برگزیده های پرشین تولز

استاد محمد علي اکبري !!! استاد بزرگ انرژي درماني

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مطمئن باش که کارش درسته

حقه و کلک هم تو کارش نیست. این دیگه ثابت شده. در ضمن همیشه هم انژی درمانی جواب نمیده. خودش هم این نکته رو بارها گفته

در ضمن به علت مشکلات زیادی که براش درست کردن. از جمله آتش زدن محل کارش که به صورت مجانی هم کار می کرد. و همچنین قضیه دادگاه و .... از ایران رفته و در امریکا هستش.

چند وقت پیش یکی از دوستانمون که تو لندنه گفت که اومده انگلیس.

راستی فرکانس اون کانال IPN رو که دوستمون فرمودن توش زیاد میاد رو لطف کنید به من بدید.

ممنونم

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باز هم اين تايپيك قديمي.قضاوت سخته.ولي اگر پرده از برخي اسرار برداشته شود .جاي صحبت اينجا نيست.

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
نه فقط تلقین نیست ! حوصله ندارم توضیح بدم چون نه فقط زیاده هم این که وقت ندارم ! اما من خیلی در این مورد تحقیق کردم ! حتی اونم که میگه سر ساعت های خاص این کارو بکنید درسته ! من ایشون رو نمیشناسم اما اینایی که میکم خودم تحقیق کردم ! اون سر جاش میشینه و برای کسایی که مثلا همزمان سر ساعت به عکسش نگاه میکنن انرژی میفرسته !
نمیدونم شما اونو میدونید یا نه ! این یک قانونه که وقتی شما به کسی فکر میکنید همون لحظه طرف مقابل یک ماهیتی از شما میره تو ذهنش !یکی از دوستان من ریکی (یک نوع انرژی درمانی) کار میکرد این به حدی قوی بود که هندم رفته بود !هم از چین هم از آفریقا براش دعوتنامه اومده بود فکر خونی براش آب خوردن بود فقط هنوز نمیتونست صداها رو از راه دور بشنوه !(مدیوم صدا نبود) اما استادش بود نمیدونم استادش کی بود اما یک استاد بزرگ بود !خودش با اینکه از این کارا خوشش نمی یومد اما برای تسکین دردش(بیمار بود) انرژی درمانی میکرد ! من کلی براش دعا کردم ! من خیلی دوستش دارم ! براش دعا کنیدخوب بشه ! من یک بار دربارش با یکی چت میکردم فرداش اومد گفت سبحان تو دیشب داشتی درباره من با یکی حرف میزدی اعصاب یکیتون داغون بود مگنه میفهمیدم چی میگفتین !من شاخ در آوردم ! حتی از دوستاش شنیدم که می گفتن از الهیه (خونش) از یکی از دوستاش (شهرک غرب) اعصابش خورد شده بود ! بعد یکی اونجا شاهد بود که با انرژیش از راه دور شیشه آینه خونه یارو تو شهرک رو خورد کرده !انرژیش از دستش در رفته بود یا یک پسره میگفت کع زد لاستیک ماشین منو از راه دور پنچر کرد ! اولش باورش نمیشد که کار اونه ! البته خود پسره اذیت میکردش ! البته یک جورایی انرژیش خیلی زیاد بود یکی زیاد تمرین کرده بود یکی هم ذاتی بود مامانش خیلی قوی بود ! بهم میگفت سبحان طرف این کارا نرو بدرد نمیخوره الکیه همه اینا یکجوری میخوان تورو بخدا نزدیک کنن ! مامانش زیاد عبادت میکرد ! اما همه اینایی که گفتم عین واقعیت بو دکسایی که تو این زیمنه کمی هم اطلاعات داشته باشن متوجه میشن چی میگم ! واسش شکوندن بشقاب با نیروی چشمش آسون بود فقط تمرکز میکرد روش ! اما چیزی که مشخصه آخرو عاقبت نداره خودشم میگفت تو این زمینه کلاه بردار زیادن ! میگفت حتی یکی از هم کلاسی هاش که دو تا لول از اون پایینتره سریع رفته کلاس باز کرده ! براش حتما دعا کنید !

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من دقیق نمیدونم اما شنیدم همش الکی و حتی توی درمان های زیادش یعنی 200-300 تایی به چند نفر پول میداده و اونا خودشون رو به بیماری می زدند و بعد سالم میشدند.
در ضمن کسی که همچین نیرویی داشته باشه عقل کاملی هم میخاد یعنی نه اینکه از نفری 500000 تومان بگیره!

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه فقط تلقین نیست ! حوصله ندارم توضیح بدم چون نه فقط زیاده هم این که وقت ندارم ! اما من خیلی در این مورد تحقیق کردم ! حتی اونم که میگه سر ساعت های خاص این کارو بکنید درسته ! من ایشون رو نمیشناسم اما اینایی که میکم خودم تحقیق کردم ! اون سر جاش میشینه و برای کسایی که مثلا همزمان سر ساعت به عکسش نگاه میکنن انرژی میفرسته !
نمیدونم شما اونو میدونید یا نه ! این یک قانونه که وقتی شما به کسی فکر میکنید همون لحظه طرف مقابل یک ماهیتی از شما میره تو ذهنش !یکی از دوستان من ریکی (یک نوع انرژی درمانی) کار میکرد این به حدی قوی بود که هندم رفته بود !هم از چین هم از آفریقا براش دعوتنامه اومده بود فکر خونی براش آب خوردن بود فقط هنوز نمیتونست صداها رو از راه دور بشنوه !(مدیوم صدا نبود) اما استادش بود نمیدونم استادش کی بود اما یک استاد بزرگ بود !خودش با اینکه از این کارا خوشش نمی یومد اما برای تسکین دردش(بیمار بود) انرژی درمانی میکرد ! من کلی براش دعا کردم ! من خیلی دوستش دارم ! براش دعا کنیدخوب بشه ! من یک بار دربارش با یکی چت میکردم فرداش اومد گفت سبحان تو دیشب داشتی درباره من با یکی حرف میزدی اعصاب یکیتون داغون بود مگنه میفهمیدم چی میگفتین !من شاخ در آوردم ! حتی از دوستاش شنیدم که می گفتن از الهیه (خونش) از یکی از دوستاش (شهرک غرب) اعصابش خورد شده بود ! بعد یکی اونجا شاهد بود که با انرژیش از راه دور شیشه آینه خونه یارو تو شهرک رو خورد کرده !انرژیش از دستش در رفته بود یا یک پسره میگفت کع زد لاستیک ماشین منو از راه دور پنچر کرد ! اولش باورش نمیشد که کار اونه ! البته خود پسره اذیت میکردش ! البته یک جورایی انرژیش خیلی زیاد بود یکی زیاد تمرین کرده بود یکی هم ذاتی بود مامانش خیلی قوی بود ! بهم میگفت سبحان طرف این کارا نرو بدرد نمیخوره الکیه همه اینا یکجوری میخوان تورو بخدا نزدیک کنن ! مامانش زیاد عبادت میکرد ! اما همه اینایی که گفتم عین واقعیت بو دکسایی که تو این زیمنه کمی هم اطلاعات داشته باشن متوجه میشن چی میگم ! واسش شکوندن بشقاب با نیروی چشمش آسون بود فقط تمرکز میکرد روش ! اما چیزی که مشخصه آخرو عاقبت نداره خودشم میگفت تو این زمینه کلاه بردار زیادن ! میگفت حتی یکی از هم کلاسی هاش که دو تا لول از اون پایینتره سریع رفته کلاس باز کرده ! براش حتما دعا کنید !

ميتوني بگي چه كلاسهايي ميرفت.(ميخواهم استادشو بشناسم).فكر خواني چطوره.يعني شما به چيزي فكر ميكني ميفهمه؟؟؟؟. اين جمله خيلي عجيبه"همه اینا یکجوری میخوان تورو بخدا نزدیک کنن" بعد ميگه طرف اينها نرو خوب نيست.يعني به خدا نزديك شدن خوب نيست؟؟؟؟.سوال ديگه چرا آخر عاقبت نداره.مگر بده؟
در آخر هم اگر ممكنه بگو بيماريش چيه.من كه نميشناسمش.پي ام بزن شايد بتونم كمكش كنم.

arashepal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
nemidounam in mardom kei mikhad aghleshoun biad sare jashoun va ingoune khorafato berizan tou zobale dane tarikh

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ميتوني بگي چه كلاسهايي ميرفت.(ميخواهم استادشو بشناسم).فكر خواني چطوره.يعني شما به چيزي فكر ميكني ميفهمه؟؟؟؟. اين جمله خيلي عجيبه"همه اینا یکجوری میخوان تورو بخدا نزدیک کنن" بعد ميگه طرف اينها نرو خوب نيست.يعني به خدا نزديك شدن خوب نيست؟؟؟؟.سوال ديگه چرا آخر عاقبت نداره.مگر بده؟
در آخر هم اگر ممكنه بگو بيماريش چيه.من كه نميشناسمش.پي ام بزن شايد بتونم كمكش كنم.
ببین منظورم اینه که اینا همه مصنوعی هستن ! یعنی آرامشی که بدست میاد از طرف خداس بعدشم اگر آدم بره سراغ این کارا از همه کارای زندگیش میمونه کلی باید وقت بگذاری من نمیدونم استادش کی بود دیگه جواب منو نمیده ! دختره ! از وقتی فهمید عاشقشم...
من هیچ کی رو تو این زمینه تاید نمیکنم ! اینی هم که میگیم میفهمه چی فکر میکنی از چشمات و حالت بدن و حرفات میفهمید بعدشم هیچکسی حتی اون اندش هم نمیتونه کامل بفهمه تو ذهن آدم چی میگذره فقط کلیات رو میفهمه ! من خودم همزمان به چند چیز فکر میکنم پس وقتی تمرکزم بره بالا رو یک موضوع چون مغز از خودش امواج ساتع میکنه راحتره خوندنش ! خودش فقط برای بیماریش این کارو میکرد ! از این کار بدش میومد چون دوس داشت مثله یک آدم معمولی زندگی کنه من نمیدنم بیماریش چی بود به هیچ کسی نگفته اما میدونم لاعلاجه ...!:( :hmm:
دنبال این کارام نرو بچه ها راس میگن خیلی ها سو استفاده میکنن ! از خود خدا و ائمه با دل پاک کمک بخواه اگرم تو راه خدا قدم گذاشتی یقین بدون چون من دیدم به چشم مثلا عبادت خالصانه وزیاد مثلا نماز شب خدا خودش خیلی وقتا به دلت میندازه که توی دل طرف مقابل چی میگذره اما اگر بخوای از این کار سو استفاده کنیو فضولی کنی جواب نمیگیری !
یک جایی دیدم که ذکر "یا مهیمن"رو اگر زیاد تکرار کنید و خالصانه نه وردی ! همچین خاصیت فکر خونی پیدا میکنید ! فکر خوندن کار خاصی نیست اونطوری که ما فکر میکنیم !:blink:

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببین منظورم اینه که اینا همه مصنوعی هستن ! یعنی آرامشی که بدست میاد از طرف خداس بعدشم اگر آدم بره سراغ این کارا از همه کارای زندگیش میمونه کلی باید وقت بگذاری من نمیدونم استادش کی بود دیگه جواب منو نمیده ! دختره ! از وقتی فهمید عاشقشم...
من هیچ کی رو تو این زمینه تاید نمیکنم ! اینی هم که میگیم میفهمه چی فکر میکنی از چشمات و حالت بدن و حرفات میفهمید بعدشم هیچکسی حتی اون اندش هم نمیتونه کامل بفهمه تو ذهن آدم چی میگذره فقط کلیات رو میفهمه ! من خودم همزمان به چند چیز فکر میکنم پس وقتی تمرکزم بره بالا رو یک موضوع چون مغز از خودش امواج ساتع میکنه راحتره خوندنش ! خودش فقط برای بیماریش این کارو میکرد ! از این کار بدش میومد چون دوس داشت مثله یک آدم معمولی زندگی کنه من نمیدنم بیماریش چی بود به هیچ کسی نگفته اما میدونم لاعلاجه ...!:( :hmm:
دنبال این کارام نرو بچه ها راس میگن خیلی ها سو استفاده میکنن ! از خود خدا و ائمه با دل پاک کمک بخواه اگرم تو راه خدا قدم گذاشتی یقین بدون چون من دیدم به چشم مثلا عبادت خالصانه وزیاد مثلا نماز شب خدا خودش خیلی وقتا به دلت میندازه که توی دل طرف مقابل چی میگذره اما اگر بخوای از این کار سو استفاده کنیو فضولی کنی جواب نمیگیری !
یک جایی دیدم که ذکر "یا مهیمن"رو اگر زیاد تکرار کنید و خالصانه نه وردی ! همچین خاصیت فکر خونی پیدا میکنید ! فکر خوندن کار خاصی نیست اونطوری که ما فکر میکنیم !:blink:

بله.ممنون .پس كاري از دست ما برنمياد.بله به كسي اين قدرتها داده ميشه كه در راه درست استفاده كنه.من يك زماني پيش يك عارف بزرگي رفتم كه با عوالم غيب ارتباط داره و البته لازم نيست چيزي براش بگي. درونت رو ميبينه.از گذشته تا آيندت رو و هر چي كه بهش فكر كني مثل آينه براش روشنه.راجع به هر كسي صحبت كني ميدونه.

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله.ممنون .پس كاري از دست ما برنمياد.بله به كسي اين قدرتها داده ميشه كه در راه درست استفاده كنه.من يك زماني پيش يك عارف بزرگي رفتم كه با عوالم غيب ارتباط داره و البته لازم نيست چيزي براش بگي. درونت رو ميبينه.از گذشته تا آيندت رو و هر چي كه بهش فكر كني مثل آينه براش روشنه.راجع به هر كسي صحبت كني ميدونه.
کجاست اون عارف ! اون که من میگم نمیشه سو استفاده کرد برای کسایی هست که از راه درست و خدایی به این رسیده باشن اما کسایی که زیاد تمرین کردن و چندین سال تمرین کردن سو استفادم میشه کرد ! راستی اون سی دی جمشید خداداد رو گفتی داری؟ من میخوام ببینم چی چیه !;)

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سي دي فعلا پيش من نيست.دستم رسيد برات مي فرستم.

siavash-tanha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همش چرت و الکیه

مادر من با هزار امید البته با اصرار خودش رفت که مثلا این رمال از خدا بی خبر *** شفاش بده ( در صورتی که شفا دادن مختص خداست )

بعد برا اینکه بهتر بتونه از به اصطلاح نیروی این فرد شیاد استفاده کنه , رفت جلو و با پرداخت پول بیشتر بصورت اختصاصی از نیروی ایشون استفاده کردن

نتیجه این شد که نه پا درداش بهتر شد نه چشمش و همینقدر امیدی هم که به زندگی داشت با ناامید شدن از همه جا از دست داد

شبها وقتی رو تخت اش مینشست به یه طرف که این م** ع*** دستور داده بود و دستاشو به حالتی در میاورد و ... خلاصه مثلا سره یه ساعتی از نیروش بهره بگیره , تو دلمون میخندیدیم به خودمون

این آقا دائم در حال پول در آوردن از امسال مادر من هست و مطمئن باشید هیچ کمکی از دسته این آقا بر نمیاد ;)

پولتونو برای این *** هدر ندین;)

خدا که آفریننده همه ماهاست , شفا دهنده شم خودشه البته با کمک گرفتن از پزشکان متخصص کار

اگه پزشک نتونست و خدا هم صلاح ندید , از این علی اکبری هیچ کاری بر نمیاد و در اصل هم بر نمیاد

بنده با حرف اسفندیار موافقم.
شاید ایشان این انرژی را داشته باشد اما تبلیغاتی می کند که خنده آور است .
راههای راه دور درمان ایشان را ببینید :

1- خریدن پوستر عکس ایشان که ایشان مشخص می کنند در چه ساعتی ار شبانه روز به تصویر ایشان نگاه کنند .
2- خریدن نوار ایشان و گوش دادن به موسیقی هایشان و تمرکز کردن . ( نوار کپی شده فاقد این انرژی است !!)
3- خریدن سی دی ایشان و نگاه کردن به آن در ساعت 10 شب . گذاشتن استکان آب در جلوی خود و با یک شیوه خاض نشستن که خودشان دستورالعملش را بیان کردند .ضمنا بیان نمودند که سی دی های کپی و غیر اصل فاقد ایجاد انرژی هستند !!

بنظر من مقدار زیادی ایشان در نیرویی که شاید داشته باشند غلو کردند و هزینه های کذایی بابت آن دریافت کردند که باعث شده ایشان به یک کلاهبردار متهم شوند !

بعضی از شیوه درمان های ایشان شبیه به یک جوک می ماند و آدم را به شک می اندازد !!!

شک نمیخاد , یقیق داشته باش;)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من موندم چطوری فرق بین کپی و اصل رو تشخیص میدن !؟!؟!؟!!؟!؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه شخصی که امیدش از همه جا قطع بشه می افته تو دام این عنکبوت صفت ها

همشون بدون هیچ شکی دزد و کلاه بردار هستند
اونی هم که بیشتر می گن این حضرت آقا هستشو خیلی کارش درست و با بقیه فرق داره از همشون بیشتر حروم زاده هست

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
انرژی و انرژی درمانی یه حقیقته من اطلاعاتی در مورد صحت و سقم کار علی اکبری ندارم ولی کسی رو میشناختم که رایگان انرژِی می داد

saba_218

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
چون دیدم بعضی عزیزان سوال کردن در مورد اقای نباتی و..

میخواستم عرض کنم من تجربه شخصی در مورد ایشون وچند نفر دیگر از عزیزانی که میگفتن شفا دهنده هستند داشتم البته بیمار خودم نبودم از نزدیکانم بوده که مثلا چندین بار خدمت اقای نباتی رفت. والبته ایشون نتیجه نگرفت.. از هیچکس... به هر حال انچه من در این رفت وامدها دیدم افرادی میگفتن شفا گرفتم مثلا از حاج اقا..ولی من خودم ندیدم که بدونم واقعا چه اتفاقی افتاده ولی دیدم بعضی ها مثلا گوسفند اوردن برای تشکر وامثالهم.... به هر حال غریق دست به هر طنابی برای نجاتش میزنه...
صرفنظر از وارد شدن به بحث علمی این قضیه واثبات یا ردش..شاید همون نیروی تلقین بتونه واقعا شفا دهنده فرد بشه و این میتونه کمک کننده باشه حالا چه این افراد واقعا شفادهنده باشن یا ما با اعتقاد خودمون شفا بگیریم وحل مشکل کنیم...

به هر حال من بعنوان فردی که بدلیل نیاز در این وادی بودم درک میکنم توسل این افراد را به هر چیزی... و نظر شخصی من این هست که اگر این افراد برای خدمتشون رایگان کار کنن و مساوی برای همه بدون در نظر گرفتن تفاوتها ودین وایین و.. این میتونه خوشبین کننده باشه ولی وقتی اسم پول میاد و اونهم مبالغ گزاف ..فکر میکنم باید کمی در موردش فکر کرد...انرژی ونیروی شفا دهنده نیرویی ست که طبیعت از طریق خدا به انسان برای کمک به دیگران میدهد نه برای تامین زندگی خودش... ومطمئن اشید وقتی فردی این قابلیت را دارد حتما نیروهای کنارش زندگی انرو را تا حدی که محتاج به استفاده مادی از این نیرو نباشه تامین خواهند کرد این قانون طبیعت است....

مادیات با معنویات قابل جمع نیست...اینرو به یقین از من بپذیرید که حتی اگر مثلا لازم باشه برای شفا یا حل مشکل مثلا گوسفندی قربانی بشه حتما به شخص گفته میشه که این مبلغ برای این عمل هست ونمیره توی جیب من.. اگر راضی نیست یا مطمئن میتونه پرداخت نکنه ... ما حتی در مواردی که گاها لازم بوده به خود فرد گفتیم که اصلا خودش مثلا فلان مبلغ را بده و قربانی را خودش بکنه برای اینکه خیالش راحت باشه معامله مادی در کار نیست....

به هر حال در مورد دادن پول به افراد اونهم مبالغ گزاف ..کمی باید فکر کرد..عارف پول پرست ..جالبه..

امیدوارم مطالب من باعث بوجود امدن این شبهه در عزیزی نشده باشه که ما جزو گروه انرژی درمانی ..یا شفا دهنده . اینها هستیم ...فقط چون بطور اتفاقی .. که البته هیچ چیز اتفاق نیست ..به این تاپیک برخوردم...خواستم

برای عزیزانی که مستاصل هستند بگم که هر عزیزی نیتی داره یا بیماری یا مشکلی که مفسده در حلش نباشه... به قدر مشکلش و توان مالی خودش ..مبلغی رو نیت کنه و بفقرا کمک کنه .. و شب جمعه دو رکعت نماز برای رفع حاجتش ..و توسل به ..الله نور... بخواند... توکل بر خدا کنه.. اگر اذن حضرت حق باشه و مصلحت.. انشالله براش رفع مشکل خواهد شد. و راههای مختلف انشالله برای حل مشکلش براش باز خواهد شد....ممکنه من دوباره به این تاپیک سر نزنم .. ولی این حواله رفع حاجت را تا زمانی که زنده هستین میتونین داشته باشین . ومطمئن باشین که اگر حل نشد اذن حضرت حق نبوده وصلاح شما...همه عزیزان را بوجود پر مهر خدای بزرگ میسپاریم و دعا میکنیم با خواست خدا و توکل بر خدا و بوسیله فرستادگان الهی ... در زندگی موفق بشن ونیازی به غیر خدا نداشته باشن... انشالله همه حاجت روا بشین .هر شخصی به حاجتش رسید ده صلوات نثار روح خواهره.. الله نور.. بکنه....و هر کس نرسید براش در دیگری از رحمت انشالله باز بشه... خدا نگهدار همگی.

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
با سلام
می خواستم بدونم بین شما دوستان کسی از این استاد محمد علی اکبری (استاد انرژی درمانی) خبری نداره که الان کجاست؟
ایرانه ؟؟؟ خارجه ؟؟؟ زندانه؟؟؟ آزاده؟؟؟
چون من فهمیدم که گرفتنش!!!
اگر آزاد هست و خارجه برنامه هاش روی کدوم شبکه ماهواره ای پخش میشه؟؟؟
چه روزی؟؟؟؟ چه ساعتی؟؟؟؟ خلاصه اگر کسی ازش اطلاعی داره به ما هم بگه!!!
در داخل ایران ، زندان تشریف دارن .

کلاهبردار تر از این شیاد ندیدم توی عمرم !

بالا