برگزیده های پرشین تولز

سریعترین روش گرفتن وام

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
بازپرداخت چندسالست؟ یعنی اگه کارمند دولت باشی ضامن نمیخواد؟

راستش من خودم سوال نکردم یکی از نزدیکان پرسیده بود که گفته بود بدون ضامن قبول میکنند با شرایطی که گفتم که یکیش چک سیبا است(چک کارمندی).
از اقساط و مدتش درست اطلاع ندارم. فکر کنم اقساطش 280 تومن بود.

sulduz195

Registered User
لایک‌ها
894
من كه وام گرفتن رو بي خيال شدم هر چي فكر كردم به تهش رسيدم ديدماز ربا بدتر هست

Last edited:

arasdeco`

Registered User
لایک‌ها
55
سلام بانک مهر اقتصاد یه سری بزنین
دوستم بدون سپرده 10 م گرفته 5 ساله
ولی 2 م مسدود میشه همون بسیجیان قدیم

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
بانک مهر اقتصاد فکر کنم تقریبا یکهفته پیش بود که با ازای موجودی وام میداد
یعنی باید مثلا 5 تومن بذاری بعد از 4 ماه 5 تومن وام بگیری با سود 14 درصد
اقساطش هم حدودا 116 هزار تومن بود.

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
شرایط سخت که میگی رفیق ضامن سند این چیزاس دیگه
الان هر بانکی میگیره اینارو
کارت اعتباری سامان میتونید بگیرید 10 تومن میده ماهی 420 سودش
ضامن یکی یا 2 تا همه بانکا میخوان که گواهی کسر از حقوق بدن

Sent from my Awesome LG P713

سلام
شرایط و ضامن ازتون چی خواستن ؟

sorush21

Registered User
لایک‌ها
160
عسکریه 2.5 برابر مبلغ سپرده وام میده 2تا ضامن (چک شخصی) 1ضامن کسر از حقوق رسمی-به شرط تکمیل مدارک 1هفته ای میدن البته شعبه با شعبه فرق میکنه!

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
راستش من خودم سوال نکردم یکی از نزدیکان پرسیده بود که گفته بود بدون ضامن قبول میکنند با شرایطی که گفتم که یکیش چک سیبا است(چک کارمندی).
از اقساط و مدتش درست اطلاع ندارم. فکر کنم اقساطش 280 تومن بود.
امروز سوال کردم . گفتا اصلا چنین طرحی نداریم!

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
امروز سوال کردم . گفتا اصلا چنین طرحی نداریم!
راستش من خودم امروز صبح سوال کردم از ایران زمین گفتند یه ضامن لازمه. 5 تومن وام 30 درصد باز پرداخت دو ساله ماهی 270 تومن.
بانک آینده سوال کردم گفتند 30 درصد 5 تومن وام یه ضامن لازمه با گواهی پرداخت حقوق. باز پرداخت 3 ساله ماهی 230 تومن زمان پرداخت تشکیل پرونده.
ثامن الامه سوال کردم گفتند اول 1 تومن بریز به حساب 5 تومن وام میدن 27 درصد باز پرداخت 4 ساله ماهی 141 هزار تومن زمان پرداخت تشکیل پرونده .ضامن با گواهی حقوق. تو شهر ما که اینطور بود.
فقط ثامن الامه شلوغ بود همه یا اومده بودند وامشون بگیرند یا ثبت نام کنند . بقیه بانکها اینجور نبود.چون بهترینشون نسبت به اونا همین ثامن بود.

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
راستش من خودم امروز صبح سوال کردم از ایران زمین گفتند یه ضامن لازمه. 5 تومن وام 30 درصد باز پرداخت دو ساله ماهی 270 تومن.
بانک آینده سوال کردم گفتند 30 درصد 5 تومن وام یه ضامن لازمه با گواهی پرداخت حقوق. باز پرداخت 3 ساله ماهی 230 تومن زمان پرداخت تشکیل پرونده.
ثامن الامه سوال کردم گفتند اول 1 تومن بریز به حساب 5 تومن وام میدن 27 درصد باز پرداخت 4 ساله ماهی 141 هزار تومن زمان پرداخت تشکیل پرونده .ضامن با گواهی حقوق. تو شهر ما که اینطور بود.
فقط ثامن الامه شلوغ بود همه یا اومده بودند وامشون بگیرند یا ثبت نام کنند . بقیه بانکها اینجور نبود.چون بهترینشون نسبت به اونا همین ثامن بود.

چند جای دیگه هم سر زدم که یا میگفتند هنوز پرداخت وامو شروع نکردیم یا باید 4 تا 6 یا حداقل 3 ماه پول رو تو حساب بزاری بعد بهت وام میدن.
برا 4 تا 5 تومن وام پدرم دراومد هنوز نمی دونم آخرش می تونم بگیرم یا نه.

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
پس حتما چنین طرحی هست که بعضی جاها وام میدن . بهتره از دوباره شنبه برم سوال کنم. پرداخت وام فوریه و بدون سپرده گذاری؟

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
پس حتما چنین طرحی هست که بعضی جاها وام میدن . بهتره از دوباره شنبه برم سوال کنم. پرداخت وام فوریه و بدون سپرده گذاری؟

وامهای فوری سودش بالاتره مثلا بانک آینده می گفت هیمنکه استعلام (فکر کنم استعلام مربوط به گواهی حقوق منظورش بود)کنیم و کاراش و انجام بدیم وام رو میدیم. ولی سودش 30 درصده. و اقساطش نسبت به ثامن بیشتر .
انشاءا.. شنبه دوباره می رم سراغ ثامن الامه تا برا وام ثبت نام کنم البته بصورت فوری با همون 27 درصدی که گفتن.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
انصار هم میده . 10 تومن میده 15 پس میگیره 3 ساله ! زیر 10 میلیون 1 نفر ضامن با شغل ازاد از 10 تا 20 دو نفر ضامن یکی ازاد یکی با گواهی کسر از حقوق و 20 میلیون و تا 25 میلیون سه نفر ضامن (2 نفر کارمند 1 نفر شغل ازاد)

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
عسکریه 2.5 برابر مبلغ سپرده وام میده 2تا ضامن (چک شخصی) 1ضامن کسر از حقوق رسمی-به شرط تکمیل مدارک 1هفته ای میدن البته شعبه با شعبه فرق میکنه!
یعنی باید از قبل سپرده داشته باشی یا نه؟ بعد 2 تا ضامن واسه چقدر وامه؟
چون معمولا واسه 5 تومن یه ضامن کارمند رسمی بیشتر نمی خوان.
شعبه به شعبه که چه عرض کنم فکر می کنم امروز شرایط یه جوره فردا یه جور دیگه
احساس می کنم بانکا یه حرف مشخص و درستی نمی زنند که آدم تکلیفشو بدونه.

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
انصار هم میده . 10 تومن میده 15 پس میگیره 3 ساله ! زیر 10 میلیون 1 نفر ضامن با شغل ازاد از 10 تا 20 دو نفر ضامن یکی ازاد یکی با گواهی کسر از حقوق و 20 میلیون و تا 25 میلیون سه نفر ضامن (2 نفر کارمند 1 نفر شغل ازاد)
بدون سپرده گذاری وام میده؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
بدون سپرده گذاری وام میده؟

بله بدون سپرده . البته اقساط 2 ساله و 5 ساله هم میشه منتها سود اونها رو نمیدونم . جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب مجاز بانک انصار در سراسر کشور مراجعه فرمایید :D

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
به دانشجو هم وام میدن اگه ضامن داشته باشی ؟
این اینترنت ما هم اونقدر قطع و وصل میشه تا میام یه پست بدم چیزی بپرسم فکر کنم همه یوزرا آفلاین شدن.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
یه جا رو میشناسم 10 تومن میذاری بعد از سه ماه 20 تومن میده...ضامن هم نمیخواد....باید سوال کنم کجا بود

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
به دانشجو هم وام میدن اگه ضامن داشته باشی ؟
این اینترنت ما هم اونقدر قطع و وصل میشه تا میام یه پست بدم چیزی بپرسم فکر کنم همه یوزرا آفلاین شدن.
بله به دانشجو هم میدن ...
هیچ فرقی نمیکنه ...کلا اینا به همه وام میدن :) !!!! نمیدونم چرا !!!!! ولی وام میدن دیگه ... وام منظورمه !!!!
ولی سختاااا سخته سخت ...
مثلا موسسه ها یا بانک ها میگن اگه پول توی حساب سپرده داشته باشی ما حاضریم بهتونوام یدیم !!! اما به یه شرط وام میدیم !!! فقط به شرط اینکه قسط هاشو بدین با سود فلان قدر ماهی و اونم ما تازه وقتی میخوایم وام بدیم 80 درصد پولتون رو به خودتون وام میدیم ... وام ...
اینم از دولت ما ...
اما در کل از موسسه ها وام نگیرین ...
یه موسسه بود من 200 میلیون میخواستم بزارم که 180 میلیون بهم وام بده ، یارو همچین رئیسش خوشحال بود !! میگفت کی میای حساب باز کنی ؟؟؟ گفتم فردا ، هر روز زنگ میزد اخرش گفتم رفتم یه جا دیگه وام گرفتم با شرایط بهتر ... تا دست از سرم برداشت ...
خب چرا دروغ ؟؟؟ این موسسه ها هیچ تضمینی وجود نداره که امروزز پول بزاری داخلشون !!! فردا بهت پولتو بدن!!! پول رو منظورمه :)
دیگه همین دیگه !!!!

ویرایش شد :)

Last edited:

sorush21

Registered User
لایک‌ها
160
یعنی باید از قبل سپرده داشته باشی یا نه؟ بعد 2 تا ضامن واسه چقدر وامه؟
چون معمولا واسه 5 تومن یه ضامن کارمند رسمی بیشتر نمی خوان.
شعبه به شعبه که چه عرض کنم فکر می کنم امروز شرایط یه جوره فردا یه جور دیگه
احساس می کنم بانکا یه حرف مشخص و درستی نمی زنند که آدم تکلیفشو بدونه.
سپرده و مدارک رو هروقت بذاری یه هفته بعد وام جوره یعنی از قبل لازم نیست سپرده داشته باشید
3تا ضامن به من گفت واسه 12تومن که 5 تومن بذارم 12.5 وام بدن ضامن هم به من گفت 2تاچک شخصی مجزا 1کسر از حقوق رسمی دولتی
ولی یه نوع وام دیگم هست که قبلا گرفتم و واقعا میشه گفت ربوی نیست ولی مزایاش کمه موسسه ثامن الحجج (ع) هرچی بذاری 2روزه 90% پولتو بدون ضامن وام میده بعد تکمیل اقساط پولتو برداشت میکنی خوبیش اینه که به پولت سود سالانه میخوره و تو اقساط کمکت میکنه بدیش اینه که الان چیزی دستتو نمیگیره درحقیقت واسه آیندست! ولی ضامن نمیخواد چون پولت اونجاست و مدت قسط بندی از یه سال تا 5سال به اختیار شماست
موفق باشید

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
راستی دوستان این وامها طبق چه قرادادی با بانک یا موسسه هست ؟
کسایی که تا حالا وام گرفتن چه قراردادی محسوب می شده بلاخره یه فرمی
، قراردادی چیزی رو باید امضاء کرد دیگه، اون چه قراردادی بوده که امضاء کردین و وام گرفتین ؟ ممنون

بالا