برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
آقا پدرام بی زحمت زنبیل ما یادت نره

چشم. فقط یاداوری کنید شنبه.

دوستانی که از سیستان بلوچستان هستند لطفا به من پ خ بدن. مودم تحویل حضوری در سیستان موجود است

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
آقا پدرام برای فروش حضوری در تهران برنامتون چی شد؟

.:>>NONA<<:.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من هم میخوام یه مودم وایرلس بگیرم بین این مدل و مدل 2750u مارک d-link نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم....
به نظرتون وودافون بهتر از دلینکه؟ کدوم رو بخرم بهتره؟چون قیمت هاشون نزدیک به همه هست...:questionm

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
دوست عزیز این مودمها قابلیت دانلود بدون نیاز به کامپیوتر رو هم دارن ؟ ( مثل یه سری از مدلهای ایسوس که لینکها رو دریافت و حتی بعداز خاموش کردن سیستم مودم خودش فایلها رو دریافت و روی هارد دیسک ذخیره میکنه )

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
آقا پدرام برای فروش حضوری در تهران برنامتون چی شد؟

راستش الان اکثر مشتریها از شهرستانند.تهرا را فعلا با پیک ارسال میکنیم

سلام
من هم میخوام یه مودم وایرلس بگیرم بین این مدل و مدل 2750u مارک d-link نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم....
به نظرتون وودافون بهتر از دلینکه؟ کدوم رو بخرم بهتره؟چون قیمت هاشون نزدیک به همه هست...:questionm
اون مودم را مقایسه نفرمایید.کارایی های وودافون را اون نداره و کیفیتشان هم فرق میکند.رنج قیمت این مودم هم تراز مودمهای 180 است(در تهران) نگاه به قیمت اینجا نیاندازید

دوست عزیز این مودمها قابلیت دانلود بدون نیاز به کامپیوتر رو هم دارن ؟ ( مثل یه سری از مدلهای ایسوس که لینکها رو دریافت و حتی بعداز خاموش کردن سیستم مودم خودش فایلها رو دریافت و روی هارد دیسک ذخیره میکنه )
نکته خوبی اشاره کردید. از نظر سخت افزاری اینکار امکان دارد ولی فریم ور لاک میباشد و ممکنه در آپدیتهای جدید انلاک بشود.ولی توصیه میکنم تنها به همین قابلیتهای موجود توجه کنید

.:>>NONA<<:.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لطفا قیمت آخر سری ان رو با شرایط خرید حضوری در تهران را برام پخ کنید... شنبه هم درخواستم رو پخ می کنم تا یادتون بمونه...
ممنون

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
آقا پدرام ببین میتونی یک فایل آموزشی چیزی برای تنظیمات غیر آماتوری و حرفه ای سری ان به زبان فارسی بزاری
چون جدا از قسمت تنظیمات معمولی ظاهرا تنظیمات و آپشن های فوق العاده ای داره و میشه از قابلیت های اون استفاده بیشتری کرد
البته بنده با زبانهای اسپانیایی و انگلیسی مشکلی ندارم و برای خودم نمیخوام برای دوستانی که ممکنه مسلط به زبان نباشند میخوام

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
من هم تو زمان تخفیف سفارش دادم ولی گفتی به دلیل انبوه سفارشات و عقب افتادن از زمان ارسال تا شنبه ثبت سفارش نداریم
به همون قیمت تخفیف خورده به من میدی دیگه؟

kamranq

Registered User
لایک‌ها
49
zoodtar ok kon dada
ma ham mikhaim

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

تمامی مودمهای فروخته شده به دست خریدان رسید.در حال حاضر مشغول به آماده کردن کتابچه آموزشی و آنلاک کردن مودم ها هستیم. (سری n)
پس از آماده شدن اعلام میکنم.عزیزانی که در شهرستان ها هستند لطفا در پ خ اعلام کنند کدام شهر هستد تا ترتیب هماهنگی ارسال از هم اکنون انجام شود.

مودمهای فوق زیبا سری جی موجود است و آماده تحویل هستند. توصیه میکنم اگر کاربر خانگی هستید این مدل با کیفیت و ارزان را انتخاب نمایید

ممنون

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام

تمامی مودمهای فروخته شده به دست خریدان رسید.در حال حاضر مشغول به آماده کردن کتابچه آموزشی و آنلاک کردن مودم ها هستیم. (سری n)
پس از آماده شدن اعلام میکنم.عزیزانی که در شهرستان ها هستند لطفا در پ خ اعلام کنند کدام شهر هستد تا ترتیب هماهنگی ارسال از هم اکنون انجام شود.

مودمهای فوق زیبا سری جی موجود است و آماده تحویل هستند. توصیه میکنم اگر کاربر خانگی هستید این مدل با کیفیت و ارزان را انتخاب نمایید

ممنون

بابا دمت گرم
پس اگر ممکنه بابت مودم قبلی ها هم دفترچه آموزشی ما یادت نره

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
چرا هیچ کس به شما امتیاز + نداده تا الان؟!

چرا فقط سیستان و بلوچستان که شاید کمترین کاربر رو تو پی تی داره تحویل حضوری دارید؟!

سوتفاهم نشه ولی شفاف سازی کنید تا با اعتماد بیشتری خرید صورت بگیره.

به نکته خوبی اشاره کردید.اینکه دوستان چرا کم لطفی میکنند را باید از خودشان پرسید.مطمئنا اگر کوچکترین خطایی از من سر میزد تاپیک را روی سرشان میگذاشتند.من هم واقعا اینقدر مشغله کاری و فروش دارم که نمیدونم این جنسی که الان فروختم برای کیه یا از کدام آگهیه.خیلی از مشتریان هم اصلا عضو سایت نیستند از سرچ پیدا میکنند و خرید میکنند. ولی چند نفری که نامه نگاری زیادی داشتیم و جنس خریدند را نام میبرم امیدوارم ناراحت نشوند.

pishini
morteza1367
glc_engineer

متاسفانه به علت محدودیت حجم اینباکسم همه پیامها را پاک کردم ولی این سه عزیز از استانهای مختلف جزو سری آخری بودند که مودم را گرفتند
از این پس هم فایل آموزش تنها به افرادی که اعلام وصول کنند و امتیاز بدهند ارسال میشود

قیمتهای جدید با در نظر گرفتن موارد زیر محاسبه شدند:

عضو فعال بازارچه و انجمن
خرید گروهی
معرفی مشتری

morteza1367

Registered User
لایک‌ها
35
سلام منم دیروز یه دونش دستم رسید.با بقیه مودم ها متفاوته و امکانات خوبی داره

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من تا حالا چند تا خرید کردم مشکل خاصی هم ندیدم خیلی سریع هم به دستم رسید
به نسبت پولی که دام امکانات بسیار خوب و کاملی داره
الان هم منتظر مودم های تری جی هستم
متاسفانه به علت اینکه توی این فورم پستام زیاد نیست نتونستم امتیاز بدم
البته اعتبار اینترنتی بنده رو هرکی میخواد بدونه آی دی منو تو گوگل سرچ کنه

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
من هم تو زمان تخفیف سفارش دادم ولی گفتی به دلیل انبوه سفارشات و عقب افتادن از زمان ارسال تا شنبه ثبت سفارش نداریم
به همون قیمت تخفیف خورده به من میدی دیگه؟
همانطور که در فحوای صحبت شما معلوم است بنده جواب شما را در پ خ دادم در مورد تخفیف هم اشاره کردم 24 ساعت اول فروش جدید همان قیمت قبلی است

zoodtar ok kon dada
ma ham mikhaim
چشم

بابا دمت گرم
پس اگر ممکنه بابت مودم قبلی ها هم دفترچه آموزشی ما یادت نره
ایمیلتان را پ خ کنید ارسال شود

چرا هیچ کس به شما امتیاز + نداده تا الان؟!

چرا فقط سیستان و بلوچستان که شاید کمترین کاربر رو تو پی تی داره تحویل حضوری دارید؟!

سوتفاهم نشه ولی شفاف سازی کنید تا با اعتماد بیشتری خرید صورت بگیره.
سیستان بلوچستان فروش حضوری نداریم.ارسال به یکی از خریداران اشتباها بیشتر از سفارششان بود که از ایشان خواستم در همان محل بفروشند که همان روز فروخته شدند.

سلام منم دیروز یه دونش دستم رسید.با بقیه مودم ها متفاوته و امکانات خوبی داره
ممنون از اینکه اعلام کردید

من تا حالا چند تا خرید کردم مشکل خاصی هم ندیدم خیلی سریع هم به دستم رسید
به نسبت پولی که دام امکانات بسیار خوب و کاملی داره
الان هم منتظر مودم های تری جی هستم
متاسفانه به علت اینکه توی این فورم پستام زیاد نیست نتونستم امتیاز بدم
البته اعتبار اینترنتی بنده رو هرکی میخواد بدونه آی دی منو تو گوگل سرچ کنه
ممنون

آقا چرا جواب نمیدی؟
2 بار پیام خصوصی دادم و یکبار هم توی تایپیک سوال پرسیدم !!!
واقعا که
چرا هرکی خرید کرده نیو یوزر بوده و شما هم جواب نیو یوزرهارو میدی با اینکه سوال من قبل از اون بود؟!!!!!!!
دوست عزیز من تمام پ خ ها را جواب دادم حتی دو بار کامل اینباکسم را پاک کردم تا فضای خالی برای دریافت و ارسال داشته باشم
من به سوال شما جواب دادم ولی مخاطبم همه بودند و شامل جواب شما هم میشد.
چرا هر کی خرید کرده نیو یوزر بوده را من نمیدانم.ولی اینطوری که الان دارم نگاه میکنم عضویت سال 2007 و عضو فعال pishini نیو یوزر نیستند و اعلام رضایت کردند.من هم برای اعتماد سازی راه های مختلفی پیش پای شما گذاشتم.از قبیل پرداخت به پیک یا معرفی ضامن از سایت جهت پرداخت پس از نحویل و... بیشتر از این نمیدانم چی بگم که احساس امنیت خرید کنید. اقدام برای فروشنده معتبر انجام شده که شما میتوانید تا اون موقع صبر کنید.

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
سلام داد واسه ADSL مخابرات میخوام جواب میده ؟ سری N با تخفیف میخوام اگه خوب بود مشتری زیاد هست که معرفی کنم . کانفینگش چطوره ؟ راحته ؟ به دلیل نداشتن امتیاز البته جسارت نشه . امکان اول ارسال بعد پرداخت دارین ؟ مرسی

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
دوستان حتما پست اول را مطالعه کنید.چون هر روز یه سری اطلاعات را آپدیت میکنم از قبیل دفترچه و توضیح قابلیتهای جدیدی که قبلا ذکر نکردم آخرین قیمتها و توضیحات همیشه در پست اول به روز میشود.

سلام داد واسه ADSL مخابرات میخوام جواب میده ؟ سری N با تخفیف میخوام اگه خوب بود مشتری زیاد هست که معرفی کنم . کانفینگش چطوره ؟ راحته ؟ به دلیل نداشتن امتیاز البته جسارت نشه . امکان اول ارسال بعد پرداخت دارین ؟ مرسی
بله جواب میدهد. کانفیگش به سبک خودش و راحت است. پرداخت = ارسال

هفته گذشته جواب دادی که درخواست خرید داشتم
بعد از اون پخ دادم و توی تایپیک هم گفتم که جوابی ندیدم
من یک مودم سریعا لازم دارم
داری بخرم یا نه؟
سری ان

معذرت میخوام از قلم افتاد. سری N‌شنبه ارسال میشود ولی سری G از همین امروز.

به پاس تشکر از عزیزانی که 1هفته برای خرید این برند صبر کردند تخفیف ویژه ای در نظر گرفتیم که به زودی اعلام میشود

Last edited:

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
آقا زودتر سری ان رو موجود کن لازم داریم بدون مودم موندیم
راسته میگن بعضی وقت ها هنگ میکنه و یا قطع میکنه؟

بالا