برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
الان بهترین نوع عمل چیه تا از دست این عینک راحت بشیم؟
از اونجایی که اصفهان هستم پیشنهاد میکنید اصفهان عمل کنم( دکتر قریشی) یا تهران؟
ممنون

با اجازه جناب یاسینی

عمل های چشم از لیزر گرفته تا جدیدترینروش لازیک به نوع ضعیف بودن چشم شما داره و در همه روش ها لنز چشمیه لایهاشبرداشته میشه فرقی که این روش ها با هم دارند تو نوع روش عوله مثلن تو عمل لیزر مسقیمنور میفرستند به لنز اما تو لیزیک یا لازیکیه لایه از قرنیه برمیدارند و بعد میتابونند

البته من خودم لیزیک کردم و راضیم

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
تشكر حامد جان كجا ليزيك كردي

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوست عزیز عملتون به نظرم خیلی خوب بوده شما خیلی خوب می بینید.
دستگاه رازی Alegrato هست که دستگاه بسیار خوبیه خیلی هم قدیمیه

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوست عزیز عملتون به نظرم خیلی خوب بوده شما خیلی خوب می بینید.
دستگاه رازی Alegrato هست که دستگاه بسیار خوبیه خیلی هم قدیمیه

عمل که خوب بود ولی مشکل استیگماتیسم پابرجاست اما شمارش زیاد نیست اره خوب من سال 83 عمل کردم

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
همانطور که توضیح دادم متاسفانه در مورد آستیگماتیسم کاری نمی شه کرد ولی آستیگمات برای چشم قوی مشکلی ایجاد نمی کنه میشه بپرسم جراح چشم شما کی بوده؟

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
من یکی از دوستام پزشکش تشخیص داده که قوز قرنیه داره و دکتر جوادی رو معرفی کرده که بره پیشش ، به نظر شما دکتر خوبیه؟ دکتر دیگه ای رو مشناسین که تو قرنیه شاخص باشه ، مرسی ، در ضمن تهرانه دوستم

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام
من یکی از دوستام پزشکش تشخیص داده که قوز قرنیه داره و دکتر جوادی رو معرفی کرده که بره پیشش ، به نظر شما دکتر خوبیه؟ دکتر دیگه ای رو مشناسین که تو قرنیه شاخص باشه ، مرسی ، در ضمن تهرانه دوستم

دوست عزیز درمان قوز قرنیه رو باید خیلی جدی گرفت. در قوز قرنیه بخشی از قرنیه بیرونی تغییر شکل میده و برجسته تر میشه. در درمانش نوعی جلقه بیرنگ به نام Ferrara رینگ در قرنیه قرار می گیره (که اتفاقا من در شرکتی کار می کنم که وارد کننده اونو) و قرنیه رو می کشن تا قوز قرنیه صاف یشه.

درمانش به طور کلی خیلی پیچیده نیست. در مورد دکتر حوادی ما دکتر حوادی زیاد داریم اما اگر مطبش توی فرمانیه است و یا بیمارستان لبافی نژاد و یا مرکز جراحی چشم نگاه تو میرداماد رو معرفی کردن فوق العادست . استاد بزرگی که کارش بسیار درسته.
اگر رفتین مطب مسوول مطب آقای عقدائی هست که مرد بسیار خوبیه اسم من رو ببر و بگو یاسینی از تابان دیده سلام رسوند فکر کنم زیاد تو صف انتظار نشینی و بتونی بین مریض دکتر رو ببینی.
انشا مشکل دوستت حل بشه.
موفق باشی

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز درمان قوز قرنیه رو باید خیلی جدی گرفت. در قوز قرنیه بخشی از قرنیه بیرونی تغییر شکل میده و برجسته تر میشه. در درمانش نوعی جلقه بیرنگ به نام Ferrara رینگ در قرنیه قرار می گیره (که اتفاقا من در شرکتی کار می کنم که وارد کننده اونو) و قرنیه رو می کشن تا قوز قرنیه صاف یشه.

درمانش به طور کلی خیلی پیچیده نیست. در مورد دکتر حوادی ما دکتر حوادی زیاد داریم اما اگر مطبش توی فرمانیه است و یا بیمارستان لبافی نژاد و یا مرکز جراحی چشم نگاه تو میرداماد رو معرفی کردن فوق العادست . استاد بزرگی که کارش بسیار درسته.
اگر رفتین مطب مسوول مطب آقای عقدائی هست که مرد بسیار خوبیه اسم من رو ببر و بگو یاسینی از تابان دیده سلام رسوند فکر کنم زیاد تو صف انتظار نشینی و بتونی بین مریض دکتر رو ببینی.
انشا مشکل دوستت حل بشه.
موفق باشی

مرسی دوست عزی از راهنماییت ، همونه که تو فرمانیه مطب داره ، دکتر محمد علی جوادی ، عملش سخته؟ ، دوره نقاهتش چطوره ؟ حتما از دوستم نتیجه رو میپرسم و باهات مشورت میکنم ، بازم مرسی از راهنماییت

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز یه سوال هم خودم داشتم ، یه چند وقته احساس مسکنم دید چشمم ضعیف شده ، یه دکتر خوب برای معاینه و گرفتن عینک بهم معرفی میکنی لطفا ، مرسی

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
مرسی دوست عزی از راهنماییت ، همونه که تو فرمانیه مطب داره ، دکتر محمد علی جوادی ، عملش سخته؟ ، دوره نقاهتش چطوره ؟ حتما از دوستم نتیجه رو میپرسم و باهات مشورت میکنم ، بازم مرسی از راهنماییت

عمل قوز قرنیه حدودا 1 ساعت طول داره بدون بیهوشی و درمانش هم سریع هست فکر کنم 2 تا 3 روز بعد. عمل خیلی سختی نیست اما متاسفانه عمل invasive هست یعنی بخشی از بافت قرنیه باز میشه ولی جای نگرانی نیست چرا که وارد چشم نمیشن. و رینگ های قرنیه در خود قرنیه جاسازی میشه.

دوست عزیز یه سوال هم خودم داشتم ، یه چند وقته احساس مسکنم دید چشمم ضعیف شده ، یه دکتر خوب برای معاینه و گرفتن عینک بهم معرفی میکنی لطفا ، مرسی

دوست عزیز دکتر مهدی خانلری را به شما معرفی می کنم به آدرس
تهران - شهرک غرب . بلوار خوردین . خیابان توحید سوم. پلاک یکم. ساخنمان آزمایشگاه مریم. طبفه سوم
88664051 و 88664052
موبایل: 09121324207
موفق باشی

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
عمل قوز قرنیه حدودا 1 ساعت طول داره بدون بیهوشی و درمانش هم سریع هست فکر کنم 2 تا 3 روز بعد. عمل خیلی سختی نیست اما متاسفانه عمل invasive هست یعنی بخشی از بافت قرنیه باز میشه ولی جای نگرانی نیست چرا که وارد چشم نمیشن. و رینگ های قرنیه در خود قرنیه جاسازی میشه.

دوست عزیز دکتر مهدی خانلری را به شما معرفی می کنم به آدرس
تهران - شهرک غرب . بلوار خوردین . خیابان توحید سوم. پلاک یکم. ساخنمان آزمایشگاه مریم. طبفه سوم
88664051 و 88664052
موبایل: 09121324207
موفق باشی

مرسی از راهنماییت دوست عزیز

leoeuler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای یاسینی اطلاعاتتون عالی بود. کل پستاتون رو خوندم و کلی استفاده کردم. من حدودا 2 ماه دیگه واسه ادامه تحصیل دارم میرم آمریکا. حدود 10 ساله عینک میزنم و 24 سالمه و حدود 3 ساله نمره چشمم ثابت شده. نمره یک چشمم 3.75 و دیگری 4.25 ه. خونمون هم تو خیابون جردن و کلینیک نور خیلی نزدیکمونه. از لحاظ که دکتر که در پست های قبل دکتر خانلری رو نوصیه کردین. از لحاظ دستگاهم گفتین کلینیک نور بهترینشو داره. آیا دکنتر خانلری در کلینیک نور عمل میکنه؟؟:D که همه چی ایده آل شه؟؟ اصلا انجام عمل تو این برهه رو واسه من توصیه می کنید؟؟ همون طور که گفتم من 10 ساله عینک میزنم و مشکلی با عینک ندارم ، ولی بدمم نمی یاد از شرش خلاص شم (شایدم خیرش:cool:)

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
فکر می کنم همونیه که من می گم. تمرکز بر روی این نقاط باعث یک سری تغییرات در محیط چشم میشه به همین دلیل از حرکت وایمیستن. اما حتما به دکتر یک سری بزن. برو پیش دکتر خانلری

دوست عزیز اگر لازک کردی دقیقا مدت نقاهت همین اندازشت یعنی تا یک ماه دیدت کامل نمیشه بعد از یک ماه تا 3 ماه ماکزیمم دید بدست نمیاد. بعد از 3 ماه دیدت کامل میشه و احتمالا شماره عینکت 0 میشه. راستی بهت تبریک می گم بیمارستان نور (اگر منظورت مال تهرانه اونیکه توی اسفندیاره تقاطع نیایش و ولیعصر) دستگاه visx داره که بهترین دستگاه لیزر در جهانه. راستی دکترت کی بود؟
موفق باشی

بله دو تا دستگاه داشتن که روی یکیش نوشته بود visx اما اون یکیش روش چیزی ننوشته بود یا من ندیدن نمیدونم
اما پایین میگفتن یه دستگاه جدیدم دارن که ۸۰۰ تومن به هزینه عمل اضافه میشه
اون دستگاهی که روش برچسب این مارک رو داشت دیدم خیلی کم میرن روش برای عمل و طول زمان عمل هم بیشتر بود و صدای تق تق بلندی داشت اما این دستگاهی که من عمل شدم بدون صدا و خیلی سریع بود
بله آدرس کلینیک همونه-دکتر هاشمی
مشکل بزرگ من الان دیدن هاله دور اجسام نورانی در شبه و نوبت آخر هم ۲ ماه دیگست که قطرات و زمانش عوض میشه ، ۶ ساعت،۸ ساعت و ...قطراتیم که دادن ساخت خارج به سفارش امارات هست و گرون کلینیکای دیگه نمیدونم چی تجویز میکنن

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقای یاسینی اطلاعاتتون عالی بود. کل پستاتون رو خوندم و کلی استفاده کردم. من حدودا 2 ماه دیگه واسه ادامه تحصیل دارم میرم آمریکا. حدود 10 ساله عینک میزنم و 24 سالمه و حدود 3 ساله نمره چشمم ثابت شده. نمره یک چشمم 3.75 و دیگری 4.25 ه. خونمون هم تو خیابون جردن و کلینیک نور خیلی نزدیکمونه. از لحاظ که دکتر که در پست های قبل دکتر خانلری رو نوصیه کردین. از لحاظ دستگاهم گفتین کلینیک نور بهترینشو داره. آیا دکنتر خانلری در کلینیک نور عمل میکنه؟؟:D که همه چی ایده آل شه؟؟ اصلا انجام عمل تو این برهه رو واسه من توصیه می کنید؟؟ همون طور که گفتم من 10 ساله عینک میزنم و مشکلی با عینک ندارم ، ولی بدمم نمی یاد از شرش خلاص شم (شایدم خیرش:cool:)

دوست عزیز با دکتر مشورت کن به نظر من در صورتیکه که مشکلی نداشته باشی عمل لیزیک رو انجام بده. عمل لیزیک تجربه متفاوتی از زندگی برای افراد عینکی هست.
دکتر خانلری در نور و ونک عمل می کنه ولی بیشتر عمل هاشو در ونک انجام میده. با وجود اینکه بهترین دستگاه ایران در بیمارستان نور قرار داده و لی به نظر من با توجه به تبحر دکتر و دستگاه بسیار پیشرفته Alegrato در کلینیک ونک در صورتیکه در کلینیک ونک هم عمل شدید نتیجه به همون خوبی خواهد بود.

دوست عزیز راستی سفر خوش از من به شما نصیحت همینجا عمل لیززیک رو انجام بدین در آمریکا هر چشم نزدیک به 3000 دلار درمیاد در حالیکه درایران دو چشم روی هم فکر می کنم نزدیک 1200 دلار بشه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بله دو تا دستگاه داشتن که روی یکیش نوشته بود visx اما اون یکیش روش چیزی ننوشته بود یا من ندیدن نمیدونم
اما پایین میگفتن یه دستگاه جدیدم دارن که ۸۰۰ تومن به هزینه عمل اضافه میشه
اون دستگاهی که روش برچسب این مارک رو داشت دیدم خیلی کم میرن روش برای عمل و طول زمان عمل هم بیشتر بود و صدای تق تق بلندی داشت اما این دستگاهی که من عمل شدم بدون صدا و خیلی سریع بود
بله آدرس کلینیک همونه-دکتر هاشمی
مشکل بزرگ من الان دیدن هاله دور اجسام نورانی در شبه و نوبت آخر هم ۲ ماه دیگست که قطرات و زمانش عوض میشه ، ۶ ساعت،۸ ساعت و ...قطراتیم که دادن ساخت خارج به سفارش امارات هست و گرون کلینیکای دیگه نمیدونم چی تجویز میکنن

دوست عزیز visx دستگاه بسیار پیشرفته شرکت AMO هست و اون یکی دستگاه هم فکر کنم Intralase باشه که دستگاه برش قرنیه با لیزره. این دو تا روی هم بی رقیب هستند. اما همچنان همونطور که گفتم نتیجه عمل به دستگاه و تبحر دکتر بستگی داره.
دیدن هاله در دور اشیائ در شب کاملا طبیعیه و بهتره تا نوبت بعدی ویزیت صبر کنید . داروهاتون مدل ایرانی هم داره که بدلیل کیفیت بسیار پایین و قرار گرفتن در تحریم ها و استفاده از مواد مشابه استفاده نمیشه نگران نباش.
تبریک می گم بعد از 3 ماه اصلا یادت نمیاد یک زمانی عینک می زدی
موفق و سالم باشی

leoeuler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز با دکتر مشورت کن به نظر من در صورتیکه که مشکلی نداشته باشی عمل لیزیک رو انجام بده. عمل لیزیک تجربه متفاوتی از زندگی برای افراد عینکی هست.
دکتر خانلری در نور و ونک عمل می کنه ولی بیشتر عمل هاشو در ونک انجام میده. با وجود اینکه بهترین دستگاه ایران در بیمارستان نور قرار داده و لی به نظر من با توجه به تبحر دکتر و دستگاه بسیار پیشرفته Alegrato در کلینیک ونک در صورتیکه در کلینیک ونک هم عمل شدید نتیجه به همون خوبی خواهد بود.

دوست عزیز راستی سفر خوش از من به شما نصیحت همینجا عمل لیززیک رو انجام بدین در آمریکا هر چشم نزدیک به 3000 دلار درمیاد در حالیکه درایران دو چشم روی هم فکر می کنم نزدیک 1200 دلار بشه.

آقای یاسینی واقعا ممنون از راهنماییتون. همین هفته وقت میگیرم و با دکتر خانلری مشورت می کنم. بازم ممنون هم بابت اطلاعات بسیار مفیدتون و هم بابت راهنمایی تون.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
من فقط یه سوالی دارم دوره بهبودی لازک 3 روزه (بدست آوردن دید قابل تحمل) و لیزیک(برش قرنیه..) آنی هست ظاهرا درسته؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من فقط یه سوالی دارم دوره بهبودی لازک 3 روزه (بدست آوردن دید قابل تحمل) و لیزیک(برش قرنیه..) آنی هست ظاهرا درسته؟

دوست عزیز هر چیز آنی خوب نیست. در لازک بخش بسیار کوچکتری از قرنیسه برداشته میشه برای همینم مدت زمان بهبود بیشتره. در لیزیک بخش بیشتری از قرنیه برداشته میشه ولی بدلیل اینکه این بخش از لایه میانی قرنیه برداشته میشه بهبودی سریعتره ولی نتیجه عمل لازک به نظر بهتر میاد.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقای یاسینی واقعا ممنون از راهنماییتون. همین هفته وقت میگیرم و با دکتر خانلری مشورت می کنم. بازم ممنون هم بابت اطلاعات بسیار مفیدتون و هم بابت راهنمایی تون.

خواهش می کنم دوست عزیز موفق و سلامت باشی

بالا