برگزیده های پرشین تولز

ارتقا رم لپ تاب

Kiami

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان

من یه لب تاب گیمینگ دارم با مشخصات زیر که 3 سال پیش خریدم :

corei 7
geforce gt 650 2gb ddr 5
ram 8 gb ddr 3

منتهی رم این لپ تاب قابل ارتقا تا 16 گیگ هست . سوالم اینه که ارزش داره رمش رو ارتقا بدم و تاثیر مشهودی تو اجرای بازی ها خواهد گذاشت یا هزینه بیخودیه ؟ ضمنا مارک و مدل مناسب رو برای خرید هم معرفی کنید . ممنون

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان

corei 7
geforce gt 650 2gb ddr 5
ram 8 gb ddr 3

منتهی رم این لپ تاب قابل ارتقا تا 16 گیگ هست . سوالم اینه که ارزش داره رمش رو ارتقا بدم و تاثیر مشهودی تو اجرای بازی ها خواهد گذاشت یا هزینه بیخودیه ؟ ضمنا مارک و مدل مناسب رو برای خرید هم معرفی کنید . ممنون
سلام. کارت گرافیک شما برای بازیهای سنگین کم میاره و RAM با حجم 16 گیگ عموما واسه بازیهای سنگین هستش. 8 گیگ کافیه. به نظر من این ارتقاء معقول نیست.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان

corei 7
geforce gt 650 2gb ddr 5
ram 8 gb ddr 3

سلام. کارت گرافیک شما برای بازیهای سنگین کم میاره و RAM با حجم 16 گیگ عموما واسه بازیهای سنگین هستش. 8 گیگ واسه بازیهایی که این کارت گرافیک بتونه راحت اجرا کنه کافیه. به نظر من این ارتقاء کارآمد نیست.

Kiami

Registered User
لایک‌ها
8
سلام. کارت گرافیک شما برای بازیهای سنگین کم میاره و RAM با حجم 16 گیگ عموما واسه بازیهای سنگین هستش. 8 گیگ واسه بازیهایی که این کارت گرافیک بتونه راحت اجرا کنه کافیه. به نظر من این ارتقاء کارآمد نیست.
ممنون دوست عزيز پس اين چه قابليت بيخودي بوده كه اينا گذاشتن واسه لب تاپ گيمينگ وقتي بي تاثير يا به قول شما با كارت گرافيك هماهنگ نيست ؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ممنون دوست عزيز پس اين چه قابليت بيخودي بوده كه اينا گذاشتن واسه لب تاپ گيمينگ وقتي بي تاثير يا به قول شما با كارت گرافيك هماهنگ نيست ؟
عزیز لپ تاپ شما متعلق به حداقل 3 سال پیشه و طبیعیه که بازیهای امروز رو با کیفیت مطلوب جواب نمیده. این قابلیت واسه بازیهای زمان خودش و همچنین نرم افزارهای تخصصی گماشته شده و همین الان هم نرم افزارهای هستند که رم بالایی می خوان. البته به نظر من رم بالا وقتی لطف داره که روی هارددیسک سیستم SSD باشه. والا همیشه هنگام خواندن ورودی یا تولید خروجی سیستم معطل هارددیسک می مونه.

Kiami

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز لپ تاپ شما متعلق به حداقل 3 سال پیشه و طبیعیه که بازیهای امروز رو با کیفیت مطلوب جواب نمیده. این قابلیت واسه بازیهای زمان خودش و همچنین نرم افزارهای تخصصی گماشته شده و همین الان هم نرم افزارهای هستند که رم بالایی می خوان. البته به نظر من رم بالا وقتی لطف داره که روی هارددیسک سیستم SSD باشه. والا همیشه هنگام خواندن ورودی یا تولید خروجی سیستم معطل هارددیسک می مونه.
حالا اگه بخوام عوض كنم بهترين مارك و مدل ممكن چيه ؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
بستگی به بودجتون داره. حتی تا 12000000 تومان هم میشه لپ تاپ گیمینگ پیدا کرد. ولی به نظر من واسه بازی سیستم دسک تاپ خفن بهتره.

بالا