظی می کنم. کروش هم روی داستان خداحافظی بازیکنان هم خیلی حساس است. او می گوید الان بازیکن ایرانی آنطرف دنیاست که آرزو دارد برای تیم ملی بازی کند ولی اینجا در ایران یکی می گوید می آیم، یکی می گوید نمی آیم، یکی می گوید خداحافظی می کنم و این داستان ها.

بعد چه اتفاقی افتاد؟ شما با کارلوس کروش برای بازگشت او حرف زدید؟
بله، من بعد از اینکه با رحمتی حرف زدم به کروش گفتم که رحمتی بازیکن تاثیرگذاری است و اگر می شود او را برگردانید. من به کروش گفتم که ایشان جواب داد باید مهدی رحمتی نامه عذرخواهی بنویسد که اگر خاطرتان باشد، ما به کروش هم گفتیم که او عذرخواهی می کند. خلاصه پس از این ماجرا با مهدی رحمتی تماس گرفتم که گفت دارم می روم شمال. گفتم نه شما همین الان یک نامه عذرخواهی بنویس و سریعا ایمیل کن. رحمتی اتفاقا آمد فدراسیون و با آقای نبی هم جلسه ای داشتند. صحبت کردیم و او نامه را نوشت و رفت.

دقیقا در نامه چه نوشته بود؟
یک خط نوشته بود عذرمی خواهم و حاضرم دوباره برگردم تیم ملی!

ولی معلوم بود کارلوس کروش چنین نامه ای را به هیچ وجه قبول نمی کند.
بله، گفت که من این نامه را قبول ندارم و رحمتی باید فردا یا پس فردا نامه عذرخواهی دیگری بنویسد و بفرستد. او تاکید داشت که رحمتی بابت این تصمیم اول باید از مردم ایران عذرخواهی کند، بعد کادر فنی و سپس از بچه های تیم ملی. من به رحمتی این موضوع را گفتم ولی او قبول نکرد و زمان گذشت. کروش هم دید که او امضا نمی کند، دیگر رحمتی را کلا کنار گذاشت. ببیند می خواهم بگویم هر جا نیاز به پادرمیانی باشد، من پادرمیانی نمی کنم. مهدی رحمتی از نظر ما هنوز هم بهترین است و خوب بازی می کند ولی مگر من می توانم به سرمربی تیم ملی زور بگویم!

در این ماجرا واقعا چه کسی مقصر است؟ فدراسیون فوتبال؟
نه ببیند مهدی رحمتی از تیم ملی خداحافظی کرد. خودش این کار را کرده است و آقای کروش هم برخورد کرد. او اصرار داشت که باید رحمتی از ملت ایران و تیم ملی عذرخواهی کند. رحمتی هم نپذیرفت و نتوانست به تیم ملی برگردد. فدراسیون هم در این ماجرا فقط وسط را گرفت. همین الان هم اگر کروش چیزی بخواهد ما پادرمیانی می کنیم. بالاخره ما مهدی رحمتی را هم دوست داریم.

به دلیل همین علاقه بود که سر ماجرای عکس های ملوان واکنشی نشان ندادید؟!
(خنده) ببیند من کاری به رای های انضباطی ندارم و بالاخره رحمتی هم بچه خوبی است و کم زحمت نکشیده است.

البته کسی نمی تواند منکر رابطه دوستانه رحمتی و آقای علیپور شود.
بله... حالا دیگر!

شما به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال فکر می کنید چرا بازیکنان مدام از تیم ملی خداحافظی می کنند؟
این سوال سختی است. ممکن است ما چیزی بگوئیم که به بازیکنان بربخورد. ولی واقعا بازی ملی با باشگاهی فرق دارد. بالاخره بازیکن باید هر زمانی که کادر فنی به او نیاز داشت، بیاید و برای تیم ملی بازی کند. بازیکن باید مثل سرباز باشد و برای تیم ملی هر کاری کنید.

silly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
137
به دلیل همین علاقه بود که سر ماجرای عکس های ملوان واکنشی نشان ندادید؟!
(خنده) ببیند من کاری به رای های انضباطی ندارم و بالاخره رحمتی هم بچه خوبی است و کم زحمت نکشیده است.
البته کسی نمی تواند منکر رابطه دوستانه رحمتی و آقای علیپور شود.
بله... حالا دیگر!
بازیکن از وقتی که به هتل میرسه فحش میخوره تا وقتی سوار هواپیما بشه! مگه چه گناهی کرده؟ چون فوتبالیسته؟
بخدا تو بازی با فولاد بیچاره از وقتی تو اتوبوس بود تا آخر بازی همش فحش ناموسی خورد، مگه ادم نیست؟ حالا رحمتی باشه یا هرکسی دیگه .

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خبرگزاری فارس،
هم به بن‌بست تاکتیکی رسیدیم و هم نرسیدیم
همدانی: چرا تا الان ثابت نشده قلعه‌نویی مافیاست؟!/او دانشگاه فوتبال است!
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر قلعه‌نویی مافیاست پس چرا تا به حال این موضوع ثابت نشده است؟

13920524000138_PhotoA.jpg

• ستار همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص وضعیت استقلال در لیگ سیزدهم، مشکلات این تیم در زمینه‌های مختلف، بن‌بست تاکتیکی کادر فنی استقلال و شایعه مافیا بودن امیر قلعه‌نویی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

فارس: استقلال مدل 92 به پایان کارش رسید و در سه جام موفق بود. ارزیابی خودتان را به عنوان یکی از مربیان این تیم در این زمینه مطرح کنید.
    به هر حال سالی که گذشت برای ما سالی سخت و پر از فراز و نشیب بود. مشکلات زیادی هم پیش روی ما وجود داشت. لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته برای ما دیر تمام شد و بازیکنان فرصت کمی داشتند تا ریکاوری کنند و به همین دلیل در لیگ سیزدهم ما شاهد مصدومان زیادی در استقلال بودیم. البته به اینها باید مصدومان و محرومان را اضافه کنیم به طوری که ما در آخرین بازی خودمان در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل کمبود بازیکن دو جوانی را بازی دادیم که پیش از این یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرده بود و مهرداد اولادی هم با مصدومیت به داخل زمین رفت. در کنار اینها مشکلات درونی باشگاه‌ هم مزید بر علت شد تا وضعیت ما اینگونه شود آن هم در حالی که می‌توانستیم لیگ را خوب تمام کنیم. من فکر می‌کنم حداقل می‌توانستیم نائب قهرمان لیگ شویم و سهمیه آسیایی بگیریم. البته ما در آخرین بازی تا دقیقه 90 هم شانس قهرمانی داشتیم و اگر دیدید که در بازی با الجزایر و فولاد موفق شدیم در زمین خودشان آنها را شکست دهیم به این دلیل بود که در آن دو بازی ما همه بازیکنانمان را در اختیار داشتیم اما در بازی با الشباب داور با پنالتی که گرفت به تیم ما ضربه زد اما با این همه باز فکر می‌کنم با همه مشکلات می‌توانستیم از گروه‌مان صعود کنیم و در لیگ برتر هم به قهرمانی برسیم. لیگ فرسایشی بود و برای ما پرفراز و نشیب طی شد.

فارس: از مشکل درونی تیم صحبت کردید. این مشکل چه بود؟
    زمانی که ما در چند بازی با 13 بازیکن وارد مسابقه شدیم و حتی در بازی با راه‌آهن از نداشتن بازیکن می‌خواستیم دروازه‌بان دوم‌مان را به بازی بفرستیم، اسم این اتفاق را چه می‌شود گذاشت؟ اینها مشکلات درونی ما محسوب می‌شد.

فارس: فکر نمی‌کنید در یارگیری ضعیف عمل کردید و همین موضوع باعث شد تا با کمبود بازیکن مواجه شوید؟
    ما در یارگیری خوب بودیم اما نفرات مصدوم تیم ما باعث شدند تا دست‌مان خالی شود. آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، احمد جمشیدیان و ... همگی از بازیکنان مصدوم ما بودند که در طی فصل دچار مشکل شده بودند و همین موضوع باعث شد که ما تیم کاملی در اختیار نداشته باشیم. یک تیم برای قهرمان شدن نیاز به ابزار دارد و ابزار تیم‌ها هم بازیکنانشان است. به طور مثال در هر بازی که تیموریان غایب بود ما به مشکل می‌خوردیم.

فارس: این روزها صحبت از تغییرات مدیریت در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است. شما فکر می‌کنید دوای درد استقلال رفتن فتح‌الله‌زاده است یا نه؟

در چند سالی که استقلال با مشکلات ریز و درشتی دست و پنجه نرم می‌کرده فتح‌الله‌زاده چند قهرمانی برای استقلال به دست آورده است؟ وقتی انسانی در مشکلات ریز و درشت این همه موفقیت به دست می‌آورد پس مطمئنا اگر کارها با برنامه پیش برود و شرایط مطلوب باشد او می‌تواند موفق‌ترین فرد نام بگیرد.

فارس: اگر مدیریت استقلال تغییر کند آیا احتمال تغییر در کادر فنی تیم هم وجود دارد؟
    خب این بحث بعدی است. فکر می‌کنم وزارت ورزش در ابتدا باید موضوع مدیریت را حل کند و سپس به بحث کادر فنی برسد اما فکر می‌کنم تصمیم‌گیرنده در این باره هیأت مدیره و باشگاه است و این تصمیم با آنهاست.

فارس: زمانی که استقلال نتیجه نمی‌گرفت خیلی‌ها معتقد بودند که قلعه‌نویی به بن‌بست تاکتیکی رسیده است. شما به عنوان یکی از اعضای کادر فنی استقلال این موضوع را تأیید می‌کنید یا نه؟
    اگر بخواهم پاسخ این سوال را بدهم باید بگویم که جواب من هم بله است و هم خیر. بله من به این معناست که ما از نظر ابزار و نفرات مشکل داشتیم و وقتی از این منظر بخواهیم به قضیه نگاه کنیم باید بگویم بله ما به بن‌بست رسیدیم چرا که نبود بازیکنان تأثیرگذار باعث پایین آمدن درجه تیمی ما شد و از این جهت من هم معتقدم ما به بن‌بست رسیدیم اما وقتی تیمی تا دقیقه 90 آخرین بازی در کورس قهرمانی است چطور می شود یک تیم به بن‌بست تاکتیکی رسیده باشد؟! در این دو سال خیلی ها خواستند که برای ما و استقلال حاشیه بسازند اما با زیرکی قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده این افراد به هدفشان نرسیدند و توطئه آنها خنثی شد.

13930206000455_PhotoL.jpg

فارس: مشکلات مالی چقدر در روند حرکتی استقلال تأثیرگذار بود؟
    مطمئنم اگر در تیم پول وجود داشت یکسری از مسائل به وجود نمی آمد چرا که با پول می‌شد مشکلات روحی روانی را حل کرد. اما با این همه دیدید که ما تا آخرین لحظه در کورس قهرمانی بودیم. البته باید این را در نظر بگیریم که اگر مدیریت قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده نبود قطعا به مشکل برمی‌خوردیم.

فارس: این روزها صحبت از کم شدن دستمزد فوتبالیست‌ها شنیده می‌شود. شما فکر می‌کنید اگر یک بازیکن به جای یک میلیارد تومان صد میلیون تومان بگیرد مشکل فوتبال ما حل می‌شود؟!

قطعا مشکل فوتبال ما با کم پول گرفتن بازیکنان برطرف نخواهد شد. چرا که مشکل فوتبال ما از نوع مدیریت آن است و ما بها را به بهانه می‌دهیم و به جای آنکه مربیان سالم تربیت کنیم و مدیران درست را به کار بگیریم به پول بازیکنان گیر می‌دهیم. شما شک نکنید اگر همه چیز طبق روند مناسبش پیش برود و ظرفیت‌ها را بالا ببریم اگر یک بازیکن ده میلیارد تومان هم بگیرد مشکل به وجود نمی‌آید. به جای این کارها باید در فوتبال فرهنگ‌سازی کرد. فوتبال ما مشکل فرهنگی دارد و کفاشیان بهتر است این ساختارها را درست کند. به جای این حرف‌ها بهتر است به این بپردازیم که مربیانی این روزها در فدراسیون سمت می‌‌گیرند که هیچ رزومه‌ای ندارند اما بازیکنان سابق تیم ملی که در جام جهانی هم بازی کردند این روزها بیکار هستند و این درد فوتبال ماست. در این شرایط چه انتظاری از فوتبال دارید؟ به جای پرداختن به مبالغ بازیکنان باید آسیب‌شناسی کرد تا مشکل فوتبال ما حل شود.

فارس: خیلی‌ها امیر قلعه‌نویی را مربی مافیایی فوتبال ایران می‌دانند و همیشه این شایعه در مورد سرمربی استقلال شنیده می‌شود. شما به عنوان یکی از دستیاران قلعه‌نویی چه پاسخی درباره این شایعات دارید؟
    همیشه همه صیادان به دنبال ماهی بزرگ هستند و کسی ماهی مرده شکار نمی‌کند. کسانی که به دنبال گیر دادن به قلعه‌نویی هستند باید بدانند که من به عنوان کسی که کنار او قرار دارم می‌گویم او مستحق این رفتارها نیست. کی و کجا ثابت شده که قلعه‌نویی با مافیا نتیجه گرفته است؟ آقایان دیگر که با این روش‌ها قهرمان می‌شدند چرا الان در کارشان تداوم ندارند؟ مگر با دوز و کلک می شود در تیم‌های مختلف قهرمان شد؟ قلعه‌نویی اصولی دارد که روی آن حرکت می‌کند اما خیلی‌ها می‌خواهند به او وصله بچسبانند تا جلوی موفقیت‌هایش را بگیرند اما خداوند همیشه به کسی کمک می‌کند که صداقت داشته باشد. خیلی‌های امسال می‌خواستند استقلال را نابود کنند اما با تلاش بازیکنان و کادر فنی و همچنین فعالیت‌های مدیریت باشگاه تا آخرین لحظه در کورس قهرمانی بودیم و فکر می‌کنم تا زمانی که این افکار وجود دارد و رابطه‌ها جای ضابطه ها را گرفته ما همینطور به مشکل برمی‌خوریم. به جای این صحبت‌ها برویم به این بپردازیم که چرا من نوعی خواهرزاده‌ام را در فلان تیم به کار گرفتم و یا دایی همسرم را در فلان پست گمارده‌ام. متأسفانه ما مربیانی داریم که حتی نمی‌توانند به وضعیت ظاهری‌شان بپردازند اما شاهد فعالیت‌ آنها در تیم‌های مختلف هستیم مشکل تیم ما این موضوع است نه امیر قلعه‌نویی. شما ببینید به جز علی دوستی در این چند سال چه کسانی در تیم‌های پایه فعالیت کردند.

فارس: اگر قلعه‌نویی در استقلال بماند شما هم در این تیم باقی خواهید ماند؟
    در این باره تصمیم با امیر قلعه‌نویی است اما برای من افتخار است که در کنار او باشم چرا که قلعه‌نویی دانشگاه فوتبال است و نباید او و امثال او را بسوزانیم.

فارس: با رفتن مجید صالح آیا کسی به کادر فنی استقلال اضافه خواهد شد؟
    برای قلعه‌نویی فرق نمی‌کند که چه کسی بر روی نیمکت و کنار او بنشیند چرا که او خودش خیلی‌ از کارها را انجام می‌دهد. من برای مجید صالح در تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم اما مطمئن هستم که برای قلعه‌نویی فرقی نمی‌کند که چه کسی به تیم اضافه شود و یا از تیم جدا گردد.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930206000289#sthash.YK6KW8pS.dpuf

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
قلیون و ناداوری ها و 2 میلیارد و وزارت ورزش و اینا رو که یادتون نرفته ؟

دیگه ناداوری بیشتر از بازی پرسپولیس سپاهان هم مگه داریم قربونت برم:general304:
تیمی که قصدش قهرمان شدن باشه بایستی بتونه به همه مشکلات غلبه کنه هر چند مشکلات شما در نظر خودتون مشکل هستش.
داوری به ضرر شما هم بوده و اینو همه قبول میکنن،ولی خداییش به خیر شما هم بوده اونم فت و فراوون.
تو آسیا نبودید و فرصت مناسبی داشتید که در دو جام مدعی باشید.
قبل از آغاز لیگ تنها تیمی بودید که زود بسته شد و آغاز بکار کرد.
بازیکن تاثیر گذار و در خدمت تیم ملی نداشتید که دیر به تیم اضافه بشن.
بجای اینکه وسط فصل بازیکن ازتون جدا شه بازیکنای خیلی خوبی هم بهتون اضافه شد.
این مطلب رو فقط به این خاطر میگم که اینجا اومدید یه چیزی هم یاد بگیرید.اعتصاب تیم چقدر به ضرر تیمتون تموم شد،آیا واقعا در اون برهه زمانی همچین تصمیمی به خیر تیم بود؟!
گیرم مشکلات زیادی داشتید.داوری و حاشیه ولی اعتصاب رو که بازیکنا انجام دادن،بی پولی و این حرفا بود اما نه فقط برا تیم شما.
اینم بگم که افتخار و بزرگی کسب کردنی هست.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
مدیر محترم آخه دیگه هر پستی رو حدف نمیکنن که یعنی پرسپولیسی با استقلالی بخواد صحبت کنه کل کله؟با اختلات داریم میکنیم دوتا پست میزاریم حرف میزنیم
گناه نکردیم قرمز آبی هستیم که تو حرف زدن دختر پسر نامحرمم انقدر سخت گیری نمیکنن که شما پستای مارو پاک میکنید یه پست گذاشتم دوستان هم جواب دادن دیگه پاک کردنش دیگه چی بود دلمو شکوندی:general111:

بالا