برگزیده های پرشین تولز

استاد محمد علي اکبري !!! استاد بزرگ انرژي درماني

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Parham.G :
شکی نیست، همینطوره.
گاهی اوقات بعضیها که رو که میبرن خدمت دکتر نباتی (آقای قنبری) میگن حیف! چرا زودتر نیاوردید؟ به هر حال هر کاری هم شرایطی داره. و هیچ کسی صد در صد تضمین نمیکنه که درمان کنه.

آقا تلفن دارالشفاي ايشون رو داريد خواهش ميكنم محبت كنيد.البته آدرسشو دارم ولي شايد عوض شده باشه.محض اطمينان اگر ممكنه از فاميلتون بپرسيد بهمن بگيد.خيلي ممنون

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستي يه نفر ديگه كه انرژي درماني استاده وخودش هم اتفاقا پزشكه دكتر دوستداري.تلفن و مشخصات ايشون و مقالاتش در مجله روزهاي زندگي يه همچين اسمي فكر كنم و هر ماه چاپ ميشه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
همه يه چيزايي شنيدن!
بابا يكي نيست رفته باشه ببينيم درمون شده يا نه؟

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
من به علت مشکل نارسایی کلیه که یکی از آشنایانم داره زیاد دنبال این موضوع بودم . دوبار وقتی که محل کار آقای علی اکبری شهرک غرب بود رفتیم که ازش انرژی بگیریم که به علت جمعیت زیادی که اونجا بود موفق نشدیم الآن هم که رفته اروپا و البته دوباره جلو فعالیتش رو تو ایران گرفتن .
دو بار هم پیش دکتر دوستداری ( هر بار 250000 تومن !! ) رفتیم و نزدیک 2 سال هم هست که ماهی یک بار پیش دستیاران دکتر دوستداری میریم ( هر بار 50000 تومن ) و راستش هنوز نتیجه ای نگرفتیم .
من به این نتیجه رسیدم که فایده ای نداره ولی وقتی کسی چاره دیگه ای نداشته باشه هر راهی که ممکن باشه امتحان میکنه که بعدا نگه کاش این کارو هم میکردم .
خواهش میکنم اگه کسی درباره اینکه چطور میشه با دکتر نباتی ( حاج آقا نباتی ) تماس گرفت بگه .

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
راستش داداش من تو کلاسهای آموزشیش شرکت کرد و در کل یه 6 دوره ای میشد که حدودای 2 سال طول کشید. از بابت آموزشش فقط هزینه اجاره محل رو بین خودشون تقسیم کرده بودند و برای درمان هم هیچ مبلغی دریافت نمیکنند. در حال حاضر هم چندین نفر از فامیل و دوستان و آشنایان تحت درمان بودند و هستند و همگی راضی هستند. مشکلی که هست نباید مثل سردرد انتظار داشته باشین یه استامینوفن بخورین و دوساعت بعد خوب بشین. اکثرا همون زمانی که طو ل کشیده بیماری رشد کنه و به این مرحله برسه بازگشت به بهبودی هم زمان معادلی رو میخواد و بعضا کمتر.

در ضمن درمان از راه دور هم کاملا واقعی هست و فقط یه قرار میزارن که در ساعت خاصی بیمار تو یه محیط ارام بشینه, فقط همین. نه طرز خاص نشستن داره و نه تلقین. عملا به اینکه شما بخواین چیزی رو به خودتون بقوبولانید نداره. یه روش کاملا ساده و علمی عملی هستش . فقط وقتی به بیمارها به این سادگی توضیح داده میشه فکر میکنند چیز الکیه . بخاطر همین دو سه تا جمله قلمبه بیربط گفتن به بیمارهای نا آگاه نتیجه بهتری داره تا صادقانه توضیح دادن.

در ضمن یه قاعده کلی در درمانشون اینه که در شروع درمان و به مدت چند روز بیماری شدت پیدا میکنه( شاید بشه گفت بعلت متوقف شدن روند پیشرفت بیماری), و بعد از اون رو به بهبود پیش میره. به همین علت با اینکه به بیماران گفته میشه, بعضیها تو همین مرحله بیخیال میشن و تصور میکنند بهتر که نشدند, بدتر هم شدند.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
این تلفن حاج‌آقای قنبری (دکتر نباتی): 22253370 آدرس: تجریش به طرف نیاوران - جنب آتش نشانی - داخل کوچه
داخل کوچه که بشین جمعیت مشخصه!
در ضمن برای بیماریها فقط صبح روزهای یکشنبه و چهارشنبه و با وقت تلفنی قبلی. برای روزهای یکشنبه باید پنج شنبه تماس بگیرید و برای روزهای چهارشنبه باید دوشنبه تماس بگیرید. همان روزهای یکشنبه و چهارشنبه ولی از ساعت ۱۲.۵ به بعد برای مشکلات دیگر است و بدون وقت قبلی. و همونطور که قبل گفتم اینجا هیچ هزینه‌ای نداره و هیچ گونه پولی دریافت نمیشه.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Parham.G :
این تلفن حاج‌آقای قنبری (دکتر نباتی): 22253370 آدرس: تجریش به طرف نیاوران - جنب آتش نشانی - داخل کوچه
داخل کوچه که بشین جمعیت مشخصه!
در ضمن برای بیماریها فقط صبح روزهای یکشنبه و چهارشنبه و با وقت تلفنی قبلی. برای روزهای یکشنبه باید پنج شنبه تماس بگیرید و برای روزهای چهارشنبه باید دوشنبه تماس بگیرید. همان روزهای یکشنبه و چهارشنبه ولی از ساعت ۱۲.۵ به بعد برای مشکلات دیگر است و بدون وقت قبلی. و همونطور که قبل گفتم اینجا هیچ هزینه‌ای نداره و هیچ گونه پولی دریافت نمیشه.

بله ممنون. همون آدرس قبليه وعوض نشده.ميدان قدس.خ دزاشيب.جنب آتش نشاني. بن بست پرستو.دارالشفا قائم.2253370-7و 71 براي نوبت 22713151 .

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از pingu pin :
خواهش میکنم اگه کسی درباره اینکه چطور میشه با دکتر نباتی ( حاج آقا نباتی ) تماس گرفت بگه .

خوب اينهم از آدرس حاج آقا نباتي.آشناتون رو ببريد پيش ايشون انشا ا... جواب ميگيريد.
فقط يادتون باشه نيت كنيد و ايمان داشته باشيد به كار ايشون و شفا از سوي خدا
به نقل از pingu pin :
دو بار هم پیش دکتر دوستداری ( هر بار 250000 تومن !! ) رفتیم و نزدیک 2 سال هم هست که ماهی یک بار پیش دستیاران دکتر دوستداری میریم ( هر بار 50000 تومن ) و راستش هنوز نتیجه ای نگرفتیم .
QUOTE]
:blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko: :eek: :eek: :blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko:
البته اگه جواب بده اينها مهم نيست.ولي خود دكتر دوستداري تو مجله نوشته بود قيمت توافقي ودر صورت حصول نتيجه معادل دو برابر يا بيشتر هزينه درمان عادي اخذ ميشود.
در مورد استاد اكبري كه جلوي فعاليت ايشان گرفته شده هيچ منبعي نمي تواند صحت كا ايشان را رد يا تاييد كند.چون از نظر علمي مدون و ثابت شده نيست واز دوستداري كه خود پزشك وصاحب كلينيك است پرسيده بودند و ايشان تاييد كرده بودند.(شاهد روباه دمش است).البته شوخي ميكنم ولي راه حل ديگه اي نيست. صحت كار يك طبيب را چه كسي ميتواند بگويد ؟معلومه يك طبيبب ماهر ديگه. البته از بيماران هم بايد پرسيد.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از pingu pin :
من به این نتیجه رسیدم که فایده ای نداره ولی وقتی کسی چاره دیگه ای نداشته باشه هر راهی که ممکن باشه امتحان میکنه که بعدا نگه کاش این کارو هم میکردم .
كاملا حق با شماست.حتي لازم شد باز هم بايد پيش دوستداري رفت.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از adeliry :
راستش داداش من تو کلاسهای آموزشیش شرکت کرد و در کل یه 6 دوره ای میشد که حدودای 2 سال طول کشید. از بابت آموزشش فقط هزینه اجاره محل رو بین خودشون تقسیم کرده بودند و برای درمان هم هیچ مبلغی دریافت نمیکنند. در حال حاضر هم چندین نفر از فامیل و دوستان و آشنایان تحت درمان بودند و هستند و همگی راضی هستند. مشکلی که هست نباید مثل سردرد انتظار داشته باشین یه استامینوفن بخورین و دوساعت بعد خوب بشین. اکثرا همون زمانی که طو ل کشیده بیماری رشد کنه و به این مرحله برسه بازگشت به بهبودی هم زمان معادلی رو میخواد و بعضا کمتر.
در ضمن درمان از راه دور هم کاملا واقعی هست و فقط یه قرار میزارن که در ساعت خاصی بیمار تو یه محیط ارام بشینه, فقط همین. نه طرز خاص نشستن داره و نه تلقین. عملا به اینکه شما بخواین چیزی رو به خودتون بقوبولانید نداره. یه روش کاملا ساده و علمی عملی هستش . فقط وقتی به بیمارها به این سادگی توضیح داده میشه فکر میکنند چیز الکیه . بخاطر همین دو سه تا جمله قلمبه بیربط گفتن به بیمارهای نا آگاه نتیجه بهتری داره تا صادقانه توضیح دادن.
در ضمن یه قاعده کلی در درمانشون اینه که در شروع درمان و به مدت چند روز بیماری شدت پیدا میکنه( شاید بشه گفت بعلت متوقف شدن روند پیشرفت بیماری), و بعد از اون رو به بهبود پیش میره. به همین علت با اینکه به بیماران گفته میشه, بعضیها تو همین مرحله بیخیال میشن و تصور میکنند بهتر که نشدند, بدتر هم شدند.

دكتر اكبر ي را ميگويي.جالبه.چه نتايجي از اين دوره ها گرفتي.آيا الان انرژي درماني ميتوني بكنيدو چه حد؟.آدرس اكبري رو لطف ميكني.

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون ولی هیچ کدوم از شماره تلفنها جواب نمیده :( یعنی هر سه تاشون بعد از چند بار اشغالی که وصل میشه کسی گوشی رو بر نمی داره .
از دوشنبه تا امروز ( 5 شنبه ) هر روز زنگ زدم همینطور بوده .

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا این حرفها چیه بیخودی بچه مردمو گمراه میکنید انرزی ماورایی چه کشکیه:blink: چنین چیزی وجود نداره و تماما نیروی تلقینه خوبه خودتونم میگین اگه ایمان نداشته باشه نمیشه ولی اگه واقعا فکر میکنید انرزی:blink: :blink: داره بعدا بیشتر با هم صحبت میکنیم

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از us lover :
بابا این حرفها چیه بیخودی بچه مردمو گمراه میکنید انرزی ماورایی چه کشکیه:blink: چنین چیزی وجود نداره و تماما نیروی تلقینه خوبه خودتونم میگین اگه ایمان نداشته باشه نمیشه ولی اگه واقعا فکر میکنید انرزی:blink: :blink: داره بعدا بیشتر با هم صحبت میکنیم
همین انرژی ، توسط دستگاههای تمام مادی ،
آزمایش و به اثبات رسیده .

ali baba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان.

اگر خاطرتون باشه آقای علی اکبری چد سال پیش اومد توی تلویزیون و با نیروش چند تا کار کرد.یادمه یه جمعه ای بود(مثلا خم کردن یه قاشق و فکر خونی و ...)که اون موقع خودش رو سخا علی اکبری معرفی کرد. راستش انرژی درمانیش هم مدیون هاله ی مغناطیسیه بدنشه.(یعنی مال اون بیشتر از آدمای دیگست)

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
تایید میشه

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان! اگه ممكنه در هر فني از كارشناسان اون فن هم نظر بخواين. البته من اصلاً خودمو نمي گم چراكه هنوز دانشجو هستم ولي از اساتيد متخصص در اين مورد بسيار شنيدم و حرفاشون هم كاملاً منطقي است.
اولاً هر بيماري اي دو جنبه داره: جسمي و روحي. طبيعتاً اگر طبيعت روان و فكر بيمار اين نباشه كه خوب بشه روش هاي درماني طبي كاملاً مؤثر واقع نخواهد شد. اگر روش درماني طبي به همراه باوراندن به بيمار كه خوب مي شوي باشد بسيار مؤثرتر از زماني است كه او چنين باور و اعتقادي ندارد. حال اين آقا چه مي كند؟! خوب معلومه دوستان گفتند: تلقين!!!!! تلقين اينكه خوب مي شوي. ديگر چه؟ مشاوره رواني!!!! چرا بسياري از بيماران ايشان دختر خانم هستند؟ خوب معلومه چون افسردگي و بيماريهاي رواني بيشتر بر زنان تأثير مي گذارد و اين ثابت شده است بدليل طبع لطيف و شكننده ايشان. خوب بسيار پر واضح هست كه اين جناب به اصطلاح دكتر، بيماريهاي صعب العلاج رو قادر به درمان نيستند.
ثانياً هرگز گول اين دسته از دكتر نماها رو نخوريد!!! بابا بخدا اينا فقط و فقط دكاني است براي چاپيدن بني بشر! قبول دارم بسياري از همين دكترهاي مدرك گرفته هم دزد هستند! كما اينكه در همين يزد به اصطلاح دارالعباده هم 80% طبيبان زيرميزي مي گيرند!!! ولي لااقل پيش اين دزدان مدرك نگرفته نرويد!!!!
ثالثاً درست است انرژي درماني يكي از رشته هاي تخصصي طب در خارج است ولي باز مي گويم براي بيماري هاي خاص و داراي جنبه رواني بيشتر! نه براي هر دردي و بيماري صعب العلاجي.
رابعاً اينكه ايشان در يكي از شبكه هاي ماهواره اي برنامه دارند دليل بر حقانيت او نيست! كما اينكه بنده تمام برنامه هاي به اصطلاح پزشكي اين شبكه ها رو نگاه كردم. همگي از بيخ، دروغگو و دزد هستند. اين پماد ها، پودرها، داروهاي نيروزا و .... را مصرف نكنيد كه عوارض آن بعداً‌ گريبانگير شما و خانمتان!!:blink: مي شود:wacko: :wacko:

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
این میتونه توهم درد رو هم خوب کنه!؟

ASRAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
??????????????????????????????????????????????

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
1- خریدن پوستر عکس ایشان که ایشان مشخص می کنند در چه ساعتی ار شبانه روز به تصویر ایشان نگاه کنند .
2- خریدن نوار ایشان و گوش دادن به موسیقی هایشان و تمرکز کردن . ( نوار کپی شده فاقد این انرژی است !!)
3- خریدن سی دی ایشان و نگاه کردن به آن در ساعت 10 شب . گذاشتن استکان آب در جلوی خود و با یک شیوه خاض نشستن که خودشان دستورالعملش را بیان کردند .ضمنا بیان نمودند که سی دی های کپی و غیر اصل فاقد ایجاد انرژی هستند !!

بعضی از شیوه درمان های ایشان شبیه به یک جوک می ماند و آدم را به شک می اندازد !!!

واقعاً بعضی ها خوب راه پول درآوردن و کلاهبرداری رو بلدند :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

این اگه موانعی نبود میگفت من شفا میدم و کلاً امام زاده ام !!!
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
107.gif
107.gif
107.gif

بالا