برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

احمدخان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اون نقطه ای که آخر نام کاربریته تفاوتت رو با @sulduz195 مشخص میکنه بیخودی با آبروی مردم بازی نکن زشته ...
سلام دوست عزیز این سولدوز رو انگار نمیشناسی شما طرف ادمیه که بگیریش بیرون خیلی معذرت میخام شلوارشو در میاره. ثابت شده.ادمه فخر فروشیه به هیچ هموطنشم کمکی نمیکنه.همچین فردی لیاقت انسان بودن داره بنظره شما؟قضاوت با شما.بدرود.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
كسي از فايل ماني برداشت داشته چقد بوده؟

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
درآمد uploaded این هفته برای شما هم 50-60 درصد افت کرده ؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
اول ماه خیلی خوب بود ولی این هفته یدفه ترکید. Avax هم دیگه نمیزاره لینک آپلودد بزاری.
سلام
دلم برای فایل سونیک و فایل سرو و مگاآپلود تنگ شده، خدا بودند تو کارشون، فکر نکنم دیگه مثل این 3 تا آپلود سنتر دیگه در دنیا داشته باشیم، لامصب ها این کاره بودند.
و اما آپلودد :
آپلودد واقعا ر...یده به این کار، من خیلی وقته باهاش دیگه کار نمیکنم، لامصب ها دستی پول اضافه میکنن.
خیلی از آپلودر ها و سایت های شاخ وارز دارن ترکش میکنن، تو فرومها هم خیلی کم در عناوین جدید ازش لینک میدن.
هیچ چیش رو رو حساب کتاب نیست، رپید گیتور و توربوبیت و قدیمی ها ی دیگه هم که بدتر و وحشتناک تر از آپلودد دارن تقلب و سوء استفاده می کنن. به قول یکی از بچه های این تایپک که گفت: "اینا با آپودرها صادق نیستند چون اگه بودن خیلی وقت پیش دخلشون مثل فایل سرو و فایل سونیک و مگاآپلود اومده بود".

در حال حاظر uploadable.ch و uptobox.com بهترین گزینه واسه شیر لینک هستن.

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
سلام
دلم برای فایل سونیک و فایل سرو و مگاآپلود تنگ شده، خدا بودند تو کارشون، فکر نکنم دیگه مثل این 3 تا آپلود سنتر دیگه در دنیا داشته باشیم، لامصب ها این کاره بودند.
و اما آپلودد :
آپلودد واقعا ر...یده به این کار، من خیلی وقته باهاش دیگه کار نمیکنم، لامصب ها دستی پول اضافه میکنن.
خیلی از آپلودر ها و سایت های شاخ وارز دارن ترکش میکنن، تو فرومها هم خیلی کم در عناوین جدید ازش لینک میدن.
هیچ چیش رو رو حساب کتاب نیست، رپید گیتور و توربوبیت و قدیمی ها ی دیگه هم که بدتر و وحشتناک تر از آپلودد دارن تقلب و سوء استفاده می کنن. به قول یکی از بچه های این تایپک که گفت: "اینا با آپودرها صادق نیستند چون اگه بودن خیلی وقت پیش دخلشون مثل فایل سرو و فایل سونیک و مگاآپلود اومده بود".

در حال حاظر uploadable.ch و uptobox.com بهترین گزینه واسه شیر لینک هستن.

Uploadable برای PPD خیلی خوبه ولی سرعت آپلود افتضاحی داره به خاطر همین سخته استفاده ازش. Uptobox هم تا جایی که من میدونم فقط امتیاز میده که اکانتت رو پریمیوم کنی. برای جلب یوزر ازش استفاده میکنید ؟

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
Uploadable برای PPD خیلی خوبه ولی سرعت آپلود افتضاحی داره به خاطر همین سخته استفاده ازش. Uptobox هم تا جایی که من میدونم فقط امتیاز میده که اکانتت رو پریمیوم کنی. برای جلب یوزر ازش استفاده میکنید ؟

والا Uploadable فعلا کار نمی کنم، ولی فکر نکنم سرعت 20 مگ بر ثانیه پایین باشه براش، وگر نه این همه آپلودر روش آپلود نمی کردند.

بله با UpToBox.com میشه امتیاز جمع کرد که هم میشه اکانت رو پریمیوم نگه داشت + هم میشه ووچر کد ساخت و به بقیه فروخت، البته هنوز امتیاز من به مقدار نیاز بالا نرفته، بله برای جلب یوزر هم خیلی خوبه،
یوزر بدون داشتن اکانت پریمیوم میتونه رزیوم دار و با سرعت بالا هم دانلود کنه.

در ضمن FileOm.com تعطیل کرد و رفت، FireDrive.com هم فعلا فقط صفحش در دسترسه.

Last edited:

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
والا Uploadable فعلا کار نمی کنم، ولی فکر نکنم سرعت 20 مگ بر ثانیه پایین باشه براش، وگر نه این همه آپلودر روش آپلود نمی کردند.

بله با UpToBox.com میشه امتیاز جمع کرد که هم میشه اکانت رو پریمیوم نگه داشت + هم میشه ووچر کد ساخت و به بقیه فروخت، البته هنوز امتیاز من به مقدار نیاز بالا نرفته، بله برای جلب یوزر هم خیلی خوبه،

در ضمن FileOm.com تعطیل کرد و رفت، FireDrive.com هم فعلا فقط صفحش در دسترسه.

Uploadable برای من اولش خوب میره ولی چون فایلها حجیم هستش بعدش دیگه سرعت میرو رو کیلوبایت تو تاپیکش تو WJ هم نگاه میکردم خیلی ها به این اعتراض داشتن. Fileom من همون پرداختی سوم رو که ازش گرفتم دیگه گذاشتمش کنار.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173

uploadable برای کاربرهای free چه مقدار فضا میده؟

بابای آیدین

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان سلام.
وضعیت درامد شما چطوره / ؟ میتونم بیام تو این زمینه کار کنم ؟
روزی 8 ساعت کار چقدر درامد داره تقریبی ؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
این Uploadable چرا اینطوری شده ؟؟ دیشب به پست زدم لینک دانلود 4 پارت بود در مجموع پارتها 245 بار دانلود شده. ولی دیشب فقط 1 دانلود برای من حساب شده.

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
این Uploadable چرا اینطوری شده ؟؟ دیشب به پست زدم لینک دانلود 4 پارت بود در مجموع پارتها 245 بار دانلود شده. ولی دیشب فقط 1 دانلود برای من حساب شده.
3 تا احتمال داره کلا
1 - همه ی دانلودات از گروه D که آخرین گروه و کمترین پول رو میده انجام گرفته.
2 - فکر کنم وقتی 24 ساعت رو رد میکنند پول رو اضافه می کنند، بنا براین یک روز دیگه هم صبر کن.
3 - احتمال این که داره تقلب میکنه هم وجود داره.

در ضمن من صد درصد مطمئنم این uploadable.ch همون FileServe.com سابق هست.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان هنوز صرف داره بیایم تو این کار؟
کدوم فروم ها و کدوم فایل سرور ها خوبه ؟

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان هنوز صرف داره بیایم تو این کار؟
کدوم فروم ها و کدوم فایل سرور ها خوبه ؟
فروم xda واسه این کار عالیه.به دولوپر ها بگی لینک کمکی رامشون رو درست.کنیم،بدیم بزارن پست یک.تعداد دانلودش عالیه و از کل نقاط دنیا هم ای پی میخوره
فقط این کار خلاف قوانینه اون فرومه ک بن میشی.ولی بازم میتونی ثبت نام کنی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
عزیز می شه ادرسش رو بدی؟

شرمنده متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟
http://www.xda-developers.com/
ببین این سایت،بزرگترین انجمن مربوط ب سیستم عامل اندرویده
داخلش برای تمام گوشی ها،بخش داره.تو هر بخش رام های این گوشی ها هست و لینک دانلود داره.اکثر کسانی ک این رام هارو میذارن،ب لینک کمکی نیاز دارن که ما اینجا نقشمون اینه که لینک کمکی رو بدین بهشون تا اونا تو تاپیکشون بزارن
انجمنشون فک کنم 50000 نفر در روز انلاین داره

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
http://www.xda-developers.com/
ببین این سایت،بزرگترین انجمن مربوط ب سیستم عامل اندرویده
داخلش برای تمام گوشی ها،بخش داره.تو هر بخش رام های این گوشی ها هست و لینک دانلود داره.اکثر کسانی ک این رام هارو میذارن،ب لینک کمکی نیاز دارن که ما اینجا نقشمون اینه که لینک کمکی رو بدین بهشون تا اونا تو تاپیکشون بزارن
انجمنشون فک کنم 50000 نفر در روز انلاین داره

من که لینکی ندیدم عزیز

بالا