برگزیده های پرشین تولز

افسانه سه برادر

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از esfandiyar2002 :
میلاد جان یه اسمی از اون سریالهایی که دی ال کردی واسمون بذار بلکه خاطر خواه شدیم..:D
مخصوصا سریال سربداران با دوبله عربی و زیر نویس هندی..:lol: :lol: :lol: :lol:
به به اسفندیار جان ماشالله امروز خوب سر کیف هستی جیگر
21.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
میلاد جان یه اسمی از اون سریالهایی که دی ال کردی واسمون بذار بلکه خاطر خواه شدیم..:D
مخصوصا سریال سربداران با دوبله عربی و زیر نویس هندی..:lol: :lol: :lol: :lol:

دوبله عربی و زیرنویس هندی!!!! :thumbsup: :thumbsup: باحال بود!!!
ولی اولاً یه سریال anime هست به اسم BLEACH که هر هفته داره پخش می شه از Tokyo TV و ما دانلود می کنیم که 62 قسمتش پخش شده!!!
همه Friends رو دانلود کردم!
Desperate Housewives تا حالا هر چی پخش شده رو دانلود کردم که همین امروز جدیدترینش رو گرفتم!!
LOST رو دانلود می کنم!
دیگه.... فعلاً همین یادم میاد!!
آها، South Park هم هست!!! :D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از milad_21 :
ولی اولاً یه سریال anime هست به اسم BLEACH که هر هفته داره پخش می شه از Tokyo TV و ما دانلود می کنیم که 62 قسمتش پخش شده!!!
Desperate Housewives تا حالا هر چی پخش شده رو دانلود کردم که همین امروز جدیدترینش رو گرفتم!!
LOST رو دانلود می کنم!
بیخیال میلاد جان چه حوصله ای داری تو
33.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
بیخیال میلاد جان چه حوصله ای داری تو
33.gif

بابا وقتی اینترنت 512kbps داشته باشی و محدودیت دانلود هم نداشته باشی، حوصله پیدا می کنی! ;) ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
دفی جان ببخشین ها.. به قول شهرام 1355 روم به دیوار..:D اون موقعی که این جریان پخش می شد حدود 25 سال پیش بود که شما نبودید و در کهکشان راه شیری سیر می کردید که تا 60 یا 70 سال دیگه به مدار آندروما منتقل خواهید شد..منتها من چون اون موقع تو یه سیاهچاله هستم شما را نخواهم دید..:lol: :lol:
یه بار دیگه هم بقول پرشیانا 20 سال پیش پخش می شد که شما اون موقع گوگوری مگوری بودین...
حالا می تونین بگین کی اونو دیدین که با محاسبات اختر سماوی من جور در نمی یاد؟!:blink: :blush: :D
مگه اینکه از ویدئو کلوب گرفته باشین..:lol: ;)
درسته که برنامه عروسکیش رو تو عهد تیرکمون شاه یا همون دوران ما نشون دادند ولی خدا پدر بی پدر فیلم تکراری رو بیامرزه!!! که اخرین بار گمونم 5 سال پیش تکرار کرد و 4 سال پیش هم کارتونیش رو بازم کانال 2 گزاشت!!!
دیگه بدتر از فیلم سینمای کارتونی رابین هود که نیست که من 23 سال هست که به یاد دارم هر سال عید رو میزارن و تا همین 5 سال پیش دقیق روز 12 فروردین هم میزاشتن و الان باز هم میزارن ولی تو روزهای دیگه عید!:D

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
من چرا کارتونی اینو ندیدم؟!؟؟ :D

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اون موقع یا داشتی تیله بازی میکردی یا داشتی درس میخوندی اونو ندیدی :lol:

کارتونیش خیلی جالبتر از عروسکیش بود. به خصوص اون شانگفی خیلی کاراکتر شخصیتی جالبی داشت

ولی تا اون موقعها که برنامه کودک میدیدم کارتونیش رو تا آخر نشون نداد. بعدش هم که دیگه تلویزیون رو تعطیل کردم تا حالا. هنوزم تلویزیون نیگا نمیکنم.

. نمیدونم چرا بچه بودم اینقده از برنامه های عروسکی بدم میومد ولی این کارتونه همون رابین هود خیلی جالب بود اگه دوباره بذارنش میرم نیگا میکنم. سی دی بدون سانسور! اون هم سه چهار سال پیش تو انقلاب اومده بود. دیگه کارتون چی باشه که سانسورش چی باشه. واقعا چی آدم بگه

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم بهتر که ندیدی. چیزی رو از دست ندادی :happy:

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

اول اینکه اسم انگلیسی سریال هست : the romace of the three kingdoms

دوم همانطور که برادرها soheilstar و mehrdad1355 فرمودند تا حالا چند بار تلویزیون آنرا نشان داده

سوم من دیمی از چین سفارش فیلم دادم این را فرستادند , بعد که چند قسمتش رو دیدم تازه فهمیدم چی هست

چهارم آنکه : بله 28 تا DVD است و هر DVD سه قسمت 40 min می باشد

پنجم اسفندیار جان ما همچین با هم اختلاف سن نداریم

ششم اینکه من اصلا راجع به قیمت فکر نکرده بودم , من حاضرم برای کسیکه DVD افسانه شجاعان را برایم رایت کند فقط هزینه DVD خام بگیرم .در غیر اینصورت فکر کنم هر DVD حدود 1000 تومان خوب باشد.

اوه اوه راستی دوستانی که افسانه شجاعان را دیده اند می دانند که Dong Fang Bu Bai زن نبود , بلکه مرد بود
یه وقت سوء تفاهم نشود.

:lol: :D :p

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

دوم همانطور که برادرها soheilstar و mehrdad1355 فرمودند تا حالا چند بار تلویزیون آنرا نشان داده

سوم من دیمی از چین سفارش فیلم دادم این را فرستادند , بعد که چند قسمتش رو دیدم تازه فهمیدم چی هست

ششم اینکه من اصلا راجع به قیمت فکر نکرده بودم , من حاضرم برای کسیکه DVD افسانه شجاعان را برایم رایت کند فقط هزینه DVD خام بگیرم .در غیر اینصورت فکر کنم هر DVD حدود 1000 تومان خوب باشد.

اوه اوه راستی دوستانی که افسانه شجاعان را دیده اند می دانند که Dong Fang Bu Bai زن نبود , بلکه مرد بود
یه وقت سوء تفاهم نشود.

:lol: :D :p

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه میشد دانلود کرد بهتر بود. چون اینترنت خوب دارم الان در ضمن اون دی وی دی ها برام هم هزینش زیاده هم من تهران نیستم
.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
Bleffy جان

والا نمی دانم از کجا بشود انرا download کرد , شاید E-mule را امتحان کنید خوب باشد ولی حجم download بسیار با است چرا که 72 قسمت است .من خودم 50 دلار خریدم. کمک دیگری بتوانم میکنم.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از soheilstar :
اسفندیاری جان منم هم سن دفی هستم ولی هم عروسکی شو و هم کارتونی شو از شبکه 2 دیدم حتما اون موقع عروسکی شو دوباره تکرار کرده بودند.
اوه !!!بلی ممکنه..:blink:
به نقل از Reza364 :
به به اسفندیار جان ماشالله امروز خوب سر کیف هستی جیگر
21.gif
آخه لحظه دیدار با تو عزیز نزدیک است!!!!:D
به نقل از milad_21 :
LOST رو دانلود می کنم!
من فقط اون آخری را می شناسم...میشه لطف کنی راجع به اون مابقی و سیر داستانی اونا یه توضیح مختصری بدی دوست من؟!:blush: :D
به نقل از mehrdad1355 :
درسته که برنامه عروسکیش رو تو عهد تیرکمون شاه یا همون دوران ما نشون دادند ولی خدا پدر بی پدر فیلم تکراری رو بیامرزه!!! که اخرین بار گمونم 5 سال پیش تکرار کرد و 4 سال پیش هم کارتونیش رو بازم کانال 2 گزاشت!!!
دیگه بدتر از فیلم سینمای کارتونی رابین هود که نیست که من 23 سال هست که به یاد دارم هر سال عید رو میزارن و تا همین 5 سال پیش دقیق روز 12 فروردین هم میزاشتن و الان باز هم میزارن ولی تو روزهای دیگه عید!:D
شهرام جان شما چند سالته...:D ولی خوب این تیکه را خوب اومدی...;)
به نقل از Dong Fang BuBai :
سلام
یه وقت سوء تفاهم نشود.

lol: :D :p
دوست من...بالاخره من نفهمیدم فیلم هستش مثل افسانه شجاعان یا اینکه کارتونی است یا اینکه انیمیشن..:blink: :D من طالبم...

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
دفی جان ببخشین ها.. به قول شهرام 1355 روم به دیوار..:D اون موقعی که این جریان پخش می شد حدود 25 سال پیش بود که شما نبودید و در کهکشان راه شیری سیر می کردید که تا 60 یا 70 سال دیگه به مدار آندروما منتقل خواهید شد..منتها من چون اون موقع تو یه سیاهچاله هستم شما را نخواهم دید..:lol: :lol:
یه بار دیگه هم بقول پرشیانا 20 سال پیش پخش می شد که شما اون موقع گوگوری مگوری بودین...
حالا می تونین بگین کی اونو دیدین که با محاسبات اختر سماوی من جور در نمی یاد؟!:blink: :blush: :D
مگه اینکه از ویدئو کلوب گرفته باشین..:lol: ;)
راستش من از اون خرس كه اسمش بامزي بود و عسل ميخورد يادم مياد! بارپابابا هم يادم مياد!...
عروسكيش رو هم به ياد دارم. يكيشون خيلي صورت پر نور و روحاني داشت! يكيشون هم قيافه خشن داشت. كارتونيش هم چند سال بعدش پخش شد.

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی لامصب کارتونهای اون موقع چیا بودن. هیچی به پای پلنگ صورتی تو کارتونهای سریالی و تو این معمولیا هیچی به پای اون رابین هود نمیرسید. اون تام و جری یه نقطه ضعف گنده داشت که همش اون موشه برنده میشد و آدم دلش به حال گربههه می سوخت. من که دوست داشتم اون موشه رو سرخ کنم بندازمش جلوی اون سگ گندههه

این کارتونای جدیدتر مثل فوتبالیستهاو دافی داک اصلا به گرد اونا هم نمیرسن. فقط شرک میشه گفت یه چیزایی برا گفتن داشت

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از belffy :
فقط شرک میشه گفت یه چیزایی برا گفتن داشت

شرک به نظر من فاجعه ترین کارتونی بود که به عمرم دیدم!!! انقدر مزخرف که حاضر نشدم وقتم رو برای قسمت دوم تلف کنم!!!
72.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
من فقط اون آخری را می شناسم...میشه لطف کنی راجع به اون مابقی و سیر داستانی اونا یه توضیح مختصری بدی دوست من؟!:blush: :D

Bleach که یه کارتون ژاپنی خفن هست که من خیلی باهاش حال می کنم، توضیح فکر نمی کنم بشه داد! باید ببینید! اگر بخواین، SonyStyle داره، می تونه در اختیارتون بذاره!!!

Friends که یه سریال کمدی خدا بوده که من واقعاً فکر نمی کنم از این خنده دارتر به اون زودی ها ساخته بشه!!!
21.gif
پخشش تموم شده! راجع به 6 تا دوست صمیمی هست و اتفاقاتی که در طول 10 سال برای اینها می افته! این سریال 10 سال از 1994 تا 2004 پخش می شده!!! کلاً 240 قسمت!

Desperate Housewives یک سریال جدید هست که سبکش با friends فرق داره و الان همچنان در حال پخشه! راجع به 4تا زن و اتفاقاتی که در محله شون می افته!! از پربیننده ترین هاست و چندین جایزه گرفته!! بیشتر خانم های خونه دار نگاه می کنن! ولی من حودم معتادش شدم!!
10.gif

LOST راجع به تعدادی آدم که در یک جزیزه گرفتار شدن!!! هنوز در حال پخش! بسیار پر طرفدار و برنده کلی جایزه!!!
9.gif

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
میلاد جان دمت گرم و سرت خوش باد!!!:D پس اگه ما اینا را بالفرض بخوایم باید به سونی جان زحمتشو بدیم(منظورم همشه ها..:lol: )(چه پررو!!!:D )

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اوه !!!بلی ممکنه..:blink:

شهرام جان شما چند سالته...:D ولی خوب این تیکه را خوب اومدی...;)
.
والا من آیدیم نشون دهنده سال تولدم هست که به تقویم طاغوتی میشه2535:blink:
محله برو بیا و عروسکی نخودی رو یادته؟:lol: من سریال زورو سیاه سفید رو هم اویل انقلاب گزاشته بودن هم یادمه(چند سال پیش یه سانسور شدش رو گزاشتن) خلاصه سریال های عتیقه زیاد دیدم!:wacko:

بالا