برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
خب دوستان همین الان برای بار دوم برگه ی سبز من اومد و بدبختانه افتادم پادگان بیگلری مشکین شهر :general107:
تعریف های خوبی نشنیدم ازش :general408: آیا اونجا همه ترکی حرف میزنن ؟ چون من ترکی بلد نیستم
امکاناتش چطوره ؟
به فنا رفتم یعنی ؟ :D
چرا بار دوم؟

mohammad.2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

طبق کامنت های قبلیم من از دانشگاه انصراف دادم و 19 خرداد اعزام بودم واسه مالک اشتر اراک بعد ظرفیت تکمیل شد رفتم قاعم شهر مازندران بعد 2 روز گفتن تجدید دوره شدی و حالا هم بیگلری مشکین شهر افتادم :D
ولی حالا که فکر میکنم میبینم اردبیل خیلی بهتر از شهر های جنوبی و یا سیستان بلوچستان باشه چون فکر نکنم بتونم اون گرما رو تحمل کنم :)
نکته ی عجیبی هم که هست اینه که تاریخ اعزام رو زده 20 تیر :|
کسی میدونه چرا 20 تیر ؟ :cool:

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
طبق کامنت های قبلیم من از دانشگاه انصراف دادم و 19 خرداد اعزام بودم واسه مالک اشتر اراک بعد ظرفیت تکمیل شد رفتم قاعم شهر مازندران بعد 2 روز گفتن تجدید دوره شدی و حالا هم بیگلری مشکین شهر افتادم :D
ولی حالا که فکر میکنم میبینم اردبیل خیلی بهتر از شهر های جنوبی و یا سیستان بلوچستان باشه چون فکر نکنم بتونم اون گرما رو تحمل کنم :)
نکته ی عجیبی هم که هست اینه که تاریخ اعزام رو زده 20 تیر :|
کسی میدونه چرا 20 تیر ؟ :cool:
خب همه رو یه روز نمیفرستن
مثلا یک تیر بعضی ها رو فردا اعزام کردن
شلوغه

Farebra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا امیر پادگان زد موقع تقسیم که می خواست بکنه زد قسمت طراحی
کسی ميدونه چیکار میکنن

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
بستگی داره. کدوم پادگانی؟
آقا نترسید والا ما تیپ رزمی بودیم همیشه آماده باش با سلاح و مهمات اما خبری نیست همش مسخره بازیه زود میگذره تا خدمتی میگی کی تمام میشه تمام میشه میگی چرا تمام شد

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
بله داداش میشه هر روز غیبت کنی 3 روز اضافه باید جاش خدمت کنی اما گاهی واسه بعضی مناسب ها مثل 22 بهمن عیدی چیزی اضافه خدمت بخشیده میشه و جای 3 روز همون یک روزی که غیبت کردی رو خدمت میکنی
اضافه خدمتی که در مناسبت‌ها بخشیده می‌شود مربوط به غیبت قبل از اعزام است و غیبت حین خدمت (جریمه انضباطی) معمولاً بنا به تشخیص فرمانده بخشیده می‌شود و ارتباطی با این عفوهای عمومی ندارد.
سلام
دوستان میشه در مورد رسته الکترونیک (تجهیزات مخابراتی )توضیح بدید که مثلا من کارم چی میتونه باشه ؟
گروهبان یک :(
نیرو زمینی ارتش
سازمان‌ها و ستادها بخش مخابرات دارند که در این قسمت مشغول به کار می‌کنند، در مورد ارتش هم حتماً قسمت بهتر و نسبتاً تخصصی‌تری به کار گرفته می‌شوید.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
فردا ساعت ۵صبح باید مالک اشتر باشم
اعزامی ۱تیرم
اومده بودم مرخصی آخر هفته
سوال داشتین، بپرسین(کوت کنید)
.....
یه چیزی بگم
سخت نگیرید
فقط به این فک کنید، که داره روز به روز میگذره و به پایانه خدمتت نزدیک میشی، شاد باش و سخت نگیر، کسی دلش برای تو نمیسوزه، خودت باید شرایطتو درست کنی، بیخیال باش. انشاالله زود تموم میشه

sent from my ...

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
فردا ساعت ۵صبح باید مالک اشتر باشم
اعزامی ۱تیرم
اومده بودم مرخصی آخر هفته
سوال داشتین، بپرسین(کوت کنید)
.....
یه چیزی بگم
سخت نگیرید
فقط به این فک کنید، که داره روز به روز میگذره و به پایانه خدمتت نزدیک میشی، شاد باش و سخت نگیر، کسی دلش برای تو نمیسوزه، خودت باید شرایطتو درست کنی، بیخیال باش. انشاالله زود تموم میشه

sent from my ...
شرایطش چطوریه اونجا عزیز
نحوه برخورد
غذا
شرایط محیط
کادر
و ...

mohammad.2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
شرایطش چطوریه اونجا عزیز
نحوه برخورد
غذا
شرایط محیط
کادر
و ...

میگن که هتل مالک بهترین پادگان نیروی انتظامی هست پس خوش بگذره ما که ظرفیت پر شد و قسمت نشد بریم

راستی کسی میدونه پادگان نیروی انتظامی بیگلری مشکین شهر چطور جایی هستش؟

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
همه جا سختی و خوبی خودش رو داره توی بعضی از پادگانای هتل هم جای سخت داره بستگی داره کجا بیوفتی و فرماندت چطور آدمی باشه

mojik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من اعزامی یک هفته دیگه 20 تیر هستم
راستش از شانس ما جفت برادرای بزرگ تر از من معاف شدن کلا نرفتن خدمت ولی من نتونستم معافی بگیرم برای همین دارن با لگد میبرنم خخخخ
برای همین هم اصلا نمیدونم چطوریاس این سربازی...
من متاهل هم هستم
چند تا سوال داشتم اگه میتونید جواب بدین تو این یک هفته ی مونده...
اولا بگم کرج هستم من و نام مرکز آموزشم رو زدن مرکز آموزش قدس سعید آباد
کسی میدونه اینجا چطوره ؟ خوبه بده ؟ چیه؟
دوما برای آموزش من الان دقیقا چیا باید ببرم و چیا نبرم ؟ اینا خیلی ذهنمو درگیر کرده...
سوما برام زده سازمان به کار گیرنده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
منو کجا میفرستن ؟ من کامپیوتر و زبان انگلیسیم در حد عالیه چند نفری گفتن باید بگی اینارو تا جای خوب بفرستنت ! اره ؟ چقدر تاثیر داره ؟ اصلا به کی بگم ؟ :دی
چهارما این آموزش بلاخره چند روزه ؟ از هرکی میپرسم یه چیز میگه... از یک ماه گفتن بهم تا 45 روز و 2 ماه و حتی 3 ماه ! بلاخره چی !
پنجما مرخصی آموزشی چطوره ؟ برای من که متاهلم چی ؟ خداییش خیلی ستمه من خانوممو باید بفرستم خونه باباش اگه درست مرخصی ندن.... نمیتونم ولش کنم تنهایی...

حالا این سوالا فعلا اومد تو ذهنم خخخ اگه بازم اومد میپرسم :دی
مرسی از همگی

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
سلام
من اعزامی یک هفته دیگه 20 تیر هستم
راستش از شانس ما جفت برادرای بزرگ تر از من معاف شدن کلا نرفتن خدمت ولی من نتونستم معافی بگیرم برای همین دارن با لگد میبرنم خخخخ
برای همین هم اصلا نمیدونم چطوریاس این سربازی...
من متاهل هم هستم
چند تا سوال داشتم اگه میتونید جواب بدین تو این یک هفته ی مونده...
اولا بگم کرج هستم من و نام مرکز آموزشم رو زدن مرکز آموزش قدس سعید آباد
کسی میدونه اینجا چطوره ؟ خوبه بده ؟ چیه؟
دوما برای آموزش من الان دقیقا چیا باید ببرم و چیا نبرم ؟ اینا خیلی ذهنمو درگیر کرده...
سوما برام زده سازمان به کار گیرنده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
منو کجا میفرستن ؟ من کامپیوتر و زبان انگلیسیم در حد عالیه چند نفری گفتن باید بگی اینارو تا جای خوب بفرستنت ! اره ؟ چقدر تاثیر داره ؟ اصلا به کی بگم ؟ :دی
چهارما این آموزش بلاخره چند روزه ؟ از هرکی میپرسم یه چیز میگه... از یک ماه گفتن بهم تا 45 روز و 2 ماه و حتی 3 ماه ! بلاخره چی !
پنجما مرخصی آموزشی چطوره ؟ برای من که متاهلم چی ؟ خداییش خیلی ستمه من خانوممو باید بفرستم خونه باباش اگه درست مرخصی ندن.... نمیتونم ولش کنم تنهایی...

حالا این سوالا فعلا اومد تو ذهنم خخخ اگه بازم اومد میپرسم :دی
مرسی از همگی
با سلام در جواب سوال اول نمیدونم کجاست
سوال دوم هیچی نمیخواد ببری همه چی میدن فقط کارت تلفن و یه عابر بانک برای پول گرفتن وسیله قیمتی نبر
سوال سوم شما نیروی انتظامی هستی احتمالا بعد آموزشی میوفتی توی کلانتری شهر خودتون
چهارم آموزشی دو ماه هست اما حدود 56 روز میری 3-4 روز میان دوره مرخصی میدن بین 8 تا 11 روز مرخصی پایان دوره
پنجم شاید از 4شنبه عصر بهت مرخصی بدن تا جمعه چون متاهلی
تو اموزشی و بعد اینکه تقسیم شدی هر جا بری یه فرم میدن پر کنی مهارتت رو بزن کامپیوتر و زبان

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام
2 سئوال داشتم لطفا راهنمایی کنید:
1. چطوری می تونم امار پادگان های ارتش را بگیرم (توی یگان بعد اموزشی) : مثلا استان مازندران داخل اش چند تا پادگان ارتش داره؟ برای نیروی زمینی - هوایی - دریایی
2. ایا تخصص توی ارتش به درد میخوره مثلا کسی که الکترونیک یا کامپیوتر(سخت افزار- نرم افزار) بلد باشه : ایا توی این زمینه از او کار می گیرند یا صبح تا غروب باید پاسداری بده یا پارتی بازی هست ؟
سپاس

mohammad.2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با سلام
1. چطوری می تونم امار پادگان های ارتش را بگیرم (توی یگان بعد اموزشی) : مثلا استان مازندران داخل اش چند تا پادگان ارتش داره؟ برای نیروی زمینی - هوایی - دریایی
2. ایا تخصص توی ارتش به درد میخوره مثلا کسی که الکترونیک یا کامپیوتر(سخت افزار- نرم افزار) بلد باشه : ایا توی این زمینه از او کار می گیرند یا صبح تا غروب باید پاسداری بده یا پارتی بازی هست ؟
سپاس

1 نمیدونم
2 سعی کن اگه تخصصی چیزی داری نگی چون جز حمالیه مفتی چیز دیگه ای توش نیست . توی سربازی سعی کن همراه جمع باشی و هیچوقت کارای تخصصی رو قبول نکن و بگو بلد نیستم چون اینجوری راحت تر میگذره تا بخوایی مسولیتی رو به عهده بگیری
چون اگه گند بزنی اضاف میخوری

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
با سلام
سپاس
سلام آمار که به راحتی جایی نمیدن بلکه کسی داشته باشی بچه اونجا باشه آمار داشته باشه
کلا فوق دیپلم به بالا چون درجه بهشون میدن کارای حمالی نداره زیاد بلکه خیلی بد شانس باشی اگه تخصصی داری بگو بی تاثیئ نیست

Hosein921

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا من سرباز سپاهم
سازمان بسیج پذیرش شدم
شنبه اعزامم
اولش باید برم شهریار
آموزشیمم تبریزه شهید قاضی
کسی تجربه داره؟؟
خودمم سابقه بسیج دارم
گواهینامه دارم
دیپلم کامپیوتر
چن تا تخصص بدون مدرکم دارم
درمورد گوشی بردنم چیزی نمیدونم
میشه راهنماییم کنین

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
شرایطش چطوریه اونجا عزیز
نحوه برخورد
غذا
شرایط محیط
کادر
و ...
کلا گردان فوق دیپلمه ها به بالا جداعه
پس برخودشون خوبه

غذا که نمیشه گفت، هرکس نظرِ خودشو داره، شرایطی هم که ما الان داریم، چون ماه رمضونه خاصه
برا من که غذاش خوبه، از نظرِ اندازه هم خداییش کم نمیدن و همه سیر میشن
سحری ها هم خربزه، طالبی و هندوانه میدن،

محیطشم، انصافا عالیه، سرویس بهداشتی، آسایشگاه، سالن غذا، حمام، اوکیه، کولراشونم ردیفه
تختهاشم خوبه
آسایشگاش بزرگه
هیچ مشکلی نداری

کادریهاش، خوب و بد دارن از نظر نسبی، وگرنه اینی که من دیدم همشون خوبن

انصافا پادگانه خیلی خوبیه

gan

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
احتمالا منم قراره که برم اجباری ! منتها هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم و چند تا سوال داشتم . لطفا دوستان تجربه دار راهنمایی کنن.فقط ببخشید که سوالام زیاده

1.اولین کاری که باید انجام بدم ارسال دفترچه هست دیگه ؟ کجا باید دفترچه بگیرم و تحویل بدم ؟ پست یا پلیس +10 ؟
2.الان مدت خدمت سربازی 21 ماه هست یا 24 ؟
3.من غیبت دارم و به احتمال زیاد سه ماه اضافه میخورم . چند درصد احتمال داره این سه ماه رو بی خیال بشن ؟
4.تو دو ماه آموزشی (اگه غیر از شهر خودم بیفتم) چقد لازمه با خودم پول ببرم ؟
5.کلا به غیر از پول و لوازم شخصی چی لازمه ببرم ؟
6.اگه آشنا داشته باشم میشه یه کاری کرد که آموزشی رو تو تهران بیفتم ؟
7.من دو سال پیش برای تحصیل در دبیرستانی رفتم پلیس 10+ معافی بگیرم و یه برگه ای داد که زده بود تا سال 97 معافم .(اون برگه هم گم کردم !) . بعد از اون نتونستم ادامه تحصیل بدم و ترک تحصیل کردم . یک سال پیش خانواده م از هم طلاق گرفتن . الان نمیتونم معافی کفالت مادر بگیرم ؟ چون الان دو ساله که ترک تحصیل کردم .

سوال هام ممکنه ادامه داشته باشه . خواهشا کسی که به این سوال ها جواب میده لطفا از جوابش مطمئن باشه . ممنونم

بالا