برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان من از یه تراکر نمیتونم با VPS ام با نرم افزار utorrent 3.3.1 دانلود کنم (تراکر های دیگه مشکل نداره) به نظرتون علتش چیه ؟
تا دیروز درست بود اما یه دفعه خراب شد تا به الان.
جالب اینجاس رو Pc ــم utorrent رو نصب کردم و یه فایل تورنت اون تراکر رو دانلود کردم و utorrent شروع کرد به دانلود کردن و مشکلی نداشت اما توی vps Status به صورت Finding peers میمونه و هیچ کاری نمیکنه.
یادمه قبلا هم اینطور شده بود اما یادم رفته چطور درستش کنم. کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

هر چی باشه این سایت بیشتر برا اونایی خوبه که درامدشون خیلی زیاده چون فکر کنم اگه بخواین از سرویس FTP ــاش استفاده کنین باید اکانت پرمیومش رو تهیه کنید !

در مورد اون مشکل تورنت برای بعضی فایل ها اینطوری می شه .. هر موقع که اینطوری می شه صبر می کنم بعد از چند دقیقه خودش دانلود می کنه
در مورد Keep2Share امکان اپلود از طریق خود سایتش هست .... سرعت آپلودش هم از اون طریق بالاست
فقط می خوام بدونم این سایت دانلود ها را می شماره یا نه؟ یا فقط بر اساس فروش حساب می کنه
و از طرفی وضعیت دانلود خوریش چطوریه ؟ و بعد از گزارش شدن مثل رپیدگتور سریع فایل ها را پاک می کنه یا نه؟

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
در مورد اون مشکل تورنت برای بعضی فایل ها اینطوری می شه .. هر موقع که اینطوری می شه صبر می کنم بعد از چند دقیقه خودش دانلود می کنه
در مورد Keep2Share امکان اپلود از طریق خود سایتش هست .... سرعت آپلودش هم از اون طریق بالاست
فقط می خوام بدونم این سایت دانلود ها را می شماره یا نه؟ یا فقط بر اساس فروش حساب می کنه
و از طرفی وضعیت دانلود خوریش چطوریه ؟ و بعد از گزارش شدن مثل رپیدگتور سریع فایل ها را پاک می کنه یا نه؟

از نظر کپی رایت فکر نکنم مثل راپید باشه چون افراد زیادی ازش استفاده میکنن و راضین.
والا باید تو تنظیمات اکانت بشه پیداش کنین که مثلا بزارین رو فروش یا دانلود اگه نداره پس مطمئنا مثل آپلودد هم فروش میده و هم دانلود.

واسه اون مشکل منم الان 12 ساعت هست 7 8 تا فایل از اون ترکر گذاشتم رو دانلود اما هنوز همشون رو Finding peers هستن و همونطور که گفتم تو کامپیوتر مشکل نداشت اما تو VPS اینطور شده.
هر فایل دیگه ای هم میخوام از اون ترکر دانلود کنم میره به جمع اون Finding peers ها اضافه میشه و ضره ای هم ازش دانلود نمیشه !!!
اگه کسی از دوستان با این مشکل برخورد کرده اگه راهنمایی کنه ممنون میشم. باید برم با مدیر ترکر حرف بزنم ؟
تا دیروز خوب بودا یه دفعه اینطور شد !!

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
از نظر کپی رایت فکر نکنم مثل راپید باشه چون افراد زیادی ازش استفاده میکنن و راضین.
والا باید تو تنظیمات اکانت بشه پیداش کنین که مثلا بزارین رو فروش یا دانلود اگه نداره پس مطمئنا مثل آپلودد هم فروش میده و هم دانلود.

واسه اون مشکل منم الان 12 ساعت هست 7 8 تا فایل از اون ترکر گذاشتم رو دانلود اما هنوز همشون رو Finding peers هستن و همونطور که گفتم تو کامپیوتر مشکل نداشت اما تو VPS اینطور شده.
هر فایل دیگه ای هم میخوام از اون ترکر دانلود کنم میره به جمع اون Finding peers ها اضافه میشه و ضره ای هم ازش دانلود نمیشه !!!
اگه کسی از دوستان با این مشکل برخورد کرده اگه راهنمایی کنه ممنون میشم. باید برم با مدیر ترکر حرف بزنم ؟
تا دیروز خوب بودا یه دفعه اینطور شد !!

تو این جور مواقع نود درصد مشکل از خود سایت تورنته.....معمولا" بعد از یکی دو روز هم حل می شه... مطمئنا" مشکل از مسدود شدن ای پی شما نیست.. اگر می خواست آی پی شما را مسدود کنه ..اکانت را مسدود می کرد

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان سایت Keep2Share.cc به ازای تعداد دانلود ها پرداخت نداره؟ چون تو قسمت affiliate فقط در مورد طرح های فروش صحبت کرده
در زمینه دانلود خوری و حذف فایل ها چطوری عمل می کنه؟
فقط PPS ، اگه بیشتر از 100-150 در ماه دربیارید حجم نامحدود میده و پریمیوم رایگان و فایل ها رو تا سعی داره پاک نمیکنه مگر اینکه شکایت بشه (هیچ هاستی جرات نداره فایلی رو که ازش شکایت میشه نگه داره !)

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
فقط PPS ، اگه بیشتر از 100-150 در ماه دربیارید حجم نامحدود میده و پریمیوم رایگان و فایل ها رو تا سعی داره پاک نمیکنه مگر اینکه شکایت بشه (هیچ هاستی جرات نداره فایلی رو که ازش شکایت میشه نگه داره !)

ممنون از راهنمایی خوبی که کردید...
فایل هایی که ازشون شکایت می شه ... آپلودد و رپیدگتور بالافاصله فایل ها را حذف می کنن یا لینک ها را از حالت عمومی خارج می کنن .. ولی مثلا" توی همون پستهایی که به خاطر شکایت فایل هاشون پاک شدن یک میرور از hugefiles هم بوده .. ولی بعد از چند هفته هنوز hugefiles فایل ها را پاک نکرده.. با این که مطمئنم همزمان با آپلودد و رپیدگتور به hugefiles هم به خاطر اون فایل ها شکایت شده

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
ممنون از راهنمایی خوبی که کردید...
فایل هایی که ازشون شکایت می شه ... آپلودد و رپیدگتور بالافاصله فایل ها را حذف می کنن یا لینک ها را از حالت عمومی خارج می کنن .. ولی مثلا" توی همون پستهایی که به خاطر شکایت فایل هاشون پاک شدن یک میرور از hugefiles هم بوده .. ولی بعد از چند هفته هنوز hugefiles فایل ها را پاک نکرده.. با این که مطمئنم همزمان با آپلودد و رپیدگتور به hugefiles هم به خاطر اون فایل ها شکایت شده
سلام
بعضی از صاحبان کپی رایت پنل حذف فایل دارند یعنی نیازی به تقاضای حدف کردن ندارند و خودشون این کار رو انجام میدن.و در سایتهایی که این پنل رو ندارن مجبور به ارسال تقاضا هستن که ادمین سایت ميتونه با تقاضاهای بیشتر برای اثبات صاحب کپی رایت بودن مدت پروسه حذف فایل یا فایلها رو طولانيتر بکنه

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
سلام بر دوستان و همکاران عزیز

خدایی در این داستان ریپورت لینک برای حدف اصلا معلوم نیست کی یه کیه،
من تو این 4، 5 ساله همه جورش رو دیدم، مرحوم DuckLoad.com مال آلمان فقط به هیچ عنوان پاک نمیکرد که شاخترینشون بود از این لحاظ ، یا MegaShares.com که مال آمریکاست گیرترین اونهاست تو پاک کردن کپی رایت.

هات فایل هم وحشی بود، فایل سرو شدید گیر بود، فایل سونیک نسبتا متعادل بود، آپلودد هم بد جوری گیره، ترا فایل هم نسبتا گیرش زیاده، لیتیت هم اوایل خوب بود بعدش عجیب گیر بازاز شد،

من به شخصه تو پاک نکردن واسه کپی رایت توربوبیت و SanShare.com رو دوست دارم، کمترین میزان پاک کردن مربوط به ایناست.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
ادمین یکی از پر بازدیدترین فروم ها و سایت های وارز گرافیک شدم که ارسال داخلش به عنوان نویسنده پولی هستش. کسایی که بصورت خیلی تخصصی تو کار وارز گرافیک هستن نمونه پست هاشون رو پ.خ بدن.

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
چنده روزه از xerver دارم استفاده میکنم دیدم حیفِ اینجا معرفیش نکنم دیروز که یه ذره جدی تر فایل گذاشتم بیشتر از 2 یورو دراومد ازش :eek:

60343.jpeg

اما حجمش کمه 350 گیگ و پرداخت به وبمانی نداره پی زا داره ! خرید اکانتش ارزونه ماهی 3 یورو !

اینم لینک ریفرال من خواستید از این لینک ثبت نام کنید :rolleyes:

http://xerver.co/free866.html

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یعنی یوزر هایی ریجستر شده یا همون ثبت نام کرده ها در روز فقط میتونند 3 گیگ دانلود بفرمایند
کلا سه گیگ از فایل های اپلود شده در اون اپلود سنتر ؟
یا فقط سه گیگ از فایل هایی که ما اپلود کردیم؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
کلا سه گیگ از فایل های اپلود شده در اون اپلود سنتر ؟
یا فقط سه گیگ از فایل هایی که ما اپلود کردیم؟

کلا سه گیگ از فایل های اپلود شده در اون اپلود سنتر

ha114mid

Registered User
لایک‌ها
7
من سایت فیلم زیاد زدم اگه سایت مطلب فارسی بزنی بازدید ایران که فایده نداره ! سایت خارجی مثل فیلم هم وقتی بازدیدت بره بالای 5هزار تازه دلارها سرازیر بشه هم آپلودسنترها فایل ها پاک میکنند هم گوگل ایمیل میزنه واسه قانون کپی رایت بازدید ناگهان میرسه به صفر . واسه پ*ر*ن هم کپی رایت نقض میشه !

این عکس بعد از روزی که گوگل ایمیل میده :
v568z605v0gieftv6ji.png

منم یک سایت خارجی زبان دارم که لینک فایل های وارز رو روش قرار دادم و ایمیل شکایت و تهدید از طرف تولیدکنندگان این فایل ها زیاد برام میاد ، مدتی هست که بازدید گوگلم داره همینطور افت میکنه و هرماه تقریبا نصف میشه ، لیست شکایت ها رو کجا باید ببینم ؟ و آیا اگه لینک هایی که شکایت شده رو حذف کنم بازدیدم برمیگرده به حالت اولش و راهی برای اعتمادسازی مجدد گوگل وجود داره ؟

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
دوستان کدام یک از سایت های زیر اهل پول دادنه؟

Asfile.com
FilePost.com
Keep2share.cc
FileBoom.me
Terafile.co
- Freakshare
- Bitshare
- JunoCloud
- Keep2Share
- Oboom

Last edited:
بالا