برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام.
دوستان به چند نفر همکار در بخش انکودینگ و آپلود نیاز داریم.
هر کسی حاضر به همکاری بود به بنده پیام خصوصی بده.

در کسب در آمد و پخش کردن لینک هاتون هم شما رو کمک خواهیم کرد.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان کسی تا الان با این آپلود سنتر کار کرده؟ وضعیت پرداخت هاش چطوریه؟
speedshare

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دوستان یک توضیح در ارتباط با OBOOM لطف می فرمایید؟
من شنیدم پول می ده بابت دانلود ها اما هر چی داخل سایت و اکانتم گشتم چیزی ندیدم!
دانلودهام خوبه از این سایت اما هیچ جا در رابطه با درآمد پیدا نکردم.

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
دوستان یک توضیح در ارتباط با OBOOM لطف می فرمایید؟
من شنیدم پول می ده بابت دانلود ها اما هر چی داخل سایت و اکانتم گشتم چیزی ندیدم!
دانلودهام خوبه از این سایت اما هیچ جا در رابطه با درآمد پیدا نکردم.
OBOOM پرداخت نمی کنه وقتتون رو باهاش تلف نکنید

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
آپلودرهای شاخ ( Original Poster ها ) دیدم با OBOOM دارن کار می کنن، پس دلیلش چی هستش؟
کلا شمارشش یجوریه میزون نیست. من معمولا از دو تا لینک استفاده میکنم وقتی از این به عنوان لینک دوم استفاده میکردم کلا درامد رو بعضی روزها صفر میزد. درحالی که از لینک اول 10 الی 15 دلار روزانه PPD میگرفتم. که با عقل جور در نمیاد هر جوری حساب کنی. در مورد پرداخت هم خیلی ها اعتراض داشتن ولی دیگه پیگیر نشدم ببینم پول کسی رو خرد یا نه کلا گذاشتمش کنار.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
کلا شمارشش یجوریه میزون نیست. من معمولا از دو تا لینک استفاده میکنم وقتی از این به عنوان لینک دوم استفاده میکردم کلا درامد رو بعضی روزها صفر میزد. درحالی که از لینک اول 10 الی 15 دلار روزانه PPD میگرفتم. که با عقل جور در نمیاد هر جوری حساب کنی. در مورد پرداخت هم خیلی ها اعتراض داشتن ولی دیگه پیگیر نشدم ببینم پول کسی رو خرد یا نه کلا گذاشتمش کنار.
سپاس از شما
از کدوم بخش OBOOM می تونم درآمد رو چک کنم؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دوستان زیادی در گذشته و به تازگی بعد از وارد شدن دوباره من به این کار داخل پ.خ از من سوال می کنن چجوری اینکار رو انجام بدن، چجوری درآمد داشته باشن و ...
برای همین این پست رو می زنم تا به سوال این دسته از دوستان پاسخ داده باشم.

روند کار همونطور که همه می دونید دانلود فایل ها، آپلود اون ها و سپس پخش کردن لینک ها در قالب پست هستش، با این تفاوت که بنده بخاطر تجربه 7-8 ساله که در این زمینه دارم دیگه فایل ها رو از آپلودر دیگه ای دانلود نمی کنم و خودم مستقیم اون ها رو تهیه و پخش می کنم.
به اصطلاح به بنده می گن Original Poster
افرادی که فایل های بنده رو می گیرن و پخش می کنن می شن Remote uploader (یا هر اصطلاح دیگه ای) و در واقع این افراد پخش کننده دسته چندم هستن و درآمدشون خیلی کمتر هستش.
سایت هایی که بنده در اون ها مشغول هستم رو بخاطر نکات امنیتی (مثل لو رفتن یوزرم و ...) که می تونه برای من در ورود به کشورهای دیگه بخاطر نقض قانون کپی رایت مشکل ایجاد کنه رو نمی تونم عنوان کنم. (این نکته رو برای خودتون هم جدی بگیرید)
فقط همین رو عرض کنم که سایت هایی که بنده داخلش پست می زنم سایت های مرجع هستن و تمام فایل ها در زمینه کاری من از این سایت ها پخش می شن. یوزر داشتن در این سایت ها (بخش بلاگ و صفحه اصلی) در واقع غیر ممکن هستش و اکثر این سایت ها مافیای خودشون رو دارن. اما عضویت در فروم هاشون برای همه در دسترس هستش.
سایت ها و فروم های زیادی هم هستن که شما به راحتی می تونید داخلشون پست بزنید، اما این سایت ها خیلی شلوغ هستن و سخت می تونید موفق باشید.
این ها رو نمی گم که فکر کنید من الان خیلی شاخ هستم! نه، در واقع می خوام عرض کنم در آمد شما در این کار به خیلی از این موارد بستگی داره، برای همین هستش که عده تا ماهی +6000 دلار از این کار درآمد دارن و یه عده به زور ماهی 100 دلار.
برای استارت اصلا نباید روی پول حساب کنید، در بهترین شرایط شما بعد از 5-6 ماه به درآمد می رسید.
استفاده از حداقل 3 فایل هاستیگ برای آپلود فایل هاتون، مرتب بودن پست ها، اطلاعات کامل در پست ها، تست کردن فایل ها قبل از ارسال و ... می تونه به شناخته شدن یوزر شما در زمینه فعالیتتون کمک کنه.
دریافت درآمد شما از طریق وب مانی، پی پل و ... هست که بعد از دریافت می تونید از طریق مشتری های معتبر اون ها رو به ریال تبدیل کنید.
پیروز باشید.

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
آپلودرهای شاخ ( Original Poster ها ) دیدم با OBOOM دارن کار می کنن، پس دلیلش چی هستش؟
من 3-4 ماه پیش درخواست برداشت پول دادم هنوز واریز نکردند
شاید بعضی ها هنوز امید دارند که پرداخت کنه! بعضی ها هم پرداخت براشون مهم نیست و فقط اعتبار خودشون براشون مهمه!

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
همونطور که حدس می زدم این بخش دیگه در دسترس نیست، OBOOM رو از فایل هاستینگ هام حذف می کنم.
سپاس از شما.
شهرام جان تا جایی که من یادم می آد باید خودت فعال کنی تا یه قسمت دیگه که پول رو اونجا نشون میده دیده بشه، ولی ظاهرا بستند اون قسمت رو واسه یوزرهای تازه ثبت نام شده، مال من فعال هست ولی چه فایده ...
ولی همون طور که دوستان گفتند ارزش کار کردن نداره.

الان دیگه مثل سابق آپلود سنتری بدر بخوری نیست واسه کار.

Last edited:

Soundtrack

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوستان
من میخواستم بدونم اینکه اکانت فری داشته باشی یا پریمیوم درآمدش فرق میکنه. من میخوام آپلودد استفاده کنم ...
معمولا لینک چه فایلهایی دانلود بیشتری داره؟ فیلم و سریال؟
من خودم سایت دارم (با لینک مستقیم). حجم فایلها 100-500 مگ هست. کدوم سایت رو برای لینک کمکی پیشنهاد می کنید؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
سلام دوستان
سایت 4upld کنتورش خرابه یا فقط برای من اینجوره
دانلودها را درست نمی شماره تازه درآمدی هم اضافه نمیکنه :(
تیکت هم جواب نمیدن

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان سایت رپیدگاتور خودش تو قوانش نوشته هر چهارشنبه به طور اتوماتیک در آمد را از آکانت کسر می کنه... می ره در حالت pending برای من این اتفاق نمی افته.... کار خاصی باید انجام بدم؟ بالانس اون مینیمم پرداخت یعنی 15 دلار را رد کرده

PaeezeZard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
من 3-4 ماه پیش درخواست برداشت پول دادم هنوز واریز نکردند
شاید بعضی ها هنوز امید دارند که پرداخت کنه! بعضی ها هم پرداخت براشون مهم نیست و فقط اعتبار خودشون براشون مهمه!

من ماه چهارم سال میلادی جاری با اوبوم کار می کردم که بنا به دلایلی گذاشتمش کنار. اون موقع خیلی خوب پول می داد و پرداخت می کرد.
حدود 3 هفته پیش هم 2-3 روزی باهاش کار کردم و یه درخواست پرداخت هم دادم ولی بعدا که دیدم شکایت ازش زیاد شده بازم گذاشتمش کنار. الآن هم منتظرم ببینم نتیجه چی می شه؟ فعلا که پرداخت نکرده.

910f456e9676047a1.jpg

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
دوستان یک سوال
من میخوام لینک دانلود یه فیلم رو که تو آپلود بوی آپ شده ثبت کنم که درآمدش بیاد حساب خودم
چیکار کنم؟ قبلا خونده بودم میشه ولی الان غیب شده آموزشه

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
دوستان یک سوال
من میخوام لینک دانلود یه فیلم رو که تو آپلود بوی آپ شده ثبت کنم که درآمدش بیاد حساب خودم
چیکار کنم؟ قبلا خونده بودم میشه ولی الان غیب شده آموزشه
اگر کسی دیگه آپ کرده باید اون را publish کنه و شما انتقال بدید به اکانت خودتون وگرنه شما باید فایل را خودتون اپ کنید

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
سلام دوستان
سایت 4upld کنتورش خرابه یا فقط برای من اینجوره
دانلودها را درست نمی شماره تازه درآمدی هم اضافه نمیکنه :(
تیکت هم جواب نمیدن
عمومیه.یجوری کردن با بدبختی بشه درامد کسب کرد

yasidevil

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان نظرتون در مورد uploadboy چه طوره؟ پرداخت داره واقعا؟!
بعد یه سوال مبتدیانه هم دارم. مثلا توی همین سایت نوشته به ازای ۱۰۰۰ دانلود از مثلا ایران فلان قدر پول میده حالا اگه مثلا دانلود من از ۳۰۰ تا بیشتر نباشه به نسبت پول به من تعلق می گیره یا حتما باید ۱۰۰۰ دانلود کامل باشه؟
مرسی :)

بالا