برگزیده های پرشین تولز

اجاره یک واحد اپارتمان شخصی لوکس در بهترین نقطه تهران

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام خدمت دوستان عزیز
برای اینکه وقت دوستان را زیاد نگیرم بدون مقدمه توضیحات را برای دوستان قرار میدم
گفتم در پرشین تولز هم اگهی ان را قرار بدم , شاید دوستان کیس مناسبی برای این اپارتمان در نظر داشته باشن

دوستانی هم که واسطه هستن برای معرفی کیس خوب , حق العمل کاری انها حتما پرداخت میشه

یک واحد اپارتمان 140 متری در منطقه منظریه واقع در بهترین نقطه تهران با دسترسی و موقعیت فوق العاده خوب هستش.
اپارتمان نوساز و هنوز کلید نخورده
اپارتمان بر اتوبان صدر هستش
ویو فوق العاده عالی و خاص
3 خوابه و فول امکانات هستش
دسترسی عالی از مناطق مختلف مثل قیطریه - اختیاریه و . . .
کل اپارتمان 7 واحد هستش که توسط خود ما ساخته شده.
طبقه ششم و هفتم دارای متراژ متفاوت هستش و طبقه 7 دارای پنت هاوس 350 متری هستش
همسایه ها و مالک ها همه از نزدیکان بنده هستن و غریبه در بین انها نیست و برای همین در اجاره دادن این واحد کمی حساس هستیم و به دنبال شخص متشخص و شناخته شده و مقید هستم.
این مجتمع دارای استخر نیز هستش که در اینده نزدیک راه اندازی میشه
فایل های مشابه این اپارتمان حتی تا 400 پیش و ماهی 4 الی 5 تومان هم اجاره داده میشن. ولی قیمت مدنظر بنده برای یک خانواده متشخص در حدود 200 پیش و 3 اجاره هستش. باز هم تاکید میکنم که شخصی که اپارتمان را اجاره میکند خیلی برای ما مهم هستش و گرنه ارایشگر و بیزینس من و .... هم با مبالغ بالاتر برای اجاره گرفتن اومدن که تمایلی به اجاره به این دوستان نداشتیم

دوستان عزیز برای اطلاعات بیشتر از موقعیت ملک و ... در تلگرام در خدمت شما هستم. برای تماس هم بین ساعت 9 تا 10 شب در خدمتم
این اگهی فقط در سایت پرشین تولز و برای مدت 1 ماه معتبر هستش

09396269191
دوستان عزیز لطفا از قرار دادن اسپم در تاپیک خود داری کنید
ممنونم

مدیران عزیز اگر اگهی را در مکان نا مناسبی ایجاد کردم لطفا اطلاع بدن تا انتقال بدم
فکر نمیکنم نیاز به عکس با نام کاربری باشه ولی اگر نیاز بود لطفا اطلاع بدید
ممنونم

Last edited:
بالا