برگزیده های پرشین تولز

ادب کردن یک مزاحم تلفنی

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوست شما یا دوست دختر شما ؟!:D
اگه دختره این کارو بکن
زنگ بزن بهش و کلی فحش و ناسزای + 18 بهش بده که چرا مزاحم خواهرم میشی !
این طوری طرف جفت میکنه !
هر کی مزاحم جی اف من میشه این کارو میکنم
طرف هم آخرش می افته به گه خوردن !:cool:

رو من هم حساب کنید !
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
من به شما پیشنهاد میدم از یک روش استیل آذینی استفاده کنید.

ابتدا با یک شماره دیگه باهاش sms بازی کنید و بگید من یک دختر quote هستم و دنبال BF می گردم. خلاصه بعد از یک ماه که مخشو پیاده کردین و گذاشتین تو فرغون، وقتشه که بزنین تو برجکش و بگین سبیل هستین. برای همین آنچنان شوکی بهش وارد میشه که انگار یک برق 20 کیلو ولت بهش وصل کرده باشن. این شوک باعث میشه که شماره مورد نظر شما و حتی آدرس خونه شون هم از یادش بره. برای همین یه دفعه چشم باز می کنه و میبینه از قزوین سر در آورده و بلیط برگشتش افتاده رو زمین.

البته از اینجا به بعدش جالب تره. اونو می ذاریم به عهده خواننده که خودش تصمبم بگیره چه بلایی ممکنه سرش بیاد.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
چه همه قزوینی پیدا شد تو فروم :happy:
می گم یه ترد مخصوص قزوینی ها و قزوینی-مسلک ها :D بزنیم :cool:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

ابتدا با یک شماره دیگه باهاش sms بازی کنید و بگید من یک دختر quote هستم و دنبال BF می گردم. خلاصه بعد از یک ماه که مخشو پیاده کردین و گذاشتین تو فرغون، وقتشه که بزنین تو برجکش و بگین سبیل هستین. برای همین آنچنان شوکی بهش وارد میشه که انگار یک برق 20 کیلو ولت بهش وصل کرده باشن. این شوک باعث میشه که شماره مورد نظر شما و حتی آدرس خونه شون هم از یادش بره. برای همین یه دفعه چشم باز می کنه و میبینه از قزوین سر در آورده و بلیط برگشتش افتاده رو زمین.

البته از اینجا به بعدش جالب تره. اونو می ذاریم به عهده خواننده که خودش تصمبم بگیره چه بلایی ممکنه سرش بیاد.

58.gif

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوست شما یا دوست دختر شما ؟!:D
اگه دختره این کارو بکن
زنگ بزن بهش و کلی فحش و ناسزای + 18 بهش بده که چرا مزاحم خواهرم میشی !
این طوری طرف جفت میکنه !
هر کی مزاحم جی اف من میشه این کارو میکنم
طرف هم آخرش می افته به گه خوردن !:cool:

رو من هم حساب کنید !
حالا :p

اینکارو با دوستام جلو در دانشگاه با تلفن عمومی کردیم :lol:
خودمم یکباز زنگ زدم از بدشانسی یکی هم گیر داده بود اومده بود بغل من وایستاده بود برای همین دیگه نتونستم چیزی بارش کنم ، البته طرف هم چون میدونست منم لال شده بود :lol:
بعد sms تهدید آمیز زده بود! فقط حیف که نمیخوام شماره خودمو بفهمه وگرنه حالشو جا میاوردم :hmm:

درضمن همین کاری که بچه گفتن هم بکن !
شمارشو پخش کن تو سایت ها و چت روم ها به اسم دختر چیز !!!!
البته سعی کن ساعت 3 شب پخش کنی که آسایشش به @#$ بره !!

امروز یکبار اومدم اینکارو کنم نزدیک بود گند بزنم چون اشتباهی شماره خودمو دادام :lol::lol::wacko: بعدش تصحیح کردم!:f34r:

سلام ،
من امروز شماره رو میدم به یکی از دوستام که لحجه تابلوی قزوینی داره!
میگم هر چی از دهنت درومد بهش بگو !
من بچه قزوینم رو ما هم میتونی حساب کنی اگه خاصتی 1 وانت یچه قزوین میارم
سلام
تنکس :rolleyes:

روش جالبیه فقط یک آدم بیکار باید پیدا کنم که پیدا نمیشه!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بی سیاست هستین دیگه ...من تو این ضمینه ها و کتک زدن بیش از حد مزاحم تلفنی تخصص دارم ...

بهش زنگ بزن ... یا بزار زنگ بزنه ... کم کم سر بحث رو باز کن .... یه هفته خودمونی بشو . ازش بخواه بیاد سر قرار ... بعد اگه برادر ی چیزی داری ببرش تا میخوره بزنیدش ... اگه هم نداری با پلیس برو سر قرار ... یا با امر به معروف ...

حال کردی؟ِ

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
بی سیاست هستین دیگه ...من تو این ضمینه ها و کتک زدن بیش از حد مزاحم تلفنی تخصص دارم ...

بهش زنگ بزن ... یا بزار زنگ بزنه ... کم کم سر بحث رو باز کن .... یه هفته خودمونی بشو . ازش بخواه بیاد سر قرار ... بعد اگه برادر ی چیزی داری ببرش تا میخوره بزنیدش ... اگه هم نداری با پلیس برو سر قرار ... یا با امر به معروف ...

حال کردی؟ِ

راهکار های بسیار زیبا و لطیفی ارائه میدهید ! :wacko:

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
تهدیدش که اگه بازم زنگ بزنه خودتو میکشی

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
تهدیدش که اگه بازم زنگ بزنه خودتو میکشی

:lol:

حال کردی؟ِ

شما دقت نکردی من گفتم طرف تبریزه!;)

Mehr2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا انقدر بد بینین ؟؟ شاید پسر خوبیه دنبال یه دوست دختر خوشگل و خوب می گرده
اگه دوستت خوشگله دختر خوبی هم هست خوب بره باهاش دوست بشه
این همه دختر و پسر با هم دوست هستن اینم یکیش

حتما فکر می کنه خدا براش جور کرده که شماره ی یه دختر خوب رو پیدا کرده
گناه داره اذیتش نکنین
قزوینیها هم دلشون رو صابون نزنن

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
گفتی طرف تبریزه ؟!
بدیم پویا ( Pooya007 ) حالشو بگیره ؟؟!! :D
البته فعلا نیست ! به دیار باقی شتافته !!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اولا که لططف کنید شماره ایشون رو از توی تاپیک بردارید.
درست نیست به صورت عمومی در این فروم شماره کسی رو مطرح کنید. به هر حال از اونجایی که صاحبان این فروم نمی تونند درستی و یا نادرستی مطلب رو تایید کنند گذاشتن شماره تلفن به این صورت برای ما مشکلات قانونی در بر خواهد داشت.

دوما ، اینجور مشکلات راه حل ساده ای داره به اولین دفتر خدمات ایرانسل که رسیدید ، یک فرم مخصوص مزاحم تلفنی هست پر کنید. تمام. بهش اخطار مدن ، بعد هم شمارش رو قطع می کنند اگه ادامه داد.

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولا که لططف کنید شماره ایشون رو از توی تاپیک بردارید.
درست نیست به صورت عمومی در این فروم شماره کسی رو مطرح کنید. به هر حال از اونجایی که صاحبان این فروم نمی تونند درستی و یا نادرستی مطلب رو تایید کنند گذاشتن شماره تلفن به این صورت برای ما مشکلات قانونی در بر خواهد داشت.

دوما ، اینجور مشکلات راه حل ساده ای داره به اولین دفتر خدمات ایرانسل که رسیدید ، یک فرم مخصوص مزاحم تلفنی هست پر کنید. تمام. بهش اخطار مدن ، بعد هم شمارش رو قطع می کنند اگه ادامه داد.

بروبابا نامرد :D
زدی تاپیکه پرمحتوامو پاکیدی :D

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اولا که لططف کنید شماره ایشون رو از توی تاپیک بردارید.

اینم حرفیه
باید باهاش درمیون بزارم :happy:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
خيلي جدي و با صداي بلند باهاش حرف بزن... اگه جواب نداد فش درجه پايين بده آدم نشد صداتو تا جايي كه ميتوني بلند كن كه چرا مزاحم ميشي و... خلاصه بايد بدون ترس باهاش حرف بزني من يه زماني مزاحم تلفني داشتم كه بدبخت زهره ترك شد ديگه جرات نكرد تماس بگيره آخرش هم كلي عذر خواهي ...

amin.ypro

Registered User
لایک‌ها
1
اگر جلوی اینجور افراد مزاحم کم بیاری فکر میکنه ترسیدی. اصلا نباید کم بیاری 1 بار مزاحم بشه 200 بار مزاحمش شو تا به گه خوری بیوفته از بلوف و چیزهای دیگه استفاده کنین. تو زندگی نترسین داداش.
دختر نیستین که کسی مزاحمتون شد افسرده و پژمرده بشین :(

stc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
به نظر من وقتی زنگ می زنه یکی دو بار گوشی را بردار ولی حرف نزن بار سوم خط را به یک شماره خفن دایورت کن مثلا 110 و یا ....
خود بخود حالش گرفته می شه ....

بالا