برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
درود
آقا من حدود دو سال پیش یه دونه سری N مدل HG556a از شما گرفتم. اوایل خوب بود ولی الآن چند وقتیه زیاد هنگ می کنه و مجبور می شم خاموش روشنش کنم, سرعت رو شدیدا میاره پایین(با یه مودم دیگه و در شرایط یکسان تست کردم بیش از ۵۰ درصد سرعت رو کاهش می ده)
مشکل سخت افزاری داره یا نرم افزاری?

Sent from my ASUS Padfone Infinity using tapatalk

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام.با اپدیت فریم ور تست کنید.و روی یه اشتراک دیگر اینترنت.بعید است سخت افزاری باشد

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
اپدیت جدیدتر اومده ولی متاسفانه برای کاربران غیر ودافونی منتشر نشده

mgoo68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزيز قيمت هاي جديدو اعلام بفرماييد ؟
همچنين آخرين فريمور ارائه شده براي مودم ودافون EchoLife HG556a قرار بدين .

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
قیمتها در پست اول است .فریم ور هم در لینک دراپ باکس پست اول موجود است.

asopask2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .یه مشکلی واسم پیش اومده اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم .مشکل اینه ک سرعت ای دی اس ال مخابراتم گاهی خیلی کم میشه حتی در حد دیال اپ قبلا هم نت شاتل داشتم بازم همین اش و همین کاسه بود .با پشتیبانی هم ک تماس میگرفتم گفتن نویز خطم خیلی بالاس چیزی حدود 31 رو نشون میداد.الان قطعی پی در پی مودم و وایفای هم چند روزه اضاف شده .کلا شکم رفته ب مودم ک عیب از اون باشه .مارک مودمم hg553 هسش ..حالا اگر کسی میدونه عیب از کجاست ممنون میشم راهنماییم کنه.اگر لینک اپدیت یا تنظیم خاصی داره مودم بهم معرفی کنین شاید با اپدیت مشکلم حل شد.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
شما با مودم دیگری امتحان کنید ولی نویز خط ربطی به مودم ندارد. مودم را ریست کنید یا از فریم ور کرک شده دی لینک برایش استفاده کنید در لینک دراپ باکس پست اول هست ولی دیگه قابل برگشت به ودافون نیست

asopask2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلی واسه مودم پیش نمیاد مثلا اگر فریمور و فلش زدم و مودم کار نکرد راهی نیس برگردم ب ورژن الان? شک من روی مودمه اخه قبلا ساکن یه شهر دیگه بودم و شاتل داشتم بازم سرعتم خیلی کم بود میگفتن خط نویز داره الانم ک نت مخابرات گرفتم بازم همینطوره.یه سوال دیگه هم داشتم متوجه شدم وقتی کابل لن ب سیستم وصله و مودمو ریست میکنم یا کابلو لن رو قطع و وصل میکنم سیستم ارور عجیبی میده و ریستارت میشه.فریمور دراپ باکس چندتایی فایل هست همه رو باید دانلود کنم؟ شرمنده یه خورده مبتدی هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
شما با مودم دیگری امتحان کنید ولی نویز خط ربطی به مودم ندارد. مودم را ریست کنید یا از فریم ور کرک شده دی لینک برایش استفاده کنید در لینک دراپ باکس پست اول هست ولی دیگه قابل برگشت به ودافون نیست

از بوت لودر قابل برگشت هست.
تو فریمور dlink میتونند نویز را کم و زیاد کنند.

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
مشکلی واسه مودم پیش نمیاد مثلا اگر فریمور و فلش زدم و مودم کار نکرد راهی نیس برگردم ب ورژن الان? شک من روی مودمه اخه قبلا ساکن یه شهر دیگه بودم و شاتل داشتم بازم سرعتم خیلی کم بود میگفتن خط نویز داره الانم ک نت مخابرات گرفتم بازم همینطوره.یه سوال دیگه هم داشتم متوجه شدم وقتی کابل لن ب سیستم وصله و مودمو ریست میکنم یا کابلو لن رو قطع و وصل میکنم سیستم ارور عجیبی میده و ریستارت میشه.فریمور دراپ باکس چندتایی فایل هست همه رو باید دانلود کنم؟ شرمنده یه خورده مبتدی هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

از اینجا دریافت کنید
http://wiki.perugiagnulug.org/mediawiki/images/8/8a/RU_DVA-G3672B_1.10_20110508_VS.zip

asopask2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مودم رو اپدیت کردم الان تنظیمات دی لینک رو چجوری باید اعمال کنم اموزشش هست جایی؟،یه نکته دیگه هم اینکه چراغ وای فای قرمز رنگ و ثابت شده قبل ابی رنگ بود مشکلی نیس ک؟

asopask2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوستان مشکلم حل شد وفعلا نتم وصل شد . با اپدیت سرعتم تا حدی بهتر شده فقط اگه کسی بتونه راهنمایی کنه چجوری نویز خط رو درسش کنم اخه گفتین در این فریمور امکان تنظیم نویز وجود داره تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
ممنون دوستان مشکلم حل شد وفعلا نتم وصل شد . با اپدیت سرعتم تا حدی بهتر شده فقط اگه کسی بتونه راهنمایی کنه چجوری نویز خط رو درسش کنم اخه گفتین در این فریمور امکان تنظیم نویز وجود داره تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم
توی تنظیمات قسمت extra (یا به همین مضمون) دوباره ازتون یوزر و پسورد مودم را میگیره و یه صفحه جدید باز میشه اونجا میتونید نویز، پرینتر سرور و ... را تنظیم کنید.
الان به این مدل دسترسی ندارم وگرنه دقیق راهنماییتون میکردم

asopask2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .شرمنده یه مشکلی پیش اومده مودمم وایفایش خیلی ضعیف شده و قطعی زیاد پیدا کرده چجور میتونم برگردم ب فریمور ودافون .دوستمون گفتن میشه از طریق بوت لودر برگشت ب ورژن قبل.میشه لینک اموزشش ر و بدین.ممنون

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام دوستان .شرمنده یه مشکلی پیش اومده مودمم وایفایش خیلی ضعیف شده و قطعی زیاد پیدا کرده چجور میتونم برگردم ب فریمور ودافون .دوستمون گفتن میشه از طریق بوت لودر برگشت ب ورژن قبل.میشه لینک اموزشش ر و بدین.ممنون
تنظیمات وای فای (قدرت، کانال و ...) را چک کنید فریمور هیچ تاثیری رو قدرت وای فای نداره.
برای برگشتن به فریمور اورجینال مودم را خاموش کنید دکمه reset را نگه دارید و مودم را روشن کنید 10 ثانیه نگه دارید و رها کنید به آدرس 192.168.1.1 برید بقیه مراحل هم واضح هست.

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
هنوز هم موجودی دارید؟ سری ان؟!

shakhenabat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
فرق مدل 138 هزار تومنی با 148 هزار نومنی در چیه؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مثل سمند سال و سمند ال ایکس است.
چیپست و برد متفاوتی دارند. و تنظیمات کاملتر

بالا