برگزیده های پرشین تولز

افتتاح حساب پی پال و صدور ویزا کارت فیزیکی فقط با 95 هزار تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

johnyenglish

Registered User
لایک‌ها
2
در ضمن کارت هایی که بیش از 5 بار و یا زود تر از 2 ماه قبل صادر شدن مبلغی عودت نخواهد شد
موفق باشید

با سلام خدمت جناب اسکندری
گلشنی هستم
من یک کارت و پی پال و سیم کارت سفارش داده بودم که بابتش 175 تومن واریز کرده بودم. پی پال که خودتون تو جریان هستید که بدون استفاده بلاک شد.
بعدش هم یک کارت به اسم مادرم سفارش دادم که برای اون هم 95 تومن واریز کردم که حتی صادر هم نشد
-----
با ااین حسابی که شما میگید چقدر به حساب من برگشت میزنید؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوستان توجه کنید همه این کارتا با هویت ایرانی صادر شده بود نه عراقی! اون عراق که تو پنل میبینید احتمالا بخاطر اینه که تو لیست اسم ایران وجود نداشته جاش عراق انتخاب شده.

johnyenglish

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان توجه کنید همه این کارتا با هویت ایرانی صادر شده بود نه عراقی! اون عراق که تو پنل میبینید احتمالا بخاطر اینه که تو لیست اسم ایران وجود نداشته جاش عراق انتخاب شده.

دوست عزیز،
اینطور که شما میفرمائید نیست.
تو پنلش نه تنها ایران بلکه استان های ایران مثل بوشهر، تهران و .... هم داره.

sabig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقای اسکندری، گنودی هستم،
ممنون میشم بفرمایید، این وسط تکلیف من، که نه سیم کارت و نه اطلاعات حساب پی پال که گفتید در مرحله نهایی تایید هست، به دستم رسیده، چی میشه؟
اگر حساب پی پالم در مرحله نهایی تایید هست، یعنی شما این حساب رو با کارتی که حالا دچار مشکل شده وریفای کردید، که خوب در این صورت دیر یا زود با این حساب پی پال هم به مشکل میخورم، حالا سیم کارت و ویزا به کنار، ممنون میشم در رابطه با حساب پی پال توضیح بدین.

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
برادر اگر می رسید جواب پیام مارو هم بدید من به شدت لنگ پول دلارهام هستم

IranVisacart

Registered User
لایک‌ها
15
این حساب پی پال چون کارتش بلوکه هست دیگه بدرد نمیخوره و در اولین فرصت که پی پال شماره کارت را بخواد چک کنه بسته میشه

در اين مورد اشتباه مي كنيد، چون پيپال فقط بعضي وقتها (مثلا زماني كه با آي پي ديگر لوگين كنيد و يا پسورد حساب را عوض كنيد) هنگام لوگين به حساب، شماره كارت اعتباري متصل به حساب را از شما مي پرسد تا از هويت صاحب اصلي حساب مطمئن شود و اعتبار كارت را از لحاظ موجودي و بسته يا باز بودن ديگر چك نمي كند. منظورم اين است كه اين حساب هاي پيپال اگر داراي مدرك آدرس باشند قابل استفاده خواهند بود.

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام جناب اسکندری عزیز
خدمتتون ایمیل زدم وی جوابی تا این لحظه دریافت نکردم.
میشه در مورد حسابهای پیپال توضیح بدید که چی میشن؟ویزا کارتها که بلاک شدند و دیگه proof of address نمیشه ازشون گرفت.حالا اگر پیپال لیمیت کرد مدارک مربوط به آدرس و statement بانکی و شماره ویزا کارتو و...چطور verify کنیم؟.از این به بعد فکر میکنم عملا کار با پیپال و نقل و انتقال پول کار بسیار پرریسکی باشه....
لطفا راهی دارید که بهمون پیشنهاد بدید؟
ممنون

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام خدمت جناب اسکندری
گلشنی هستم
من یک کارت و پی پال و سیم کارت سفارش داده بودم که بابتش 175 تومن واریز کرده بودم. پی پال که خودتون تو جریان هستید که بدون استفاده بلاک شد.
بعدش هم یک کارت به اسم مادرم سفارش دادم که برای اون هم 95 تومن واریز کردم که حتی صادر هم نشد
-----
با ااین حسابی که شما میگید چقدر به حساب من برگشت میزنید؟
دوست عزيز مكه شما باهامون صحبت نكرديد؟

سلام جناب اسکندری عزیز
خدمتتون ایمیل زدم وی جوابی تا این لحظه دریافت نکردم.
میشه در مورد حسابهای پیپال توضیح بدید که چی میشن؟ویزا کارتها که بلاک شدند و دیگه proof of address نمیشه ازشون گرفت.حالا اگر پیپال لیمیت کرد مدارک مربوط به آدرس و statement بانکی و شماره ویزا کارتو و...چطور verify کنیم؟.از این به بعد فکر میکنم عملا کار با پیپال و نقل و انتقال پول کار بسیار پرریسکی باشه....
لطفا راهی دارید که بهمون پیشنهاد بدید؟
ممنون
با سلام
دوست عزيز شما مدارك تاييد ادرس رو داريد و براى paypal مشكلى به وجود نخواهد اومد
موفق باشيد

آقای اسکندری، گنودی هستم،
ممنون میشم بفرمایید، این وسط تکلیف من، که نه سیم کارت و نه اطلاعات حساب پی پال که گفتید در مرحله نهایی تایید هست، به دستم رسیده، چی میشه؟
اگر حساب پی پالم در مرحله نهایی تایید هست، یعنی شما این حساب رو با کارتی که حالا دچار مشکل شده وریفای کردید، که خوب در این صورت دیر یا زود با این حساب پی پال هم به مشکل میخورم، حالا سیم کارت و ویزا به کنار، ممنون میشم در رابطه با حساب پی پال توضیح بدین.
با سلام
دوست عزيز لطفا ايميل بزنيد بهمون يا تماس بكيريد تا راهنماييتون كنم و توضيحاتى رو خدمتتون عرض كنم
موفق باشيد

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام مجدد
یعنی جناب اسکندری با همون wallet statement های قبلی میتونیم استفاده کنیم(همون فایل pdf)؟تاریخش مشکلی نداره؟
شما آی پی مالزی هم دارید؟قیمت لطفا
ممنون

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
دوستان لطفا لينك زير رو مطالعه نماييد كه اين كارت ها رو با جه قيمتى و با جه قوانينى به فروش ميرسونن
لطفا كمى منصف باشيد با اينكه مشكل از ما نبوده ولى مبلغ دوستانى كه كمتر از دو ماه قبل سفارش دادن رو بركشت ميزنيم اميدواريم كه مستحضر باشيد عزيزان
از رفتار و منش بعضى از دوستان هم بسيار ممنون هستم
ویزا کارت 5 ساله مالزی

شرايط و قوانين استفاده از خدمات کارت های اعتباری و پرداخت های آنلاین

سلام مجدد
یعنی جناب اسکندری با همون wallet statement های قبلی میتونیم استفاده کنیم(همون فایل pdf)؟تاریخش مشکلی نداره؟
ممنون
با سلام
خير دوست عزيز مشكلى نخواهد داشت

sabig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته قبلا براتون ایمیل زدم که جوابی نگرفتم، ولی همین الان مجددا براتون ایمیل زدم، منتظر پاسختون هستم

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
درود
ممنونم.
فقط جناب اسکندری عزیز شما آی پی مالزی هم دارید؟قیمت رو لطف میکنید بفرمایید؟همون v..p s است درسته؟
سپاس

matin_sa

Registered User
لایک‌ها
0
آقای اسکندری ، این شرایطی که شما الان و بعد از این مسائل گذاشتید اگر موقع خرید به خریدار می دادید الان حرف شما ردخور نداشت و هرکی خلافش حرف میزد با عرض معذرت غلط می کرد ، اون شرکتی که این شرایط رو از قبل از خرید گذاشته حتما کارت هایی رو که صادر می کنه تمام و کمال به اسم خریدار میزنه و طبیعتا مسئولیتی هم نداره ، اون زمانی که من به شما نوشتم که چرا در فرم ویزا ایمیل شما و شماره تلفن شما نوشته شده شما فرمودید : " ایمیل های ثبت شده برای ویزا ایمیل های کمپانی هست و شما با تغییر رمز عبور حسابتون دیگه نیازی به این ایمیل ها ندارید و چون طرف حساب بانک ما هستیم باید ایمیل های کمپانی رو بدیم " این جواب نقل قول خودتون هست. حالا برای من با 204 دلار موجودی در کارت و طبق این قوانین نه راه پس و نه راه پیش هست چون در فرم اپلیکیشن ایمیل متعلق به شما و تلفن شرکت شما ثبت شده. تنها کسی که می تونه برای پول ادعا بکنه شخص شما و شرکت شما هست. همونطور که خودتون از دو ماه پیش تا همین چند روز پیش فرمودید " با مدیران جلسه دارید " و اینکه شما با گره تیون مانی قرار داد داشتید. در سایت بیگ نوشته شده که در صورت کنسل شدن کارت موجودی بصورت چک و یا طرق دیگر برگشت داده خواهد شد که به تبع با شرایط موجود در اپلیکیشن حساب تنها مدعی حساب کمپانی شماست.

با سلام
دوستان لطفا لينك زير رو مطالعه نماييد كه اين كارت ها رو با جه قيمتى و با جه قوانينى به فروش ميرسونن
لطفا كمى منصف باشيد با اينكه مشكل از ما نبوده ولى مبلغ دوستانى كه كمتر از دو ماه قبل سفارش دادن رو بركشت ميزنيم اميدواريم كه مستحضر باشيد عزيزان
از رفتار و منش بعضى از دوستان هم بسيار ممنون هستم
ویزا کارت 5 ساله مالزی

شرايط و قوانين استفاده از خدمات کارت های اعتباری و پرداخت های آنلاین

با سلام
خير دوست عزيز مشكلى نخواهد داشت

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
قیمت آخر رو لطفا پی ام کنید

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوست عزیز،
اینطور که شما میفرمائید نیست.
تو پنلش نه تنها ایران بلکه استان های ایران مثل بوشهر، تهران و .... هم داره.

اما مهم اینه که پاسپورت ایران به اونا ارائه شده پس هویت ایرانی بوده نه عراقی اونم احتمالا برا رد گم کنی زدن عراق

esfahanweb.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
۱۰۰ بار در ایمیل سوال کردم هیچوقت پاسخ این سوال رو ندادید:

رینیگت های داخل کارت چی میشه؟ لطفا بصورت شفاف بیان کنید این مورد رو !!!

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
جناب اسکندری متاسفانه جواب ایمیل نمیدید .

اگر اومدید ایران که پول ما رو پس بدید از صبح تا شب بشینید جواب ایمیل ها رو بدید و پول ها رو برگشت بزنید .

در ضمن اونی که 1 ماه پیش ویزا کارت سفارش داده با اونی که 3 ماه پیش سفارش داده چه فرقی داره ؟
مورد دوم اینکه فکر نمی کنم هیچ بانکی پول افراد رو بعد از بستن حساب نگه داره .

لطفا طی فردا تکلیف همه ما رو مشخص کنید .

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
ظاهرا دوستان با دقت این تاپیکو نمیخونن!
آقای اسکندری چند بار تو پست های قبل گفت که منتظر چک برگشت پول از بانک هستن و وقتی پول دریافت شد تکلیف پولای کاربرا رو مشخص میکنن.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
ظاهرا دوستان با دقت این تاپیکو نمیخونن!
آقای اسکندری چند بار تو پست های قبل گفت که منتظر چک برگشت پول از بانک هستن و وقتی پول دریافت شد تکلیف پولای کاربرا رو مشخص میکنن.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

شما حسابتو تو این مملکت خودمون میبندی میگن برو 3 روز دیگه بیا چک بدیم بهت ؟
بعدش ایشون گفتن 3 روز اومدم ایران که پول ها رو برگشت بزنم . بنده نه ایمیل از ایشون دریافت کردم در رابطه با برگشت پولم نه مشخص شدن تکلیفم .
یدونه هم ایمیل زدم که گفتن اونایی که 2 ماه پیش سفارش دادن برگشت میزنیم ! بعدش دیگه جواب نمیدن .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا