برگزیده های پرشین تولز

افسانه سه برادر

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
یعنی قابل دسترسی هست یا نه؟! :blush:
برادر SMAM و يکی از دوستاشون کسايی هستن که کارتون ها رو از روی تلوزيون خودمون capture کردن و اکثر کارتون های قديمی رو دارن ، الان هم دارن با کيفيت خوب از ماهواره ميگيرن!:) يه تاپيک هم قبلاً تو بخش بازارچه داشتن. الان نميدونم چه بر سرش اومده. ولی يه pm بهشون بزن ، ببين تونستن اينو گير بيارن يا نه؟!:happy:

===

در مورد خريدش، پانتی 2 سال پيش لينک خريدش رو پيدا کرد. فکر کنم yes asia بود. ولی هر dvd ش مثله اينکه 50 تومان در ميآمد! :blink: :eek: که کسی نداشت بده! حالا اگه بشه 100 نفر آدم جور کرد که مشارکت کنن ، ميشه اشتراکی خريدش!:rolleyes:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
lیگم این فیلم بود یا سریال.
این که باید ادامه داشته باشه.
داستانش تموم نشد!
فیلم هست ولی دو قسمت که روی هم میشه حدود 4-5 ساعت.
قسمت دومش سال 2009 اکران میشه فکر کنم ژانویه 2009.

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
پس از 10روز اومدم ببینم اون خبر در مورد صخره سرخ اثر کرده یا نه.میبینم پشت سرم چه چیزها که گفته نشده.وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی:D
فیلم هست ولی دو قسمت که روی هم میشه حدود 4-5 ساعت.
قسمت دومش سال 2009 اکران میشه فکر کنم ژانویه 2009.

تایید میشه و در نتیجه دوستانی که میخوان ادامه رو ببینن به امید خدا سال آینده سینما1(اگر وجود داشته باشه):D

برادر SMAM و يکی از دوستاشون کسايی هستن که کارتون ها رو از روی تلوزيون خودمون capture کردن و اکثر کارتون های قديمی رو دارن،الان هم دارن با کيفيت خوب از ماهواره ميگيرن!:) يه تاپيک هم قبلاً تو بخش بازارچه داشتن. الان نميدونم چه بر سرش اومده. ولی يه pm بهشون بزن ، ببين تونستن اينو گير بيارن يا نه؟!:happy:
خواهر قسمت اول تایید میشه(یعنی ضبط وکپچر):happy:ولی قسمت دوم به شدت تکذیب میشه(ماهواره:blink:)
تو عمرم حتی 1دقیقه از ماهواره چیزی ضبط نکردم و هرگز هم برای تلویزیون داخلی نیازی به ماهواره نداشتم(به ویژه که دارندگانش از دیدن فوتبال زنده خارجی محروم میشن.ولی من نه)این وصله ها به من نمیچسبه:D:D
بخش بازارچه هم که همه میدونن "ایز دیستروید".:lol:راستی این دوست ذکر شده کدومش هست؟:f34r:آخه چند نفر هستن:eek:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
از این داستان تو ایران کتابی هم منتشر شده؟

دوشنبه بود فکر کنم که دوباره یه قسمت دیدم از کارتونش! کاش میشد یه جوری دوبله فارسی کارتون و عروسکیش رو پیدا کرد

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
از این داستان تو ایران کتابی هم منتشر شده؟

دوشنبه بود فکر کنم که دوباره یه قسمت دیدم از کارتونش! کاش میشد یه جوری دوبله فارسی کارتون و عروسکیش رو پیدا کرد

سلام

این سوال ها جوابشون مخصوص خواهر پرشیانا بود و بس ... این چیزی هم که می نویسم کپی رایتش مال ایشان ... یادم قبلا تاپیک افسانه شجاعان بحثی در این مورد شده بود و یک کتاب معرفی کردند ( دقیق خاطرم نیست ولی ظاهرا یکی از 4 افسانه ی بزرگ چینی و این کتاب هم تلخیصی از ان داستان)

گردهمایی قهرمانان: بر اساس رمان چینی 3 امپراطور نشر ذکر کتاب های قاصدک

پ.ن: گاهی این یادداشت برداری های کوچیک چقدر به درد بخور هستن :rolleyes:

Last edited:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام

این سوال ها جوابشون مخصوص خواهر پرشیانا بود و بس ... این چیزی هم که می نویسم کپی رایتش مال ایشان ... یادم قبلا تاپیک افسانه شجاعان بحثی در این مورد شده بود و یک کتاب معرفی کردند ( دقیق خاطرم نیست ولی ظاهرا یکی از 4 افسانه ی بزرگ چینی و این کتاب هم تلخیصی از ان داستان)

گردهمایی قهرمانان: بر اساس رمان چینی 3 امپراطور نشر ذکر کتاب های قاصدک

پ.ن: گاهی این یادداشت برداری های کوچیک چقدر به درد بخور هستن :rolleyes:

بسیار ممنون
من یه چرخ کوچکی زدم!
ظاهرآ نسخه اصلی عروسکیش بر اساس یک رمان معروف به نام عاشقانه سه پادشاهی ساخته شده که خب احتمالآ به همین اسم 3 امپراطوری که شما گفتید چاپ شده!
حالا من میرم دنبال کتابش

دوستان که گفتند سروش سیما نداره
جای دیگه ای به نظرتون میرسه که بشه دوبله نسخه عروسکیش رو تهیه کرد؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلاااااااااااااااااااااااااااام!

واااااااااااااااااااااى!! يافتم ، يافتم !!!!!!!!

من الان نفسم بالا نمياد، چون بدو بدو اومدم اين لينک رو بدم و تازه برم کشف و شهود کنم که درست يافتم يا نه!!

http://uk.youtube.com/results?search_query=%E4%BA%BA%E5%BD%A2%E5%8A%87%E3%80%80%E4%B8%89%E5%9B%BD%E5%BF%97&search_type=&aq=-1&oq=

واى خدااااااا، يعنى‌ممکنه درست يافته باشم؟؟؟
(اين داتک نامرد هم يوتيوب رو از بيخ و بن فيلشو تر کرده، با از اين هوشمندها جستيدمش!)

ولى‌اين تصاوير، بايد خودش باشه، نه؟

zcmzflmvbw983x761rv.jpg
2urmmebe3beugspmxpch.jpg

فقط نميدونم چرا تايم هاشون انقدر کمه؟

اينم بايد همون تيتراژ نوستالژيکش باشه، شن ها و موزيک و اسم و ...

z9ptd633e3wappy3b5ql.jpg

http://uk.youtube.com/watch?v=jH915iQhNLI

اديت: آره خودشه، خود تيتراژشه، واااااى!!!
تو 4shared (پايين) آپلودش کردم. دوست داشتيد تجديد خاطره بفرماييد ^^

http://www.4shared.com/file/76400011/cd62fd97/sangokushi_opening.html

اينم تيتراژ آخرش:

http://www.4shared.com/file/76416163/75e41627/sangokushi_ending.html

واى، واى واى، من رفتم به کشفياتم بپردازم که دارم غش مى‌کنم (لعنت به فيل تر چى)

خداحافظ فعلا

‌‌

Last edited:

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3

اينم تيتراژ آخرش:

خداحافظ فعلا

‌‌

سلام بر خواهر پرشیانای عزیز.
واقعا دستتون درد نکنه.به قول خودتون حسابی تجدید خاطره شد!
rainbowf.gif

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان

بنده فیلم افسانه سه برادر را از چین خریده ام ..28 تا DVD است با english subtitle دوستانی که چیز بدرد بخور دارند
یا علاقه به خرید آن دارند همین جا reply دهند و به من email بزنند

[email protected]

سلام بر رییسسسس دونفان بزرگ....
خوب حقیقتش رو بخواین من هم عاشق این سریال بودم..مخصوصا کارتونیش نه عروسکیش.....چند سال پیشم که رییس دونفان بزرگ دی وی دی ها رو با پک اصلی فرستادن تا حقیر ببینه و هنوز هم سریالشون دست منه..سریال تلویزیونسش هم که قبل از سال 2000 و فکر میکنم محصول 1999 چین هست یکی از قشنگترین سریال های چینی هست ..البته من شنیدم ..دیدم همچند قسمتیش رو همین بود..چند وقت پیش هم یک فیلم از سینما 1 پخش شد به نام صخره سرخ محصول سال 2008 چین که واقعا من هر چی از این فیلم بگم کم گفتم...با کارگردانی کارگردان بزرگ چینی John Woo و هنرنمای خیلی از بازیگران مشهور چینی که خیلی هاشونو ما تو سریال های چینی دیدیم مثل Jun Hu بازیگر چائوفنگ در سریال Tian Long Babu
این فیلم در دو اپیزود قرار بود ساخته بشه که یکیش پخش شد و اونیکیش هم در حال ساخت هست
Red Cliff
پ ن :بابت این غیبت طولانی عذر میخوام و ان شالله که از این به بعد بیشتر برسم بیام

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

من الان نفسم بالا نمياد، چون بدو بدو اومدم اين لينک رو بدم و تازه برم کشف و شهود کنم که درست يافتم يا نه!!

http://uk.youtube.com/results?search_query=%E4%BA%BA%E5%BD%A2%E5%8A%87%E3%80%80%E4%B8%89%E5%9B%BD%E5%BF%97&search_type=&aq=-1&oq=

واى خدااااااا، يعنى‌ممکنه درست يافته باشم؟؟؟
(اين داتک نامرد هم يوتيوب رو از بيخ و بن فيلشو تر کرده، با از اين هوشمندها جستيدمش!)

ولى‌اين تصاوير، بايد خودش باشه، نه؟

فقط نميدونم چرا تايم هاشون انقدر کمه؟

اينم بايد همون تيتراژ نوستالژيکش باشه، شن ها و موزيک و اسم و ...

http://uk.youtube.com/watch?v=jH915iQhNLI

اديت: آره خودشه، خود تيتراژشه، واااااى!!!

اينم تيتراژ آخرش:

خداحافظ فعلا

‌‌

مرررررررررررررسی
shamrock2.gif

کاش این عروسکیش دوبله گیر میومد ........
hmm.gif

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
این مجموعه یکی از معدود برنامه های عروسکیه که من دوست دارم .(فک نکنم تعدادشون از انگشتای دست بیشتر باشه :p)کارتونش رو زیاد دنبال نمیکردم فقط یادمه اون تیکه ی آخری که مربوط به خواهرشون بود(؟) و آخر هر قسمت دقیقا تکرار میشد حرص منو در میاورد:rolleyes:

[)

خداحافظ فعلا

‌‌

بی نهایت مرسی !:)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام بر همگى ^_^

سلام بر خواهر پرشیانای عزیز.
واقعا دستتون درد نکنه.به قول خودتون حسابی تجدید خاطره شد!

مرررررررررررررسی
کاش این عروسکیش دوبله گیر میومد ........

این مجموعه یکی از معدود برنامه های عروسکیه که من دوست دارم
بی نهایت مرسی !

اوه خواهش مى‌کنم :blush:
آره خيلى‌خوب بود اگه دوبله اش و با کيفيت خوب گير ميومد، اگه يکى پيدا بشه به اين آرشيو صدا و سيما يه دستبرد کوچولو بزنه خيلى‌از مشکلات حل ميشه :lol::p:f34r:

به نقل از Yen Yen :
این سوال ها جوابشون مخصوص خواهر پرشیانا بود و بس ... این چیزی هم که می نویسم کپی رایتش مال ایشان ... یادم قبلا تاپیک افسانه شجاعان بحثی در این مورد شده بود و یک کتاب معرفی کردند
خيلى خيلى لطف دارى به من ين ين جان ولى راستش اون کتاب رو من معرفى نکرده بودم :blush:

به نقل از live for what? :
من یه چرخ کوچکی زدم!
ظاهرآ نسخه اصلی عروسکیش بر اساس یک رمان معروف به نام عاشقانه سه پادشاهی ساخته شده که خب احتمالآ به همین اسم 3 امپراطوری که شما گفتید چاپ شده!
اگر اين کتاب را جايى ديديد يک ندايى هم به بنده بدهيد چون اين رمانس سه امپراتورى که چه بدبختى داريم ما سر سرچ کردن اسمش (به خاطر فيلتر بودن romance در Romance of the Three Kingdoms) يکى از 4 شاهکار ادبيات کلاسيک چين به حساب مياد و توضيحش اينکه که در قرن 14 و اواخر سلسله ى ‌مغولى يوان در چين نوشته شده و به رويدادهاى تاريخى‌اواخر سلسله هان و دوران معروف سه امپراتورى يا پادشاهى که به نام‌هاى شو (يا شوهان) که ليو بى و برادراش مال اين پادشاهى و بنيانگذارش هستند (البته ليو بى بنيانگذارشه)، وى که جناب سائو سائو بنيانگذاريش کرده و وو که سون چوان(همونى‌که تو صخره ى سرخ هم بود) پايه گذارش بوده مى پردازه و يک سرى عشق و عاشقى هم درش داره. همچنين شخصيت ها از حالت انسان هاى‌معمولى خارج شدند و به صورت شخصيت هايى افسانه اى با قدرت هاى مافوق بشرى تبديل شده اند.

اين رو هم گفتم که اين کتاب اواخر سلسه ى يوان نوشته شده. يوان ها مغول بودند (قوبلاى‌خان مال همين دودمانه)، و هر چى باشه دشمن چينى‌هاى هان به حساب مى اومدندو ملت هم به ياد گذشته، داستان هاى شخصيت هاى تاريخى شون و قهرمانى شون رو براى همديگه تعريف مى‌کردند و اين داستان ها همينجور سينه به سينه نقل شده تا سرانجام به قلم تواناى ‌لو گوانجونگ به صورت کتاب دراومد و شد يک ناول تاريخى - اسطوره اى (مثل شاهنامه ى عزيز خودمون ^_^) که نه تنها در چين، بلکه در ژاپن هم مورد توجه قرار گرفت و مى‌بينيد که چقدر ژاپنى ها در اين باره فيلم و انيمه و گيم و غيره ساختند (مثل همين افسانه ى عروسکى - خيمه شب بازى - سه برادر).

یعنی قابل دسترسی هست یا نه؟!

در مورد خريدش، پانتی 2 سال پيش لينک خريدش رو پيدا کرد. فکر کنم yes asia بود. ولی هر dvd ش مثله اينکه 50 تومان در ميآمد! که کسی نداشت بده! حالا اگه بشه 100 نفر آدم جور کرد که مشارکت کنن ، ميشه اشتراکی خريدش!

sigh.gif

بله براى خريد موجوده، البته نه دوبله ى فارسى، بلکه اصل ژاپنيش ، که در 17 تا DVD عرضه شده و هر کدومش تقريبا 51 دلار قيمتشونه که اگر ماليات هم سرش کشيده بشه لابد ميشه 60 دلار. حالا 17 تا دى‌وى‌دى رو ضربدر 60 دلار کنيم ميشه 1020 دلار، دلارم که الان ماشالله از مرز 1000 رد شده بود، حالا ما همون 1000 تومن حسابش ميکنيم و 1000 تومن ضربدر 1020 دلار ميکند به عبارتى 1020000 که حالا اگر از اون قسمت 20 هزارش هم فاکتور بگيريم مى شود يک ميليون ناقابل! به به، به به!!!
1041.gif

اينم لينک خريدش در سايت yesasia با قيمت (17 تاى‌ اول):

http://www.yesasia.com/global/search/%E4%BA%BA%E5%BD%A2%E5%8A%87%E4%B8%89%E5%9B%BD%E5%BF%97/0-0-0-bpt.48_q.%E4%BA%BA%E5%BD%A2%E5%8A%87%E4%B8%89%E5%9B%BD%E5%BF%97-en/list.html

در ضمن چون تمام دى وى ‌دى ‌هايى که در ژاپن توليد شده خيلى گرون هستش، سرشون جايزه هم ميدن تا ملت تشويق به خريدشون بشن! از اينا!!

Last edited:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
مرسی سالى جون، تو خوفى ^_^

دانلودیدمش

Xie Xie Ni

bouquet1.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام پان پان.خوفی
من از این 4 کتاب معروف 3 تا شو دارم.همشو یه جا آپلود می نمایم.

Cao Xueqin - The Dream of the Red Chamber
Luo Guanzhong - Romance of the Three Kingdoms
Wu Cheng-en - The Journey to The West

Chinese classic novels
ساحل کتاب monkey king رو نداری!:eek: همين جا تو PT تو بازارچه يکی از بچه ها ترجمه فارسيش رو برای فروش گذاشته بود! :f34r: ولی اينگيليسيش يه حال ديگه اي ميده!:D

===

پانتی خدا چی کارت نکنه! :D با اينک you tube اي که گذاشتی ، اگه منو بدونی به کجاا ها که نکشوندی؟؟؟!!! :eek: کلی انيميشن چينی فوق العاده زيبا که هنوز لينک دانلودشون رو گير نياوردم حالا همينطور دارم حصرت ميخورم!!!:(:(:(

ولی بسی ممنون کلی تداعی خاطره شد!!:happy:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام پان پان.خوفی
من از این 4 کتاب معروف 3 تا شو دارم.همشو یه جا آپلود می نمایم.

Cao Xueqin - The Dream of the Red Chamber
Luo Guanzhong - Romance of the Three Kingdoms
Wu Cheng-en - The Journey to The West

Chinese classic novels

بسیار ممنون :blush:

من دنبال کتاب ترجمه فارسیش گشتم یکم اما پیدا نشد ظاهرآ کمی تا قسمتی نایاب هست

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
فریدا Monkey King یا Sun Wukong کرکتر اصلی کتاب سیر باختره که جز همین کتابا بود که آپلود کرده بودم.ترجمه ی فارسی شو هم اتفاقا من از همین پی تی به قیمت خون جد هشتم فروشنده خریدم:lol:

ادیت:
این لینک ویکیپدیا گواه من است.باز اگه این همونی نیست که تو میگی یه کم اطلاعات دقیق تر بده شاید یابیدم.
بسی سپاسگزار ، نه منظورم همين بود، فقط من به اون اسم ميشناختم!:p اينا رو نميدونستم که الان دريافتم!:D بازم ممنون

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
20060419_54408.jpg

چی میشد دوبله شده اش هم پیدا می شد.
یادش بخیر!چه عشقی میکردم اون زمان که میدیدمش.الان که این تاپیک رو دیدم دلم واسش لک زد.
1173299906.jpg

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من ديروز اتفاقي سر ناهار ساعت 4 به بعد كارتونيشو ديدم

اي خدا.... پريدم به بچگي اما واقعا عروسكيش بهتر بود. مخصوصا حركت نظاميها خيلي عالي بود

من از سائو سائو بدم نميومد و از ليوبي هم خيلي خوشم نميومد كلا خاكستري ها رو هم بيشتر دوست داشتم مثلا اون داداش ريشو رو بيشتر از ليوبي. زيادي + بودن تو كتم نميره

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
اساتید سلام
امشب به یمن بازبینی قسمت اول شاهکار جناب جان وو (صخره سرخ ) باز یاد این سریال زیبای عروسکی افتادیم و دوران خوش جوانی و گشتی زدیم و صفحه زیر را در ویکی عزیز یافتیم
برای افزایش اطلاعات بدک نیست
کد:
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%B3%D9%87_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%B1_(%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87_%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%DB%8C)

یا حق

بالا