برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
به همین ادرس که توی برگ سفیدتون نوشته تشریف ببرید.
همون ساعت 7 اونجا باشید.

یه سوال رفیق. امروز گرفتم من برگمو زده: فرماندهی اماد و پشتیبانی‌ مرکز نزاجا منطقه تهران آج

اگه شما یا هر کسی‌ اطلاعی داره، می‌شه یه توضیح کلی‌ بعدی کجاست، چطوره و داستان چیه؟ شنبه باید برم گفتم یه آمادگی ذهنی‌ داشته باشم که کجا میرم.

ممنون رفیق :)

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
یه سوال رفیق. امروز گرفتم من برگمو زده: فرماندهی اماد و پشتیبانی‌ مرکز نزاجا منطقه تهران آج

اگه شما یا هر کسی‌ اطلاعی داره، می‌شه یه توضیح کلی‌ بعدی کجاست، چطوره و داستان چیه؟ شنبه باید برم گفتم یه آمادگی ذهنی‌ داشته باشم که کجا میرم.

ممنون رفیق :)

تبریک میگم جای فوق العاده ای افتادین واقعا جز بهترین پادگان های نزاجاس
ف اماد و پش سر اقدسیه است.
دارای بهتری امکانات از هر لحاظ بخواید حساب کنید.
روز اول لباس های اتو کشیده و ادکلن زده تشریف ببرید که توی تقسیم جای خوب بی نقش نیست.
5 شنبه هاشم تعطیل بود.الان اطلاع دقیق از این موضوعش ندارم.شما هم که در کل دارید با ستواندومی میرید هیچ نگرانی به خودتون راه ندین ;)

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان کسی درباره پادگان کهریزک اطلاعات داره؟
چجور جاییه؟
میزان سخت گیری و ...

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
تبریک میگم جای فوق العاده ای افتادین واقعا جز بهترین پادگان های نزاجاس
ف اماد و پش سر اقدسیه است.
دارای بهتری امکانات از هر لحاظ بخواید حساب کنید.
روز اول لباس های اتو کشیده و ادکلن زده تشریف ببرید که توی تقسیم جای خوب بی نقش نیست.
5 شنبه هاشم تعطیل بود.الان اطلاع دقیق از این موضوعش ندارم.شما هم که در کل دارید با ستواندومی میرید هیچ نگرانی به خودتون راه ندین ;)
ممنون :)

این طور که شما می‌گید باید جای خوبی باشه. فقط آیا اطلاع داری چطور می‌شه رفت؟ سوا از ماشین شخصی که واقعا همیشه نمی‌شه برد. مترو رو هم که فکر نمیکنم کمکی‌ کنه. شاید راهی‌ هست که صبح به موقع رسید؟
**در ضمن این تو این برگ حرفی‌ از اقدسیه نزده، گوگل هم کمکی‌ نکرد که آدرس دقیقشو پیدا کنم. همین من رو به شک انداخت که شاید جای دیگه باشه؟!**
و آیا در تقسیم جایی‌ هست که شما پیشنهاد کنید؟ که مستقیم برم پیش فرمانده اون قسمت.

یه سوال هم از خود شما که کجا خدمت میکنی/کردی که اطلاع داری از این پادگان؟

بازم ممنون مرد که تو این مدت به پرسش‌ها پاسخ دادی و راهنمایی‌ کردی، خیلی‌ ارزش داره :)

Last edited:

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
ممنون :)

این طور که شما می‌گید باید جای خوبی باشه. فقط آیا اطلاع داری چطور می‌شه رفت؟ سوا از ماشین شخصی که واقعا همیشه نمی‌شه برد. مترو رو هم که فکر نمیکنم کمکی‌ کنه. شاید راهی‌ هست که صبح به موقع رسید؟
**در ضمن این تو این برگ حرفی‌ از اقدسیه نزده، گوگل هم کمکی‌ نکرد که آدرس دقیقشو پیدا کنم. همین من رو به شک انداخت که شاید جای دیگه باشه؟!**
و آیا در تقسیم جایی‌ هست که شما پیشنهاد کنید؟ که مستقیم برم پیش فرمانده اون قسمت.

یه سوال هم از خود شما که کجا خدمت میکنی/کردی که اطلاع داری از این پادگان؟

بازم ممنون مرد که تو این مدت به پرسش‌ها پاسخ دادی و راهنمایی‌ کردی، خیلی‌ ارزش داره :)

ارادت
بله جای بسیار خوبیه
با مترو بخواید تشریف ببرید میرید سرسبز «نزدیک ترین ایستگاه به رسالت» همونجا پیاده شدین میگید اماد پش یا اقدسیه
با تاکسی هم تشریف میارید میدان رسالت سر هنگام یا ماشین های 4 راه مینی سیتی سوار میشید و حتما بهشون میگید که اقدسیه میخواید پیاده بشید مگرنه از لویزان میرن
یا گذری سوار میشید میگید اقدسیه اماد پش بعد هم از روی پل عابر بزرگراه ارتش میرید به سمت پادگان
فرماندهی اماد و پشتیبانی توی تهران همین یکیه یه منطقه 4 پشتیبانی هم اگر ذهنم درست یاری بکنه فکر میکنم بود که سمت چیتگر بود.

سلامت باشید من پارسال تیر ماه خدمتم تموم شد.
اعزام اولیه هم 02 تهران بودم،دوره کد تیپ 2 لشکر 23 تکاور پرندک،یگان عملیاتی تیپ 2 لشکر 88 خاش و بعد هم معاونت نیروی انسانی ستاد نزاجا
اعزام مجدد هم معاونت اموزش قرارگاه فرماندهی نزاجا

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
دوستان عزیز من بیماری لیکن پلان دارم که بیماری پوستی هست
شانس من تا فکر اقدام به برای معافی به سرم زد انگار خوب شدم خخخخ
الان از اون وضع شدید رسیده به جزیی ولی این بیماری درمان نداره و هی در طول زمان خوبو بد میشه
به نظرتون برم خدمت توی خدمت اقدام کنم برای معافی ؟
تو دفترچه بنویسم اینو دارم یا نه ؟
یه راهنمایی کنید ممنون

یه سوال دیگه کسی که امریه داره وسط خدمت می تونه معافیت پزشکی بگیره ؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
ما به لطف کسری که گرفتیم سربازیمون دو روزه که تموم شده :)
انشالله قسمت شما هم بشه...
یه نکته رو هم بگم شاید به درد دوستان حالا چه الان یا در آینده بخوره, من برگه کسری بسیجم رو گرفتم ولی هنوز ثبت سیستمی نشده ولی با همون برگه تسویه موقت کردم و تا کسریم ثبت بشه کارتم رو صادر نمیکنن...
خواستم اینو بگم که اگه برگه کسریتون رسید معطل نکنید زود تسویه کنید و اضافه برای اینا خدمت نکنید.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان،سربازان قدیمی و سربازان در حال خدمت کسی برای ارشد اقدام کرده و اقدام میکنه؟
من 10ماه دیگه تسویه میکنم و از الان میخام برم سمت کنکور ارشد سال 94توی بهمن 94 نظرتون چیه؟میشه خوند؟میشه توی سربازی با این فشارش کاری کرد؟محل خدمت هم نزدیکه...
راهنمایی....

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
دوستان،سربازان قدیمی و سربازان در حال خدمت کسی برای ارشد اقدام کرده و اقدام میکنه؟
من 10ماه دیگه تسویه میکنم و از الان میخام برم سمت کنکور ارشد سال 94توی بهمن 94 نظرتون چیه؟میشه خوند؟میشه توی سربازی با این فشارش کاری کرد؟محل خدمت هم نزدیکه...
راهنمایی....
دوست عزیز بستگی به محل خدمت شما و سختی کار شما داره اگه کار مشکلی ندارید به راحتی میشه خوند...اتفاقا انگیزه هم بیشتره...
دوست من که با هم خدمت میکردم هم زمان واسه دکترا میخوند و کنکور هم داد...یکی دیگه از بچها هم ارشد داد و راضیم بود...
از کادریها هم شنیده بودم که سرباز قبل از من هم که اونجا بوده ارشد قبول شده...پس اگه موقعیتش جور باشه حتما شدنیه...

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
راهنمایی....

بستگی به محل خدمت و البته انگیزه خود فرد داره، جایی که ما بودیم چند نفر قصد داشتن ولی تا اخر خدمت حس خوندن نداشتن.

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام
میگن از بیت ***** دستور امده کسانی توی دوره اموزشی راه دور(غیر استان خودشان) افتاده باشند توی یگان می افتد توی استان خودشان موقع تقسیم شدن!! ایا این حرف صحت داره؟
سپاس

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
با سلام
میگن از بیت ***** دستور امده کسانی توی دوره اموزشی راه دور(غیر استان خودشان) افتاده باشند توی یگان می افتد توی استان خودشان موقع تقسیم شدن!! ایا این حرف صحت داره؟
سپاس

اینکه نامس یا نه رو نمی دونم
ولی جدیدا بعد اموزشی بیشتریا میرن شهر خودشون

angello1920

Registered User
لایک‌ها
6
هیییییییییییی توف به این سربازی! یادش بخیر سال 88 همین فروم بودم نگران اینکه کجا می خوام بیفتم....به خودم می گفتم یعنی یه روزی می رسه که خدمتم تموم شده باشه بیام این فروم بگم خدمتم تموم شده! الان چهار ساله که تموم شده....یادش بخیر چقدر پست گذاشتم اینجا.... اینم یکیش بود:
سلام.
من 1389/8/1 اعزامم به خدمت.امروز برگ سبز اومد برام.
رشته ريخته گري خوندم و فوق ديپلم دارم. از مشهدم.به نظرتون آموزش كجا مي افتم.يكي از دوستام مي گه 99 درصد مي افتم بيرجند -15 كيلومتر به سمت زاهدان.1 درصد بقيه اش رو ممكنه بي افتم كرمان.نظرتون چيه؟

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
راهنمایی....
ببین دوستان گفتن کاملا بستگی به جات و میزان کارت داره ولی توی دوران خدمت وقتی حس میکنی داری عمرتو هدر میدی ... یه حس تهاجمی برای استفاده کردن از همون وقت میاد سراغت . هر جا هم باشی معمولا یه وقتی پیدا میشه برای خوندن .
هم خدمتی دارم که دژبانه (جای خلوت و آسون گیر) و تمام 20 ماهشو نشست کلش آف کلنز بازی کرد ! ... هم خدمتی هم دارم تو این 5 ماهه خدمتش مثل اسب خوند . کتابشو لوله میکنه میذاره جیبش. حتی کادریا هم باش راه میان که درسشو بخونه .

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
تا صفحه 142 تاپیک رو خوندم اطلاعات جالبی بود!
کیا اعزامی تیرماه هستند؟
اخیرا شایعه شده آموزشی منطقه نزدیک محل سکونت تقسیم میکنند حقیقت داره؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
تا صفحه 142 تاپیک رو خوندم اطلاعات جالبی بود!
کیا اعزامی تیرماه هستند؟
اخیرا شایعه شده آموزشی منطقه نزدیک محل سکونت تقسیم میکنند حقیقت داره؟
من اول تیریم. خدا کنه نزدیک باشه. اصلا خوش سفر نیستم!

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
از دوستان یک سوال داشتم.
کسی که پدرش جانباز باشد و برگه جانبازی پدرش را ببرد یگان (البته خودشان گفتند هر کسی پدرش جانباز است برگه بیاورد) چه امتیازاتی دارد؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
با سلام
سپاس

سلام
خیر، خیلی وقته این حرف ها هست.
کلا میگن که اولویت این هست که افراد بیوفتن نزدیک شهر خودشون (ربطی به اینکه آموزشی کجا باشی نداره وگرنه همه حاضرن 2 ماه آموزشی رو بیوفتن 1000 کیلومتر دورتر ولی در عوض بیش از 1 سال و نیم دوره یگان رو بیوفتن نزدیک شهر خودشون یا توی شهر خودشون.) ولی خب آخر چون بستگی به نیازمندی شهرهای مختلف داره نمیشه کاملا اجراییش کرد.
یا یه عده با پارتی یا شرایط دار هستن که ظرفیتها رو پر میکنن و به ناچار بقیه جاهای دیگه تقسیم میشن.

بالا