برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Shahr0kh

Registered User
لایک‌ها
36
سلام

آقا من از کجا بدونم دوره کد می خورم یا نه ؟

آیا کلا شانسی هستش ؟!

بنده فارغ التحصیل کارشناسی رشته الکترونیک هستم ....

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
آقا یه سوال این درس هایی که تو سربازی میگن چیه؟ مهمه یا همینطور الکی هست؟

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
سلام

آیا کلا شانسی هستش ؟!

سلام همشهری عزیز
یکسری از دوستان میگن شانسیه
این رو شنیدم که برای بعضی از رشته ها ( مثلا فیزیک حالت جامد ) با توجه به ارگان به کارگیرنده چون بعد آموزشی به نسبت بقیه رشته ها کار مشخصی براشون توی ارگان خدمتی نیست دوره کد میخوره !!!
هر چند تقریبا برای 99 درصد رشته ها ، کار خاصی تو خدمت نیست!!!!
صحت و سقم موارد مذکور رو نمیدونم.

آقا یه سوال این درس هایی که تو سربازی میگن چیه؟ مهمه یا همینطور الکی هست؟
شما که 9/19 اعزام شدید ما باید از شما بپرسیم : دی
گویا آخر دوره آزمون میگیرن و توی درجه سرباز تاثیر داره

Del Monte

Registered User
لایک‌ها
283
خبر خوش برای مشمولان خدمت سربازی

تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۰
-
19 December 2014

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تمام کسانی که تا پایان امسال مدارک اعزام به خدمت سربازی را به سازمان وظیفه عمومی ارائه کنند مدت خدمتشان در سال آینده21 ماه محاسبه می‌شود.

سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با فارس، با اعلام این مطلب افزود: بر اساس قوانین جدید مربوط به خدمت وظیفه عمومی مقرر شده بود تا کسانی که در سال 94 به خدمت سربازی اعزام می‌شوند معادل 24 ماه خدمت کنند.

وی افزود: همین امر باعث شد تا عده کثیری از فرزندان انقلاب اسلامی در ماه‌های آخر سال 93 به سازمان وظیفه عمومی مراجعه کنند و تقاضای اعزام به خدمت مقدس سربازی داشته باشند.

سردار کمالی گفت: این در حالی است که ظرفیت پذیرش در پادگان‌ها و همچنین نیاز نیروهای مسلح یک ظرفیت مشخص است و نمی‌توان بیش از آن تعداد پذیرش سرباز داشت.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برای‌ آنکه نگرانی خانواده‌ها نسبت به طول مدت سربازی فرزندانشان برطرف شود و همچنین در پذیرش سربازان در پادگان‌ها مشکلی پیش نیاید تدبیر جدیدی اندیشیده شد.

وی تصریح کرد: بر اساس تدبیر اتخاذ شده هر کدام از سربازانی که در سال 93 مدارک اعزام به خدمت خود را به سازمان وظیفه عمومی ناجا ارائه کنند فارغ از آن که زمان اعزام به خدمت آنها چه تاریخی باشد طول مدت سربازی آنها 21 ماه محاسبه خواهد شد.

سردار کمالی افزود: به این ترتیب دیگر جای نگرانی برای خانواده‌ها و فرزندان آنها باقی نمی‌ماند و محاسبه میزان خدمت سربازان، زمان ارائه مدارک آنها به سازمان وظیفه عمومی لحاظ خواهد شد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برای مثال اگر فردی در بهمن ماه مدارک اعزام به خدمت خود را ارائه کند اما زمان اعزام وی خرداد سال آینده تعیین شود این فرد نباید نگران باشد و طول خدمت او به جای 24 ماه همان 21 ماه اعمال خواهد شد و تنها چیزی که در تعیین مدت خدمت نقش خواهد داشت زمان ارائه مدارک به سازمان وظیفه عمومی خواهد بود.

Last edited:

ramin_m125

Registered User
لایک‌ها
163
دوستان یه ماجرای جالب :
یکی از دوستان به تازگی آموزشیش رو تموم کرده می گفت هر کی تو میدان تیر به سیبل میزد مرزبانی فرستادن :eek: اینا هم همگی پایین کوه یا بالای اون تیر زدن داخل شهر افتادن :general310::general304::general711:
بیشتر شبیه جوکه :general404:
خودشون که میگن همچین چیزی نیست
منم ندیدم در ضمن همچین راحت هم نیست امتیاز بالا آوردن

HDDD

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان یه ماجرای جالب :
یکی از دوستان به تازگی آموزشیش رو تموم کرده می گفت هر کی تو میدان تیر به سیبل میزد مرزبانی فرستادن :eek: اینا هم همگی پایین کوه یا بالای اون تیر زدن داخل شهر افتادن :general310::general304::general711:
بیشتر شبیه جوکه :general404:

اتفاقا به نظر من منطقیه حامد جان
نیروی مرزبانی همیشه حق تیر میدن و منطقه حساس نظامیه مرزها پس باید نیرویی که تیراندازیش خوب باشه اونجا باشه

Sent from my SM-G7102

دقیقا برعکس...

اولا کاملا در اشتباهید... تو آموزشی چیزی بنام نمره تیراندازی اصلا وجود نداره و ساده تر بگم همه اینا ک..س شعر هست...
ما 4 بار رفتیم تیر اندازی فقط بار اول فرماندمون رفت نمره ها رو دید و ثبت کرد..
بعدش کلا روی سیبل های تیر خورده قدیمی تیر میزدیم و اصلا فرمانده نمیرفت سمت سیبل ها که بخواد نمره بده

بعدشم بر فرض محال اگه چنین چیزی وجود داشته باشه همیشه کسایی که رو که تیراندازی خوبی دارن تو شهر میذارن و بهش اسلحه میدن
که یه وقت نیاز به تیر اندازی شد دقیق به هدف بزنن و یه وقت به مردم و ماشین و...تیراندازی نکنن..
وگرنه تو بیابون و بالای برجک که شما هر چیز مشکوک یا صدایی شنیدی که خشاب رو خالی میکنی اونجا...
این حرف هم از خودم نمیگم و ما دقیقا این سوال رو از خود فرماندمون هم تو آموزشی پرسیدیم و همینو گفت...

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
دقیقا برعکس...

اولا کاملا در اشتباهید... تو آموزشی چیزی بنام نمره تیراندازی اصلا وجود نداره و ساده تر بگم همه اینا ک..س شعر هست...
ما 4 بار رفتیم تیر اندازی فقط بار اول فرماندمون رفت نمره ها رو دید و ثبت کرد..
بعدش کلا روی سیبل های تیر خورده قدیمی تیر میزدیم و اصلا فرمانده نمیرفت سمت سیبل ها که بخواد نمره بده

بعدشم بر فرض محال اگه چنین چیزی وجود داشته باشه همیشه کسایی که رو که تیراندازی خوبی دارن تو شهر میذارن و بهش اسلحه میدن
که یه وقت نیاز به تیر اندازی شد دقیق به هدف بزنن و یه وقت به مردم و ماشین و...تیراندازی نکنن..
وگرنه تو بیابون و بالای برجک که شما هر چیز مشکوک یا صدایی شنیدی که خشاب رو خالی میکنی اونجا...
این حرف هم از خودم نمیگم و ما دقیقا این سوال رو از خود فرماندمون هم تو آموزشی پرسیدیم و همینو گفت...
عزیزم گویا بنده فقط نقل قول کردم و تایید نکردم ضمنا تجربه دوستانی بوده که خدمت رفتن:general705:
اتفاقا چون تا حالا در مورد خدمت حرف های زیادی زدن و اکثرشون قابل استناد نیست هیچکدوم رو باور نمی کنم و بهتره خودمون تجربه کنیم تا بفهمیم چی بی چیه.:rolleyes:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام

آیا کلا شانسی هستش ؟!

بستگی به رشته داره، معمولا هر دوره یه سری رشته ها احتمال کد خوردنشون بالاست که توی آموزشی مشخص میشه. ولی بازم شانسیه، مثلا من رشته کامپیوتره و جز رشته هایی که کد میخوره نبود و کد هم نخوردم ولی دوستم کد خورد.

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
شما که 9/19 اعزام شدید ما باید از شما بپرسیم : دی
گویا آخر دوره آزمون میگیرن و توی درجه سرباز تاثیر داره[/QUOTE]
نه بابا اونجا میگن همش چرتو پرته باید نظم داشته باشیم زمان جنگ درس به چه دردی میخوره؟ همین:D

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
منم اموزشی اونجا افتادم .
الان چجوریاست اونجا . سختگیری زیاده ؟
شما الان مرخصی هستی؟
الان خوبه بیشتر به نظم حساس هستن سخت گیری هم هست ولی نه مثل قدیما الان هم 6 روز مرخصی هستم راستی درس هایی که میگن مهمه یا الکی هس؟

mhreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه ی دوستان
من اموزشیم تو نیروی دریایی سیرجان تموم شد.حالا نمیدونم از بخت خوب یا بد افتادم پدافند هوایی منطقه سوم نیروی دریایی چابهار-کنارک. خواستم ببینم کسی هست که دوره ی خدمتشو اونجا گذرونده باشه یا اطلاعاتی در موردش داشته باشه. فقط اگه اطلاعاتی دارید لطفا یه کم سریعتر من رو هم در جریان بذارید چون 10 روز دیگه عازم اونجام.

danilaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه جوونای باحال و پر انرژی که میخوان برن خدمت و خبر ندارن چقدر مزخرفه و همه ی کسایی که مثل من حالا که در حال خدمتیم این چیزارو متوجه شدیم :دی

اقاییون پدافند هوایی مشهد کسی بود زنگ یا ایمیل بزنه کارش دارم

۴ ماه خدمتم - آموزشی پدافند مشهد روزبرگ - یگان هم پدافند مشهد روزبرگ :دی- بازم پشیمونم از این لعنتی خدمت ... :(

09390437102
[email protected]

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
آقا ما چیکار کنیم تو آموزش که زود آموزشو تموم کنیم؟

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
آقا ما چیکار کنیم تو آموزش که زود آموزشو تموم کنیم؟
ینی چی؟...
آموزشتون سر ۲ ماه تموم می‌شه خود بخود...
لازم نیست شما کاری کنید...
با چه شرایطی یکی رو تجدید دوره میکنن؟
طرف خیلی دیگه باید اوضاش خراب باشه...
دعوای ناجور یا خلاف سنگین!
با نمره و این چیزا کسی تجدید دوره نمی‌شه.

Mohseny_92

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
افتادم **** تهران
تكميلي دارم
ب نظرتون چطوره؟
چهارشنبه چه ميكنن؟ ب نظرتون ميفرستن خونمون؟
مازندراني ام

بالا