برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

alir54174

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید
من برای عمل لازک دکتر حسین علیمردانی مدیر عامل نور دیدگان کرج رو انتخاب کردم دوستان نظرتون چی هست؟

Faaribaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باعرض سلام و خسته نباشید،
یک هفته ست که یه مایع ژله ای از زجاجیه چشمم در بین خود چشمم شناور شده و مگسک هایی که ده ها هزارتان و اندازه سر سوزن هستند. دکتر بعد از آزمایش سونو گرافی و معاینه های مختلف فقط یک قطره (nepafencac 1% ) تجویز کرده برام. تو این چند روز همه اش توی گوگل هستم و کلی در مورد این مشکل اطلاعات گرفتم ولی متاسفانه به غیر از خبرهای بد چیز دیگه ای دستگیرم نشد این مشکل که همون pvd هست و باید درمان بشه که نمیدونم چطوری؟؟دوباره رفتم دکتر و گفت مشکل خاصی نیست و بهش کم کم عادت می کنی. لطفا" منو راهنمایی کنید.

مهسا24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک نظریه جدید ضعیف شدن چشم با استفاده از کامپیوتر و این چیز ها رو کلا رد می کنه. ضعف چشم بیشتر یک مورد ارثیه.
البته استفاده از رایانه و کتاب و این جور چیزها در نور کم هم باعث کاهش دید میشه.
راستی اگر دوباره رفتید ژیش دکتر خوشرو سلام من رو برسونید بگید یاسینی گفت آیا دستگاه whitestar اشون درست کار می کنه. مدتیه خبری ازشون نداریم.

مهسا24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای راستینی میشه یه دکتر خوب تو مشهد معرفی کنید ؟به نظرتون بیمارستان خاتم الانبیا خوبه؟

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقاي ياسيني
گويا شما مدتي نبوديد و سرتون هم شلوغ بود به هر حال من عمل uvx‌رو انجام دادم.
الان حدود دوماه از عمل گذشته چشمام خيلي تارتر از قبل شده و دکتر امان زاده هم ميگه بدتر از قبل از عمل نميشه و بايد 3 تا 4 ماه صبر کنيد تا قرنيه کدري اش برطرف بشه. اين آقاي دکتر امان زاده هم بسيار بداخلاق و کم حرف هستند و اصلا اطلاعاتي بهت نميده و سوال دومي رو که بپرسي عصباني ميشه. به من گفته بودن کار ايشون بسيار خوب هست تو کلينييک نور و من به همين دليل ايشون رو انتخاب کردم ولي بسيار بداخلاق و کم حوصله اند.
ولي الان که سه ماه از عمل گذشته خيلي محسوس بهتر نشده.و هنوز ديدم به قبل از عمل برنگشته.
ممنون ميشم در مورد اين عمل uvx اطلاعاتي بدين.

دکتر امام زاده از دکتر های خوب قزوین هستند که در تهران هم عمل می کنند.
من هم با ایشان موافقم. عمل اشعه ایکس یا همون uvx دارای دوران نقاهت بسیار طولانیه. متاسفانه این عمل درمان نهایی برای قوز قرنیه نیست ولی مطمئن هستم در چند ماه آینده دید شما بهتر میشه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای راستینی میشه یه دکتر خوب تو مشهد معرفی کنید ؟به نظرتون بیمارستان خاتم الانبیا خوبه؟
متاسفانه شنیدم که دکتر زارعی از مشهد رفتند. فکر می کنم در حال حاضر بهترین دکتر خود دکتر صداقت هستند که هنوزم می رن خاتم الانبیاء.
بعد از اومد دکتر هاشمی در پست وزارت بیمارستان های دولتی از خصوصی الان بهتر تجهیز شده اند.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستانی که تجربه عمل لازکو داشتن میشه بگن شست و سوی صورت و استحمامشونو چجوری انجام میدن؟ انقد مارو از شست و سوی صورت ترسوندن که من واقعا نمیدونم چجوری درست تره.
ضمنا سر درد بعد عمل لازک بخاطر تغییر نمره چشمه و طبیعیه؟
من یه مقدار دچار سنگینی سر شدم خصوصا وقتی به صفحه گوشی و اجسام نزدیک نگاه میکنم .

سردرد بعد از عمل طبیعیه و به زودی حذف میشه. شما دوست عزیز دید نزدیکتون الان خیلی تارخ مثلا برای کار با گوشی یا کامپیوتر. برای همی سردرد می گیرید.
در مورد استحمام چند روز ار عمل گذشته؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بهترین دکتر برای عمل لیزیک در اصفهان کی هست ؟
هزینه هر دو چشم چقدر میشه ؟ و تکته خاصی هست که رعایتش کنم قبل و بعد عمل ؟

یک بار دیگه می گم دوست عزیز بهترین دکتر معنی خاصی در عمل های لیزر نمی ده. عمل لیزر 95 درصد توسط دستگاه انجام میشه و 5 درصد دکتر تصمیم می گیره.
ولی من همچنان در اصفهان دکتر قریشی رو توصیه می کنم البته به نظر میاد سرشون خیلی شلوغه

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی
من ششم برج پیش پیشه دکتر هاشمی در کلینیک نور عمل PRK کردم.یک ماه و یک هفته گذشته ولی چشام یک مقدار هنوز تار و ضعیف هست.بنظرتون درست میشه ؟
دوست عزیز آیا آستیگمات داشتید قبل از عمل؟
دید نزدیک تاره یا دور یا هر دو؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ببخشید ایا بعد 15 روز ضربه اروم به چشمی که لازک شده بخوره خطر افرینه؟ خواهر زاده ی کوچکم خیلی ناگهانی دستشو زد به چشمم ... خیلی نگرانم
نباید مشکلی پیش بیاد. تقریبا بعد از یک ماه قرنیه با قرنیه قبل از عمل فرقی نداره.
ولی چرا روزه شک دار!
یک سر برید پیش یک دکتر چشم پزشک

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
عرض سلام دارم خدمت شما دوست گرامی و ارجمند
می خواستم نظر شما رو راجع به پیوند PK در کلینیک بیناقزوین بدونم (آقای دکتر فاتحی) و بیمارستان دیگری هم هست که گویا دکتر مهرتاش انجا عمل می کنند
قبلا در مورد لبافی نژاد ازتون سوال کرده بودم ولی پس مراجعه به بیمارستان ترجیح میدم در یک مرکز خصوصی عمل کنم و به دلیل اینکه تنها هستم و رفت و آمد برای پیگیری بعد از عمل برایم دشواره چه بهتر که به محل سکونتم نزدیک باشه
به نظرتون (از لحاظ تبحر پزشک و امکانات مراکز) اینجا جراحی بشم و یا ریسکش بالا است و بهتره به مراکز تهران مراجعه کنم؟!
اگر به دلیل مسائلی نمیتونید عمومی پاسخ بدید ممنون میشم نظرتون رو خصوصی اعلام کنید

با تشکر

کلینیک بینا ماله دکتر قاجار یکی از مجهزترین و تمیز ترین کلینیک های اطرافه.
دکتر کلینیک رو با دقت زیاد از روی نمونه سوئدی که سالها قبل در اونجا طبابت می کرد ساخته.
نگران نباشید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام خدمت جناب آقای یاسینی و همه دوستان
من چهل روز پیش در بیمارستان نور با دکتر هاشمی عمل prk انجام دادم. اصلا و ابدا اذیت نشدم!! به طوری که یه جورایی شک می کردم که چرا من اصلا درد ندارم!! حتی روز اول و ساعتهای اولیه عمل هم اذیت نشدم و نیازی به استفاده از مسکن نشد. 4 روز بعد از عمل لنز تماسی رو از روی چشمم برداشتن و خب اصلا خوب نمی دیدم. ولی به مرور دیدم بهتر شد. البته هفته اول چشم راستم خوب می دید و چشم چپم بدتر می دید. بعد ار یک هفته برعکس شد! چشم چپ خوب شد و راست بد!! الان حدود 40 روز می گدره و خب الیته روز به روز داره دیدم بهتر می شه ولی هنوز کاملا خوب نمی بینم. برای اولین معاینه بعد از عمل هم که مراجعه کردم و تعیین دید رو انجام دادن شماره چشمام هنوز کمی ازش باقی مونده.چشم چپ نیم و چشم راست 1 ازش باقیمانده!! راستش یه کم نگران شدم که نکنه در همین حد باقی بمونه ولی دکتر گفتند کاملا عادیه و کم کم دیدم کامل میشه. خب طبیعتا منهم به حرفشون امیدوارم و انتظار دارم که شماره چشمم به مرور صفر بشه! خوشحال میشم دوستان نظرشونو بگن. راستی شماره چشمای من حدود 5 و 5.5 بوده.
نگران نباشید.
شماره چشمتون کمتر میشه. در دو ماه اول این شماره چشم تقریبا طبیعیه و به مرور زمان دیدتون کامل میشه به طوریکه اصلا متوجه اون نمی شید.
در ضمن شماره چشم شما بالا بوده و مدت طولانی طول می کشه که باقت قرنیه ترمیم بشه و دید شما کامل بشه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من چهل روز پیش در بیمارستان نور با دکتر هاشمی عمل prk انجام دادم. اصلا و ابدا اذیت نشدم!! به طوری که یه جورایی شک می کردم که چرا من اصلا درد ندارم!! حتی روز اول و ساعتهای اولیه عمل هم اذیت نشدم و نیازی به استفاده از مسکن نشد. 4 روز بعد از عمل لنز تماسی رو از روی چشمم برداشتن و خب اصلا خوب نمی دیدم. ولی به مرور دیدم بهتر شد. البته هفته اول چشم راستم خوب می دید و چشم چپم بدتر می دید. بعد ار یک هفته برعکس شد! چشم چپ خوب شد و راست بد!! الان حدود 40 روز می گدره و خب الیته روز به روز داره دیدم بهتر می شه ولی هنوز کاملا خوب نمی بینم. برای اولین معاینه بعد از عمل هم که مراجعه کردم و تعیین دید رو انجام دادن شماره چشمام هنوز کمی ازش باقی مونده.چشم چپ نیم و چشم راست 1 ازش باقیمانده!! راستش یه کم نگران شدم که نکنه در همین حد باقی بمونه ولی دکتر گفتند کاملا عادیه و کم کم دیدم کامل میشه. خب طبیعتا منهم به حرفشون امیدوارم و انتظار دارم که شماره چشمم به مرور صفر بشه! خوشحال میشم دوستان نظرشونو بگن. راستی شماره چشمای من حدود 5 و 5.5 بوده.

اصلا نگران نباشید شماره چشم شما بالا بوده و مدت طولانی طول می کشه که بافت قرنیه درست بشه. اصلا متوجه نمی شید اما یک روز میبینید که دیدتون کامله

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اصلا نگران نباشید شماره چشم شما بالا بوده و مدتی طول می کشه تا بافت قرنیه ترمیم بشه. یک دفعه می بینید که دیدتون کامل شده

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام خسته نباشید
من برای عمل لازک دکتر حسین علیمردانی مدیر عامل نور دیدگان کرج رو انتخاب کردم دوستان نظرتون چی هست؟
انتخاب بسیار عالیه.
ایشان از دکتر های بسیار خوب هستند. ضمنا خیلی هم خوش اخلاق هستند.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
باعرض سلام و خسته نباشید،
یک هفته ست که یه مایع ژله ای از زجاجیه چشمم در بین خود چشمم شناور شده و مگسک هایی که ده ها هزارتان و اندازه سر سوزن هستند. دکتر بعد از آزمایش سونو گرافی و معاینه های مختلف فقط یک قطره (nepafencac 1% ) تجویز کرده برام. تو این چند روز همه اش توی گوگل هستم و کلی در مورد این مشکل اطلاعات گرفتم ولی متاسفانه به غیر از خبرهای بد چیز دیگه ای دستگیرم نشد این مشکل که همون pvd هست و باید درمان بشه که نمیدونم چطوری؟؟دوباره رفتم دکتر و گفت مشکل خاصی نیست و بهش کم کم عادت می کنی. لطفا" منو راهنمایی کنید.

دوست عزیز همیشه بدترین نکات رو نبینید. دکترتون کیه؟

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
یک بار دیگه می گم دوست عزیز بهترین دکتر معنی خاصی در عمل های لیزر نمی ده. عمل لیزر 95 درصد توسط دستگاه انجام میشه و 5 درصد دکتر تصمیم می گیره.
ولی من همچنان در اصفهان دکتر قریشی رو توصیه می کنم البته به نظر میاد سرشون خیلی شلوغه
نظرتون در مورد دکتر ساووج چی هست ؟
میشه از عوارض و دوره نقاحت هم کمی توضیح بدید ؟
برای لیزیک .چشمم استیکمات هست و دوربینی دارم کمی

ELI ELI ELI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اصلا نگران نباشید شماره چشم شما بالا بوده و مدتی طول می کشه تا بافت قرنیه ترمیم بشه. یک دفعه می بینید که دیدتون کامل شده
سلام آقای یاسینی
خیلی ممنون و سپاسگزارم از پاسخگویی شما . امیدوارم موفق و سلامت باشید

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام جناب یاسینی عزیز.
بطور کلی بالارفتن شماره چشم تحت تاثیر چه عواملی هست ؟ این سوالیه که هر دکتر و هر اپتومتریستی یه جواب متفاوتی بهش میده.
من الان 22 سالمه و شنیدم بالاتر از 20 سالگی تفریبا افزایش نمره ای رخ نمیده حالا نمیدونم این داستان تا چه حد صحت داره ( دوست دارم نظر شما رو هم در این رابطه بدونم )
مثلا من پارسال چشمامو نمره کردم یکیش 0.75 بود یکیش 1.25 ایا امسال ممکنه چقدر بالاتر رفته باشه ؟

javad8033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من مشهد پیش دکتر صداقت عمل کردم حدود هفت ماه پیش و الانم از نتیجه عملم راضی هستم البته فکر می کنم چشمم یه خورده نسبت به دو سه ماه پیش ضعیف شده البته مطمئن نیستم من به دوستم توصیه کردم که پیش دکتر صداقت عمل کنه و ایشون هم یه ماه بعد از من عمل کرد ایشون ایران نیست ولی بعد عمل یه چشمش خیلی اذیتش می کرد و همیشه به من می گفت تو اصلا مشکل نداری و من بهش می گفتم طبیعی خوب میشه طفلک چند بارم خارج از ایران چشم پزشک رفته بوده و بهش قطره داده بودن خلاصه بعد از اینکه چشمش خیلی اذیت کرده رفته دکتر و گفته مشکلم خیلی حاده و از این حرفا آخر دکتر فهمیده توی چشمی که اذیت می کنه هنوز لنز پانسمان هست یعنی نزدیک شش ماه هیچی دیگه بیچاره می گه به محض اینکه لنز پانسمان رو از چشام بیرون کشیدن اصلا چشام سبک شد و دکتر بهش گفته چشمت عفونت کرده و باید هر یه ساعت قطره استفاده کنی خلاصه این دوستمون الان وضع چشمش بهتره و می گه اگه ایران بودم حتما شکایت می کردم به هر حال دکترها باید یکم وجدان داشته باشند و برای مریضشون وقت بزارن نه مثل این دوستمون که لنز یه چشم رو بردارن و اون یکی رو فراموش کنند. امیدوارم همه اونایی که می خوان عمل کنن به این نکات دقت کنن

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

بالا