• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آموزش ثبت نام در بانک ویرتاپی

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174
بانک اینترنتی Virtapay و افتتاح مرحله ی اول

این بانک مرحله ی اول فعاليت خود را آغاز کرد.

با ثبت نام دراين سايت مقداري پول درحساب خود ذخيره کنيد. اين سايت قصدايجاد غول بانکي آنلاين را دارد.

جايزه عضويت از 25 دلار به 100 دلار افزايش يافت. بالانس روزانه 20 دلار (درصورت لاگين روزانه). با معرفی هر فرد 25 دلار جایزه

فقط و فقط تا قبل از افتتاح رسمي؛ عجله کنيد.

تا چند هفته دیگر بصورت رسمی مرحله دوم فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

همین الان مبتوانید نسبت به خرید و فروش در سیستم و در نتیجه کسب و کار اقدام کنید. سیستم بیش از 2 میلیون کاربر دارد.

جايزه عضويت: 100 دلار - بالانس روزانه: 20دلار (درصورت لاگين روزانه) فقط و فقط تاقبل ازافتتاح رسمي مرحله 2

جايزه معرفي افراد 25 دلار

عجله کنيد.

سیستم بسیار جالبی است و به همین زودی طرفداران زیادی کسب کرده که در حال خرید و فروش هستند و بازار داغی را رقم زده است.

آموزش ثبت نام :

00KasbDaramad00.jpg

( برای ورود به سایت روی اینجا کلیک کنید )

۱ -- بعد از ورود به سایت ابتدا روي گزينه click here to join now كليك كنيد،

virta-1.jpg

۲ -- در صفحه بعد بر روي گزينه login in with facebook كليك كرده و وارد facebook میشويد

virta-2.jpg

۳ -- شما به صفحه فیس بوک منتقل شدید در اینجا ايميل و پسورد فيسبوك شخصي خود را وارد كنيد،

virta-3.jpg

۴ -- بعد از شما سوالي ميپرسه virtpay login is request permiom to do the following كه شما بايد به ان جواب allow یا اجازه میدهید رو بديد،

virta-42.jpg

فراموش نكنيد كه شما حتما بايد عضو فيسبوك باشيد.

۵ -- در اینجا شما باید یک نام کاربری وارد و بر روی دکمه " Create new account " کلیک کنید تا به مرحله آخر بروید .

virta-56.jpg

6 -- در این مرحله اکانت شما ساخته شده و شما برای فعال کردن آن باید بر روی " Click Here " در زیر صفحه کلیک کنید تا حساب شما فعال شود .

virta-6.jpg

7 -- تبریک اکانت شما با موفقیت ایجاد شد :

virta-7.jpg

هر روز به اکانت خود سر بزنید و 25 دلار جایزه بگیرید

موفق باشید :)

Last edited:

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
من خیلی وقته که باهاش آشنا هستم!

یه چیز رو اضافه کنم که اگه شما دو روز یا بیشتر به اکانت خودتون سر نزنید و مثلا بعد از 5 روز (بیشتر از دو روز) برید توی اکانتتون بهتون 40$ میده :)

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174
من خیلی وقته که باهاش آشنا هستم!

یه چیز رو اضافه کنم که اگه شما دو روز یا بیشتر به اکانت خودتون سر نزنید و مثلا بعد از 5 روز (بیشتر از دو روز) برید توی اکانتتون بهتون 40$ میده :)

آره کلاً سایت باحالیه .

توش تکون میخوری بهت پول میده :p

Last edited:

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174
آپ ......

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
این پولی که میده کجا استفاده میشه؟

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174
این پولی که میده کجا استفاده میشه؟

فعلا تا افتتاح رسمی سایت میتونید از قسمت " buy " از خوده سایت کتاب الکترونیک , هاست و ... بخرید ولی وقتی سایت افتتاح شد ...

اما زمانی که افتتاح شد میتوانید مثل بانک های معتبر دیگه مثل پی پال و ... در خارج از سایت نیز خرید و فروش کنید .

Last edited:

enfejar

Registered User
لایک‌ها
3
داداش 1 سوال منم دارم این طوری که بانک ورشکست میشه ! سره همون افتتاح اول !
این بانک از نظر کار مثل بانک های لیبرتی و الرت پی و وب مانی هست ؟

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174

دوست عزیز این کارها همش تبلیغات ( این بانک میخواد غول بانکی الکترونیک رو بوجود بیاره )

اگر دوستان یادشون باشه ایگولد اولاش هم از این کار ها میکرد .

mostafa 87

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

من الان 2000 دلار تو حسابم هست . ولي فكر نميكنم همين دو هزار دلار ارزش داشته باشه .
فعلا كه منتظريم ببينيم چطور ميتونيم پولمون نقد كنيم .

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
بعضی از فورومهای خارجی که با پولهای الکترونیکی سروکار دارن ویرتا پی رو قبول ندارن
دلار ویرتا پی ارزشی نداره، میگن احتمال داره بعد از افتتاج رسمی بگن 1000 دلار ویرتا پی 10 دلار واقعی می ارزه، یوزری تو فرومی میخواست 100 دلار ویرتا پی رو با 10 دلار پیپال اکسچنج کنه بهش گفته بودن میخوای پولت رو با دلارهای بی ارزش یه اسکم عوض کنی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
ویرتا پی حدود 10/000/000 یوزر داره (یکی از فرومهای خارجی نوشته بود) بیاد به هر یوزر 1000 دلار بده میشه 10 میلیارد دلار. کی همچین پولی رو میده؟

ZxGroup

Registered User
لایک‌ها
174
دوست عزیز هنوز که سایتشون افتتاح نشده !!!
شاید اون موقع همه چیز خوب باشه

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
هر ٤٠٠٠ دلار ويرتاپي تقريبا زير يك دلار ميارزه!هيچ بذل و بخششي بي سبب نيست،اگه ١٠.٠٠٠.٠٠٠ كاربر داشت كارش رو شروع مي كرد دوستان قول ميدم زير ١٠٠ هزار يوزر داره كه ٩٩٪ اونها هم زير ١٨ سال دارند و به اميد كسب درآمد رويايي دارن هر روز ميرن تو سايت كه چندين هزار دلار گيرشون بياد اما غافل از اينكه سرشون كلاه رفته!!!!پي پال كه غول سيستم مالي مجازي دنياست از يك هزارم دلارش نميگذره اون وقت يكي اينجوري بذل و بخشش كنه معلومه كه كلاهبرداريه

بالا