برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
دوست عزیز اولش هم **** و هم ارتش نیرو هوایی و دریایی دارن.
شما کدوم نیرو منظورته.
بعدش دست شما نیست نیرو شما که مشخص باشه بعدش به یکی از زیر مجموعه های اون نیرو تقسیم میشید.
چیزی دست شما نیست مگر بند پ
بد بختانه ما بند پ نداریم

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان منظور از بند پ چیه دقیق تر

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان ایا این برگ سفید میاد دم در بفهمم کجا افتادم یا باید برم پلیس 10+ بعد اینکه مشخص شده کجا میفتم یا هنوز زوده؟
اعزام اول شهریورم

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
دوستان ایا این برگ سفید میاد دم در بفهمم کجا افتادم یا باید برم پلیس 10+ بعد اینکه مشخص شده کجا میفتم یا هنوز زوده؟
اعزام اول شهریورم
در کل باید بیاد برخی موارد هم نمیاد.
میتونید برید پلیس +10 هم ببینم کجا افتادید.
احتمالا مشخص شده.
نشده باشه هم تا 15 مشخص میشه.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان منم همینطور اعزام اول شهریورم هر کسی تونست از پلیس + ۱۰ پیگیر بشه که برگ آبی اومده یا نه لطفا ما رو هم در جریان بذاره، فردا شایدم اگرتونستم خودم هم می رم خبرشو می دم

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
دوستان منم همینطور اعزام اول شهریورم هر کسی تونست از پلیس + ۱۰ پیگیر بشه که برگ آبی اومده یا نه لطفا ما رو هم در جریان بذاره، فردا شایدم اگرتونستم خودم هم می رم خبرشو می دم
زمان ما بهش میگفتن برگه سفید .... :)
حالا شده برگه آبی :D:D
شما برو سر بزن احتمالا اومده.

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
دستت درد نکنه اگه زحمتشو بکشی فردا یه سر برو پلیس +10 شاید اومده بود چون من فعلا کار دارم نمیتونم برم مسیرم اونجا نیست

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
باشه البته من شهرستان هستم ولی مال همه جا باید یکی باشه دیگه درسته؟ شهریوری ها اعزام پیش رو دارند حتما یکسان هست صدور وضعیتشون. فردا خبرشو میدم.

toofan245

Registered User
لایک‌ها
58
منم که یکم تاریخ یکم شهریور اعزاممه. امروز رفتم پلیس +10 گفت 5 مرداد کد خورده ولی نشون نمیده. کد رهگیری داد برم اداره ی پست. رفتم گفت هنوز نیومده. گفت احتمالا بیست مرداد برگه بیاد.

aarea3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم که یکم تاریخ یکم شهریور اعزاممه. امروز رفتم پلیس +10 گفت 5 مرداد کد خورده ولی نشون نمیده. کد رهگیری داد برم اداره ی پست. رفتم گفت هنوز نیومده. گفت احتمالا بیست مرداد برگه بیاد.
برو **** وظیفه شهرتون بهتون میگه کجا فتادی. منم اعزام 1 شهریورم. 7 مرداد رفتم بهم گفت کجا افتادم.

danial13

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات خودرو دارم.قسمت تعمیرات وسایل نقلیه میشه رفت؟چجوریاست؟

milad69m69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان من 93/06/01اعزامم هست کد05کرمان از اصفهانم چطور جاییه تعریفش رو زیاد شنیدم من برگ تکمیلی بسیج دارم بدردارتش میخوره و میتونم زمان اعزام را تمدید کنم تا بتونم پذیرش **** بشم؟

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
۰۵ عالیه دوست عزیز من خودم اونجا بودم همه چیش خوبه بوفه کامل و خوب فقط یه مشکلی که داره مرخصی سخت میدن البته ما خوردیم تو عید ۲۶ روز مرخصی دادن بهمون

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
منم رفتم امروز گفت نشون نمیده ولی اگه بری از سازمان میتونی بگیری کجا افتادی..

aristar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
سلام
مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات خودرو دارم.قسمت تعمیرات وسایل نقلیه میشه رفت؟چجوریاست؟
دست شما نیست!باید نیاز باشه دقیقا همون زمان!معمولا میپرسن ولی دلیل بر این نیست که حتما ازتون استفاده کنن!البته پارتی حلال مشکلاته!

enter360

Registered User
لایک‌ها
22
سلام به همگی

من تاریخ اعزامم 1/06/93 هستش بعد رفتم **** وظیفه کدوم رو گرفتم اوفتادم از شانس بد ما 05 کرمان
میخواستم ببینم میتونم به تعویق بندازمش ؟
بعد اگر به تعوق بندازمش بازم همون جای قبلی میافتم یا از دوباره کد اموزشی جدید برام صادر میکنند ؟ مثلا بیفتم یه شهر دیگه ؟؟

تشکر از همگی

بالا