برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
سلام
دوستان من ارشد قبول شدم ، از اون ور هم دفترچه رو پست کرده بودم و برگ سبز هم اومده بود
حالا چطور می تونم باطلش کنم ؟ چیکار باید بکنم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
من شنیدم حتی حین خدمت هم باشی و ارشد قبول بشی ، میزان بری دانشگاه .خیالت راحت فک نکنم مشکلی باشه

10000000

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
دوستان من ارشد قبول شدم ، از اون ور هم دفترچه رو پست کرده بودم و برگ سبز هم اومده بود
حالا چطور می تونم باطلش کنم ؟ چیکار باید بکنم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
موقع ثبت نام توی دانشگاه یک نامه بهت میدن که باید ببری پلیس+10 ، از اون موقع برات معافیت تحصیلی صادر میشه و دیگه هیچ مشکلی وجود نداره

triple m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز
لطفا و خواهشا راهنمایی کنید
برای گرفتن پذیرش **** باید چکار کرد؟ به کجا باید مراجعه کرد؟ لطفا دقیق و مرحله به مرحله توضیح بدین. با توجه به شرایط من چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم؟ آیا با توجه به داشتن غیبت قبل از اعزام بیش از یک سال شانسی دارم؟
این شرایط منه: مدرک تحصیلی دیپلم - دارای 4 سال سابقه بسیج عادی + 2 سال بسیج فعال که همچنان ادامه داره - دارای گواهی آموزش دوره آمادگی دفاعی بسیج دانش آموزی - بدون دوره تکمیلی- بیش از یک سال غیبت قبل از اعزام
خدمت توی **** خیلی برام مهمه یعنی خدمت سخت توی **** رو به خدمت آسون توی ارگانهای دیگه ترجیح میدم پس خواهشا راهنمایی دقیق و کاملی بکنین.دفترچه هم گرفتم فرم هارو هم پر کردم ولی مدام ثبت مدارک رو عقب میندازم نمیدونم چکار کنم.خواهشا منو از این بلا تکلیفی در بیارین.

Last edited:

10000000

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان عزیز
برای گرفتن پذیرش **** باید چکار کرد؟ به کجا باید مراجعه کرد؟ لطفا دقیق و مرحله به مرحله توضیح بدین. با توجه به شرایط من چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم؟ آیا با توجه به داشتن غیبت قبل از اعزام بیش از یک سال شانسی دارم؟
این شرایط منه: مدرک تحصیلی دیپلم - دارای 4 سال سابقه بسیج عادی + 2 سال بسیج فعال که همچنان ادامه داره - دارای گواهی آموزش دوره آمادگی دفاعی بسیج دانش آموزی - بدون دوره تکمیلی- بیش از یک سال غیبت قبل از اعزام
خدمت توی **** خیلی برام مهمه یعنی خدمت سخت توی **** رو به خدمت آسون توی ارگانهای دیگه ترجیح میدم پس خواهشا راهنمایی دقیق و کاملی بکنین.دفترچه هم گرفتم فرم هارو هم پر کردم ولی مدام ثبت مدارک رو عقب میندازم نمیدونم چکار کنم.خواهشا منو از این بلا تکلیفی در بیارین.
با توجه به مواردی که گفتی کارت سخته چون اونایی که غیبت ندارن و تکمیلی دارن و ... سخت توی **** پذیرش میشن ...
ولی کار نشد نداره ،اگر یه آشنای خفن گیر بیاری و بری معاونت نیروی انسانی **** توی افسریه، احتمال داره بتونی پذیرش بگیری

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
سلام دوستان عزیز
مدارک که فکر کنم بسیج فعال و دوره تکمیلی داشتن ، ولی من هیچ کدوم از اینا رونداشتم!!حتی کارت عادی بسیج!! تو اون پادگان **** که پذیرش گرفتم آشنا داشتم که یک برگه ضمانت ما رو امضا کرد تمام!! حداقل سه ماه قبل ازتاریخ اعزام به خدمت باید دنبال کار پذیرش باشی.

triple m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با توجه به مواردی که گفتی کارت سخته چون اونایی که غیبت ندارن و تکمیلی دارن و ... سخت توی **** پذیرش میشن ...
ولی کار نشد نداره ،اگر یه آشنای خفن گیر بیاری و بری معاونت نیروی انسانی **** توی افسریه، احتمال داره بتونی پذیرش بگیری

سلام ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردی.شما میفرمایی اگه پارتی داشته باشم میشه اگه نداشته باشم بیخود وقتم رو بیشتر از این از دست ندم و مدارک رو ارسال کنم؟آیا شانسی هست از طریق خود **** وظیفه توی تقسیم افتاد ****؟ من تهران نیستم از مازندران هستم ممنون

triple m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مدارک که فکر کنم بسیج فعال و دوره تکمیلی داشتن ، ولی من هیچ کدوم از اینا رونداشتم!!حتی کارت عادی بسیج!! تو اون پادگان **** که پذیرش گرفتم آشنا داشتم که یک برگه ضمانت ما رو امضا کرد تمام!! حداقل سه ماه قبل ازتاریخ اعزام به خدمت باید دنبال کار پذیرش باشی.
سلام ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردی.شما میفرمایی اگه پارتی داشته باشم میشه اگه نداشته باشم بیخود وقتم رو بیشتر از این از دست ندم و مدارک رو ارسال کنم؟آیا شانسی هست از طریق خود **** وظیفه توی تقسیم افتاد ****؟ممنون

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
سلام ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردی.شما میفرمایی اگه پارتی داشته باشم میشه اگه نداشته باشم بیخود وقتم رو بیشتر از این از دست ندم و مدارک رو ارسال کنم؟آیا شانسی هست از طریق خود **** وظیفه توی تقسیم افتاد ****؟ممنون
شما که بسیج گفتی دارید از همون حوزه مقاومت شهرت بپرس برای پذیرش تو **** . ازطریق **** وظیفه هم که بستگی به شانست داره ولی از من بهت نصیحت هم چین آش دهن سوزی هن نیست **** ! مدارک و ارسال کن هر چه زودتر ایشالا که هر چی خیره همون میشه .

10000000

Registered User
لایک‌ها
29
سلام ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردی.شما میفرمایی اگه پارتی داشته باشم میشه اگه نداشته باشم بیخود وقتم رو بیشتر از این از دست ندم و مدارک رو ارسال کنم؟آیا شانسی هست از طریق خود **** وظیفه توی تقسیم افتاد ****؟ من تهران نیستم از مازندران هستم ممنون
امیدت به خدا باشه ...
شما تلاشت رو بکن بقیه اش ان شا الله جور میشه ...
فقط زودتر برو و تمومش کن و وقتت رو تلف نکن ...

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
خبر :هر فرزند 14 روز مرخصی تشویقی اجباری.یعنی مرخصی یه نوع تشویقی ولی جز اون 30 روز نمیشه

10000000

Registered User
لایک‌ها
29
خبر :هر فرزند 14 روز مرخصی تشویقی اجباری.یعنی مرخصی یه نوع تشویقی ولی جز اون 30 روز نمیشه
خسته نباشن واقعا زحمت کشیدن...
خجالت نکشیدن که فقط ۱۴ روز تشویقی گذاشتن؟
(بابایی رفته بالا برجک پست بده )
کسی که بچه دار میشه کلا باید معاف بشه ...

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام از دوستان کسی آشنایی با پادگان پرندک داره شهید آبشناسان؟

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
سلام از دوستان کسی آشنایی با پادگان پرندک داره شهید آبشناسان؟

لشکر 23
کدوم تیپش؟
تیپ یک الان سمت کرمانشاه واسه همین داستانا
من تیپ 288 خاش خدمت کردم دوره کد هم 23 بودم
توی خاش از اسم 23 میترسیدن ، واقعا هم جهنمی بود.

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام داداشت کی پرندک بودی از کی تیپ رفته کرمانشاه فرمانده تیپ کی بود؟

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
ارتش تمــــــــــــــــــــــــــــــــام
The End of Army . . . :general210:

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
نیرو هوایی بودم
اینقد حس خوبیه ازادی که حد نداره