برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

M_Hitler_1988

Registered User
لایک‌ها
14
گول این پیام های تبلیغاتی کلینیک نواوران نخورید.
من برج 11 94 عمل کردم و الان با گذشت حدودا 8ماه چشمم خوب که نشد هیچ تازه بدتر از قبل هم شده.
جدای از اینکه خود جراح دکتر اقای سازنده بود بقیه زیر دستاش همه کاراموز هستن بینایی سنجی و عکس گرفتن از قرنیه و ...
حاضرم هر کاری بکنم تا به روزای قبل از عمل برگردم.
اگه واقعا چشمتون واستون اهمیت داره برید بیمارستان نور ، فارابی و ... مثل من گول این چند درصد تخفیف نواوران رو نخورید.
الان نمیدونم نواوران چقد عمل میکنه ولی اون موقع که من عمل کردم بهم گفتن 1490 . (که البته همون موقع قیمت گرفتم نور گفتن 2200)همین مبلغو طی چند مرحله باید پرداخت کنی. بعد این که تمام هزینه ها رو انجام دادم حساب کردم شد 1520 . اینو گفتم نه بخاطر 30تومن اضافه تر . بخاطر اینکه دروغ گفتن. بخاطر 600 700تومن کمتر از بیمارستان نور گول نواوران نخورید.
درضمن قبل از عمل هم یه برگه بهت میدن باید امضا کنی. که توش نوشته هیچ تعهدی بابت نتیجه 100% عمل داده نمیشود.. یعنی ممکنه عمل جواب بده ممکنه هم جواب نده.
واسه معاینه بار دوم که 3 4 ماه بعد از عمل هست رفتم پیش دکتر سازنده گفتم اقای دکتر چشمم هیچ بهبودی پیدا نکرده هیچ بدتر هم شدم. میگه بخاطر اینکه تنبلی چشم داری ، بعد میگه اگه یادته موقع عمل برگه ای که امضا کردی نوشته شده نتیجه عمل 97% . گفتم شما که میدونستید تنبلی چشم دارم و عمل تاثیری روم نداره چرا عملم کردین میگه عمل 100% جواب داده و نتیجه هم خوب بوده واست.
همش دروغه میگن درد نداره. نمیدونید چه زجری کشیدم من هفته اول بعد از عمل.
پسرعموم چند ماه قبل از من عمل کرده بود بیمارستان نور. خیلی راضی بود.بدون هیچ دردی. که البته اون چند ماه زیر نظر دکتر بود مثل من نبود در عرض نصف روز تمام کاری معاینه و عمل انجام داده باشه
خلاصه این مرکز فقط به فکر پوله اصلا به فکر بیماراش نیست.

Sent from my V891-DualOS using Tapatalk

iSight

Registered User
لایک‌ها
124
سلام آقای یاسینی خسته نباشید بخاطر زحمات بی دریغتون. من 27سالمه نمره ی چشمام 1/5و1 نزدیک بینه. از عینک متنفرم و چون بدون عینک دید خوبی ندارم قصد دارم چشمام رو جراحی کنم.واسه 31شهریور بیمارستان نور پیش دکتر میرآفتاب نوبت گرفتم برای معاینه اولیه.خواستم نظرتون رو درباره ی دکتر میرآفتاب بدونم و همچنین اگه دکتر میرآفتاب واسه جراحی وقت نداشته باشه بجز آقای هاشمی که تا سه ماه وقتش پره و آقای میرآفتاب کدوم دکترا رو بهتر میدونید؟ -آیااین درسته که دستگاه اندازه گیری نمره چشم 0/5نمره بالاتر از نمره عینک نشون میده؟-بنظرتون باتوجه به اینکه نمره چشم من پایینه آیا هنوزم امکان خطا و باقی موندن نمره بعد از عمل وجود داره؟واقعا ممنون میشم اگه جوابمو بدید

دستگاه اندازه گیری فقط شماره مرکز چشم را اندازه میگیرد مهم تست دقیق بینایی سنجی و سایر تست ها مثل توپوگرافی و ویوفرانت و aberration های چشم شماست. با شماره شما احتمال خطا پایین است البته ما معمولا برای فردی با سن شما معمولا 0.5+ (دوربینی) در جشم باقی می گذاریم تا نیاز شما به عینک دوباره در دهه های آینده کمتر شود.

iSight

Registered User
لایک‌ها
124
گول این پیام های تبلیغاتی کلینیک نواوران نخورید.
من برج 11 94 عمل کردم و الان با گذشت حدودا 8ماه چشمم خوب که نشد هیچ تازه بدتر از قبل هم شده.
جدای از اینکه خود جراح دکتر اقای سازنده بود بقیه زیر دستاش همه کاراموز هستن بینایی سنجی و عکس گرفتن از قرنیه و ...
حاضرم هر کاری بکنم تا به روزای قبل از عمل برگردم.
اگه واقعا چشمتون واستون اهمیت داره برید بیمارستان نور ، فارابی و ... مثل من گول این چند درصد تخفیف نواوران رو نخورید.
الان نمیدونم نواوران چقد عمل میکنه ولی اون موقع که من عمل کردم بهم گفتن 1490 . (که البته همون موقع قیمت گرفتم نور گفتن 2200)همین مبلغو طی چند مرحله باید پرداخت کنی. بعد این که تمام هزینه ها رو انجام دادم حساب کردم شد 1520 . اینو گفتم نه بخاطر 30تومن اضافه تر . بخاطر اینکه دروغ گفتن. بخاطر 600 700تومن کمتر از بیمارستان نور گول نواوران نخورید.
درضمن قبل از عمل هم یه برگه بهت میدن باید امضا کنی. که توش نوشته هیچ تعهدی بابت نتیجه 100% عمل داده نمیشود.. یعنی ممکنه عمل جواب بده ممکنه هم جواب نده.
واسه معاینه بار دوم که 3 4 ماه بعد از عمل هست رفتم پیش دکتر سازنده گفتم اقای دکتر چشمم هیچ بهبودی پیدا نکرده هیچ بدتر هم شدم. میگه بخاطر اینکه تنبلی چشم داری ، بعد میگه اگه یادته موقع عمل برگه ای که امضا کردی نوشته شده نتیجه عمل 97% . گفتم شما که میدونستید تنبلی چشم دارم و عمل تاثیری روم نداره چرا عملم کردین میگه عمل 100% جواب داده و نتیجه هم خوب بوده واست.
همش دروغه میگن درد نداره. نمیدونید چه زجری کشیدم من هفته اول بعد از عمل.
پسرعموم چند ماه قبل از من عمل کرده بود بیمارستان نور. خیلی راضی بود.بدون هیچ دردی. که البته اون چند ماه زیر نظر دکتر بود مثل من نبود در عرض نصف روز تمام کاری معاینه و عمل انجام داده باشه
خلاصه این مرکز فقط به فکر پوله اصلا به فکر بیماراش نیست.

Sent from my V891-DualOS using Tapatalk

متاسفانه در صورت تنبلی چشم باید از پروفایل های اختصاصی و همینطور ایجاد Spherical aberration متفاوت در چشم های شما استفاده شود که حتما برای شما استفاده نکردند. چشم شما هم قابل ترمیم است برای بهبود به پزشک بهتری مراجعه کنید.

sajadmn2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من دوچشم هم استرابیسم داره دکترم اقایی آریایی تبار امروز رفتم بیمارستان سجاد برا عمل یک نفر زنگ زد از طرف دکتر گفت عملتو لغو کن دکتر میخواد دیگه اونجا عمل نکنه چون کیفیت اتاق عملش پایینه میخواد مرکز تخصصی نور عملتو انجام بدم
خواستم بدونم مرکز فوق تخصصی نور برا انجام عمل خوبه؟آیا جراحی استرابیسم جواب بگو هست؟ هزینه ش چقدره؟
سنم 24ساله هست
شهر کرمانشاه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام دوستان
مشهد برای تجویز لنز هارد کدوم دکتر رو توصیه میکنید؟ که کارش خوب باشه؟
دکتر یکتا کارشون چطوره؟
دکتر زارعی خودشون فیت لنز رو تو مطبشون انجام میدن؟

//
سئوال دیگر اینه من حدود 3 سال هست برای یک چشم از لنز هارد استفاده میکنم . خیلی خوب بود اما چند ماهه که لنز رو میزارم بعد از چند ساعت دچار چشم درد میشم و ابریزش باید درش بیارم. اجساسی شی اضافی هم دارم که قبلا اصلا اینطور نبود. ضمنا من لنز رو تو این 3 سال 3 بار عوض کردم. همون شماره اول هست البته خود لنز رو عوض کردم.
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

Last edited:

iSight

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستان من دوچشم هم استرابیسم داره دکترم اقایی آریایی تبار امروز رفتم بیمارستان سجاد برا عمل یک نفر زنگ زد از طرف دکتر گفت عملتو لغو کن دکتر میخواد دیگه اونجا عمل نکنه چون کیفیت اتاق عملش پایینه میخواد مرکز تخصصی نور عملتو انجام بدم
خواستم بدونم مرکز فوق تخصصی نور برا انجام عمل خوبه؟آیا جراحی استرابیسم جواب بگو هست؟ هزینه ش چقدره؟
سنم 24ساله هست
شهر کرمانشاه
جراحی شما بستگی به شرایط چشمون و سن و خیلی چیزهای دیگه دارد و نمیشود گفت جوابگو است یا خیر.

iSight

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستان
مشهد برای تجویز لنز هارد کدوم دکتر رو توصیه میکنید؟ که کارش خوب باشه؟
دکتر یکتا کارشون چطوره؟
دکتر زارعی خودشون فیت لنز رو تو مطبشون انجام میدن؟

//
سئوال دیگر اینه من حدود 3 سال هست برای یک چشم از لنز هارد استفاده میکنم . خیلی خوب بود اما چند ماهه که لنز رو میزارم بعد از چند ساعت دچار چشم درد میشم و ابریزش باید درش بیارم. اجساسی شی اضافی هم دارم که قبلا اصلا اینطور نبود. ضمنا من لنز رو تو این 3 سال 3 بار عوض کردم. همون شماره اول هست البته خود لنز رو عوض کردم.
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟
ممکن است سطح قرنیه کمی متورم شده باشد. حتما مراجعه کنید به پزشک برای معاینه.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام.
من از هفته پیش که یک مسافرت رفته بودمو برگشتم توی چشمم یک خط هایی میبینم که هر چی دنبالشون میکنم نمیرسم بهشون. فقطم توی نور آفتاب میان لامصبا . خیلیم تند فرزن :)). خط و نقطه قاطیه. رو هر چشم 5 6 تایی دارم.
پاشدم از اپیدومتریک شروع کردم . اون آقا هم گفتش که چشات یکیش در حد 25 صدم ضعیفه که موردی نداره .
بعد رفتم پیش یک متخصص چشم . فشار چشم گرفتم . شبکیه رو بررسی کرد گفت هیچ موردی نداری. منم از ترس نگفتم که این خط هارو میبینم ها. چون توی سایت ها نوشته بود شبکیه پاره شده رفتم. بعد فهمیدم شبکیه پاره شه تاری دید میاره و ...

حالا چند روزه از ترسا خوابمم نمیبره . وقتیم چشمم خستس بیشتر میبینم این خط هارو . چجوریاست. اینا خطریه ؟ خواهش میکنم کسی میدونه بگه :)

iSight

Registered User
لایک‌ها
124
سلام.
من از هفته پیش که یک مسافرت رفته بودمو برگشتم توی چشمم یک خط هایی میبینم که هر چی دنبالشون میکنم نمیرسم بهشون. فقطم توی نور آفتاب میان لامصبا . خیلیم تند فرزن :)). خط و نقطه قاطیه. رو هر چشم 5 6 تایی دارم.
پاشدم از اپیدومتریک شروع کردم . اون آقا هم گفتش که چشات یکیش در حد 25 صدم ضعیفه که موردی نداره .
بعد رفتم پیش یک متخصص چشم . فشار چشم گرفتم . شبکیه رو بررسی کرد گفت هیچ موردی نداری. منم از ترس نگفتم که این خط هارو میبینم ها. چون توی سایت ها نوشته بود شبکیه پاره شده رفتم. بعد فهمیدم شبکیه پاره شه تاری دید میاره و ...

حالا چند روزه از ترسا خوابمم نمیبره . وقتیم چشمم خستس بیشتر میبینم این خط هارو . چجوریاست. اینا خطریه ؟ خواهش میکنم کسی میدونه بگه :)

اگر مشکل شبکیه داشتید پزشک متوجه میشد پس نگران نباشید. این خط ها احتمالا مگس پران هستند که همه دارند و بعد از مدتی دیگه متوجهشان نخواهید شد و جای نگرانی نیست. اگر بیش از حد شما را اذیت می کند بوسیله لیزر میشود آنها را تبخیر کرد ولی این کار توصیه نمیشود مگر اینکه خیلی بزرگ باشند.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اگر مشکل شبکیه داشتید پزشک متوجه میشد پس نگران نباشید. این خط ها احتمالا مگس پران هستند که همه دارند و بعد از مدتی دیگه متوجهشان نخواهید شد و جای نگرانی نیست. اگر بیش از حد شما را اذیت می کند بوسیله لیزر میشود آنها را تبخیر کرد ولی این کار توصیه نمیشود مگر اینکه خیلی بزرگ باشند.
تشکر. یه دنیا ممنون. والا من میترسیدم. که چرا اینقدر زیادن توی نور. به پزشک هم هیچی نگفتم. یه معاینه کرد. گفت از 10 دهم 10 . حتی 25 صدمم ضعیف نیست که من بگم چشات ضعیفه. با اینکه 25 صدم طبیعیه . شبیکیه رو هم معاینه کرد. عکس نگرفت. با نور. گفت شبکیتم هیچ مشکلی نداره.

iSight

Registered User
لایک‌ها
124
تشکر. یه دنیا ممنون. والا من میترسیدم. که چرا اینقدر زیادن توی نور. به پزشک هم هیچی نگفتم. یه معاینه کرد. گفت از 10 دهم 10 . حتی 25 صدمم ضعیف نیست که من بگم چشات ضعیفه. با اینکه 25 صدم طبیعیه . شبیکیه رو هم معاینه کرد. عکس نگرفت. با نور. گفت شبکیتم هیچ مشکلی نداره.
اگر استرس دارید دوباره به پزشک دیگری معاینه کنید اینبار بگویید مشکلتان را ولی بنا به توصیف قطعا مگس پران است و اصلا جدی نیست. خود من هم در نور این چیزاها را می بینم.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اگر استرس دارید دوباره به پزشک دیگری معاینه کنید اینبار بگویید مشکلتان را ولی بنا به توصیف قطعا مگس پران است و اصلا جدی نیست. خود من هم در نور این چیزاها را می بینم.
اتفاقا به یک مرکز معاینه چشم هم رفتم دوستم بود. معاینه چشم هست که عین میدن. این بنده خدا هم باز با دستگاه چک کرد گفت ضعیف نیست اصلا. میگه اگر شبکیه بود باید ضعیف میبود.
یعنی من قبلا توجه نمیکردم :) . من یک موضوعی رو گیر بدم مصبش رو در میارم. این روزا اینقدر چشم رو دس دس کردم که چپیه وقتی میبندم کمی خیلی کم درد میگیره :)) .

توی نوز من خیلی میبینم. هر چشمی 7 8 تا خط بعد نقطه هم یکی دوتاره. بعد هر چی میخوام دنبالشون کنم فرار میکنن میرن گوشه ها . انگار یک مولکول های به هم چسبیدن که توی مایعی مثله جیوه شناورن لامصبا :))

haniyeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان من مدت 6 سال هست که برای شرکت AMO امریکا ( Abbott medical optics ) کار می کنم. این شرکت بزرگترین تولیدکننده دستگاههای فیکو و لنز های داخل چشمی و دستگاه بسیار معروف و گران VISX برای درمان رفراکتیو (همون لیزیک) است. خدا رو شکر توی این مدت اطلاعات خوبی در این موارد پیدا کردم که سعی می کنم توی این تاپیک در اختیار دوستان پی تی قرار بدم.

بیشتر اطلاعات من در مورد بیماری اب مروارید هست اما اطلاعات کمی هم در مورد لیزیک و لازک و PRK که البته این روزها کمتر استفاده میشه دارم.

اما بیشتر و مهمتر از اون پزشکای چشمی هست که به طور ضمنی سر عمل های اونها می رم و از طرز کار و تبحرشون خبر دارم. خیلی از مراکز رو می شناسم که شاید در انتخاب برای عمل جراحی بتونه به شما کمک کنه.

توی این چند سال اطلاعات زیادی از انواع لنز های داخل جشمی IOL و کانتکت Conact هم سافت و هارد کسب کردم که شاید به درد بخوره.

دوستان اگه سوالی دارن و یا خودشون و یا اقوامشون قصد عمل دارن من می تونم تا حدودی اونها رو راهنمایی کنم.

با تشکر
سلام.ممنون که تجربیاتتون در اختیارمون قرار میدید.من 35 سالمه.قوز قرنیه دارم . یکی از چشمام خیلی شدت پیدا کرده و بیمارستان نوردکترسیدیان ...عمل کرارینگ 150/300 تجویز کرد. دکتر جباروند عمل لنز ici و خانم دکتر زهرا قایمی(شیراز) کرارینگ تجویز کردند. خودمم با تحقیقی که انجام دادم متوجه شدم کرارینگ 355 از همه بهتره.سوالم اینه که الان به نظر شما پیش دکتر سیدیان انجام بدم کرارینگ رو یا خانم زهرا قایمی؟ ایا اصرار کنم کرارینگ 355 برام استفاده کنند؟بهترین نوع کرارینگ چه مارکیه؟ ایا بعد از عمل رینگ تو چشمم پیداست و دیگرن متوجه میشند؟ ممنون میشم سوالامو جواب بدید.

ن. شريف

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من ٣١ سالمه ميخوام عينك رو بردارم شماره چشمام حدود ١.٥ ، ميخواستم ببينم بين دكتر هاشمي كلينيك نور و دكتر فيروزه رحيمي بيمارستان فارابي كدوم رو پيشنهاد ميكنيد ممنونم

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
@iSight
دوست عزیز وقت بخیر سلام.
شما در خصوص عدسی ها هم اطلاع دارید سوالاتی داشتم.
در صورت امکان یه مرکز بسیار تخصصی و کاردرست که کار عینک سازی رو انجام بدن به من معرفی کنید . اگر هم شیراز باشه عالیه .
من نمره چشم هام هر کدام حدود 8 هست و می خوام که کار دقیق و تمیز بهم تحویل داده بشه و قیمتی هم کا میدن واقعی باشه .
بی نهایت ممنون و سپاسگزارم .

ladylike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شماره دید شما با لیزر اصلاح میشود ولی باید برای مشکل سایه حتما چشم شما معاینه توپوگرافی و ویوفرانت شود. قبل از پیدا کردن مشکل سایه دست به لیزر نزدید. مشکل مگس پران نیز بوسیله لیزر متفاوت حل میشود.
ممنونم،میشه یه پزشک خوب معرفی کنید ترجیحاً توی کرج که این معایناتی که گفتینو انجام بده چون قبلا چند جا مراجه کردم جواب نگرفتم.. ممکنه در اثر لیزیک این مشکل بدتر بشه؟ یا اینکه اگه انحراف پنهان داشته باشم آشکار بشه؟؟!!!
برای عمل کلینیک نور دیدگان برم بهتره یا نور کرج؟؟

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
سلام دوستان من 31 سالمه و چشمام آستیگمات داره البته فکر کنم و شماره عینکمم بالاس . به نظرتون چشامو عمل میکنن واقعا خسته شدم از عینک 15 ساله عینک میزنم
لطفا راهنمایی کنید . آدرس یه جا هم تهران بدین کارشون خوب باشه ماهی 2 بار میام تهران برم معاینه اونجا

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
واقعا که اتفاق ناراحت کننده ایه.
لطفا خیلی با دقت و بدون از دست دادن انید شکایتتون رو دنبال کنید.
اول برید سازمان **** پزشکی و شکایت پر کنید و بعدش از طریق اینترنت هم یک شکایت در سایت حمایت از مصرف کنندگان پر کنید.
لنز خریداری شده رو به توانا ابزار یا سپاهان سامع پس بدید!
من رو کاملا در جریان بزارید.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
با سلام خدمت جناب یاسینی عزیز,خواستم شما را در پایان راهی که طی شد در جریان کامل اتفاقات قرار بدم. یه یادآوری مختصر انجام میدم چشم راستم توسط دکتر دانشگر مورد عمل کارگزاری لنز آرتیزان قرار گرفته و بعداز دوماه دچار التهاب و ورم شبکیه شد و دیدم بشدت کاهش یافت و حتی کمتر از زمانی که از لنز تماسی استفاده میکرد. به چند پزشک از جمله دکتر خانلری مراجعه کردم که اکثرا بیان کردند من کاندید مناسبی برای این عمل نبودم و دکتر جراح باید پیشبینی عوارض را می‌کرده که اینطور نشده. بنده هم پس از جمع اوری تمامی مدارکم از دکتر دانشگر شکایت کردم.اول به **** پزشکی مراجعه کردم که شکایت را قبول نکرد و منو به دادسرا فرستادن من هم اونجا شکایت را به جریان انداختم و بعد از حدود یکسال دوندگی و البته سنگ اندازی های فراوان از پاسگاه گرفته تا خود دادسرا و پزشکی قانونی,در یک کمیسیون سی ثانیه‌ای در پزشکی قانونی عنوان کردند که هیچ خطایی از پزشک سر نزده و این عوارض شایع هست!!! به همین راحتی جناب یاسینی عزیز....نکته جالب اینجاست که دکتر فرشچیان هم که قبل از کمیسیون بنده را معاینه کردن و شفاها به خودم گفتن این عمل گزینه خوبی برات نبوده و احتمال عوارض باید داده میشده هم در کمیسیون پزشکی قانونی صحبتهای خودشان را تغییر دادند !! من روی نظر کمیسیون اعتراض زدم اما از طرف دادگاه رد شد و پرونده بسته شد به همین راحتی. حالا من ماندم یه چشم خراب, یه روحیه نابود شده ,کلی هزینه برباد رفته و یه بن‌بست وحشتناک

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اول برید سازمان **** پزشکی و شکایت پر کنید و بعدش از طریق اینترنت هم یک شکایت در سایت حمایت از مصرف کنندگان پر کنید.

با سلام خدمت جناب یاسینی عزیز,خواستم شما را در پایان راهی که طی شد در جریان کامل اتفاقات قرار بدم. یه یادآوری مختصر انجام میدم چشم راستم توسط دکتر دانشگر مورد عمل کارگزاری لنز آرتیزان قرار گرفته و بعداز دوماه دچار التهاب و ورم شبکیه شد و دیدم بشدت کاهش یافت و حتی کمتر از زمانی که از لنز تماسی استفاده میکرد. به چند پزشک از جمله دکتر خانلری مراجعه کردم که اکثرا بیان کردند من کاندید مناسبی برای این عمل نبودم و دکتر جراح باید پیشبینی عوارض را می‌کرده که اینطور نشده. بنده هم پس از جمع اوری تمامی مدارکم از دکتر دانشگر شکایت کردم.اول به **** پزشکی مراجعه کردم که شکایت را قبول نکرد و منو به دادسرا فرستادن من هم اونجا شکایت را به جریان انداختم و بعد از حدود یکسال دوندگی و البته سنگ اندازی های فراوان از پاسگاه گرفته تا خود دادسرا و پزشکی قانونی,در یک کمیسیون سی ثانیه‌ای در پزشکی قانونی عنوان کردند که هیچ خطایی از پزشک سر نزده و این عوارض شایع هست!!! به همین راحتی جناب یاسینی عزیز....نکته جالب اینجاست که دکتر فرشچیان هم که قبل از کمیسیون بنده را معاینه کردن و شفاها به خودم گفتن این عمل گزینه خوبی برات نبوده و احتمال عوارض باید داده میشده هم در کمیسیون پزشکی قانونی صحبتهای خودشان را تغییر دادند !! من روی نظر کمیسیون اعتراض زدم اما از طرف دادگاه رد شد و پرونده بسته شد به همین راحتی. حالا من ماندم یه چشم خراب, یه روحیه نابود شده ,کلی هزینه برباد رفته و یه بن‌بست وحشتناک

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

بالا