برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
رپیدگیتور تموم پرداختی ها رو یک ماه عقب انداخته
یعنی پولی که فردا باید پرداخت بشه یک ماه بعد پرداخت میشه
اینجوری هر وقت تصمیم بگیرند سایت رو تعطیل کنند پول یک ماه آپلودرها رو به جیب میزنند
سلام ممد جان، خوبی؟

نظریه ی جالبی رو مطرح کردی،
ولی فکر نکنم لامصب تعطیل کنه، در ضمن سرور های فیزیکیش تو خاک روسیه هستند، لامصب این کارست،
اکانتش به منزله ی کلید بهشت برای دانلودر هاست، هر چند که واسه ی ما آپلودرا شاید زیاد جالب نباشه.

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
سلام ممد جان، خوبی؟

نظریه ی جالبی رو مطرح کردی،
ولی فکر نکنم لامصب تعطیل کنه، در ضمن سرور های فیزیکیش تو خاک روسیه هستند، لامصب این کارست،
اکانتش به منزله ی کلید بهشت برای دانلودر هاست، هر چند که واسه ی ما آپلودرا شاید زیاد جالب نباشه.
مرسی ، تو خوبی داداش؟
به هر حال هر چیزی یک پایانی داره، اینا هم یک روز مجبور میشن سایت رو جمع کنند
رپیدگیتور چون زیاد معروف شده زیر ذره بین هست ، تا جایی که خبر دارم چند ماهه درگاه پرداخت برای مستر کارت و ویزا کارت نداره ، از درگاهی که بهش سرویس میداد شکایت کردند، فروشش هم به همین خاطر خیلی کمتر شده و خیلی کم پیش میاد کسی از امریکا اکانت بخره ، معمولا از کشورهای دیگه با ویزا الکترون خرید می کنند
وقتی زیاد بهشون فشار وارد بشه سایت رو تعطیل می کنند و با یک سایت جدید دوباره شروع می کنند

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
یه سوال در مورد Mediafire
آیا این امکان وجود داره که مثل بعضی دیگر از آپلودسنترها اعتبار رو به اکانت دیگر منتقل کرد؟

مثلا میشه من اکانتم رو با $ شارژ کنم و سپس این اعتبار رو به فرد دیگری منتقل کنم؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
مرسی ، تو خوبی داداش؟
به هر حال هر چیزی یک پایانی داره، اینا هم یک روز مجبور میشن سایت رو جمع کنند
رپیدگیتور چون زیاد معروف شده زیر ذره بین هست ، تا جایی که خبر دارم چند ماهه درگاه پرداخت برای مستر کارت و ویزا کارت نداره ، از درگاهی که بهش سرویس میداد شکایت کردند، فروشش هم به همین خاطر خیلی کمتر شده و خیلی کم پیش میاد کسی از امریکا اکانت بخره ، معمولا از کشورهای دیگه با ویزا الکترون خرید می کنند
وقتی زیاد بهشون فشار وارد بشه سایت رو تعطیل می کنند و با یک سایت جدید دوباره شروع می کنند

سلام، ممنون داداش
میشه بیای یاهو، کارت دارم، پی ام هم دادم جواب ندادی.

دادا راست میگی هر چیزی پایانی داره، ولی حالا حالا ها هستن، این مگا آپلود نیست با هلی کوپتر برن بالای ویلای صاحب رپید گیتور و ببرنش تو آمریکا واسه محاکمه، روسها در یاغی گری ید طولایی دارن.
اینا آخرش در مورد درگاه مجبور میشن رو بیارن به وب مانی برای گرفتن پول از دانلودر و دادن پول به آپلودر، و مثل توربوبیت و آپلودد آی پی آمریکا رو بن می کنند، حتی همین وب مانی روسیه آی پی انگلیس رو بسته و نمیذاره حساب باز کنند، و اما در مورد این که فروشش کمتر شده میشه گفت اینا دارن تقلب میکنند و خیلی از شمارش ها رو حساب نمی کنند، در ضمن الان اکثر دانلودر ها رو آوردن به لیچرهای معروفی مثل Zevera.com و غیره و فروش اکانت مثل سابق دیگه رو مد نیست. مثل سابق دانلودر ملت کمتر اکانتی میگیرن چون لیچر ها هستند، در ضمن آپلودر ها هم شدیدا مار گزیدن و تقریبا به هیچ آپلود سنتری اعتماد ندارن، و موقتی دارن کار می کنند، پس از وفات فایل سرو و فایل سونیک دنیای وارز هنوز در حال بلاتکلیفی به سر میبره.

در ضمن این تنها نیست، آپلودد، توربوبیت، لیتیت بیت کماکان با قدرت دارن کار می کنند و کلی سایت جدید که مثل مورو ملخ ریختن بیرون.

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان T شما سرعت اپلودتون تو اپلودد کم نشده ؟
تا 3 روز پیش فیکس 80 مگ اپ میکرد الان به زور به 2 مگ میرسه ( هم FTP هم ZOOM )

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
دوستان T شما سرعت اپلودتون تو اپلودد کم نشده ؟
تا 3 روز پیش فیکس 80 مگ اپ میکرد الان به زور به 2 مگ میرسه ( هم FTP هم ZOOM )

نه من با 30 مگ آپلود میکنم.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام به همگی

این سیستم کسب درآمد از آپلود فایل چجوریه؟ منظورم اینه مثلا الان سیستم آپلود سنتر میفروشن مثلا منم خریدم خوب چجوری به درامد میفته؟

مراحل کارش چیاش؟

ممنون میشم کمکم کنید

azad77ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا سایتی مثل مدیافایر هست که فایل ها روی اون دائمی بمونند و برای PPD پول بده؟

Last edited:

b00s624

Registered User
لایک‌ها
50
فروش اکانت ترکرهای مختلف مثل what.cd و بقیه برای قیمت گرفتن پخ بدین

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
واقعا نمیدونم چرا آقا احسان اقدامی نمیکنه برای اینجور تاپیک ها .
برادر من شما اگر فروشنده ی متعهدی هستی مدارکتون رو برای مدیریت ارسال کنید تا بقیه به شما اعتماد کنند یا برید یک سایت طراحی کنید و با E NAMAD ثبت کنید و به صورت حرفه ای فعالیت کنید . فعالیت به این شکل هیچکس به شما اعتماد نمیکنه به جای اینکه انجمن ها روش های شروع فعالیت حرفه ای رو آموزش بدند اکثرا پر هست از این جور تاپیک و قربانی شدن یک سری ار آدم که از همه جا بی خبرند .

b00s624

Registered User
لایک‌ها
50
واقعا نمیدونم چرا آقا احسان اقدامی نمیکنه برای اینجور تاپیک ها .
برادر من شما اگر فروشنده ی متعهدی هستی مدارکتون رو برای مدیریت ارسال کنید تا بقیه به شما اعتماد کنند یا برید یک سایت طراحی کنید و با E NAMAD ثبت کنید و به صورت حرفه ای فعالیت کنید . فعالیت به این شکل هیچکس به شما اعتماد نمیکنه به جای اینکه انجمن ها روش های شروع فعالیت حرفه ای رو آموزش بدند اکثرا پر هست از این جور تاپیک و قربانی شدن یک سری ار آدم که از همه جا بی خبرند .
شما درست می فرمایید

SadeghSardari

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام خدمت دوستان. سوالی داشتم از خدمتتون.
من اگه بخوام از صفر شروع کنم به این کار با روزی ۲-۳ ساعت وقت گذاشتن، برام میصرفه شروع کنم یا نه؟
(چون واقعیتش برای خرید یه سری آموزش ها از یه سایت خارجی (که به هیچ عنوان تو نت رایگانش رو گیر نیاوردم) نیاز به حدود ۲۰۰۰ دلار دارم. دنبال راهی میگردم برای کسب این مقدار. اگه ۲ ملیون تومن بود شاید میشد کاریش کرد اما دلار گرون شده و باید نزدیک ۶.۵ ملیون جمع کنم که برام مقدور نیست.)
در خواست راهنمایی از دوستان رو داشتم
با تشکر

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
با سلام خدمت دوستان. سوالی داشتم از خدمتتون.
من اگه بخوام از صفر شروع کنم به این کار با روزی ۲-۳ ساعت وقت گذاشتن، برام میصرفه شروع کنم یا نه؟
نمیصرفه . . . با روزی دو سه ساعت بیشتر از یکسال طول میکشه تازه راه بیفتی ، بیشتر هم وقت بذاری هیچ تضمینی نیستش ... بستگی به خودت داره

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
کسی اطلاعی نداره؟

یه سوال در مورد Mediafire
آیا این امکان وجود داره که مثل بعضی دیگر از آپلودسنترها اعتبار رو به اکانت دیگر منتقل کرد؟

مثلا میشه من اکانتم رو با $ شارژ کنم و سپس این اعتبار رو به فرد دیگری منتقل کنم؟

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان می خواستم بدونم نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش آدرس یک سایت را به صورت زیر نویس روی فیلم انداخت بدون این که فیلم را انکود کنه؟
منظورم نرم افزارهای انکودر نیست

jj20

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان می خواستم بدونم نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش آدرس یک سایت را به صورت زیر نویس روی فیلم انداخت بدون این که فیلم را انکود کنه؟
آره تا دلت بخواد
ولی چه ربطی به این تاپیک داره؟

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
به غیر از اپلودد و رپیدگیتور 3 تا اپلود سنتر چی پیشنهاد میکنید ؟
رپیدگیتور که که دیگه احتمالا آخراشه .

FarhadNoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما از برنامه MKVmerge استفاده کنید
زیرنویس ها رو به صورت سافت ساب براتون قرار میده

بالا