برگزیده های پرشین تولز

اطلاعاتي درباره علم جادو وجادوي سياه

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از andromeda :
امير هومن عزيز براي من مشخص نشده كه شما براي لودگي و مسخره كردن اين مسائل رو مطرح مي كنيد و يا براي گرفتن جواب .
اگر براي لودگي كردن اين كار رو مي كنيد كه خوب بايد بگم خوش باشي و به كارتون ادامه بديد .
ولي اگه دنبال جواب هستيد (( كه بنا به پستهاي گذشته شما به نظر نمياد اينطور باشه )) بايد بگم كه اون فيلم كه اشاره شد كار يك گروه روانشناسي هست و در دو قسمت تهيه شده اگه واقعا دنبال جواب هستي برو و پيداش كن الان اون فيلم تو تهران تو دست دستفروشهاي كنار خيابون هم هست ( البته قسمت دومش ) و ديگه اينكه كتابهاي زيادي هم در رابطه با اين موضوع وجود داره كه اگه اهلش باشي ميتوني به اونها تو هر كتابخانه اي مراجعه كني در ضمن مجله اي هم بنام علوم باطني در حال حاضر چاپ ميشه كه در مسائل مربوط به ماو را الطبيعه توي اون صحبت ميشه .
در ضمن ميتوني به كتاب سه جلدي روشهاي جنگ رواني مراجعه كني كه كار انجمن علوم روحي ايالات متحده است و ترجمه اون تو ايران در حال حاضر موجوده .
كتاب ديگه اي هم است از انتشارات حم با عنوان روشهاي انرژي زايي و روح زايي كه اونم مربوط يه انجمن علوم روحي ايالات متحده است .
البته در منابع و كتب اسلامي هم موارد زيادي هست مثل كتاب دو جلدي نشان از بي نشانها كه اگه دوست داشتي ميتوني مراجعه كني و بعد نظر بدي .
فكر كنم فعلا همين موارد كافي باشه .
در ضمن ميخواستم به دوستان عزيزم عرض كنم كه با مطالعه چند كتاب و از روي چقدر تجربه به اين نتيجه رسيدن كه اين موارد شرو وره اگه موارد رو ذكر كنن ممنون ميشم .
تا بحال چقدر براي اين موضوع وقت گذاشتين كه با اين صراحت در موردش حرف ميزنين .
اگه كسي بياد و در مورد مسائلي كه شما در مورد اون اطلاعات داريد رو به باد اين حرفها بگيره به اون چي ميگيد .
آيا از مسخره كردن اين مسائل احساس متمدن بودن مي كنيد در صورتي كه از حرفهايي كه زديد مشخصه كه كوچكترين اطلاعاتي در اين مورد نداريد .
من در تاپيكه ديگه اي با مظمونه چرا ما ايرانيها اينقدر بدبختيم اين مسئله رو مطرح كردم كه در زير ميارم تا دليل اظهار نظرهايي كه تو اين گونه تاپيكها ميشه رو مشخص كرده باشم .
مشكل بزرگ ما ايرانيا اينه كه
1 هر كاري ميكنيم ولي حاضر نميشيم حتي 1 دقيقه فكر كنيم اگه 10 دقيقه در ماه آمار مطالعه ما باشه 1 دقيقه در ماه آمار فكر كردنمون نيست .
(( واي به جامعه اي كه متفكر نداشته باشه و مردمش اهل فكر نباشن ))
2 فكر مي كنيم همه خنگن و خودمون آخر عقل و شعور و هنريم (( هيچ جاي دنيا اندازه ما از خودشون تو راديو و تلويزيون و كتاب و روزنامه تعريف نمي كن ))
3 هميشه خودمون آويزون گذشته هامون كرديم ولي يادمون رفته كه (( داشتم داشتم مهم نيست دارم دارم مهمه ))
4 آدماي خيلي تنبل و تن پروري هستيم ولي عكسش رو فكر مي كنيم
5 ميخوايم همه رو دو در كنيم ولي بنا به اصل سوم نيوتن خودمون رو دو در مي كنيم
6 خودمون رو تو تمام مسائل متخصص ميدونيم و اظهار نظر مي كنيم بدون اينكه چيزي در باره اون موضوع بدونيم و جالب اينكه همه رو هم نقض و به راحتي توهين مي كنيم.
به هر حال ببخشيد كه وقت اساتيده محترم رو گرفتم.

اولا بدون با کی حرف میزنی
به راحتی چاک دهنتو باز میکنی و هرچی جفنگه میریزی بیرون
ثانیا من حرفم اینه هرکسی به این جفنگیات اعتقاد داره و ادعا میکنه بیاد رو من امتحان کنه . ببینم میتونه یا نه؟
متاسفم که تو جوامع عقب افتاده همیشه عوام دنبال جادو و جنبل و این جور چیزا هستن و جالب تر اینکه توجیه و ادله و شواهد و کتاب و ... رواج کامل داره . و این عوام همیشه جلوی پیشرفت جامعه رو میگیره .
کف بینی و فال و اینه بینی و .... بیداد میکنه . حتی تو روزنامه ها هم دیگه دارن اگهی میدن برای این احمق های زود باور که همه اینها از نادانی و جهل و بی اطلاعی هستش.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
امير هومن عزيز براي من مشخصه كه دارم با كي حرف مي زنم و در مورد چاك دهن هم بايد بگم كه از پستهاي قبلي خيلي روشن و مشخصه كه كي اين كار رو بهتر انجام داده . اما در مورد بيداد اين جور مسائل بايد بگم كه اين مشكل از خود مردم هست كه بدون فهميدن و مطالعه دنبال اين موارد ميرن و من تو بخش دوم توضيحاتم خيلي مشخص از پيگيريه اين مسائل نهي كردم نه براي اينكه وجود نداره در واقع براي اينكه خودشون رو از انواع موجود اون و همينطور آدمهاي كذاب حفظ كنن .
كه اون مواردي كه شما اشاره كرديد پيش نياد بازم ميگم مراجعه كنيد به موارد 6 گانه ذكر شده در يادداشت اول .
به هر حال من توهيني نكردم و اگر احساسي به شما دست داده بايد به خودتون رجوع كنيد دوستان ميتونن تو اين مورد نظر بدن .
اگر چه اين موارد رو انكار مي كنين و قبول ندارين ولي براتون از صميم قلب آرزو مي كنم كه چيزي كه اونجا نوشتين و خواستين ((ثانیا من حرفم اینه هرکسی به این جفنگیات اعتقاد داره و ادعا میکنه بیاد رو من امتحان کنه . ببینم میتونه یا نه؟)) به حقيقت نپيونده چون ميدونم كه واقعا نمي دونيد چي ميخوايد .
اشكال نداره شما همه اين موارد رو دروغ فرض كنيد ولي همچين آرزو و ادعايي نكنيد .
بهر حال اميدوارم در پناه حق باشين و گرد اينجور مسائل نگردين .
اما در مورد اون دوست عزيز كه منابع اينگليسي ميخواستن سه جلدي a study in occult pathology and criminallity psychic self-defence ميتونن بگيرن .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شما فرق جادو و نيروي دروني رو نميدوني
نيروي دروني مثل همين تله پاتيو اينجور چيزا ست كه من اينچيزارو خودم ديدم و ميدونم ولي بحث جادو جداست
البته الان مد شده و كلي تو روزنامه و مجلات دارن هي تبليغ ميكنن كه بيشترشون كلاهبردارن
معمولا وقتي از افرادي كه جادو رو باور دارن سوال ميشه كه مدرك بده فقط يه جوري از زيرش در ميرن
و لينك ميدن به گزشته و خرافات بدون هيچ دليلي
و جالب اينجاست كه شما مارو بي اطلاع و نا اگاه خطاب ميكني
و چون دليلي برا نشون دادن نداري ميگي من نميخوام وقت بزارم برات توضيح بدم
چشاتو باز كن و ببين
جادو فقط يه تلقين بوده و قصه اي براي خواب بچه ها نه بيشتر

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
شما فرق جادو و نيروي دروني رو نميدوني
ممنون كه به من لطف كردين و از چيزهايي كه نمي دونم مطلعم كردين .
ميشه به من لطف كنين و بگين شما در اين باره چي ميدونيد .
نيروي دروني مثل همين تله پاتيو اينجور چيزا ست كه من اينچيزارو خودم ديدم و ميدونم ولي بحث جادو جداست
البته الان مد شده و كلي تو روزنامه و مجلات دارن هي تبليغ ميكنن كه بيشترشون كلاهبردارن
معمولا وقتي از افرادي كه جادو رو باور دارن سوال ميشه كه مدرك بده فقط يه جوري از زيرش در ميرن
و لينك ميدن به گزشته و خرافات بدون هيچ دليلي
از اون چيزها كه شما گفتيد تو اين كار كم و يا زياد استفاده ميشه ولي اصل بر استفاده از چيزهاي ديگه اي هست كه خيلي مهمتره مثل قدرت اعداد و حروف و همينطور استفاده از نوع جن كه همه اينها ساعتها جاي بحث داره .
تا اونجا كه من ميدونم من هيچ لينكي نذاشتم و كاملا مستند صحبت كردم .
و جالب اينجاست كه شما مارو بي اطلاع و نا اگاه خطاب ميكني
يعني شما فكر مي كني كه در اين مورد خيلي ميدوني . ولي نوشته هاي شما چيزه ديگه اي ميگه .
و چون دليلي برا نشون دادن نداري ميگي من نميخوام وقت بزارم برات توضيح بدم
چشاتو باز كن و ببين
من دليل دارم ولي زماني حاظر ميشم در اين مورد صحبت كنم كه بدونم شما در مورد اون مطلب اطلاعات داري و بعد به خاطر نتايجي كه گرفتي و مسائل ديگه اونو نفي مي كني . در اين حالت هست كه ميشه با هم بحث كنيم . در غير اينصورت ما روي چي با چه استدلال و با چه موضوعي ميتونيم بحث كنيم روي كدوم موضوع تو اين زمينه ميشه كار كرد .
در ضمن مگه من جادوگرم يا عاشق جادوگري و مسائلي از اين قبيلم (( لطفا دوباره يادداشتهاي قبليم رو بخونين ))كه بخوام براي دفاع از اين موضوع بحث كنم .
جادو فقط يه تلقين بوده و قصه اي براي خواب بچه ها نه بيشتر
با اين قسمت آخر كه واقعا نشون داديد چقدر در اين زمينه اطلاعات داريد .
شما حتي اگر قرآن رو قبول داشته باشيد با مراجعه به اون ببينيد كه سحر و جادو وجود داشته و همينطور حكم ائمه و انبياء و حتي به مسيحيت مراجعه كنيد . و ببينيد كه اونو نهي و چه مجازاتهايي براي اون تعيين كردن .
در اول سريال امام علي هم نمونه موجوده (( ساحر يهودي )) اگر وجود نداشت اين جادويي كه شما اون رو تلقين ميدونيد دليلي براي اين همه تذكر و اعلام جرم و صحبت در مورد فرق جادو و معجزه تو كتب ديني وجود داشت .
البته اينها ذكر شد براي شما اگر به دين و كتاب خدا اعتقاد داريد در غير اينصورت منابع رو ذكر كردم . اميدوارم كه بالاخره يكي از اينها رو قبول داشته باشيد .
موفق و پيروز باشيد دوست عزيز

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از andromeda :
شما حتي اگر قرآن رو قبول داشته باشيد با مراجعه به اون ببينيد كه سحر و جادو وجود داشته و همينطور حكم ائمه و انبياء و حتي به مسيحيت مراجعه كنيد . و ببينيد كه اونو نهي و چه مجازاتهايي براي اون تعيين كردن .
در اول سريال امام علي هم نمونه موجوده (( ساحر يهودي )) اگر وجود نداشت اين جادويي كه شما اون رو تلقين ميدونيد دليلي براي اين همه تذكر و اعلام جرم و صحبت در مورد فرق جادو و معجزه تو كتب ديني وجود داشت .
البته اينها ذكر شد براي شما اگر به دين و كتاب خدا اعتقاد داريد در غير اينصورت منابع رو ذكر كردم . اميدوارم كه بالاخره يكي از اينها رو قبول داشته باشيد .
موفق و پيروز باشيد دوست عزيز

بهره کشی از ناشناخته ها و جهل برای حکومت بر انسانهای بیشعور و نادان. همین و بس.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
برادران با ذکر یک صلوات روی همدیگه رو ببوسین ... :blush:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
قران:blink:
ميشه بگيد تو كدوم سوره و كدوم ايه
من كه اونطور شنيدم قران اومده گفته جادو خرافاته و اومده داستان موسي رو هم نقل كرده

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
بهره کشی از ناشناخته ها و جهل برای حکومت بر انسانهای بیشعور و نادان. همین و بس
از لطف شما ممنونم .
mehdvirus قران
ميشه بگيد تو كدوم سوره و كدوم ايه
من كه اونطور شنيدم قران اومده گفته جادو خرافاته و اومده داستان موسي رو هم نقل كرده
دوست عزيز احتمالا اشتباه شنيديد چون اونجا گفته بحث بر سر اين بوده كه اونها مي گفتن كار موسي معجزه نيست بلكه جادو هست اونم خيلي قوي كه به همين خاطر اونها اون برنامه رو با موسي ميذارن . همون مسابقه كه حتما تو دوران مدرسه خواندينش . كه اونجا تعدادي از ساحرها بعد از كار حضرت موسي ايمان ميارن و اعتراف مي كنن به اين كه كار حضرت موسي معجزه بود .
سري به قرآن بزنيد بد نيست ترجمه فارسيش كه كاري نداره خواندنش راحته .
در ضمن من هم اونو قبول ندارم ولي انكارش هم نمي تونم بكنم .

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
من از اولش اين تاپيك را زدم كه اگر دوستان اطلاعاتي دارند من هم بهره ببرم.ولي از همون اول (با عرض تاسف) همه با مسخرگي با اون برخورد كردند.اينكه اين قضيه را با هري پاتر ، ورد اينجور چيزها مقايسه كنيم مثل نديدن جلوتر از نوك دماغه.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز مشكل اينجاست كه دوستان به موضوع بندي تاپيك توجه نمي كنن . شوخي و مزاح خوبه ولي نه وقتي كه كسي موضوعي رو براي رسيدن به جواب مطرح مي كنه اگه كسي شوخي مي كنه بهتره جواب منطقي هم بده . آدم اينطوري احساس نمي كنه كه دارن به مسخره مي گيرنش .
من قبلا تو اين بخش و بخش بحث آزاد نرفته بودم و جاهاي ديگه مي نوشتم ولي ديدم اينجاها هر موضوعي تو اين زمينه ها رو به مسخره مي گيرن .
البته نميشه از يه سايت با يه ذات فني و مهندسي و علاقمنداش انتظاري غير اين داشت ولي حداقل دوستان ميتونن به هم و عقايد و سلايق هم احترام بذارن و هم با هم شوخي كنن و هم به نتيجه برسن ولي متاسفانه اينطور نيست .
به هر حال اميدوارم اين رويه شكل درست و مطلوبي بگيره چون حيف اين سايت خوب و ارزشمنده كه بحث هاي داخلش به نا كجا آباد ختم بشه .

*Diana*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جادو با خرافات و اينجور مسائل فرق مي كنه
مي شه گفت يك نوع توانائي هستش كه اگر انسان در خودش پرورش بده مي شه انجام داد .
چيز زياد عجيبي هم نيست .
در تاريخ هم قدمت طولاني داره . همين زمان حضرت موسي جادوگر هم زياد بود .

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از *Diana* :
جادو با خرافات و اينجور مسائل فرق مي كنه
مي شه گفت يك نوع توانائي هستش كه اگر انسان در خودش پرورش بده مي شه انجام داد .
چيز زياد عجيبي هم نيست .
در تاريخ هم قدمت طولاني داره . همين زمان حضرت موسي جادوگر هم زياد بود .

:eek: :wacko: :eek: :wacko: شما دیدین اونا رو یا میشناسین؟ یا از رو همین کتابهای ارایه خرافات خوندین؟

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز و نازنين جناب amirhoman و ساير دوستان ناباور
شما اگر جادو و كلا مسايلي از اين قبيل براتون خرافاته عقايدتون براي خودتون و ما بسيار محترم خواهد بود.
ما اصولا نميخواهيم كسي را متقاعد كنيم كه نيازي به نشون دادن دليل و مدرك داشته باشيم. هدف من آشنايي بيشتر با اين مقوله است .اميدوارم شما هم نخواهيد مارا متقاعد كنيد.
دوستاني هم كه اطلاعاتي دارند خوشحال ميشيم آنرا در اختيار من و همه دوستان ديگر قرار بدهند.
دوستاني هم كه مثل خود من اطلاعاتي ندارند ولي به اين مساله علاقه دارند تاپيك را بخوانند و در بحث شركت كنند.
دوستاني هم كه نه اطلاعاتي دارند و اصولا اين مسايل را چرت ميدانند هم نه تاپيك را بخوانند و نه سعي كنند تاپيك را خراب كنند.
با تشكر

دوست عزيز جناب Andromeda ميشه چند تا از مراجع و كتابها را معرفي كنيد و اينكه ميشه از كجا گير اورد؟
ممنون

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از mehdixp :
دوست عزيز و نازنين جناب amirhoman و ساير دوستان ناباور
شما اگر جادو و كلا مسايلي از اين قبيل براتون خرافاته عقايدتون براي خودتون و ما بسيار محترم خواهد بود.
ما اصولا نميخواهيم كسي را متقاعد كنيم كه نيازي به نشون دادن دليل و مدرك داشته باشيم. هدف من آشنايي بيشتر با اين مقوله است .اميدوارم شما هم نخواهيد مارا متقاعد كنيد.
دوستاني هم كه اطلاعاتي دارند خوشحال ميشيم آنرا در اختيار من و همه دوستان ديگر قرار بدهند.
دوستاني هم كه مثل خود من اطلاعاتي ندارند ولي به اين مساله علاقه دارند تاپيك را بخوانند و در بحث شركت كنند.
دوستاني هم كه نه اطلاعاتي دارند و اصولا اين مسايل را چرت ميدانند هم نه تاپيك را بخوانند و نه سعي كنند تاپيك را خراب كنند.
با تشكر

دوست عزيز جناب Andromeda ميشه چند تا از مراجع و كتابها را معرفي كنيد و اينكه ميشه از كجا گير اورد؟
ممنون
خوب اگه از اول تاپیک پست های منو یه دور دقیق بخونی میبینی که من فقط یه منبع موثق خواستم نه فیلم و داستان و تراوشات ذهنی .منبع موثق هم یعنی یه کتاب علمی مورد تایید منابع دانشگاهی. وگرنه میخواین چند تا از این کتابها نوشته دکتر و ایت الله و ... براتون معرفی کنم که مفت نمی ارزن.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ميشه شماها كه باور داريد بگيد از كجا به اين نتيجه رسيديد كه جادو وجود داره؟
خوب به ما بگيد ما هم به نتيجه برسيم؟
يا از اون ادمايي هستيد كه دوست دارن اينا رو باور كنن چون هميشه تو خيالاتشون بوده و ميخواستن همچين چيزي وجود داشته باشه
بدون هيچ مدركي و فقط از روي حرف و حديث هاي يه عده ادم عقده اي و امي
-----
امير هومن جون دستتو بده بريم بيرون بزار اينا هم اينجا به اميد يكي باشن كه بياد به اينا جادو ياد بده

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
خوب اگه از اول تاپیک پست های منو یه دور دقیق بخونی میبینی که من فقط یه منبع موثق خواستم نه فیلم و داستان و تراوشات ذهنی .منبع موثق هم یعنی یه کتاب علمی مورد تایید منابع دانشگاهی. وگرنه میخواین چند تا از این کتابها نوشته دکتر و ایت الله و ... براتون معرفی کنم که مفت نمی ارزن
خوشحال ميشم اگه اون منابعي رو كه گفتين براي ما هم اعلام كنيد .
كتابها نوشته دكتر و آيت الله !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه دكتر و آيت الله كتاب بنويسن و معتبر نباشه پس چي معتبره مگه كتابهاي دانشگاه رو از آسمون ميارن يا موجودات غيبي مينويسن .
شايد هم شما مي نويسيد .
اون منابعي رو كه گفتم بخونين اون فيلم هم كاري از يكي از مراكز دانشگاهيه ايالات متحده . همينطور اون كتابهايي كه معرفي كردم منابع معتبرشون هم تو اونها ذكر شده بخصوص كتاب روشهاي انرژي زايي و روح زايي . البته اگه مشكلتون فقط منابع باشه .
ميشه شماها كه باور داريد بگيد از كجا به اين نتيجه رسيديد كه جادو وجود داره؟
خوب به ما بگيد ما هم به نتيجه برسيم؟
يا از اون ادمايي هستيد كه دوست دارن اينا رو باور كنن چون هميشه تو خيالاتشون بوده و ميخواستن همچين چيزي وجود داشته باشه
بدون هيچ مدركي و فقط از روي حرف و حديث هاي يه عده ادم عقده اي و امي
شما بريد مطالعه كنيد اگه به نتيجه نرسيديد تو چيزهايي كه خونديد به روي چشم .
البته ممنون كه ما رو اينقدر خوب شناختيد ولي اميدوارم خودتون رو هم به همين خوبي و روراستي شناخته باشين .
دوست من مدارك موجود اگه انساني باشه و بخواد اونها رو ببينه ولي در مورد كسي كه نمي خواد ببينه و باور كنه همه دنيا رو هم بيارن قبول نميكنه .
شما هم چون علاقه اي به اين مباحث نداري اينجا كه مياي سعي مي كني انكار كني چون دليل موجهي براي انكارت نداري همه رو خيالاتي و عقده اي ... ميدوني .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شما كه دليل موجهي داري چرا هي داري چرا رو نميكني و به ما ميگي دليل موجه نداري
claps.gif

بعدشم كتاباي ايت الله و اينجور چيزا همشون معتبر نيستن يعني اكثرشون معتبر نيستن
spinface.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از mehdvirus :
شما كه دليل موجهي داري چرا هي داري چرا رو نميكني و به ما ميگي دليل موجه نداري
claps.gif

بعدشم كتاباي ايت الله و اينجور چيزا همشون معتبر نيستن يعني اكثرشون معتبر نيستن
spinface.gif
مهدی جان من یه سالی که تو دانشگاه تدریس میکردم با همچین مواردی خیلی مواجه بودم
البته متاسفانه بین اساتید بیشتر و بین دانشجویان کمرنگ تر.
یه ادعایی میکردن و وقتی توضیح بیشتر میخواستی کلی حاشیه و قیافه حق به جانب و ... و نگاه عاقل اندر سفیه که اگه میخوای برو تحقیق کن.

نوشتی اکثرشون . من میگه هیچکدوم .

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
با سلام

اول ازهمه بايد بگم در باره درست يا نادرست بودن نوشته هام مطمئن نيستم چون جن موجود شنا خته شده اي نيست بعضي هاش تجربه هاي شخصيه وبعضي هم اطلاعاتي كه داشتم وبازم ميگم نميدونم چقدر درست باشه
من هم زياد جادو رو قبول ندارم
ولي چيزي كه نميشه منكرش شد وجود جن هست
خوبيشم به اين هست كه لازم نيست وجود شو ثابت كرد
نه احتياج به دليل داره نه مدرك نه سي دي نه كتاب دانشگاه و نه حرف مردم.
هروقت خودتون ديدين باور ميكنين تا وقتی هم كه نديدين بگين
وجود نداره. بالاخره ممكنه تو طول زندگي براي هركسي پيش بياد هرچند كه تجربه خوشايندي نيست.

به دوستان توصيه ميكنم به هيچ عنوان دنباله اين چيزا نباشند
اگر هم برخوردي با اين موجودات (حتما حالا بهشون برمي خوره كه بهشون گفتم موجودات و لي گور بابا شون) براشون پيش امد به هيچ عنوان سعي نكنن اين برخورد ها ادامه پيداكنه چون جن هاي كه خودشون رو راحت نشون ميدن مطمئنا قصد خوبي ندارن .

هيچ وقت او نارو موجودات خنگ و احمق فرض نكنين كه براحتي
ميشه به اسارت شون در اورد و از شون كار كشيد . اين كا را هرچند فكر مي كنم كار درستي نيست ولي كار هركسي هم نيست كوچكترين خطاي ممكنه عواقب بدي داشته با شه .
اين تسخير جن بيشتر يه اسم گول زنندس درواقع بيشتر برعكسش رخ ميده تازه اون هاي كه علم شو دارن وميدونن
دارن چي كار ميكنن هم، هرچند از اين واژه گول زننده استفاده
ميكنن اما درواقع كار اونا هم بيشتر از تسخير ، يه قرارداد كه بين اونا و جن ها بسته ميشه و جن ها با قول هاي كه از انسان مي گيرن يه جوراي اونو محدود ميكنن و در مقابل مثلا فكر ميكنيد چه كاري ان جام ميدن ؟ خبر ميارن كه معلوم نيست راست يا دروغ
وكاراي مسخره اي از اين قبيل يا مثلا كسي رو اذيت كنن .
كه خوب اونا هم در مقابل خاسته هاي دارن.

ديده شدن جن ها ممكنه دليل هاي داشته با شه من دو تا شو
ميدونم كه مينويسم
يك نا خواسته بوده كه در اين صورت ديگه پيش نمياد . (نميدونم ولي حدس ميزنم اجازه ندارن خودشون را به انسان نشون بدن )
دو كرم آدم ازاري دارن يا قصد ازقبل تعین شده اي داشتن.
اگر با جن روبرو شديد ترس خودتون رو كنترل كنيد در واقع نبايد ترسيد . اينوهم درست مطمئن نيستم ولي فكر ميكنم از ترس ادمها لذت ميبرن .
اگر وجودش رو حس كرديد ولي نديدينش بهتره به اون سمتي كه فكر ميكنيد هست برگردين ونگاه كنيد اين باعث ميشه نزديك نشن​

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
ببخشيد كه مزاحم شدم ديگه هم اين جا پيدام نميشه چون همان طور كه گفتم بنظرم جادو وجود نداره
اگر هم باشه علميه كه 99 درصد از بين رفته و اون يه درصد ارزش وقت گذاشتن و دنبال كردن نداره
(كه مثلا با كلي وقت گذاستن بتونه شماره شناسنامه كسي و بگه ) اما علا قه دوستان براي من قابل احترامه
و بهتره برم يه تالاري كه با علا قه و دانسته هام جور در بياد پس براي اولين واخرين بار خدانگه دار​

بالا