برگزیده های پرشین تولز

░▒░[اضافه کردن هارد دوم در لپتاپ] وب سایت :[ hddcaddy.ir ] [فروش SSD : Crucial│ SanDisk│Samsung]

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سایت پشتیبانی www.hddcaddy.ir

تنها واردکننده HDD CADDY در انواع و کیفیتهای مختلف

-------------------------------------------
تماس جهت مشاوره و خرید
همراه :۰۹۳۰۵۲۱۷۸۱۰
دفتر : ۳۳۳۹۰۶۸۸

بزودی سایت پشتیبانی هاردهای اس اس دی سامسونگ با زبان فارسی به همراه اطلاعات کامل ذخیره کننده های سامسونگ
بصورت اختصاصی از جانب نمایندگی و وارد کننده رسمی هاردهای سامسونگ شرکت مک آپ
(گروه تجاری اَپ سیستم)
www.ssd-samsung.com

درخواست فرم فروش همکار و همکاری در فروش برای شهرستانها در پیغام خصوصی​

قطعات اصلی و مورد تایید مارو اگر از بازار تهیه میکنید حتما با هولوگرام رسمی و نشان 'مک آپ' تحویل بگیرید

9x6-yousefi-bussines-card-front-jpg.635139

HDD CADDY :اضافه کردن SSD یا HDD روی مکبوک پرو/آیمک و هر نوع لپتاپ با درایونوری استاندارد
بکمک این قطعه میشه از دو هارد روی مکبوک پرو استفاده کرد و هزینه های سنگین برای SSD های با حجم بالا رو حذف کرد(سازگار و قابل استفاده در همه لپتاپها)
نکته مهم :این کیت در دو مدل موجود هست.این مدل هم قابلیت نصب SSD و هم HDD رو داره و تا 1.5T ساپورت HDD داره.
دوستان بعضا لینک مدلهایی رو از امازون و ای بی میدن که با این موجودی متفاوت هست.این نوع کدی هم بعنوان یک آپشن با سفارش برای دوستان تهیه میشه باقیمت ۵۰۰۰۰ تومان و بدون گارانتی.

لیست قیمت HDD CADDY:

1-HDD CADDY IMAC (قابل استفاده برای مکبوک و لپتاپ+قابلیت نصب پنل برای لپتاپ) قیمت درجه۱ ۱۱۵۰۰۰ تومان l مبلغ 15% تخفیف در خرید غیرحضوری : ۹۵۰۰۰ تومان //خرید سایت ifixit.com
2-HDD CADDY Macbook (قابلیت نصب پنل برای لپتاپ) قیمت درجه۱ ۹۵۰۰۰ تومان l مبلغ 15% تخفیف در خرید غیرحضوری : ۸۰۰۰۰ تومان / خرید سایت hddcaddy.com
3-HDD CADDY Laptop (قابلیت نصب پنل برای لپتاپ) قیمت درجه۱ ۹۰۰۰۰ تومان l مبلغ 15% تخفیف در خرید غیرحضوری : ۷۵۰۰۰ تومان / خرید سایت hddcaddy.com
4-HDD CADDY Laptop قیمت (کپی) ۵۰۰۰۰تومان(فقط سفارشی) خرید متفرقه
5-(قطعه مکمل:کیت جاگذاری سوپردرایو تبدیل به سوپردرایو اکسترنال) قیمت ۸۰۰۰۰ تومان / عکس

---------------------------------------------------

فروش ویژه مختص اعضای پرشین تولز برای SSD های سامسونگ
به همراه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش
درصورت تماس یا ارسال SMS نام کاربری خود را اعلام کنید.

ترتیب بر اساس امتیاز و بنچمارک SSD هایی که میتونید در ایران پیدا و تهیه کنید:
http://ssd.userbenchmark.com/

لیست قیمت SSD:
شرکت مک آپ وارد کننده و پخش کننده رسمی اس اس دی های سامسونگ حاوی هولوگرام رسمی و کارت گارانتی تعویض به انتخاب خریدار
۱-SSD Samsung 840 500G :دارای هولوگرام رسمی یکسال خدمات پس از فروش ۱۱۸۰۰۰۰ تومان l دارای یکسال گارانتی تعویض مک آپ ۱۳۰۰۰۰۰
۲- SSD Samsung 840EVO 250G :دارای هولوگرام رسمی یکسال خدمات پس از فروش ۵۷۰۰۰۰ تومان l دارای یکسال گارانتی تعویض مک آپ ۵۹۰۰۰۰
۳- SSD Samsung 840EVO 120G :دارای هولوگرام رسمی یکسال خدمات پس از فروش یا گارانتی تعویض lاستعلام موجودی --> پیغام
۳- SSD Crucial MX100 240G : دارای هولوگرام رسمی یکسال خدمات پس از فروش۴۹۰۰۰۰ تومان l دارای یکسال گارانتی تعویض مک آپ ۵۳۰۰۰۰ تومان
۵- SSHD Seagate 1T : قیمت هارد سیگیت هایبریدی حجم یک ترابایت : موجود. قیمت ۴۵۰۰۰۰ تومان

قطعات اصلی را حتما با هولوگرام 'مک آپ' و کارت گارانتی تعویض حاوی برچسب هولوگرام تحویل بگیرید

cardgauranty-front11x11-jpg.649718

140920142464-jpg.668866

200720142354-jpg.633222

9x6-yousefi-bussines-card-back-jpg.635138

banner-jpg.552283

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام.
آیا SSD با حجم ۱۲۸ گیگابایت در کنار هارد اصلی در مک برای نصب OSX و فوتوشاپ و لایت روم کافی هست؟
سلا. اگر فایلهایی که کار میکنید سنگین و پر لایه نباشند بله . ولی از نظر من روزه شک دار نگیرید... فرق بین 120 و 250 گیگ ۲۰۰ هزار تومان هست

yekta

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
براي لپتاپ asus n550 jk ميخوام هارد ssd اضافه كنم
خواهشا راهنمايي كنيد و ليست قيمت هارد زير ١٢٨ گيگ رو برام بفرستيد ممنون
پ خ لطفا

sinaxp19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من لپتاپم لنوو SL400 2743 هست. پورت SATA 1 داره دی وی دی و شکل تصویر هست (با قطر 12.7)؛ این کدی که شما دارید بهش میخوره حتما؟ اگه آره، لطفا قیمت رو برای مشهد پ.خ. کنید؟
در ضمن یک قیمت هم برای ADATA SP600 128GB و Samsung 1TB HDD هم بدین که اگه مناسب بود اونها رو هم سفارش بدم. ممنون
upload_2014-10-13_2-32-24.png

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام، من لپتاپم لنوو SL400 2743 هست. پورت SATA 1 داره دی وی دی و شکل تصویر هست (با قطر 12.7)؛ این کدی که شما دارید بهش میخوره حتما؟ اگه آره، لطفا قیمت رو برای مشهد پ.خ. کنید؟
در ضمن یک قیمت هم برای ADATA SP600 128GB و Samsung 1TB HDD هم بدین که اگه مناسب بود اونها رو هم سفارش بدم. ممنون
مشاهده پیوست 685366
سلام. بله میخوره.
قیمت ۷۵۰۰۰ تومان
اون دو مورد رو موجود نداریم
برای خرید کدی پیشنهاد میکنم، کدی ما رو از سایت زیر خرید بزنید. برای فروش Hdd Caddy با ما قرارداد دارن و الان در فروش ویژه هستند و باهمین قیمت و با هزینه ارسال رایگان میتونید تحویل بگیرید.
http://www.lapbuy.com/hard-disk-laptop-notebook/5297-sata-127mm-کدی-درایو-.html

اون مورد دیگه در این سایت موجود هست ولی قیمت بالایی براشون زدن

sinaxp19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. بله میخوره.
قیمت ۷۵۰۰۰ تومان
اون دو مورد رو موجود نداریم
برای خرید کدی پیشنهاد میکنم، کدی ما رو از سایت زیر خرید بزنید. برای فروش Hdd Caddy با ما قرارداد دارن و الان در فروش ویژه هستند و باهمین قیمت و با هزینه ارسال رایگان میتونید تحویل بگیرید.
http://www.lapbuy.com/hard-disk-laptop-notebook/5297-sata-127mm-کدی-درایو-.html

اون مورد دیگه در این سایت موجود هست ولی قیمت بالایی براشون زدن
سلام. الان رسید و به خوبی کار میکنه. ممنون که این لینک رو معرفی کردید با قیمت مناسب. البته همونطور که گفتین قیمت هاردهاش خیلی بالاس. اگه با همین قیمتای مناسب خودتون جایی رو سراغ دارید معرفی کنید لطفا :)

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام. الان رسید و به خوبی کار میکنه. ممنون که این لینک رو معرفی کردید با قیمت مناسب. البته همونطور که گفتین قیمت هاردهاش خیلی بالاس. اگه با همین قیمتای مناسب خودتون جایی رو سراغ دارید معرفی کنید لطفا :)
برای هارد ما درخواست لیست دادیم تا سایتمون رو به روز رسانی کنیم و اضافه کنیم
فعلا ازین تاپیک میتونید استفاده و استعلام کنید
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-انواع-ذخیره-سازهای-تخصصی-تحت-شبکه،-firewire-thunderbolt-nas-و-وسترن-red-تا-4-ترابایت.437576/

dellealpi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هارد ssd samsung 840 evo 250gb رو موجود دارین به همراه قیمت

sharifirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. چند تا سوال دارم.
قیمت کدی برای مدل lenovo z410 چند هست؟
آیا با قرار دادن این قطعه به جای CD Driver، گارانتی باطل میشه؟
ممنون.

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام. چند تا سوال دارم.
قیمت کدی برای مدل lenovo z410 چند هست؟
آیا با قرار دادن این قطعه به جای CD Driver، گارانتی باطل میشه؟
ممنون.
سلام. اگر دستگاه گارانتی داره باید ببرید شرکت گارانتی کننده تعویض کنه براتون
برای Z410 قیمت این قطعه ۷۵۰۰۰ تومان هست
http://hddcaddy.ir/product/lenovo-hdd-caddy-pack-a/

sharifirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
قیمت هارد های SSD در حال حاضر چند هست؟
پنل DVD فعلی لپ تاپ، قابل نصب بر روی caddy هست؟
در دوقیمت ارائه میشن که براتون ارسال شد.
بله پنل رایتر لپ‌تاپ شما روی کدی قابل نصب هست.

sharifirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید یه سوال دیگه.
هارد SSD به پورت DVD وصل میشه؟
پورت DVD که SATA 1 هست. اینجوری که از حداکثر سرعت SSD استفاده نمیشه :(

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
ببخشید یه سوال دیگه.
هارد SSD به پورت DVD وصل میشه؟
پورت DVD که SATA 1 هست. اینجوری که از حداکثر سرعت SSD استفاده نمیشه :(
هارد SSD رو هم جای رایتر میتونید بگذارید و هم جای هارد اصلی که توصیه ما جایگزینی هارد SSD با هارد لپتاپ و قرار دادن هارد لپتاپ بجای درون کدی هست.
در ضمن فکر میکنم پورت DVD Writer Z410 SATAIII هست. اما جهت اطمینان، توصیه ما برای تمام لپ‌تاپ‌ها قرار دادن SSD بجای هارد اولیه لپ‌تاپ هست.

Screen Shot 2014-10-17 at 11.58.23 AM.jpg

Last edited:

sharifirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هارد SSD رو هم جای رایتر میتونید بگذارید و هم جای هارد اصلی که توصیه ما جایگزینی هارد SSD با هارد لپتاپ و قرار دادن هارد لپتاپ بجای درون کدی هست.
در ضمن فکر میکنم پورت DVD Writer Z410 SATAIII هست. اما جهت اطمینان، توصیه ما برای تمام لپ‌تاپ‌ها قرار دادن SSD بجای هارد اولیه لپ‌تاپ هست.

مشاهده پیوست 688918
ممنون.

A-18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا یه سوال. این قابلیت کدی رو مکبوک های سری جدید که فاقد درایو نوری هستن هم قابل پیاده سازی هست؟ من الان مکبوکم هارد 128 اس اس دی داره و اگه بخوام یه هارد دیگه بهش اضافه کنم کلا از چه روش های ممکنه؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
اقا یه سوال. این قابلیت کدی رو مکبوک های سری جدید که فاقد درایو نوری هستن هم قابل پیاده سازی هست؟ من الان مکبوکم هارد 128 اس اس دی داره و اگه بخوام یه هارد دیگه بهش اضافه کنم کلا از چه روش های ممکنه؟
سلام. خیر متاسفانه این مورد فقط برای مکبوک‌های دارای درایو نوری قابل انجام هست.
شما میتونید از فلش مموری پر سرعت استفاده کنید اما بصورت قطعه خارجی به دستگاه متصل و کنار هاردتون قرار میگیره
http://hddcaddy.ir/product/corsair-flash-voyager-gtx-usb-3-0-128gb/

xerxes1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای lenovo z510 با یه 64gig خوب چند در میاد؟

بالا