برگزیده های پرشین تولز

-*- ارزانترین لوازم جانبی موبایل در ایران -*- Apple - Samsung - LG - HtC - Sony - Huwaie

پیر خسته

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرام . تعدادی لوازم جانبی انواع مدل موبایل را برای دوستان پرشین تولز می خواستم ارایه کنم از اکثر گوشی های موجود ..از جمله iphone - samsung -sony - LG - HTC - Huwaie - ,... بنده مغازه ندارم و واردات مستقیم از دبی و چین و دارم و به تمام نقاط ایران پخش می کنم ...خواستم دوستانی که در پرشین هستن از قیمت مناسب تر ما هم استفاده کنن ..لذا آزمایشی ما تعدادی وسایل را در ارایه می کنیم و اگر استقبال شد کارو گسترش می دهیم ...دوستان این عکس ها واسه یکی از مغازه ها هست که جنس هاشونو از من می گیرن تمام این ها در انبار موجود می باشد ...دوستان تهرانی می توانند همان روز که سفارش دارن همان روز هم تحویل بگیرن و دوستان شهرستانی فردا صبح کاری واسشون ارسال خواهد شد ... چون بنده تازه کار هستم و بقول دوستان امتیازی فعلا نداریم تا دوستان با ما بیشتر آشنا شن ..دوستان شهرستانی بهتره چند هفته ایی منتظر باشن تا دوستان تهرانی تاییده رو اعلان کنن ... تعدادی اجناس مهم را براتون نمایش می دم اگه موردی بود مورد نیاز بود تو تاپیک بگید براتون تهیه میشه....

3- بر چسب معمولی ولی جنس خوب با تضمین کیفیت با قیمت باور نکردنیه 2 هوار تومان ...در پک هایpolice - Hoco -Cat ,.....
,.....

10- انواع شارژر های کپی و اصلی موجود هست ..قیمت از 3500 تومان تا و.....
11-انواع گارد خشک Golla برای انواع گوشی با قیمت باور نکردنیه 5 هزار تومان ....
12-انواع کابل اصلی آیفون- گلاکسی - سونی و... موجود هست ..

13-انواع کابل فلش تبلت --گلاکسی -آیپد و.... با قیمت باور نکردنیه 4500 تومان ....

14-انواع هندزفری انواع گوشی HTC --sOny --SOny Ericsson --nOkia --samsung --LG --mOtorolla --GLx ,...
15-انواع فلیپ کاور برای Galaxy s4 -Galaxy s3 - Galaxy Grand -Galaxy note - Galaxy nOte II- Ace - Ace 2 --young -Galaxy S DOus -Galaxy S2 - xperia Z -xperia Arc -xperia Acro s --xperia P --Xperia U -- LG L7 --LG 4x HD p880 --HTC One SV --xperia miro -- xperia sola -- ,.... از 19 هزار تومان تا 29 هزار تومان .. بستگی به مدل قیمت ها تفاوت دارد ..برای مدل مورد نظر درهمین جا پیام بزارید ....

16- 'گارد خشک و ژله ای انواع گوشی بخصوص وغیره موجود هست ... برای قیمت ها تماس بگیرید وPrada - L7 - L5 - L9 - vu - 4x -nexus 4 -optimus G - Huwaie - G600 - G510 - Y300 - Y210 - X3

17-
برای مواردی که گفته نشد در این لیست برای موجودی تماس بگیرید ....خواهشن دوستان در ساعات 10صبح الی 22 فقط تماس بگیرن ...
کلیه اجناس از لحاظ کیفیت تضمین می شود اینا دقیقا همان اجناسی هست که در مغازه های شهر تون هست با این تفاوت من پول اجاره مغازه رو ازتون نمی گیرم ...

تلفن تماس جهت سفارش ...شرمنده خط قبلی قطع شدش دوستانی که سفارش داشتن با این شماره تماس بگیرن 09357868633 و تلگرام با این شماره در تماس باشید .

یا حق

شماره تماس در تلگرام ۰۹۳۵۷۸۶۸۶۳۳ برای سفارش کالا به صورت کلی و جزیی با شماره در تماس باشید .

Last edited:

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
برادر برای تب 7.7 سامسونگ چی دارین

A.EMIN3M

Registered User
لایک‌ها
19
قیمتا خوبه
برای نکسوز7 چی دارید؟

R@R#M@N

Registered User
لایک‌ها
2
bumper برای Z داری ؟

پیر خسته

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز واسه تب 7.7 فعلا کیف بوک کاور و برچسب ضد خش موجوده فعلا موجود هست ...

برادر برای تب 7.7 سامسونگ چی دارین

دوست عزیز واسه تب 7.7 فعلا کیف بوک کاور و برچسب ضد خش موجوده فعلا موجود هست ...

قیمتا خوبه
برای نکسوز7 چی دارید؟

بزرگوارید ...برای نکسوز چی می خواهید دوست عزیز ...؟!!کیف فابریکی برای نکسوز فعلا تمام کردم .کیف بدون کیبورد و با کیبورد 7 اینچ موجود دارم با رابط فلش برای نکسوز ...

bumper برای Z داری ؟

فعلا موجود ندارم دوست عزیز ...سعی میشه در روز های آتی به مجموعه اضافه بشود ..موجود شد خدمتتون عرض می کنم ..

Last edited:

smra81

Registered User
لایک‌ها
5
سلام.واسه نوت2 چیا دارید؟ درب پلاستیکی پشتش رو میتونید واسم بیارید؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

A.EMIN3M

Registered User
لایک‌ها
19
بزرگوارید ...برای نکسوز چی می خواهید دوست عزیز ...؟!!کیف فابریکی برای نکسوز فعلا تمام کردم .کیف بدون کیبورد و با کیبورد 7 اینچ موجود دارم با رابط فلش برای نکسوز
بیشتر مد نظرم برچسب صفحه و کاور پشت هست
میشه عکس کیف هایی که میگید رو ببینم؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
فروشگاهتون کجاست؟
کلی سفارش بدم ممکنه بعد تحویل و چک کردن واریز کنم؟

h.zarei

Registered User
لایک‌ها
106
جناب خسته شما کجا تشریف دارید؟

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
انگار دوستمون فقط یکروز فعالیت داشتن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
شیلد 360 درجه برای آیفون 5 موجود دارید؟
ست انواع خشاب ها + سوزن؟
قیمت؟

A.EMIN3M

Registered User
لایک‌ها
19
ادیت:
شرمنده اشتب شد

پیر خسته

Registered User
لایک‌ها
16
بیشتر مد نظرم برچسب صفحه و کاور پشت هست
میشه عکس کیف هایی که میگید رو ببینم؟

بر چسب محافظ اصلی RJ موجود هستش ...کاور پشت نکسوز تمام شده فعلا موجود نیست .. در اولین فرصت عکس از کیف ها براتون ارسال میشه دوست عزیز ...

سلام.واسه نوت2 چیا دارید؟ درب پلاستیکی پشتش رو میتونید واسم بیارید؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

سلام دوست عزیز ...واسه نوت 2 ...بامپر پشت طلق دار موجود هست ...فلیپ کاور موجود هست ..کیف اورجینال نیلکین هم مو جود هست .. چیز خاصی مد نظر تون هست بفرمایید ..!!! درب پشت اورجینال اگه منظورتون هست بله مو جود هست ..

براتون پیغام فرستادم .

سلام ..پیامی نیومد دوست عزیز ..دوباره نگاه می کنم دوست عزیز ..

فروشگاهتون کجاست؟
کلی سفارش بدم ممکنه بعد تحویل و چک کردن واریز کنم؟

بزرگوار شما مثل اینکه با عجله تاپیک و خواندی ..عرض کردم پخش مستقیم هستیم .. برای اطمینان دو طرف می تونم مقداری بفرستم ولی کلی بعد واریز فعلا در حال حاضر شرمندم ...

جناب خسته شما کجا تشریف دارید؟

سلام ..عرض شد تهران هستم دوست عزیز ..

شیلد 360 درجه برای آیفون 5 موجود دارید؟
ست انواع خشاب ها + سوزن؟
قیمت؟

شیلد 360 منظورتون همون 3D ها به صورت DiamonD اینا هست ..؟! بله موجود هست 4 تیکه 3 تیکه پشت + 1 رو 7 تومن ... ست خشاب هم کامل موجد هست جنس خوب 5 تومان ...

Last edited:

mohsenkh1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای نکسوس 4 چی دارین؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

T R A N C E

Registered User
لایک‌ها
548
باسلام

کیس مارک بیسوز واسه گلکسی اس4 هم موجود دارین؟ اگه موجود دارین رنگ بندی + قیمت رو لطف بفرمایید...

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
دوست عزیز شما فروشگاهتون کجاست ؟ علائدینه ؟

حضوری هم میشه اومد برای خرید ؟

BeBeLKhaN

Registered User
لایک‌ها
54
سلام
عزیز برای LG Optimus Black چیزی داری؟

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
شیلد 360 منظورتون همون 3D ها به صورت DiamonD اینا هست ..؟! بله موجود هست 4 تیکه 3 تیکه پشت + 1 رو 7 تومن ... ست خشاب هم کامل موجد هست جنس خوب 5 تومان ...

خیر منظورم منظورم برچسب محافظ صفحه هست که بشت و رو گوشی و نوار دور گوشی رو می پوشونه یا یک برچسبی که فقط پشت و رو بپوشونه موجود دارید؟
قیمت ست خشاب که خیلی خوبه تو صادقیه زیر برج گلدیس 1 بار گرفتم چند روز پیش 13 تومن

شما کجای تهران میتونید حضوری تحویل بدید برچسب محافط با ست خشاب + سوزن من بیام بگیرم؟

Last edited:
بالا