برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
شماره حساب وارد کردید ؟
البته من اطلاعاتم کمه ولی اگه مطمئنید که دانلود داشته و چیزی ننداخته ! ممکنه به خاطر این مساله باشه !

احتمالا به خاطر همین مسئله ست این بلا سر منم اومده من یه اکونت فری داشتم و شماره حساب رو وارد نکردم از روز اول و کلی فایل اپ کردم ولی بعد چند روز منوی های my account غیبشون زد و دیگه جای وارد کردن شماره حساب هم نبود دانلود ها هم محاسبه نمیشد
من اکونت رو به پریمیوم تبدیل کردم و دست اخر دست از پا درازتر هیچ تغییری حاصل نشد
حالا من موندم با یه اکونت پریمیوم که فقط میتونم باهاش دانلود انجام بدم
5 بار تا حالا به هات فایل میل زدم ولی انگار نه انگار ....هیچ جوابی ندادن دست اخر هم بی خیال اکونتم شدم :(

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
اگه اینکارو با سرعت انجام بده که عالیه !
منتها سوال اینه که چی به این سایت میرسه ؟

شماره حساب وارد کردید ؟
البته من اطلاعاتم کمه ولی اگه مطمئنید که دانلود داشته و چیزی ننداخته ! ممکنه به خاطر این مساله باشه !

حقيقتش نه شماره رو وارد نكدم حالا وارد مي كنم ببينم ايا مشكل ازاين بوده يا نه .
تنكيو

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
اين سايتها يه لينك ميدند كه بايد با اون لينك بديد
مثلا اين لينك
http://www.iupload.us/files/1YUSZHUC/download.gif

اين سايتها درآمدشون از تبليغات هست
براي كسايي كه بخواند فايلشون دوام دار باشه بد نيست مثل مدير يك سايت و يا كسايي كه ليستي رو ميخواند به ملت بدند اما براي آپلودرها اصلا بدرد نميخوره
به چند دليل

1- يه تعدادي از داونلود مربوط به ليچرها هست دادن يه لينك نا آشنا همه رو فراري ميده اونوقت بايد توضيح بدي كه اينجا چند سروره هست و تو رو خدا بيايد داونلود كنيد

2- شما بايد اكانت همه اين سرورها رو داشته باشيد كه براتون آپلود كنه
من نميخوام با ميرور زياد شانس داونلودش رو كم كنم من نهايت 3 تا ميرور ميخوام
راپيد شير تقريبا 70 درصد شانس داونلودش از سرورهاي ديگه رو از بين ميبره
مگا اصلا به فايلهاي بزرگ پول نميده
چند تا سرور ديگش هم همينطور

3- در اين نوع لينك دادن لينك مستقيم داونلودرها ندارند و بايد تك تك لينكها رو تو مرورگر بزنند و سرور انتخاب كنند

4- وجود تبليغات براي سايت ميزبان خوبه اما براي يه آپلودر كه ميخواد فايلش داونلود بشه اصلا بدرد نميخوره

حتي فايلي كه الان تو سايتهاي انكريپت مخفي مكيشند هم تا زماني كه لينك ثابت نباشه داونلود ميشه و كسي به خودش زحمت اين كارها رو نميده

والا اینا که بیشترش مزیته تا مصیبت!
1- الان اگه سایتهای دانلود خارجی رو ببینید بیشترشون دارن از این مدل استفاده میکنن چون دانلودرها بیشتر رغبت دارن به مولتی سرور ها مثلا خودم که به سایتهای اپلود اسکریپت دائما سر میزنم میبینم فورا بعد از معرفی اسکریپت با تک لینک دانلود, چند نفر کامنت میذارن که لینک مولتیشو بذارین که سریع تر بشه دانلود کرد چون هم بحث زمان شلوغی یه سرور خاص مطرحه هم دانلودرها ممکنه اکانت سایتهای مختلفو داشته باشن یا با سایت خاصی راحتتر باشن ....
2_اکانت همه سرورها که مزیتشه! شما بجای اینکه 1 بار تو رپید فایلو اپ کنید یه بار دپوزیت یه بار.... با همون یه بار تو کل اینا اپ میکنی و البته میتونی خودت سرورهای دلخواه رو انتخاب کنی (مثلا همین رپیدشر که گفتی رو میتونی حذف کنی که اصلا اپ نشه !) اینطوری هم عمر فایل وهم تعداد دانلود ها افزایش پیدا میکنه چون دانلود ناموفق کاهش پیدا میکنه
3_لینک مستقیم که مربوط به اپلود سنتر نمیشه! اگه موضوع کسب درامد از اپلودسنترهاست خوب باید کاربر مشخص کنه از کجا و به چه صورت میخواد دانلود کنه (+توضیح 1)
4-به این نکته هم توجه داشته باشین که دانلودرهای مختلف اکانتهای مختلف هم دارن یکی اکانت هات فایل داره یکی فایل فکتوری و... بنابراین با اینکار امکان دانلود پرامیوم از هر فایل رو هم افزایش میدین

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
اين مورد براي كسايي هست كه فيري داونلود دارند چون ميتونند همزمان چند پارت رو از چند سرور بگيرند

اما مني كه اكانت هات فايل يا فايل سرو رو دارم كل لينكها رو ميدم به داونلود منيجر و با سرعت داونلود ميكنم

به هر حال تو دنياي وارز هنوز استفاده از اين سايتها جا نيوفتاده مگر در موارد خاصي كه احتمال حذف لينك زياد باشه
و من هم موافقش نيستم و تائيد نميكنم

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
اين مورد براي كسايي هست كه فيري داونلود دارند چون ميتونند همزمان چند پارت رو از چند سرور بگيرند

اما مني كه اكانت هات فايل يا فايل سرو رو دارم كل لينكها رو ميدم به داونلود منيجر و با سرعت داونلود ميكنم

به هر حال تو دنياي وارز هنوز استفاده از اين سايتها جا نيوفتاده مگر در موارد خاصي كه احتمال حذف لينك زياد باشه
و من هم موافقش نيستم و تائيد نميكنم

با سلام
جناب من از شما یه سوال دارم البته با ارز پوزش:blush:
شما قصد ندارید ادامه همین تاپیک را بدید داره بحث اصلا به طور کلی قاطی میشه:rolleyes::wacko::upsided::(:rolleyes:
میشه لطف کنید و فقط به مباحثتون ادامه بدید;)
اخه خیلی زحمت کشیدید این همه گفتید خوب ادامه بدید تا ما هم بیشتر بهره مند بشیم:wub::heart:
یعنی میشه شما ادامه بدین:(
اخه مطالبتون واقعا عالیه:)
لطفا خواهشا ادامه بدید:thumbsup::wub:

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام R3B عزیز

مطالب ارزنده ای رو شیر کردی، از این بابت ممنونم

یک سوال دارم. من میخوام از 3 تا سرور همزمان استفاده کنم.
به نظر شما کدوم سرورها مناسبتر هستن؟
با توجه به توضیحات شما در این تاپیک و تاپیکهای دیگه، اینطور برداشت میکنم که Hotfile, FileServe و FileFactory مزایای بیشتری نسبت به بقیه دارن. ولی آیا کار کردن باهاشون آسونه؟ فایلهاشون خوب دانلود میشه؟
البته جدیدا HotFile انتخاب اول آپلودرها هست (بعد از هجرت از رپید) ولی در مورد 2 تای دیگه دو به شک هستم.

ممنون میشم کمی راهنمایی کنی

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
سلام R3B عزیز

با توجه به توضیحات شما در این تاپیک و تاپیکهای دیگه، اینطور برداشت میکنم که Hotfile, FileServe و FileFactory مزایای بیشتری نسبت به بقیه دارن. ولی آیا کار کردن باهاشون آسونه؟ فایلهاشون خوب دانلود میشه؟
البته جدیدا HotFile انتخاب اول آپلودرها هست (بعد از هجرت از رپید) ولی در مورد 2 تای دیگه دو به شک هستم.

به نظر من روي هات فايل و فايل سرو ، و بعضي اوقات راپيد شر به خاطر گرفتن پوينت كار كني خيلي بهتره
الانم كه هر كي راپيد ميزاره زيرش لينك هات فايلش هم ميزارن
هاست فايل دانلود خورش بهتر از فايل سرو هستش

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
با سلام
جناب من از شما یه سوال دارم البته با ارز پوزش:blush:
شما قصد ندارید ادامه همین تاپیک را بدید داره بحث اصلا به طور کلی قاطی میشه:rolleyes::wacko::upsided::(:rolleyes:
میشه لطف کنید و فقط به مباحثتون ادامه بدید;)
اخه خیلی زحمت کشیدید این همه گفتید خوب ادامه بدید تا ما هم بیشتر بهره مند بشیم:wub::heart:
یعنی میشه شما ادامه بدین:(
اخه مطالبتون واقعا عالیه:)
لطفا خواهشا ادامه بدید:thumbsup::wub:

مبحث خاصي هم نمونده فقط اين كه چطور لينكها رو پخش كنيم اونم تو دو سه قسمت نكات ريزش هم تموم هست

سلام R3B عزیز

مسلما داونلود از هات فايل بخاطر نداشتن محدوديت داونلود و پخش شدن بيشتر اكانتهاش بيشتره فايل سو و فايل فكتوري هم دارند خوب يوزر جذب ميكنند

هات فايل و فايل سرو كه با اف تي پي آپلود ميشه
فايل فكتوري هم اف تي پي و هم خودش برنامه داره براي داونلود و آْپلود

به نظر من روي هات فايل و فايل سرو ، و بعضي اوقات راپيد شر به خاطر گرفتن پوينت كار كني خيلي بهتره
الانم كه هر كي راپيد ميزاره زيرش لينك هات فايلش هم ميزارن
هاست فايل دانلود خورش بهتر از فايل سرو هستش

راپيد چند وقتي هست كه پوينت دهي رو قطع كرده براي همين خيلي كم هست ريليزهاي جديد كه لينك راپيد داشته باشه

cenzo

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز من چند تا سوال بسیار مبتدیانه دارم ببخشید !
فقط اولاشو نتونستم درک کنم .

ظاهرا وی پی اس برای دانلود فایل ها از روی سرورهای دیگه به سرور خودمون هست ... آیا این کار از ترافیک adsl هم کم میکنه ؟
آیا این فایل هایی که گرفتیم به روی هارد واقعیه خودمون هم میتونیم بریزیم ؟
اگر بخوایم از روی هارد خودمون چیزی روی سرور مجازی بریزیم چی ؟

سوال دیگه اینکه ظاهرا سرعت دانلود به روی وی پی اس حدود 12 مگابایت هست . آیا آپلود کردن در هاتفایل و .... هم به همین سرعته ؟

یه سوال دیگه اینکه چه اصراری هست توی فروم ها آپلودر باشیم . آیا وارز برای سایت های ایرانی جواب نمیده ؟
آخه با 50 تومن تبلیغات میشه کلی بازدید کننده جذب کرد

ببخشید به خاطر سوالات مبتدیانه !!!!!!!!

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
دوست عزیز من چند تا سوال بسیار مبتدیانه دارم ببخشید !
فقط اولاشو نتونستم درک کنم .

ظاهرا وی پی اس برای دانلود فایل ها از روی سرورهای دیگه به سرور خودمون هست ... آیا این کار از ترافیک adsl هم کم میکنه ؟
آیا این فایل هایی که گرفتیم به روی هارد واقعیه خودمون هم میتونیم بریزیم ؟
اگر بخوایم از روی هارد خودمون چیزی روی سرور مجازی بریزیم چی ؟

سوال دیگه اینکه ظاهرا سرعت دانلود به روی وی پی اس حدود 12 مگابایت هست . آیا آپلود کردن در هاتفایل و .... هم به همین سرعته ؟

یه سوال دیگه اینکه چه اصراری هست توی فروم ها آپلودر باشیم . آیا وارز برای سایت های ایرانی جواب نمیده ؟
آخه با 50 تومن تبلیغات میشه کلی بازدید کننده جذب کرد

ببخشید به خاطر سوالات مبتدیانه !!!!!!!!

خير ربطي به ترافيك adsl شما نداره

ميتونيد از سرورتون داونلود كنيد اما با همون سرعت اينترنت خودتون

براي آپلود تو سرور مجازي كافيه يه اف تي پي اعريف كنيد و از سيستم خودتون به سرور مجازيتون وصل بشيد

بله آپلود و داونلود با همون سرعت هست منتها بسته به شرايطي ممكنه سرعت آپلود كمتر باشه

چند تا از سايتها و فرومهاي موفق وارز ادمينهاشون ايراني هستند اما اين كه سايتهاي فارسي زبان منظورتون هست نه خير به اين شكل كه ما مد نظرمون هست جواب نميده

اولا اكثر كاربران ايراني هستند
اكثر سرورها تو ايران فيل هستند
اكانت دارهاي اين سرورها كم هستند
بعضي از سرورها مبالغ بالاشون رو به بعضي كاربران از كشورهاي خاص ميدند

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
من که بعد از تعطیلی رپیدشیر رفتم سراغ هات فایل ، رپیدشیر ، مگاآپلود و فایل سرو.
تو رپیدشیر هر لینکم 300 بار دانلود داشت.
مگا آپلود هم به همین صورت.
هات فایل فیلم مثلا 4 تا فایل هست ، در کل 1 دونه دانلود میشه ، 1 بار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فایل سرو هم مثل همین.
رپید که فرت ، مگا هم فایل هارو بعد از مدتی حذف میکرد ، پوینت هم فرت .
اون 2 تا هم که افتضاح.
بیخیال شدم.
دلیلش رو می دونید لطفا بگید :D

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشید یکی میتونه یه کمکی بکنه چجوری برنامه ها مورد نیاز را میشه رو سرور وی پی اس نصب کرد
میشه یه کمکی بکنید

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
برای این درامدی که شما فرمودین یعنی 2000 تا باید حدودا روزی چند تا دانلود داشته باشین؟

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
اقا يه سوال من ديشب اومدم يه فيلمي رو دان كردم 3 ساعت طول كشيد بعد حالا كه مي خوام تو هات اپ كنم كلي زمان مي خواد حدود 10 ساعت !!!!!!!!! حالا سوالم اينه كه كار اين وي پي اس چيه ؟؟؟؟اصلا چي هست و چي كا مي كنه ؟يكي ميگه سرعتش اينقدره يكي ميگه اونقدره .يكي ميگه روش برنامه نصب كن و ......(اقاي r3 يه سوال يه جا يه چيزي ديدم كه برام جالب بود اگه خاستي بگو لينكش رو بدم ببيني طرف از يه چيزي استفاده مي كرد خودكار لينك ميزاشت)در همين حد ميگم اون قضيش چيه ارزش داره ازش استفاده كنيم يا نه؟؟؟

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
اقاي r3 يه سوال يه جا يه چيزي ديدم كه برام جالب بود اگه خاستي بگو لينكش رو بدم ببيني طرف از يه چيزي استفاده مي كرد خودكار لينك ميزاشت
اگه منظور شما ا نرم افزار multi poster که من امتحانش کزدم اکثر فروم ها مثل warez-bb این نرم افزار رو بلاک کردن و کاربردی نداره
فکر میکنم که به این صورت باشه :
شما با vps که سرعت بسیار بالای داره لینک های روکه میخوایین واسه دانلود بذارین رو رو vps دانلود میکنی بعد تغییرات لازم رو اگه لازمه میدی بعد از طریق ریموت اپلود توی سرور مثل هات فایل با ریپید شبر ریموت اپلود میکنی
اگه اشتباه گفتم لطفا اصلاح کنید

یه سوال در مورد رپید شیر : رپید شیر به دانلود ها پویت میده هتوزم ..... یا هیچ پوینت یا رپیدی داده نمیشه
من سایت رپید رو نگه کردم اینو نوشته
What are Free-RapidPoints?
Each time a Free Users downloads your files, you gain points. You get a Free-RapidPoint for each download, provided that the file is bigger than 5 megabyte and the user has not generated more than 3 RapidPoints in the last hour. Your files have to be stored in the Collector's Zone or the Premium Zone so that we can assign the download to your account.
Free-RapidPoints can be exchanged to an extension of your Premium membership or be used for one of our Rewards. For this, you can go to the menu option "Redeem RapidPoints" in the Free Zone or Premium Zone.

http://rapidshare.com/faq10.html

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
bahramicq
شما با vps که سرعت بسیار بالای داره لینک های روکه میخوایین واسه دانلود بذارین رو رو vps دانلود میکنی بعد تغییرات لازم رو اگه لازمه میدی بعد از طریق ریموت اپلود توی سرور مثل هات فایل با ریپید شبر ریموت اپلود میکنی
----------------------------------------
منظور من اينه كه ايا با وي پي اس بخاي يه فيلم رو دان كني تو همون فضاي مجازي (مثلا از هات فايل) سرعت چقدره بعد كه خاستي همونو تو يه جاي ديگه مثله فايل فكتوري اپ كني سرعت چقدره ؟؟ ايا ربطي به اينترنت داره يا نه اينا همش مجازيه و از طريق وي پي اس صورت مي گيره اونم به قول شماها با سرعت بالا ؟؟؟
تو محيط وي پي اس هم فيلتر شدن سايتا معني داره ؟؟؟مثلا اگه كسي بخواد با وي پي اس از يه سايت فيلتر دان داشته باشه ايا به مشكل بر مي خوره ؟؟؟
------شرمنده سوالات مبتديانه مي پرسم اخه مي خوام خوب ته توي اين كار رو دررارم[/QUOTE]

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
bahramicq
----------------------------------------
منظور من اينه كه ايا با وي پي اس بخاي يه فيلم رو دان كني تو همون فضاي مجازي (مثلا از هات فايل) سرعت چقدره بعد كه خاستي همونو تو يه جاي ديگه مثله فايل فكتوري اپ كني سرعت چقدره ؟؟ ايا ربطي به اينترنت داره يا نه اينا همش مجازيه و از طريق وي پي اس صورت مي گيره اونم به قول شماها با سرعت بالا ؟؟؟
تو محيط وي پي اس هم فيلتر شدن سايتا معني داره ؟؟؟مثلا اگه كسي بخواد با وي پي اس از يه سايت فيلتر دان داشته باشه ايا به مشكل بر مي خوره ؟؟؟
------شرمنده سوالات مبتديانه مي پرسم اخه مي خوام خوب ته توي اين كار رو دررارم
[/QUOTE]

سلام
برای دان تو خود وی پی اس سرعت خیلی زیاده مثلا 1 فیلم 700 مگی شاید حدود 1 دیقه یکم کم و زیاد دانلودش طول بکشه ولی مثلا 15 ربع طول نمیکشه
برا اپلود از سرور وی پی اس هم همینطور فقط سرعت اپلود یکم کمتر از دانلوده معمولا
ربطی انچنانی به اینترنت و سرعت شما نداره تاثیر داره ولی در سرعت دان و اپ تاثیری نداره و خدش کارا را میکنه
بعد همش مجازیه دیگه خوب سرعتشم خیلی بالاست

فیلتر هم نه میتونی از هر سایتی دانلود کنی و به مشکلم بر نخوری(یکم نیاز به توضیح داره یکی برا دوستمون بیشتر توضیح بده)

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
اگه منظور شما ا نرم افزار multi poster که من امتحانش کزدم اکثر فروم ها مثل warez-bb این نرم افزار رو بلاک کردن و کاربردی نداره

یه سوال در مورد رپید شیر : رپید شیر به دانلود ها پویت میده هتوزم ..... یا هیچ پوینت یا رپیدی داده نمیشه
من سایت رپید رو نگه کردم اینو نوشته
What are Free-RapidPoints?
Each time a Free Users downloads your files, you gain points. You get a Free-RapidPoint for each download, provided that the file is bigger than 5 megabyte and the user has not generated more than 3 RapidPoints in the last hour. Your files have to be stored in the Collector's Zone or the Premium Zone so that we can assign the download to your account.
Free-RapidPoints can be exchanged to an extension of your Premium membership or be used for one of our Rewards. For this, you can go to the menu option "Redeem RapidPoints" in the Free Zone or Premium Zone.

http://rapidshare.com/faq10.html

راپید سیستم پوینت دادنش را تموم کرده و دیگه پوینت نمی دهد
و از یه تاریخی هم اعلام کرده که دیگه پوینت ها ی موجود هم هیچ ارزشی ندارند

بالا