برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

Aeonxul

Registered User
لایک‌ها
57
قابلیت تغییر snr تا جایی که من اطلاع دارم فقط برای مودمهایی که چیپ برادکام دارند عملی هست.
البته این تغییر snr روی مودم همیشه هم معجزه نمیکنه
شما اگر فاصله تون تا مرکز مخابرات زیاد هست بهتره از مدل n که چیپ برادکام داره استفاده کنید چون برادکام توی فواصل طولانی بهتر جواب میده.
اگر مسافتتون کوتاه هست اما باز هم مشکل snr دارید بعد از چک کردن مسیر و اتصالات داخل خونه و جعبه تقسیم داخل کوچه (زنگ بزنید بگید خطتون قطعی و نویز داره خودشون میان سرویس میکنن نگید اینترنت نمیان :D ) با شرکتی که ازش اینترنت گرفتید تماس بگیرید و بگید خط را به اندازه پهنای باند یا کمتر از مقدار فعلی براتون تنظیم کنند مثلا اگر خط 4 مگ دارید و استریم 10 مگ میگیرید بگید رو 5 براتون ست کنند.
بله دقیقا درست میگین، فقط برادکام ها این قابلیت رو دارند، منتها دیدم این چون از چیپ های جدید و خوب lantiq روشه گفتم شاید اینم بشه بعد از زدن کاستوم فریمور.
من مسافتم کوتاه هست، در واقع line attenuation من برای آپلود حدود 11-12db و برای دانلود حدود 18.5 تا 19.5 دسی بل هست که تا اونجایی که سرچ کردم زیر 20 عالی هست. اما بوجود این و با اینکه snr ام زیر 10 ندیدم باشه، با این مودم پلاس معمولا 12 هست اما باز هم قطعی خطم زیاد هست، البته اینو بگم که سرعت نتم روی 20 مگابیت وصله معمولا، اما وقتی هم که بعد از قطعی نت و وصل مجدد به ندرت سرعت نت رو مودم خودش روی 14 مگابیت و این حدودا میزنه و snr ام به حدود 18db میرسه اما بازم از مشکل قطعی امان ندارم.
پس با این حساب و توصیه های شما همون باید مسیر و اتصالات داخل خونه و جعبه تقسیم داخل کوچه رو چک کنم. تشکر فراوان اقا مصطفی. حالا زنگ میزنم مخابرات شاید اومدن چک کردن هر چند که بعیده.

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
دوست عزیزم مودمی دارید که هم adsl+ مخابرات تهران ساپورت کنه و هم 4g ?

DLINK 2730 و 2750 دارید؟
قیمت میشه بدیدلطفا؟
من تهران هستم و برای ADSL+ مخابرات میخواستم
ممنونم

sinaferocious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
مودم hg553 دارم وقتی میخوام فریمور رو آپدیت کنم این پیام رو میده voice service is runnig
چرا اینجوری میشه و مشکلش چطوری حل میشه؟

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
سلام تفاوت سری ان و ان + فقط تو سرعته یا از نظر برد وایفای هم فرق دارن؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام تفاوت سری ان و ان + فقط تو سرعته یا از نظر برد وایفای هم فرق دارن؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

هر دو 300 مگابیت هستند اما برد wifi هردو را من تست کردم مدل hg556a یا همون n بیشتره
از این کارا هم میتونید بکینید ;)
4fvcwz.jpg

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
دوستان من فریمور 61 رو دارم و مودم hg556a
میخوام فریمور دیلینک رو بذارم ولی هرچی میذارم فاتال ارور میده!
باید چیکار کرد؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
دوستان من فریمور 61 رو دارم و مودم hg556a
میخوام فریمور دیلینک رو بذارم ولی هرچی میذارم فاتال ارور میده!
باید چیکار کرد؟

فریمور دیلینک برای مدل 553 هست نه 556 شما برای آپدیت فریمور مودمتون میتونید از فریمور 83 استفاده کنید.
بهتر هست از بوت لودر آپدیت کنید و برای این ورژن بعد از آپدیت باید dns دستی وارد کنید. پست اول تاپیک را مطالعه کنید.
HG556aV100R001C10B083.bin

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
هر دو 300 مگابیت هستند اما برد wifi هردو را من تست کردم مدل hg556a یا همون n بیشتره
از این کارا هم میتونید بکینید ;)
4fvcwz.jpg
من برد برام خیلی مهمه چون یه دیلینک دارم اصلا ازش راضی نیستم پس برد سری ان بهتره از ان + میشه بپرسم اون انتن رو چطور وصل کردید خیلی جالب بود

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
فریمور دیلینک برای مدل 553 هست نه 556 شما برای آپدیت فریمور مودمتون میتونید از فریمور 83 استفاده کنید.
بهتر هست از بوت لودر آپدیت کنید و برای این ورژن بعد از آپدیت باید dns دستی وارد کنید. پست اول تاپیک را مطالعه کنید.
HG556aV100R001C10B083.bin
ممنون، من نیاز به گزینه مدولاسیون Annex M دارم توی مودم ولی نه فریمور 28 و نه 83 هیچ کدوم این گزینه رو ندارن
چیکار باید بکنم؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
من برد برام خیلی مهمه چون یه دیلینک دارم اصلا ازش راضی نیستم پس برد سری ان بهتره از ان + میشه بپرسم اون انتن رو چطور وصل کردید خیلی جالب بود

هم برد هم سرعت و کیفیت سیگنال بهتر از دیلینک و تی پی لینک هست احتمالا بخاطر چیپ وای فاش هست.
اون آنتن را من وصل نکردم رو لینک ابی کلیک کنید جزئیاتش هست.

ممنون، من نیاز به گزینه مدولاسیون Annex M دارم توی مودم ولی نه فریمور 28 و نه 83 هیچ کدوم این گزینه رو ندارن
چیکار باید بکنم؟

HG556-B083-v2-Annex-M-Dns-SNR82-STOCK.bin

hadi_sun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام مدل hg 556 با آیفون شناخته نمیشه دلیلش چیه

love.1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یه مشکل ک با مودم پیدا کردم اینکه گوشی وتبلتهایی ک اندوردید لالی پاپ (5) روش نصبه ب وایفای کانکت نمیشه اما اندورید کیت کت ب پایین ک باشه راحت وصل میشه . ایا میشه از تنظیمات مودم این مشکل و حل کرد؟ الان رو مودمم اپدیت کوک شده دی لینک نصب هست و خیلی راضیم گه کسی راه حلی داره ممنون میشم کمک کنه

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام دوستان یه مشکل ک با مودم پیدا کردم اینکه گوشی وتبلتهایی ک اندوردید لالی پاپ (5) روش نصبه ب وایفای کانکت نمیشه اما اندورید کیت کت ب پایین ک باشه راحت وصل میشه . ایا میشه از تنظیمات مودم این مشکل و حل کرد؟ الان رو مودمم اپدیت کوک شده دی لینک نصب هست و خیلی راضیم گه کسی راه حلی داره ممنون میشم کمک کنه

سلام شما هم در تنظیمات وایرلس کانال وایرلس را بصورت دستی رو کمتر از 10 تنظیم کنید و نتیجه را اعلام کنید. تو بعضی از اندرویدها در تنظیمات wifi میتونید در قسمت تنظیمات پیشرفته محل یا کشور را تغییر بدید تا کانالهای بالاتر را هم پیدا کنه مثلا بزارید رو آلمان germany

love.1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارهای گفته شده رو انجام دادم اما بازم وصل نشد ،اپدیت ارجینال مودم رو نصب کردم وایفای گوشی وصل میشه اما چون نت مخابرات دارم قطعی زیاد داره مجبور شدم باز همین اپدیت دی لینک و نصب کنم ک واقعا عالیه و مشکل قطعی نداره ،ایا راهی هست ک وایفای ک رو تبلت با اندروید کیت کت هست رو شیر کنم رو گوشی ک لالی پاپ داره؟ اگرم از تنظیمات مودم راهی پیدا کردین ک مشکل حل بشه ممنون میشم کمک کنید

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
کارهای گفته شده رو انجام دادم اما بازم وصل نشد ،اپدیت ارجینال مودم رو نصب کردم وایفای گوشی وصل میشه اما چون نت مخابرات دارم قطعی زیاد داره مجبور شدم باز همین اپدیت دی لینک و نصب کنم ک واقعا عالیه و مشکل قطعی نداره ،ایا راهی هست ک وایفای ک رو تبلت با اندروید کیت کت هست رو شیر کنم رو گوشی ک لالی پاپ داره؟ اگرم از تنظیمات مودم راهی پیدا کردین ک مشکل حل بشه ممنون میشم کمک کنید

برای شیر کردن باید رو تبلتی که نت دارید hotspot ایجاد کنید. تو نت سرچ کنید
اگر با تعویض کانال حل نشده تنظیمات دیگه مثل رمزگذاری را تست کنید.

jeri

Registered User
لایک‌ها
37
سلام به همه
من امروز یه مورم سری n از یکی از کربرای محترم که از همین سایت قبلا تهیه کرده بودند بدستم رسید
الان هر کاری می کنم و مودم رو کانفینگک می کنم به نت وصل نمیشه
کسی میتونه راهنمایی کنه

jeri

Registered User
لایک‌ها
37
عکس وضعیت کانفینگ

فایل های ضمیمه

• 1d.png
    1d.png
    183.5 KB · نمایش ها: 28
  • 2d.png
    2d.png
    220.7 KB · نمایش ها: 24
  • 3d.png
    3d.png
    179.6 KB · نمایش ها: 27

jeri

Registered User
لایک‌ها
37
سلام به همه
من امروز یه مورم سری n از یکی از کربرای محترم که از همین سایت قبلا تهیه کرده بودند بدستم رسید
الان هر کاری می کنم و مودم رو کانفینگک می کنم به نت وصل نمیشه
کسی میتونه راهنمایی کنه

عکس وضعیت کانفینگ
سلام
امروز تونستم روی بریدج کانکت بشم ولی روی pppoe هر کاری می کنم نمیشه
اشکال کارم کجاست ؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام
امروز تونستم روی بریدج کانکت بشم ولی روی pppoe هر کاری می کنم نمیشه