برگزیده های پرشین تولز

فروش کتاب ویژه ی همکار با درصد تخفیف بالا ( حتی 50% )

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام دوستان . ما در انتشارات مشهور استان قم آماده ی همکاری با فروشندگان و ناشران دیگه هستیم .

لیست عناوین و برخی کتبمون رو میتونید در فروشگاه اینترنتی ما به نشانی :

www.zarrinbook.com

مشاهده کنید .

برای خرید تعداد درصد خوبی لحاظ خواهد شد .... :)

hraha97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اگه می خواهید که از طریق اینترنت فروش داشته باشید بهتر است که یک سیستم همکاری در فروش بزنید. و آن وقت وبمسترهایی مثل من هستند که با شما همکاری کنند . نه اینکه بخواهید کسی یک تعداد کتاب بخرد و بعد خودش ببرد و بفروشد. این کار برای خیلی ها امکان پذیر نیست . ولی شما که خودتان فروشگاه اینترنتی دارید و سفارش اینترنتی می گیرید برایتان ... فروشگاه داری مقدور تر است.
اگر شما یا سایر دوستان کتبی در زمینه خانواده دارند می توانند به صورت همکاری در فروش با هم کار کنیم .

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
اگه می خواهید که از طریق اینترنت فروش داشته باشید بهتر است که یک سیستم همکاری در فروش بزنید. و آن وقت وبمسترهایی مثل من هستند که با شما همکاری کنند . نه اینکه بخواهید کسی یک تعداد کتاب بخرد و بعد خودش ببرد و بفروشد. این کار برای خیلی ها امکان پذیر نیست . ولی شما که خودتان فروشگاه اینترنتی دارید و سفارش اینترنتی می گیرید برایتان ... فروشگاه داری مقدور تر است.
اگر شما یا سایر دوستان کتبی در زمینه خانواده دارند می توانند به صورت همکاری در فروش با هم کار کنیم .

ممنون از نظر شما دوست خوبم . عارضم به خدمتتون که شاید بنده خوب توضیح ندادم . من منظور این نبود که شما کتاب رو از ما بخرید و بفروشید ! شما میتونید کتاب رو در فروشگاه خودتون بفروشید و بعد سفارشات رو به ما انتقال بدید ( هر روز و یا هر چند روز یک بار و ... ) بعد ما سفارش رو ارسال میکنیم و پورسانت شما میره به حسابتون ، که میتونید ماهیانه و یا روزانه و ... برداشت کنید .

به همین سادگی ...

بالا