برگزیده های پرشین تولز

اخبار نتورك ماركتينگ در ايران

نظر شما درباره نتورك ماركتينگ چيه ؟

• خوبه

Votes: 96 50.8%
  • بده

Votes: 74 39.2%
  • نظري ندارم

Votes: 19 10.1%

• Total voters
    189

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
سلام بر دوستان عزیز من علاقه ی زیادی به نتورک مارکتینگ یا صنعت d.s دارم چندوقت پیش پیشنهاد همکاری تو نت ورک qnet به بنده شد که خواستم ببینم چجوریه ممنون میشم راهنمایی کنین و نت ورکی که خودتون فعلا فعالیت میکنین رو بگین

myum

Registered User
لایک‌ها
17
نتورک مارکتینگ تو ایران به گند کشیده شده !!!!
دوستم من رو توی یه شرکت دعوت کرد و خلاصه رفتیم تو شرکت و چرت و پرت هاشون شروع شد که می تونی فقط با زیر مجموعه گیری 4 نفر و همینجور هرمی 4نفر 4نفر بعد 14 ماه به درآمد 500 میلیون در ماه برسی که اگه بازم 10 درصد موفق بشی بازم میشه ماهی 50 میلیون تومن !!!
خلاصه من زیر بار نرفتم و سر شاخه ی اصلی اومد باهام صحبت کنه ، منم اومدم واسش حساب کتاب کردم که برای کسب درآمد 500 میلیونی باید حدود 35 میلیون نفر زیر مجموعه داشته باشم و خلاصه اگه 90 درصد هم شکست بخورم بازم میشه 3.5 میلیون نفر !!! حالا جالبه کل شرکت با 6 سال سابقه فقط 35000 نفر عضو و سر شاخه داره که اگه طبق فرمول خودشون حساب کنی تو کل ایران باید 20 نفر موفق بشن و به درآمد 50 میلیونی برسن !
اینا فقط بلدن ارقام رو بگن و تقریبا اصلا بهت مهلت حرف زدن رو نمیدن ، جدای این موارد اگه شما یک بازاریاب فعال جذب کنین عملا داری شانس بازاریابی خودتون رو به نصف کاهش میدین و درآمد بالای هرم رو افزایش میدین !
بعد این چرت و پرت ها هم بهت میگن برو 1 میلیون تومن بریز به حساب تا اکانتت فعال شه !
چندین شرکت سر زدم و همشون همین جوری بودن ، از یکی از شرکت ها شماره ثبت و اطلاعات مالک رو گرفتم و گفتم شاید در آینده ازتون شکایت کردم و... همون شب دوستم زنگ زد که بیا بریم بیرون من ساده لوح حرفش رو باور کردم همین که تو ماشین نشستم دیدم چند تا نره غول تو ماشینن ، خلاصه تهدید کردن که بی خیال شکایت بشم و تمام اطلاعاتم رو از دوستم گرفته بودن از شماره ملی بگیر تا .... منم به خاطر دوستم کاری نکردم چون شریک جرم میشد وگرنه قوه قضاییه آشنای کله گنده داشتم که میتونست پرونده رو ادم ربایی و هزار جور جرم دیگه جلوه بده و در شرکت رو تخته کنه !
خلاصه اگه میخواین ننورک مارکتینگ فعالیت کنین برین و حداقل چند ماه تحقیق کنین و یه شرکت خوب و راستگو پیدا کنین نه این شرکت هایی که جنس قاچاق به مردم غالب میکنن .

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
نتورک مارکتینگ تو ایران به گند کشیده شده !!!!
دوستم من رو توی یه شرکت دعوت کرد و خلاصه رفتیم تو شرکت و چرت و پرت هاشون شروع شد که می تونی فقط با زیر مجموعه گیری 4 نفر و همینجور هرمی 4نفر 4نفر بعد 14 ماه به درآمد 500 میلیون در ماه برسی که اگه بازم 10 درصد موفق بشی بازم میشه ماهی 50 میلیون تومن !!!
خلاصه من زیر بار نرفتم و سر شاخه ی اصلی اومد باهام صحبت کنه ، منم اومدم واسش حساب کتاب کردم که برای کسب درآمد 500 میلیونی باید حدود 35 میلیون نفر زیر مجموعه داشته باشم و خلاصه اگه 90 درصد هم شکست بخورم بازم میشه 3.5 میلیون نفر !!! حالا جالبه کل شرکت با 6 سال سابقه فقط 35000 نفر عضو و سر شاخه داره که اگه طبق فرمول خودشون حساب کنی تو کل ایران باید 20 نفر موفق بشن و به درآمد 50 میلیونی برسن !
اینا فقط بلدن ارقام رو بگن و تقریبا اصلا بهت مهلت حرف زدن رو نمیدن ، جدای این موارد اگه شما یک بازاریاب فعال جذب کنین عملا داری شانس بازاریابی خودتون رو به نصف کاهش میدین و درآمد بالای هرم رو افزایش میدین !
بعد این چرت و پرت ها هم بهت میگن برو 1 میلیون تومن بریز به حساب تا اکانتت فعال شه !
چندین شرکت سر زدم و همشون همین جوری بودن ، از یکی از شرکت ها شماره ثبت و اطلاعات مالک رو گرفتم و گفتم شاید در آینده ازتون شکایت کردم و... همون شب دوستم زنگ زد که بیا بریم بیرون من ساده لوح حرفش رو باور کردم همین که تو ماشین نشستم دیدم چند تا نره غول تو ماشینن ، خلاصه تهدید کردن که بی خیال شکایت بشم و تمام اطلاعاتم رو از دوستم گرفته بودن از شماره ملی بگیر تا .... منم به خاطر دوستم کاری نکردم چون شریک جرم میشد وگرنه قوه قضاییه آشنای کله گنده داشتم که میتونست پرونده رو ادم ربایی و هزار جور جرم دیگه جلوه بده و در شرکت رو تخته کنه !
خلاصه اگه میخواین ننورک مارکتینگ فعالیت کنین برین و حداقل چند ماه تحقیق کنین و یه شرکت خوب و راستگو پیدا کنین نه این شرکت هایی که جنس قاچاق به مردم غالب میکنن .
درسته حق دارین الان شرکتهای مختلفی هست که حتی دارای مجوز و نماد هست و در سایت http://iranhoshdar.ir هم میتونید شرکتهایی که تخلف کردن رو ببینید خود در بنده در شرکت پنبه ریز مشغول به فعالیت شدم و خدا رو شکر الان که سه ماه هست شروع کردم تجربیات خوبی کسب کردم هر کاری نیاز به یک دید تاجرانه داره هیچکس توی یک شبه پول دار نمیشه شما باید قبل از ورود به شرکت اول از همه سابقه و اعتبارش رو ببینی بعد مدیرعاملشو که یکی از مهمترین ارکان اصلی انتخاب شرکته،نمیدونم کدوم شرکت رفتین شما ولی اگه شرکت مجوز داشته از اون سایت ایران هشدار میتونید شکایت خودتون رو اعمال کنید ضمنا در بازاریابی شبکه ای خرید اجباری نداریم اون شخصی که به شما گفته 1 میلیون خرید کن در اصل خرید اجباری گذاشته که این خلاف قوانینه و در صورت گزارش به مراجع ذیربط اون شرکت رو تعلیق میکنند.

Last edited:

mehr3an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوست عزیز من تجربه زیادی توی کیونت دارم وباید بگم سیستم کیونت باینری هست و بعلت غیر قانونی بودن خیلی کار دشواری هست محصولی هم بهتون نمیدن فقط میگن یه تور مسافرتی براتون خریدیم همین... الان بهترین شرکت های دنیا از پلن یونی لول تبعیت میکنن که تو کشور خودمون بصورت قانونی وجود داره من خودم توی شرکت پرشین وی استارت زدم که پلن این شرکت برگرفته از شرکت سویسی هست محصولاتش در حال حاضر کامل نشده ولی سود با افرادیست که زودتر ثبت نام کنن
تازه اصلا اجبار به خرید نیست ***
ایدی تلگرامم inform@
شماره ملیم 1754412815

hamedham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
⚠️با سلام خدمت همه عزیزان

بدون در نظر گرفتن اینکه میدونیم کشور ما هزاران مشکل فقر بیکاری و ... داره هر کدوم از ما اگه بتونیم مشکلو پیدا کنیم و بتونیم حلش کنیم باعث پیشرفت خودمون و مملکتمون میشیم

یکی از این زمینه ها که که مشکل بزرگی محسوب میشه و مردم ما آگاهی کامل ندارند، شرکت های بازایابی شبکه ای هستش که دقیقا به همان شیوه های هرمی کار میکنن و تنها تفاوتشون در محصول و مجوز هست (البته از نظر کلیه ی مراجع دینی بازاریابی شبکه ای مشروعیت نداشته و به تصویب مجلس هم نرسیده)

✅تنها روش برای حل چنین مشکلی استفاده از ابزار آگاهی و اطلاع رسانی هستش که فقط به دست من و شما حل میشه؛
برای آگاهی از جزئیات بیشتر به کانال تلگرام زیر بپیوندید :
@nomlm

✳️ عزیزان
شما وارد نتورک بشوید یا نشوید هیچ ضرر و نفعی برای من ندارد
ولی بعضی مواقع، اطلاع رسانی جلوی تباهی عمر خیلیها را میگیرد

قبل دادن جواب به این پست توجه کنید که ما:
❌ نه شکست خورده ایم
❌ نه مغرضانه مخالفت میکنیم
❌ نه دکتریم
❌ نه سیاستمدار
❌ نه اقتصاددان
❌ نه مجتهد
✅ بلکه بر اساس تحقیقات و مطالعات به این نتیجه رسیده ایم که شبکه سازی تصاعدی با این شیوه، خواه در آن محصول باشد یا نباشد، مجوز داشته باشد یا نداشته باشد کلاهبرداری بوده و در اسلام نیز مشروعیت ندارد
.....

در مورد اشباع نتورک هم میشه با محاسبات ریاضی چشم مردمو باز کرد!

اشباع یا ریزش:
✅رشد جمعیت ایران 1.3 (درهرسال) میباشد(یه سرچ توی گوگل)
✅رشد جمعیت نتورک مارکتینگ اگر هر نفر 2 نفر(اضافه نمیگم) وارد مجموعه کند(در هرماه) برابر 2 میباشد.
بعد از 26 ماه دو به توان 26 نفر خواهیم داشت که چیزی حدود 67 میلیون نفر میشه!
با احتساب نفرات قبلی میزان نفرات میشه : 100663295 نفر
پس چرا به این مقدار نرسیده؟
◀️جواب: هر نفری که وارد این سیستم میشود بعد از چند ماه یا سال از سیستم fail میشود و ادامه نمیدهد(شاید هم در ابتدا). چون درآمد تصاعدی میلیونی که در جلسات گفته اند نمیرسد و فقط به چند میلیون رسیده،پس در واقع بایک چرخه انسانی روبرو هستیم که در شاخه های زیرین ریزش زیاد اتفاق افتاده(با یک ضرب و تقسیم ساده میتوان اثبات کرد فقط 2% در سیستم باقی می مانند)
چه کسی از این ریزش نفرات پایین منفعت میبرد؟
◀️نفرات تاپ لیدر که همیشه از چرخه ای که در پایین شکل میگیرد منفعت میبرند!
بطور میانگین چند نفر تاپ لیدر میشوند و منفعت کامل از سیستم میبرند و چند نفر بدون کامل شدن مجموعه باقی میمانند؟
◀️اگر فرض شود هر لیدر6 سطح داشته باشد(بستگی به نتورکی دارد که با ان کار میکنید) در این صورت 2 به توان 20 نفر از سطح 20 به علاوه نفرات بالاحداکثر تاپ لیدر میشوند که میشود 1572863 نفر و بقیه به این سطح نمیرسند(99090432نفر!) پس چیزی حدود 1.58 درصد لیدر میشوند.پس نفرات بالا به احتمال قوی موفق تر هستند.
@nomlm
◀️من این سیستم را دودویی درنظر گرفتم.برای نتورک شما 4 تایی درنظر بگیرید یعنی هر نفر 4 نفر وارد سیستم کند(هرماه) در اینصورت برای 89478485 نفر ( که تقریبا جمعیت ایران است!) در عرض 13 ماه این اتفاق می افتد.
تعداد افراد سطح 13:
4^13=67108864
تعداد افراد سطح 12 و بالا
4^12+4^11+...+4+1=22369621
total=4^13+4^12+...=89478485
حال اگر هر لیدر 6 سطح داشته باشد در کل چقدر لیدر خواهیم داشت؟؟
4^(13-6)=16384
4^(13-6-1)+4^(13-6-2)+...+4+1=5461
leaders=21845
◀️جواب: 21845 نفر از 89478485 نفر یعنی چیزی حدود 0.024 درصد!
نتیجه : پس در یک شهر اگر 10000 نفر در مجموعه قرار بگیرد انتظار حداکثر 3 لیدر داشته باشید!

جالب نیست؟
نمیگم نمیتونیم به درآمد میلیونی بالا برسیم فقط احتمالش همون عدد بالاییه!

اژدهاي عدد، که زير اين کلاه‌برداري، خود را از ديده‌ها پنهان کرده است، کساني را تنبيه مي‌کند، که نمي‌توانند با محاسبه‌هاي عددي براي حمايت از منافع خود، در مقابل حقه‌بازها، دفاع کنند.
@nomlm

بالا