برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
زنگ زدم به ان شماره گفتند افتادم برج دی : یعنی توی چله ی سرما که بیزارم !!!! یعنی 2 ماه عقب افتادم !!! یعنی کلا 10 ماه الافی !!! این یعنی چی؟ واقعا برای این اشغال های عوضی متاسفم! که عمر ما را بیهوده هدر می دهند!! همه این ماجرا به خاطر ان قضیه 24 ماه شدن سربازی هست که باعث شد همه هجوم بیاورند !! و اینطوری بشود!! شما انسان هستید :شما دین دارید؟ دروغگوهای کثیف! کمونیست ها .......

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
زنگ زدم به ان شماره گفتند افتادم برج دی : یعنی توی چله ی سرما که بیزارم !!!! یعنی 2 ماه عقب افتادم !!! یعنی کلا 10 ماه الافی !!! این یعنی چی؟ واقعا برای این اشغال های عوضی متاسفم! که عمر ما را بیهوده هدر می دهند!! همه این ماجرا به خاطر ان قضیه 24 ماه شدن سربازی هست که باعث شد همه هجوم بیاورند !! و اینطوری بشود!! شما انسان هستید :شما دین دارید؟ دروغگوهای کثیف! کمونیست ها .......

من می خواستم تاخیر بندازم برا برج ده هر کار کردم نشد گفتند برج ده پره میوفتی برج 2 سال دیگه ک بیخیال شدم
1.8 اعزامم اگه می دونی میشه بیا جامون عوض

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
من می خواستم تاخیر بندازم برا برج ده هر کار کردم نشد گفتند برج ده پره میوفتی برج 2 سال دیگه ک بیخیال شدم
دقیقا منم مثل تو رفتم هر کاری کردم نشد بندازم برج 10 گفت فقط برج 2 سال دیگه رو قبول میکنه.

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
چرا برج 8 نمی روید !! من الان نمی دانم برج 8 میرم یا 10 : نامه اش به دستم نرسیده فعلا زنگ زدم فقط !! گمان نکنم بشه تغییر داد!! چون همه اینها از تهران مشخص می شوند !! نیاز به پارتی و... داره !!
دوستان من دیگه بیخیال شدم!! فرض کنید رفتیم سربازی برج 8 و 2 ماه زودتر خانه امدم !! بعد اش چی ؟ باز هم الاف هستیم !! با این اوضاع مملکت کاری اصلا وجود نداره!! مشکل فقط این هست که ترشیده میشویم و سن مان بالا میزنه !! :)
گور بابشان

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
دقیقا منم مثل تو رفتم هر کاری کردم نشد بندازم برج 10 گفت فقط برج 2 سال دیگه رو قبول میکنه.

شاید بزنم برا برج دو
یعنی اغتشاشیدم تو این شانس

چرا برج 8 نمی روید !! من الان نمی دانم برج 8 میرم یا 10 : نامه اش به دستم نرسیده فعلا زنگ زدم فقط !! گمان نکنم بشه تغییر داد!! چون همه اینها از تهران مشخص می شوند !! نیاز به پارتی و... داره !!
دوستان من دیگه بیخیال شدم!! فرض کنید رفتیم سربازی برج 8 و 2 ماه زودتر خانه امدم !! بعد اش چی ؟ باز هم الاف هستیم !! با این اوضاع مملکت کاری اصلا وجود نداره!! مشکل فقط این هست که ترشیده میشویم و سن مان بالا میزنه !! :)
گور بابشان

من پذیرش **** می خوام بگیرم برا برج ده بهم پذیرش میدن
الانم افتادم نیرو دریایی ارتش

راست میگی دو ماه زود تر دیرتر نداره هممون بعدش الافیم
امیدوارم جای خوبی بیوفتی

buickiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود به دوستان گل .. منم پارسال دفترچه فرستادم واسه معافیت پزشکی که معاف از رزم شدم و 1/6 اعزام بودم 04 بیرجند
و بعدم که گفتن برج 8 بیایین
دیروز برگ سفیدم اومد
همونجا دوباره 04 بیرجند و تاریخ اعزام دوستان 3/8 هست

و در ضمن این 2 ماه ای که عقب افتادیم از خدمتمون کم میشه

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
درود به دوستان گل .. منم پارسال دفترچه فرستادم واسه معافیت پزشکی که معاف از رزم شدم و 1/6 اعزام بودم 04 بیرجند
دیروز برگ سفیدم اومد

خط اخر حرفات سوالی بود یا خبری ؟

buickiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سوال فنی هم دارم از دوستان
من دست راستم پر از تتو هست و رو شونم و سینم
بفرمایید که دوستانی رفتن
چجوری بوده گیر دادن ؟ ندادن ؟

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
با سلام
دوستان عزیز من در حین خدمت معاف شدم ارتش نیرو زمینی بودم شورای پزشکی منو معاف کرد و از یگان هم ترخیص شدم
حال به من یه برگه تصفیه حساب از پادگان یدونه برگه نظریه شورای پزشکی و یه نامه پیوست به من دادن گفتن برو **** وظیفه رفتم اونجا میگه برو پلیس + 10 میرم پلیس +10 میگه برو **** وظیفه کلا پاس کاری میکنن منون الان تکلیف من چیه باید چیکار کنم ؟

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
یه سوال فنی هم دارم از دوستان
من دست راستم پر از تتو هست و رو شونم و سینم
بفرمایید که دوستانی رفتن
چجوری بوده گیر دادن ؟ ندادن ؟
**** بی افتی تو ورزش صبحگاهی باید با با تی شرت بدویی.. اون موقع یکی از سروانهای حزب الهی گیر میده بهت.
ولی فکر نکنم خیلی مشکل ایجاد کنه نگران نباش

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
دوستان: این چند روزه از نظر جسمانی باید خودمان را اماده کنیم: به نظر شما چه نوع ورزشی خوب هست!!! انجا می گویند دو زیاد می دهند:) البته من معاف از رزم هستم: ولی احتمالات را باید پیش بینی کرد!!! توی این سرما دهنمان سرویس میشه!
تجربه نشون داده تو سربازی بیشترین عضلاتی که به کارت میاد پا هست. تا میتونی پاتو قوی کن در واقع یک تیر با دو نشون میزنی. هم پات خوش فرم میشه هم تو خدمت راحت تری.
بازم بستگی به آموزشیت داره که چطور باشه. ولی نگران نباش سالم میری داغون و سیاه و لاغر برمیگردی :general105:

amirali_perfume

Registered User
لایک‌ها
36
دیروز برگ سفیدم اومد

سلام دوست عزیز از کجا شنیدید که 2 ماه کم می کنن ؟؟!!
من 4 ماه عقب افتادم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
درود به دوستان گل ..

دوست گرامی اینو از کجا میدونی؟؟؟ واسه منم برگه سفید اومده ولی توش چیزی مبنی بر اینکه 2 ماه از خدمتم کم میشه نبود!!!
داداش حرف میزنی با منبع بگو نه رو هوا;)

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
با سلام
دوستان عزیز من در حین خدمت معاف شدم ارتش نیرو زمینی بودم شورای پزشکی منو معاف کرد و از یگان هم ترخیص شدم
حال به من یه برگه تصفیه حساب از پادگان یدونه برگه نظریه شورای پزشکی و یه نامه پیوست به من دادن گفتن برو **** وظیفه رفتم اونجا میگه برو پلیس + 10 میرم پلیس +10 میگه برو **** وظیفه کلا پاس کاری میکنن منون الان تکلیف من چیه باید چیکار کنم ؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
خب برگه نم امروز صبح رسید دستم و همونطور ک قبلا گفتم کد مازاد خوردم ..بچه ها یه سوال ؛ میخواستم بدونم با توجه به اینکه روز اعزام کدهای مازاد هرجایی ک نیرو کم داشته باشه میفرستن ، امکانش هست ک با اشنایی ک **** وظیفه دارم از بین جاهایی ک مازادی ها رو تقسیم میکنن یه جای خوب بگم بندازه ؟ منظورم اینه دست خود **** وظیفه اینجاست یا باز از تهران تقسیم میکنن؟؟؟

amirali_perfume

Registered User
لایک‌ها
36
خب برگه نم امروز صبح رسید دستم و همونطور ک قبلا گفتم کد مازاد خوردم ..بچه ها یه سوال ؛ میخواستم بدونم با توجه به اینکه روز اعزام کدهای مازاد هرجایی ک نیرو کم داشته باشه میفرستن ، امکانش هست ک با اشنایی ک **** وظیفه دارم از بین جاهایی ک مازادی ها رو تقسیم میکنن یه جای خوب بگم بندازه ؟ منظورم اینه دست خود **** وظیفه اینجاست یا باز از تهران تقسیم میکنن؟؟؟
داداش به نظر من فقط یه کاری کن بفرستنت کجاش مهم نیست 2ماه عقب بیوفتی دوباره خیلی بدتره

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
داداش به نظر من فقط یه کاری کن بفرستنت کجاش مهم نیست 2ماه عقب بیوفتی دوباره خیلی بدتره
اون که 100 درصد هرجایی شد میرم
ولی میگم اگه راهی داشته باشه واسه اون چیزی ک گفتم خیلی خوب میشه

بالا