برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
این سایت رو جدیدا شروع به کار کردم و تاحالا خوب بوده
این سایت برای کاربران عادی 200 گیگ فضا میده و فایل ها رو تا 30 روز از اخرین دانلود نگه داری میکنه .
پرداختی هاشم برای ایران از 2 تا 5 دلار متغیر هست .
W W W . F i l e o w n . c o m
لینک عضویت : برای عضویت کلیک کنید .

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
بحث جالبی هست
من حدود چهار صفحه سایدم سه صفحه اول تاپیک رو خوندم ولی مهمترین موضوع رو متوحه نشدم.
تمام این کارها را انحام دادیم
منبع درآمد و روش کسب درآمد از این کارها چیست؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
بحث جالبی هست
من حدود چهار صفحه سایدم سه صفحه اول تاپیک رو خوندم ولی مهمترین موضوع رو متوحه نشدم.
تمام این کارها را انحام دادیم
منبع درآمد و روش کسب درآمد از این کارها چیست؟

حداقل 10 صفحه اول رو بخون توضیحات کامله.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
درود و وقت بخیر
فروش سایت + اکانت های نویسنده و اکانت های مدیر در سایت ها و فروم های معروف مرتبط با فعالیت سایت مورد نظر
من قبلا که وقتم آزاد تر بود ماهی 2000 دلار درآمد داشتم از این راه ولی الان با روزی 4-5 ساعت وقت گذاشتن و فقط و فقط با پست زدن در سایت خودم و 2 سایت دیگه بالای 700 دلار در ماه می زنم، یک مدت سرم شلوغ شده و اکانت هام چون با سابقه و با ارزش هستن حیف هستن کار نکنن، و از طرفی کلا این کار رو می خوام ببوسم بزارم کنار.
من بعد از 6-7 سال تجربه و فعالیت تو این کار به این مرحله رسیدم و درواقع 6-7 سال تجربه و اکانت های با ارزشم (که فقط یکی از اکانت هام میلیونی ارزش داره!) رو به شما واگذار می کنم.
اگر کل وقتتون رو بزارید برای این کار با راه و روشی که من به شما به همراه سایت و اکانت هام ارائه می دم بالای 1500 دلار تضمینی براتون داره.
با توجه به توضیحات بالا و اینکه کل این مجموعه (سایت + اکانت ها در سایت های مرتبط) از خارج از ایران 7000 دلار مشتری داره قیمت بدید.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
درود و وقت بخیر
فروش سایت + اکانت های نویسنده و اکانت های مدیر در سایت ها و فروم های معروف مرتبط با فعالیت سایت مورد نظر
من قبلا که وقتم آزاد تر بود ماهی 2000 دلار درآمد داشتم از این راه ولی الان با روزی 4-5 ساعت وقت گذاشتن و فقط و فقط با پست زدن در سایت خودم و 2 سایت دیگه بالای 700 دلار در ماه می زنم، یک مدت سرم شلوغ شده و اکانت هام چون با سابقه و با ارزش هستن حیف هستن کار نکنن، و از طرفی کلا این کار رو می خوام ببوسم بزارم کنار.
من بعد از 6-7 سال تجربه و فعالیت تو این کار به این مرحله رسیدم و درواقع 6-7 سال تجربه و اکانت های با ارزشم (که فقط یکی از اکانت هام میلیونی ارزش داره!) رو به شما واگذار می کنم.
اگر کل وقتتون رو بزارید برای این کار با راه و روشی که من به شما به همراه سایت و اکانت هام ارائه می دم بالای 1500 دلار تضمینی براتون داره.
با توجه به توضیحات بالا و اینکه کل این مجموعه (سایت + اکانت ها در سایت های مرتبط) از خارج از ایران 7000 دلار مشتری داره قیمت بدید.
میشه لطف کنید
اسمه سایتی که درونش فعالیت داشتین؟
بنده هم برای بررسی این شیوه کار دارم مدتی برای تست فعالیت می کنم

الان در حال حاظر در حال پخش فیلم های انکود شده در سایت و انجمن هستم
خوشحال میشیم اگر تجربه کاریتون را در اختیار کاربران بزارین مرسی

realtime

Registered User
لایک‌ها
20
میشه لطف کنید
اسمه سایتی که درونش فعالیت داشتین؟
بنده هم برای بررسی این شیوه کار دارم مدتی برای تست فعالیت می کنم

الان در حال حاظر در حال پخش فیلم های انکود شده در سایت و انجمن هستم
خوشحال میشیم اگر تجربه کاریتون را در اختیار کاربران بزارین مرسی
سلام مرتضی جان دست ما رو هم بگیر من چند تا سایت داشتم ولی به جایی نرسیدن . الان که حرف های شما رو با نفر قبلی خوندم دوست دارم از این راه کسب درامد کنم . ممنون میشم کمکم کنی یا راهنمایی بکنی . پ خ بده

realtime

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوستان با تجربه چندتا سوال دارم چندین صفحات از این تاپیک رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که فعلا تنها راه که می تونه اثر بخش باشه توی درامد البته به شرط صبور پیشه کردن
و فعالیت روزانه و پست های با ارزش
اینه که یک سایت بزنم البته نه زبانه فارسی چون به چند پست نرسیده فیلتر میشه
منظورم اینه که یک سایت خارجی بسازم با قالب تقریبا ساده و شیک و هر چی دمه دستم میاد درونش اپلود کنم هر چی حتا بازی مسابقات فوتبال جشنواره ها پکیج های اندروید هر چی
ولی ترسم از اینه که ایا با اینکه میزبان سایت و هاست و هر چیزی که مربوط به سایت میشه خارجی هستش حتا زبانش ایا ممکنه فیلتر و بن بشه توسط خارج البته از طرف ایران که فیلتر میشه
و اینکه ایا با این کار بعد از چند ماه کاره مداوم و روزانه و طاقت فرسا می تونم به درامد معقولی برسم البته هم زمان لینک ها رو هم به همراه سایت در چند جای دیگه و چند کشور دیگه هم منتشر می کنم
و چند تا سوال دیگه که بعدا می پرسم خخخخخ
نطرتون چیه?
مرتضی جان منم دقیق شرایط تو رو دارم . هر کاری کردی منم راهنمایی کن ممنون میشم .
من تو نویسندگی ، vps ، سایت ، ترجمه و . . . متوسط هستم با تشکر .

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
سلام مرتضی جان دست ما رو هم بگیر من چند تا سایت داشتم ولی به جایی نرسیدن . الان که حرف های شما رو با نفر قبلی خوندم دوست دارم از این راه کسب درامد کنم . ممنون میشم کمکم کنی یا راهنمایی بکنی . پ خ بده
سلام
رئال تایم جان بنده تجربه کافی در مورد این شیوه درامد ندارم
و فعلا در حد یک سرگرمی دارم کار می کنم
بچه های تاپیک با تجربه می توننن به شما کمک کنن
البته پیشنهاد می کنم مطلب های تاپیک رو از اول با دقت مطالعه کنید
مطمئنن کمکه شایانی به شما می کنه و حساب کار دستتون می یاد
متشکرم

/AMIN\

Registered User
لایک‌ها
47
سلام.
آپلودد از تاریخ 17.03.2015 تا الان پرداخت نکرده و زده hold .
عادیه تا الان که بیش از یک ماه گذشته پرداخت نکرده؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
سلام.
آپلودد از تاریخ 17.03.2015 تا الان پرداخت نکرده و زده hold .
عادیه تا الان که بیش از یک ماه گذشته پرداخت نکرده؟
اگر بار اولتون هستش ازش دریافتی دارید به ایمیل هایی که براتون می فرسته باید پاسخ بدید تا پرداخت تایید بشه.

LetitLoad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آپلود سنتر ایرانی لت ایت لود با امکانات فراوان و قابلیت کسب درآمد به دو صورت PPD و PPS راه اندازی شد، برای اطلاع از جزئیات به تاپیک زیر مراجعه فرمایید:

LetitLoad.com / نسل جدید آپلود سنترهای ایرانی با امکانات فراوان و قابلیت کسب درآمد (PPD / PPS)

geag22cvpzchfe8mh7xo.png

با تشکر
تیم مدیریت لت ایت لود

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
درود و وقت بخیر
پخ شد ! ;)

Last edited:

tsamant

Registered User
لایک‌ها
12
از دوستان کسی دعوتنامه IPTorrent اضافه داره برای من بفرسته

اگه هزینه ای هم باید پرداخت شه مشکلی نیست

saeedhamdi

Registered User
لایک‌ها
18
سلام به همه
دوستان لطفا یه اپلود سنتر با قابلیت کسب درامد مطمئن و خوب بهم معرفی کنید
خارجی باشه بهتره اما شما هرچی سراغ دارید بگید ؛) و اینکه تعرفش برای ایران چطوریه
ممنون

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام به همه
دوستان لطفا یه اپلود سنتر با قابلیت کسب درامد مطمئن و خوب بهم معرفی کنید
خارجی باشه بهتره اما شما هرچی سراغ دارید بگید ؛) و اینکه تعرفش برای ایران چطوریه
ممنون

PPD: Uploadrocket- gboxes.com-rockfile.eu
PPS: uploaded- Rapidgator- nitroflare.com​

saeedhamdi

Registered User
لایک‌ها
18
PPD: Uploadrocket- gboxes.com-rockfile.eu
PPS: uploaded- Rapidgator- nitroflare.com​
داداش
تعرفه ی PPD کدوم بهتره؟
اپلودراکت به ازای هر هزار دانلود واسه ایران چقدر میده و بعد از چند روز از اخرین دانلود پاک میکنه؟
و اینکه از نظر پرداختی و اینا مطمئنه دیگه؟
دوستان کسی دیگه نظری نداره؟

fars4pic_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
بهترین ها بر حسب انتخاب و تجربه من به ترتیب خوش حسابی و خوش پرداختی:
Uploadable.ch
uploaded.net
nitroflare.com
rapidgator.net

البته Rapidgator رو به اجبار دارم باهاش ادامه می دم وگرنه احساس می کنم داره می پیچونه!
Nitroflare هم ناز زیاد داره اما خوب حساب می کنه. 2 تای اول هم که عالی هستن. مخصوصا Uploadable.
Uploaded هم که از قدیمی ها هستش و از همه مهمتر به Euro پول می ده.

بالا