برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

BIG ALI

Registered User
لایک‌ها
101
سلام مودم هنوز موجود هست؟

il_ya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من این مودم(hg556a) رو یک سالو نیم دارم و تا دو هفته پیش سرویس adsl رو از آسیاتک میگرفتم ولی مخابرات خطمون رو برگردان کرد و حالا شده فیبر نوری و مجبور شدم از مخابرات اینترنت بگیرم و امروز اینترنت وصل شد ولی مودم hg556 به اینترنت وصل نمیشه با مودم دیگه ایtp link امتحان کردم وصل شد.من تنظیمات مودم رو هم براساس اینترنت مخابرات انجام داده ام و از دوستان تقاضای کمک دارم

mrghaedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا من با این مدل به یه موردی برخوردم
این مودم چندتا Guest/Virtual Access Points: نشون میده میخواستم بدونم چه طور میشه غیر فعالش کرد
بعدش میخواستم بدونم چه طور میشه یه اکانت برای مهمانها ساخت که سرعت و میزان حجم رو بشه محدود کرد

Aeonxul

Registered User
لایک‌ها
57
سلام به همگی دوستان. راستش من یدونه مودم ودافون N+ دارم برای فروش. یکسال پیش خریدمش ولی 6 ماه کارکرده. کسی اگه خواست پی ام بده. با تشکر.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عزیز یه سوال
این مودم این امکان رو داره که بشه سرعت وایرلس رو کم و محدود کرد ؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
روز بخیر

به دلیل مشغله فراوان فرصت نمیکنم به تاپیک سر بزنم. معذرت میخواهم از عزیزانی که منتظر پاسخ بودند.

سری جدید مودمها موجود است و فروش تنها با شماره درج شده در پست اول امکان پذیر است. به زودی کانال تلگرام خرده فروشی هم راه اندازی و اطلاع رسانی میشود همراه با تخفیفهای باور نکردنی. اگر مطالب این تاپیک را خوانده باشید میدانید که اولین بار ما طرح جمعه سیاه را در ایران فعال کردیم و فرصتهای طلایی زیادی برای خرید اعلام کردیم.
آیدی کانال جهت عضویت @foniran. قیمتها بسیار عالی خواهد بود به مناسبت فعالیت کانال خرده فروشی

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

لطفا اگر ممکنه محصولات جدید با توضیحات و تخفیف هایی که فرمودین را در همینجا هم مطرح کنید ، یا حتی یک تاپیک جدید ایجاد کنید .

این جوری هم مشتری های بیشتری با محصولاتتون آشنا می شن و خرید می کنن و هم کسانی که مثل من از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنن می تونن از محصولات فوق العاده شما استفاده کنن !

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
سلام . مودم فور جی که با این مودم ها سازگار باشه چی دارین و قیمت چنده؟
ممنون

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
فروش ویژه در کانال تلگرام https://t.me/foniran آغاز شد.

متاسفانه به دلیل کمبود وقت فرصت پیگیری و به روز نگهداشتن تاپیک را ندارم. اما در اسرع وقت سعی میکنم مجدد این تاپیک را هم به روز کنم

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام
دوستانیکه از فریمور openwrt روی مودمهای n+ (arv7510pw22) استفاده میکنند میتونند از این به بعد از فریمور LEDE استفاده کنند آخرین ورژن استیبل را اینجا میتونید دریافت کنید و از مسیر system > backup/flash firmware آپدیت کنید
کرنل و فریمور adsl آپدیت شده و تغییرات گسترده دیگه
مک آدرس را دستی باید در فایل etc/config/network در قسمت wan وارد کنید مک آدرس پشت مودم نوشته شده فقط زوج آخر را باضافه 3 کنید و در یک خط مثل زیر اضافه کنید
کد:
    option macaddr '74:31:70:F0:00:03'

برای دانلود میتونید از luci-app-aria2 استفاده کنید با وب اینترفیس webui-aria2

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
دوستانیکه از فریمور openwrt روی مودمهای n+ (arv7510pw22) استفاده میکنند میتونند از این به بعد از فریمور LEDE استفاده کنند آخرین ورژن استیبل را اینجا میتونید دریافت کنید و از مسیر system > backup/flash firmware آپدیت کنید
کرنل و فریمور adsl آپدیت شده و تغییرات گسترده دیگه
مک آدرس را دستی باید در فایل etc/config/network در قسمت wan وارد کنید مک آدرس پشت مودم نوشته شده فقط زوج آخر را باضافه 3 کنید و در یک خط مثل زیر اضافه کنید
کد:
    option macaddr '74:31:70:F0:00:03'

برای دانلود میتونید از luci-app-aria2 استفاده کنید با وب اینترفیس webui-aria2
ممنون از مصطفی عزیز که همچنان همراه ما هستند و در کمک به دوستان از هیچ کاری مضایقه نمیکنند.
مصطفی جان بطور خلاصه میتوانید بگید چه تغییراتی اعمال میشود؟ چیپست این مودم امکان ساپورت 4G را ممکن است بگیرد؟
و در آخر آیا امکان دارد برای دوستان تازه وارد روش کاستوم فریم‌ور را آپدیت کنید؟
ممنون

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
ممنون از مصطفی عزیز که همچنان همراه ما هستند و در کمک به دوستان از هیچ کاری مضایقه نمیکنند.
مصطفی جان بطور خلاصه میتوانید بگید چه تغییراتی اعمال میشود؟ چیپست این مودم امکان ساپورت 4G را ممکن است بگیرد؟
و در آخر آیا امکان دارد برای دوستان تازه وارد روش کاستوم فریم‌ور را آپدیت کنید؟
ممنون

سلام تغییرات نسبت به فریمور اصلی بسیار زیاد هست و نمیشه ریز جزییات را اینجا آورد اما همین قدر دوستان بدونند که openwrt و الان LEDE از نظر امکانات و امنیت با فریمور اصلی اصلا قابل مقایسه نیستند و مثل این هست که شما پراید را با پورش بخوایید مقایسه کنید ;)
بله تقریبا همه مودمهای 3gو 4g را میشناسه
آموزش آپگرید به فریمور جدید تغییری نکرده همون قبلی را استفاده کنند و بعد از اینکه openwrt بالا اومد از طریق منو تنظیمات به LEDE آپدیت میشه بقیه هم که openwrt دارند میتونند همین طور بدون باز کردن مودم از تنظیمات آپدیت کنند

aliila1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان فریمور اختصاصی ای هست که بامودم hg556a سازگار باشه و adsl اش هم کار بکنه ؟

hadi.sparvarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.آیا امکان نصب فیلتر شکن روی مدم ۵۵۶ وجود دارد.؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

RAMIN ALI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.میخوام سرویس ویپ مودم ودافون hg553 فعال کنم.دانگل 3g ندارم.چی کار باید بکنم.چطوری فریم وار اپدیت کنم.تشکر

alirezas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مودم HG556a سری N از کدام مدلهای مودم 3G و 4G پشتیبانی میکند

بالا