برگزیده های پرشین تولز

"احد عظیم زاده" مولتی میلیاردر ایرانی از زندگی اش می گوید

amir_aloneboy77

Registered User
لایک‌ها
1,362
همین آقایی که داره الماس متل قو رو میسازست دیگه . اصلا هم سپاهی نبوده . اصلا هم به هیچ جاوابسته نبوده

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اصن بحث اینکه این آقا چه جوری پولدار شده و اینا همش فرعیات! مهم اینه که تلاش کرده تا به یه جای برسه حالا اگه یه جاییم کمکش شده مهم نیس چون اون تلاش اولیه رو انجام داده!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اصن بحث اینکه این آقا چه جوری پولدار شده و اینا همش فرعیات! مهم اینه که تلاش کرده تا به یه جای برسه حالا اگه یه جاییم کمکش شده مهم نیس چون اون تلاش اولیه رو انجام داده!
عجب! اصلا مهم نیست مثلا الان به شما یه نهادی، جایی کمکت بکنه ره صد ساله رو یک شبه بری فرقی نداره با اینکه تا آخر عمرت کار بکنی تا به یه جایی برسی...

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
عجب! اصلا مهم نیست مثلا الان به شما یه نهادی، جایی کمکت بکنه ره صد ساله رو یک شبه بری فرقی نداره با اینکه تا آخر عمرت کار بکنی تا به یه جایی برسی...

یعنی‌ تمام این داستانی که میگه دروغه؟

حتی یه ذرم تلاش نکرده؟

نشست پشت لپتاپش صبح تا شب اسپم داده بعد اونا بش پول دادن؟

شایدم اونا بش دادن اما یه حرکتیم این کرده یا نه؟

من نه منظورم این آقا نه هیچکس دیگه!منظورم اینه که اون تلاشی که ایشون کرده هرچند اندک ارزش داره!

نه مث خیلی‌ از ماها که همش غر میزنیمو ذره‌ای تلاش نمی‌کنیم!

اتفاقا هممون بدون هیچ حرکتی دوس داریم یه شب که نه! یه ساعت ره ۱۰۰ ساله بریم!!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
صد البته که خود آدم باید تلاش بکنه. از تو حرکت از خدا برکت.
ولی حرکت داریم تا حرکت دوست عزیز D:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
میدونم رفیق

اما نظر من اینه که بهتره گاهی که از این چیزا می‌شنویم سعی‌ کنیم به خودمون بگیم بهتره ماهم یه تلاشی کنیم نه اینکه همش موج منفی‌ بدیم که این فلان ما نمیتونیم از این حرفا

ماهم میتونیم حالا با یکم تلاش بیشتر :)

ArashMiniStar2

Registered User
لایک‌ها
888
به بچه های یتیم کمک میکنه باید تو بلندگو بیاد داد بزنه اقا من دارم به بچه یتیما کمک میکنم نمیتونه مخفیانه یه کاری کنه ؟!
بخدا یه کاری میکنن ادم کف میکنه

عزیز من آدمی میشناستم پولش از پارو بالا میره ولی نه مثل این.میره کمک میکنه توسط افراد واسطه و نمیاد داد بزنه ای مردم من کمک کردم !:wacko:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
صد در صد همینطوره ولی داستانسرایی و چاخان باعث ایجاد انگیزه نمیشه، مثلا تلاش کردن بیل گیتز و جابز کجا، تلاش کردن بعضیا تو این مملکت کجا!
طرف میگه سال 57، 60 هزار تومن وام گرفتم و بعدش میگه چیزی نبوده که!
60 تومن اون موقع نگیم وام میلیاردی، وام چند 100 میلیونی الان میشه!
بعد میگه بدون هیچ پشتوانه ای گرفته... بقیه ماجراش معلوم میشه چیه دیگه D:
/

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
قيافش نشون ميده از اون قالتاق هاست . شك ندارم واسه ساخت اين هتل كسري بودجه خورده اين بامبول رو سر هم كرده بره وام بگيره .

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
حالا من دارم میرم بیرون،برگشتم حرف دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

reza90a

Registered User
لایک‌ها
7
خو از کجا معلوم فوتوشاف نباشه:wacko:
خالی بندیه بابا

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
دروغ میگه از بچگی عشق پول بوده:D

یه بچه دهاتی که به عمرش تا شهرم نرفته تازه صد تومن پول جمع کرده نشسته فکر کرده چیکارش کنه یهو به سرش زده ویزا آلمان بگیره بعدم از آلمان بره سوییس؟:D

میره سوییس زبانم بلد نبوده ولی یدفه زبان یاد میگیره با یه تاجر سوییسی حرف میزنه تاجره هم رازه تجارتشو در اختیار این میزاره؟:blink:

بعد تاجرای آلمانی در عین حال که میدونن فرش گرد تو بورس حر تاجری داره یهو میان تو دهات سرغ این چک 6 تومنی میدن و میرن؟:wacko:

نتیجه نهایی : هیچ سرمایه دار و پولداری دوس نداره تو مطبوعات بوغ بزنن طرف پولداره - یه بارم اومده بود تو تلویزیون
این یه پروژه عظیم شروع کرده میخاد هی ادای وطن پرستی و خیرخواهی در بیاره تا بهش یه وام سنگین بدن

قبول دارم که این مطلب کمی گنگ و زیاد به جزئیات پرداخته نشده و میتونیست بهتر از این رمز موفقیتش رو توضیح بده

ولی خوب نمیشه گفت که طرف دروغ سر هم کرده بلکه فقط از گفتن جزئیات دقیق ماجرا چشم پوشی کرده

اتفاقاً منم همین مواردی که شما ذکر کردید رو برام سوال بود که چه طور بدون اینکه زبان بلد باشه رفته آلمان و بعدش

رفته سوییس و دیگر موارد

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
میدونم رفیق

اما نظر من اینه که بهتره گاهی که از این چیزا می‌شنویم سعی‌ کنیم به خودمون بگیم بهتره ماهم یه تلاشی کنیم نه اینکه همش موج منفی‌ بدیم که این فلان ما نمیتونیم از این حرفا

ماهم میتونیم حالا با یکم تلاش بیشتر :)

تایید...

nethanzo

Registered User
لایک‌ها
123
همه داستان قبول و طرف کارش درسته و خدا برکت بده به کسبش... ولی اینجاش منو آتیش زد...

من عاشق ایرانم، من ایران را دوست دارم:
همه وسایل و مصالح از خارج وارد شده
طراح ها و معمارها همه خارجین
حتماً مهندس ناظر هم خارجیه دیگه
مشاورها و گروه های معماری نوپای ایرانی دارن کف بالا میارن از گشنگی، افتخار من یتیم نوازیه... برادر من یتیم دانشجوییه که با هزار امید و آرزو درسش رو تموم کرده و الان براش کار پیدا نمیشه
یتیم سنگ تراش ها و استادکارهای تبریزی و آذربایجانین که سنگ کاری تاج محل رو انجام دادن
یتیم اونیه که باید بشینه و ببینه که قرارداد نورپردازی با فرانسوی ها بسته میشه و 9 میلیارد پول مفت میره جیبشون

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
خوب دوستان اومدم
این همه حرف مفت سر هم کرده بره یه وامقلمبه بالای ۱۰۰ میلیاردی بگیره
من یکی از این میلیاردرها که صاحب یکی از بزرگترین کارخونه های ماالشعیر فروشی تو کشوره که همتونم اسمش رو خوب میدونید از نزدیک میشناسم،این اقا یه مرد یک میلیارد دلاریه تا اونجایی که یک از خیلی نزدیکاش بهم گفته.
ولی این اقا سر تا پاش وامه،یعنی هر کارخونه ای که میزنه بالای ۲۰-۳۰ میلیارد واسش وام میگیره،فقط واسه یکیش من خبر دارم قراره بهش صد میلیارد وام بدن.
این هم این اراجیف رو سر هم کرده یه وام قلمبه بگیره
دیگه من واقعا موندم بازپرداخت اینها چجوری انجام میشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

tape

Registered User
لایک‌ها
505
100 هزار تومن سال 57! خیلی پول بوده یه تراول امروزی نبوده!
کلا میخوام بگم که پول پول میاره و از این داستانای از صفر شروع کردم متنفرم.

100 هزار تومان در سال 57 بيشتر از 100 ميليون الان بوده.

Elsinore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
100 هزار تومان در سال 57 بيشتر از 100 ميليون الان بوده.

دلار سال 58 حدود 120 ریال بوده. پس 100 هزار تومن اون موقع یعنی حدود 8333 دلار که به پول الان میشه نزدیک 16 میلیون تومان. و اون 6 میلیونی که میگه هیلتر بهش چک داده میشه برابر با 500،000 دلار که به پول الان میشه حدود 2 میلیارد تومن که خب اگه راست گفته باشه (که نگفته) از یون شانس آورده :D

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
از سر تا ته دروغ !

پ.ن : دقت کردین تازگیا چقدر هی میخوان به زور جو مثبت بدن ؟ میخوان همه مشکلاتو بندازن گردن تنبلی مردم .

بالا