برگزیده های پرشین تولز

آهنگسازی سبک آهنگهای قدیمی

BEHZAD_RN

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
3
سلام . هرکس آهنگ سبک آهنگهای قدیمی میسازد { پاپ ، کوچه بازاری ، سنتی و...} در این تایپیک عضو شود.{BEHZAD_RN}

BEHZAD_RN

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
3
سلام .من بهزاد هستم . من خودم آهنگساز وخواننده و تنظیم کننده و ترانه سرا (شاعر) و نوازنده ی پیانو و کیبورد هستم . من 21 ساله ام وتمام آهنگایم سبک قدیمی است . از شما عزیزان خواهش میکنم اگر در سبک آهنگهای قدیمی آهنگسازی ، تنظیم ، شاعری ، خوانندگی ویا نوازندگی میکنید ، وارد این تایپیک شوید تا با هم گفتگو کنیم و یا به وسیله ی آپلود و دانلود آهنگهای هم را گوش کنیم و راجب جنبه های گوناگون آن بحث کنیم . منظور از سبک قدیمی در این تایپیک ، سبکهای پاپ (جاز) ، کوچه بازاری ، سنتی و اصیلی است که بین دهه های 1320 تا 1360 خورشیدی در ایران رایج بوده . _____ مانند اجراهای قدیمی ::::::: سبک پاپ (جاز) : نمیاد تا بمونه (گوگوش) ، گریه بس کن نمیخوام و قربون هرچی خشگله و چشمان تو و سلطان قلبها و صدایم کن (عارف) ، هم صدای خوبم و کی میدونه چی پیش میاد و بارون دونه دونه از سر و رو روونه (گوگوش)، قدوبالا (ویگن ) ، کلاغا و پاییز از راه رسید و لب دریا (منوچهر سخایی) ، دوتاپرنده هستیم (لیلا فروهر) و آهنگهای قدیمی ضیاء ، فروغی ، رامش ، کیوان، افشین مقدم ، نلی و... . سبک کوچه بازاری: محراب و الهی الهی و سودابه و لبات شیرینه اما چراتلخ جوابه و بچه ها و حرف حق(جواد یساری) ، سرت شلوغه و سایه و زیارت و تکه سنگ(قادری)، دل من شکسته طاقت نداره والا و در سکوت ماتم افزا و مرغک بی پروا (داوود مقامی )، نخلستان و شبی از شبها (تاجیک) و آهنگهای قدیمی حسن عرب، حسین موفق ، امیر شاملو ،اکبر دلجو ، وفایی ، شجاعی ،علی نظری، آغاسی و... . سبک سنتی و اصیل : به رهی دیدم برگ خزان و دو سه شبه که چشمام به دره (مرضیه)، الاهه ی ناز و ای ایران (بنان) ، گلشن آشنایی (بدیع زاده). والبته در مورد آهنگهای سنتی ، اگر سبک سنتی یا اصیلهای جدید هم باشد ،ایرادی ندارد ومیتواند محلی نیز باشد.پس هرکه در این سبکها آهنگسازی، تنظیم ، شاعری ، خوانندگی ویا نوازندگی میکند و یا به آنها علاقه دارد وارد این تایپیک شود .

BEHZAD_RN

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
3
حال ترانه ی خسته ام را که آهنگساز ، تنظیم کننده ،شاعر و خواننده اش خودم ( بهزاد ) هستم را میگذارم تا دانلودش کنید . حتما لذت میبرید چون حرف دل همه ی شماست . نظر هم یادتون نره . از لینک زیر ترانه ی خسته ام با صدای خودم (بهزاد ) را دانلود کنید :http://www.2shared.com/file/2581173/b3fc3e53/___.html

بالا