برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان کدام یک از سایت های زیر اهل پول دادنه؟

Asfile.com ---- نمیدونم
FilePost.com------- پول نمیده
Keep2share.cc----- پول میده فقط pps
FileBoom.me----------- نمیدونم
Terafile.co-------- پول میده ولی 14 روز طول میکشه درآمد هر روز رو تو اکانتت حساب کنه.
- Freakshare ------- پول میده فقط ppd ( سیستم رنکینگ داره) pps هم برای هر اکانت فیکس 1 دلار میده. حداقل 3 ماه طول میکشه پول رو بده بعد از درخواست.
- Bitshare -------- پول میده PPD & PPS سیستم رنکینگ داره حداقل 3 ماه طول میکشه پول رو بده بعد از درخواست.
- JunoCloud --------- فقط میدونم پول میده هنوز.
- Keep2Share
- Oboom --------- پول میده PPD & PPS. خدای تقلب هستش مثل اینکه زمان پرداخت حداکثر تا 10 روز بعد از درخواست هستش.

Last edited:

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
من 2 تا درخواست به فاصله 8 روز تو kingfiles دادم
الان از درخوات اولم 25 روز گذشته
از درخواست دومم 17 روز

ولی هنوز پرداخت نکرده

کسی جدیدا پرداختی داشته از این سایت ؟
اینم کلاه بردار از اب در اومد ؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
من 2 تا درخواست به فاصله 8 روز تو kingfiles دادم
الان از درخوات اولم 25 روز گذشته
از درخواست دومم 17 روز

ولی هنوز پرداخت نکرده

کسی جدیدا پرداختی داشته از این سایت ؟
اینم کلاه بردار از اب در اومد ؟

تا اونجایی که من تاپیکش رو تو WJ خوندم پرداخت میکنه ولی منظم نیست و اکثرا شاکی بودن ولی مثل اینکه هنوز کلاه بردار نشده.

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
سلام دوستان

دوم مرداد یعنی 4 روز پیش از SanShare.com پولم رو درخواست کرده بودم، امروز پولو ریخته به حساب وب مانی
اینم عکسش

20140728140656842154745.jpg

رو این هم فعلا میشه حساب کرد.

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان
این لینک adf.ly تو کدوم فروم ها خارجی یا ایرانی مجاز هست واسه لینک گذاشتن و کسب درآمد
ممنون از راهنمای هاتون.

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
سلام دوستان
این لینک adf.ly تو کدوم فروم ها خارجی یا ایرانی مجاز هست واسه لینک گذاشتن و کسب درآمد
ممنون از راهنمای هاتون.

سایتهای بزرگ و پربازدید اجازه نمیدن از این جور سایتها استفاده کنید. ترافیک ایرانی هم بدرد کسب درآمد نمیخوره از این سایت (تا اونجایی که من میدونم). بهترین حالتش اینه که تو سایت خودتون استفاده کنید.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان با چه نرم افزاری میشه مثل سایت گانول رو فیلم ها تگ گذاشت؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان با چه نرم افزاری میشه مثل سایت گانول رو فیلم ها تگ گذاشت؟
اون نرم افزاری که باهاش انکود میکنن خودش این قابلیت رو داره. فکر کنم Handbrake هم این قابلیت رو داشته باشه البته مطمئن نیستم. برنامه های خوب دیگه تو این زمینه Mediacoder و MeGui هستش.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اکسپرس لیچ به نظرم ازهمه منصف تره دانلود ها را درست میشماره سرعت سروراشم خوبه کاربرای رایگان هم چون سرعتشون محدود نیست طرفدارشن

Express.jpg

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
اکسپرس لیچ به نظرم ازهمه منصف تره دانلود ها را درست میشماره سرعت سروراشم خوبه کاربرای رایگان هم چون سرعتشون محدود نیست طرفدارشن

برای دانلود سایت بدی نیست ولی برای اپلودر اصلا خوب نیست. این سرور خارجیش 2 روز انلاینه بعد چند روز برش میدارن نمیشه روش اپلود کرد میمونی با سرور ایران که اونم بدرد اپلود نمیخوره. کلا حرفه ای نیستن اصلا نمیدونم چند تا سرور دارن که همش این خارجیه دان میشه فکر کنم 2 تا دارن کلا یکی ایران یکی تو یه کشور اروپایی.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
برای دانلود سایت بدی نیست ولی برای اپلودر اصلا خوب نیست. این سرور خارجیش 2 روز انلاینه بعد چند روز برش میدارن نمیشه روش اپلود کرد میمونی با سرور ایران که اونم بدرد اپلود نمیخوره. کلا حرفه ای نیستن اصلا نمیدونم چند تا سرور دارن که همش این خارجیه دان میشه فکر کنم 2 تا دارن کلا یکی ایران یکی تو یه کشور اروپایی.
1. چند ساله پابرجاست مدیرش در دسترسه و چند بار به خود من پرداخت داشته
2. سرورای خارجی یک نو کش هست که میفرستید اونجا از اونجا اپلود میشه تو سرور ایران که سرعت دانلود بالایی به همه کاربران جهان میده
3. مثل دیگر سایتا سرعتشو برای یوزرای رایگان محدود نکرده
4. واقعا یک تیم هستن و هر کی مسئولیت خودشو داره تو یکی از فروم ها فعالیت دارن و پاسخگو هستن
5. دانلوداشو درست میشماره
فکر میکنم این دلایل کافی باشه البته هر کسی حق انتخاب خودشو داره و ما میتونیم به هم پیشنهاد بدیم :)

ha114mid

Registered User
لایک‌ها
7
منم یک سایت خارجی زبان دارم که لینک فایل های وارز رو روش قرار دادم و ایمیل شکایت و تهدید از طرف تولیدکنندگان این فایل ها زیاد برام میاد ، مدتی هست که بازدید گوگلم داره همینطور افت میکنه و هرماه تقریبا نصف میشه ، لیست شکایت ها رو کجا باید ببینم ؟ و آیا اگه لینک هایی که شکایت شده رو حذف کنم بازدیدم برمیگرده به حالت اولش و راهی برای اعتمادسازی مجدد گوگل وجود داره ؟

کسی اگه جواب من رو هم میدونه بگه ثواب داره بخدا

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان ممنون میشم توی softarchive به یوزر من rate بدید تا بتونم وبلاگ بسازم
cyru3

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سایت ul.to پرداخت داره ؟
به آی پی ایران گیر میده ؟
یه توضیحاتی بدین ممنون

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
1. چند ساله پابرجاست مدیرش در دسترسه و چند بار به خود من پرداخت داشته
2. سرورای خارجی یک نو کش هست که میفرستید اونجا از اونجا اپلود میشه تو سرور ایران که سرعت دانلود بالایی به همه کاربران جهان میده
3. مثل دیگر سایتا سرعتشو برای یوزرای رایگان محدود نکرده
4. واقعا یک تیم هستن و هر کی مسئولیت خودشو داره تو یکی از فروم ها فعالیت دارن و پاسخگو هستن
5. دانلوداشو درست میشماره
فکر میکنم این دلایل کافی باشه البته هر کسی حق انتخاب خودشو داره و ما میتونیم به هم پیشنهاد بدیم :)

داداش اگه به دنبال ریفرال گیری هستی یه ماجراست
یا اگه میخوای این آپلود سنتر رو معرفی کنی و تعریفش کنی یه ماجرای دیگه

من 4، 5 ساله تو این کارم این سایت به درد من یا دوستان دیگه ی آپلودر این تایپک نمی خوره، آپلودر دنبال یه چیز نامحدوده
در یک کلام به درد من آپلودر نمیخوره

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
داداش اگه به دنبال ریفرال گیری هستی یه ماجراست
یا اگه میخوای این آپلود سنتر رو معرفی کنی و تعریفش کنی یه ماجرای دیگه

من 4، 5 ساله تو این کارم این سایت به درد من یا دوستان دیگه ی آپلودر این تایپک نمی خوره، آپلودر دنبال یه چیز نامحدوده
در یک کلام به درد من آپلودر نمیخوره
شما هر دو طرف را بد گفتی همش اتهام، منم مثل شما یه یوزر این سایتم
امتحانش کردم جواب داده که اومدم معرفی میکنم شاید بدرد شما نخوره ولی یکی شاید استفاده کنه چرا دیگه اینطوری میکنی ؟ اگه بد بود اینهمه یوزر نداشت
مثلا XX خوبه ؟ تا یوزر فایل شما را کامل دانلود نکنه چیزی به شما نمیده در صورتی که با لینک شما به اون سایت اومده و تبلیغ رو دیده تازه سرعت 50 کیلو هم بیشتر بهش نمیده
من اون موقعی که راپید شیر و مگا اپلود تنها انتخاب اپلودرا بودن تو این کارم حرف بیخود نمیزنم که !:(

HARTMANN

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان

اینجا کسی با xerver کار می کنه؟ مدیر سایت تو wj اعلام کرده برای دریافت وجه از طریق وبمانی باید شماره وبمانی آی دی رو وارد کنیم. این درسته؟ یا باید شماره E Purse یا همون کیف پول یورو رو وارد کنیم؟ مگه با وبمانی آی دی می شه پول دریافت کرد؟

ممنون از لطفتون

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
شما هر دو طرف را بد گفتی همش اتهام، منم مثل شما یه یوزر این سایتم
امتحانش کردم جواب داده که اومدم معرفی میکنم شاید بدرد شما نخوره ولی یکی شاید استفاده کنه چرا دیگه اینطوری میکنی ؟ اگه بد بود اینهمه یوزر نداشت
مثلا XX خوبه ؟ تا یوزر فایل شما را کامل دانلود نکنه چیزی به شما نمیده در صورتی که با لینک شما به اون سایت اومده و تبلیغ رو دیده تازه سرعت 50 کیلو هم بیشتر بهش نمیده
من اون موقعی که راپید شیر و مگا اپلود تنها انتخاب اپلودرا بودن تو این کارم حرف بیخود نمیزنم که !:(
بذارید در کلام آخر بگم آپلود سنتری که بعد آپلود از ترس فیلتر شدن سایت توسط برادران داخل آدرس لینکاها رو به بدون اسم فایل میده
آپلود سنتری که در حالت پریمیوم فقط 500 گیگ میتونی آپلود کنی
فایلهات هم در حلات پریمیوم 90 روز میمونن

به درد آپلودر های اینجا که یکیش منم نمی خوره، الکی خودت رو به این ورو اونور نزن

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
بذارید در کلام آخر بگم آپلود سنتری که بعد آپلود از ترس فیلتر شدن سایت توسط برادران داخل آدرس لینکاها رو به بدون اسم فایل میده
آپلود سنتری که در حالت پریمیوم فقط 500 گیگ میتونی آپلود کنی
فایلهات هم در حلات پریمیوم 90 روز میمونن

به درد آپلودر های اینجا که یکیش منم نمی خوره، الکی خودت رو به این ورو اونور نزن
ادب ! من خودم و این ور و اونور نمیزنم
اونم حداکثرش 500 گیگ نیست 5 ترا هست !
2. لینکای اینطوری از نظر من بهتره اونم بخاطر مشکل کپی رایت هست عزیز ! از وقتی اینکار را کرد ایبوز کمتر میاد و لینکا کمتر پاک میشن به نفع آپلودرا تمام شد
روزای اول دائما لینکام پاک میشد ولی الان نه میتونم راحتتر به اشتراک بزارم
پیشنهادی دادم هر کی خوشش اومد استفاده میکنه هر کی نخواست نمیکنه قراره اینجا در محیط دوستانه منصفانه نقد کنیم نه اینکه ... شما چرا اینطور میکنی !

بالا