برگزیده های پرشین تولز

...الان من سابقه دار شدم یعنی ...

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
تقریبا 3 ماه گذشته خبری نشده
باید صبر کنی. بعضی اوقات به سال می کشه و خبری نمیشه ماه که چیزی نیست. البته نمی دونم این موارد شما چطوری میشن و سرعت رسیدگی شون چطوری هست.
-----------------------
@lejeuner
جناب شما چطوری سوء پیشینه گرفتین؟ مدارک چی می خواست؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
استارتر واقعا ناراحت شدم پست هارو کامل خوندم تف تو روح اینا که اینجوری با زندگی و اعصاب ملت بازی میکنن

Sent from my C6903 using Tapatalk

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
باید صبر کنی. بعضی اوقات به سال می کشه و خبری نمیشه ماه که چیزی نیست. البته نمی دونم این موارد شما چطوری میشن و سرعت رسیدگی شون چطوری هست.
-----------------------
@lejeuner
جناب شما چطوری سوء پیشینه گرفتین؟ مدارک چی می خواست؟
ببنید سو پیشینه برای مردای جوون کارت پایان خدمت یا معافیت یا برگه از دانشگاه میخواد که سرباز نیستی. + دو دونه عکس + 25 تومن پول و مدارک مثل شناسانامه و کارت ملی . یک معرفی نامه هم میخواد که اگر بخوای جایی استخدام شی خود همون اداره نامه میده بهت بدی برای سو پیشینه / اگر میخوای شرکت ثبت کنی یا کار دیگه برو سو پیشینه بگو معرفی نامه نداری میدن خودشون یک معرفی نامه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام بچه ها این سوالی که میخوام بپرسم شاید از نظر خیلی ها مسخره باشه ولی من چون جوابشو نمیدونم و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم تایپیکشو زدم .تا دوستان راهنمایی کنن.
قضیه از این قراره که چند وقت پیش ما یه تایپیک زدیم به اسم و آدرس :
http://forum.persiantools.com/threads/گیر-میدن-آیا؟.568316/

خلاصه دوستان راهنمایی کردن و چون اکثرا گفتن گیر نمیدن ما وبلاگه را تو بلاگفا زدیم با متنی واسه عضوگیری و با متن ارسال عکسهای ... و فیلمها و داستانهای ... و ... شکن و ... ماهواره و از این حرفا با چهار تا دونه عکس و آدرس گروپ.و بعدم اومدم پست ثابت با تصاویر سک... گذاشتم تو سایتهای بزرگ دانلود فیلم و لینک دادم به این وبلاگه واسه عضوگیری.و هروقت هم فیلتر میشد یه وبلاگ دیگه میزدم با شماره 1.2.3.4 الی آخر ولی فقط همین وبلاگ بود در یک پست و آپدیت نمیشد و فقط معرفی گروپ بود و اینکه تو گروپ هم حتی یه مطلب س... و غیر مجاز ارسال نمیشد و تمامی مطالب از سایت مجازم بود که تو ساماندهی ثبت شده بود .خلاصه بعد چند ماه فعالیت 2 ماه پیش تقریبا ساعت 8 صبح دیدیم زنگ خونمون را زدن و وقتی در را باز کردیم دیدیم 3 نفر از پلیس امنیت هستند کارتشون را نشون دادن و اسکن های وبلاگا هم نشون دادن و گفتن حکم از دادستانی داریم که اقدام کنیم واسه این ماجرا و اومدن تو خونه و اطاقمو گشتن و بعدشم کیس و موبایل و سیدی هامو و فلش مموریم و رسیور ماه.. هم برداشتن و یه نامه دادن گفتن خودش فلان روز ساعت 10 بیاد پلیس امنیت واسه توضیحات خلاصه رفتم پلیس امنیت و یکم پرس و جو کردن و گفتن سابقه داری گفتم نه من بار اولمه حتی اینطور جاها میام و گفتن چرا این وبلاگ را زدی و آیا تو گروپی که گذاشتی ارسال داشتی و گفتم نه من تو گروپم حتی یه ارسال غیر مجاز نداشتم تمامی مطالبی که ارسال میکنم واسه سایت مجازمه که تو ساماندهی ثبت شده گفتن میتونی ثابت کنی که ارسال نداشتی و اشاعه فحشا نداشتی گفتم بله هرزمان که بخواید خلاصه یه برگه هم دادن به اسم اظهار نامه که این حرفا را توش نوشتم و بعدشم انگشت زدم و امضا کردم بعدم گفتن وسایلت اینجا میمونه تا بررسی بشه و خودمون خبرت میکنیم بعد چند روز زنگ زدن خونه و گفتن برو پلیس فتا پیش آقای فلانی پروندت اونجاست رفتم پلیس فتا و ازم پرس و جو کردن و بعدم ایمیلمو اینجا هم چک کردن و بعد نشونشون دادم که تو گروپم هیچ ارسال غیر مجازی انجام نشده و سابقه منفی توی اینترنت ندارم اون آقا یه چیزایی یادداشت کرد و بعدشم یه برگه دیگه داد بهم مثل همون برگه پلیس امنیت که نوشته بود اظهارنامه و گفت همه ی اینایی که گفتی را شفاهی بنویس و انگشت و امضا کن و دیگه از این کارا نکن و شانس آووردی ارسال نداشتی مگرنه واست مشکل ساز میشد گفتم خب حالا با توجه به توضیحاتم چجوری میشه وضعیتم گفت چون نامه از دادستانی بوده پرونده را با توضیحاتی که خودمون نوشتیم و شما گفتی میفرستیم دادگاه انقلاب پیش همون دادستانی که حکم ورود به منزل داده و چند روز دیگه باهات تماس میگیرن .بعد چند روز تماس گرفتن که فلان روز بیاید دادگاه انقلاب پیش فلان دادستان رفتم اونجا و خودمو معرفی کردم و از این حرفا اونجا هم پیش دادستان توضیحاتی که به پلیس فتا و پلیس امنیت داده بودم دادم و یاداشت کرد بعدشم گفت یه درخواست بنویس واسه آزاد سازی وسایلت و بیار من امضا کنم برو وسایلتو از پلیس امنیت بگیر و یه وثیقه هم بزار ( سند گذاشتیم) و شما دیگه اینجا کاری نداری و مرخصی تا چند ماه بعد که خبرت میدیم بیا واسه دادگاه و گرفتن حکمت حلاصه درخواست دادم و وسایلمو رفتم تمام و کمال به جز رسیور گرفتم و وثیقه هم گذاشتم تمام یکی از آشناهامون که وکیله بعد از اینکه من اومدم بیرون از دادگاه رفته از این دادستانه پرسیده که فلانی از اقوام هستش و حالا بابت این کار چه رای میدن دربارش اونم گفته چون دفعه اولش بوده و سابقه نداشته و ارسال نداشته 300 تومن بابت ماهواره 200 تومن بابت وبلاگ فقط جریمش میکنن تا الان که هنوز خبری نشده بابت زمان دادگاه ولی چند روز پیش یه اس ام اس اومد که پرونده شما با شماره فلان به دادستانی شماره ی فلان ارجاع داده شد منم رفتم دادگاه انقلاب و پرس و جو کردم گفتم چنین اس ام اسی اومده و یعنی چی مسئولش گفت که تمام پرونده های دادگاه اینجا ثبت میشه و یه شماره بهش تعلق میگیره و این شماره که اس ام اس اومده شماره پرونده و سابقه شما هست .حالا میخوام برم جواز کسب بگیرم واسه زدن مغازه یا شرکت به نظرتون با این ماجراهایی که پیش اومده و اس ام اسی که اومده من سابقه دار حساب میشم و سو سابقه دارم و بهم جواز نمیدن؟
چرا از اون وکیل آشنات نپرسیدی و اومدی اینجا میپرسی
یعنی اون وکیله بلد نبوده و دوستان اینجا وکیلن ؟!!
اگر به جریمه محکوم بشی دچار محکومیت کیفری موثر نمیشی
سوئ پیشینه فقط به افرادی میرسه که دارای محکومیت کیفری موثر بشن
ضمنا هر مورد برات پیش میاد اول با همون آشنا تون یا هر وکیل دیگه مشورت کن
شما اگر بری از کسی هم شکایت کنی از اون اس ام اس ها برات میاد
اون سابقه پروندته نه سوئ سابقه شما
نگران نباش توکل کن بر خدا
من وکیل نیستم ولی تحصیلات و مطالعات ناتمام حقوق دارم

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من تاحالا حتی یه بارم بعد 22 سال کلانتری هم نرفتم چه برسه به پلیس امنیت و دادگاه کل ماجرای ما این بوده.عکسی هم که میگم از این عکسای فیلما بوده تو وبلاگم .و چند تا عکس از خانمای خارجی تمام س... نبوده .موبایل و کیس و فلش مموری و سیدی هامم همه را گشتن ولی چیزی پیدا نکردن حدود 20 روز دستشون بود
کلانتری پلیس پیشگیریه
این پلیس امنیت
بی دلیل نترس و بزرگ نکن قضیه را ا
ایشالله چیزی نیست
اینها رو برای چی میای توی نت میگی
...

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
متاسفانه بازم ارائه اطلاعات سلیقه ای. نه داداش من نگران نشو به هیچ عنوان.
شما میخوای جواز کسب بگیری , شرکت ثبت کنی و ... که نیاز به گواهی عدم سو سابقه کیفری داره هیچ چیزی تو گوهی برات نوشته نمیشه.

توی گواهی سو سابقه شما هیچ چیزی در این مورد نوشته نمیشه و تنها اگر بخوای کارمند ادارت امنیتی بشی اون موضوعش فرق میکنه و اونا استعلام کاملی میگیرن که آیا پرونده داشتی یا نه ( پرونده داشتن با سو سابقه تفاوت داره ) بعد اون داستان داره.

من تو مهمونی دستگیر شدم. بردن منو جریمه هم دادم دادگاهم رفتم حتی دوست من که تست الکل مثبت داشت شلاق هم خورده اما همین دو ماه پیش سو سابقه گرفتم سفید بود.
اوئنیکه شلاق خورده سوئ پیشینه میگیره
جریمه سوئ پیشینه نمیگیره
به زبان عامیانه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
همش رو خوندم.
شما اگر ذر دادگاهی حاضر بشی و رای برائت شما باشه.
که هیچ.
ولی اگر یک ریال جریمه بشی یا 1 شلاق و ...
سابقه داری.
حالا میمونه یک مسئله اینکه ببینم وقتی میگن برو سو سابقه بیاری.
منظور سابقه کیفری هست یا حقوقی.
محکومیت موثر
مراد از محکومیت های موثر کیفری مذکور در قوانین جزایی مصوب مجلس شورای اسلامی عبارت است از :

الف- محکومیت به حد.

ب- محکومیت به قطع نقص عضو.

ج- محکومیت لازم الاجرا به مجازات حبس از یک سال به بالا در جرائم عمدی .

د- محکومیت به جزای نقدی به مبلغ دو میلیون ریال و بالاتر.
ه- سابقه محکومیت لازم الاجرا دو بار یا بیشتر به علت جرم های عمدی مشابه با هر میزان مجازات .
جرم های سرقت ، کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشا، خیانت در امانت جز جرم های مشابه محسوب می شون

اون قسمت یک ریال شما صحیح نیست

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اعاده حیثیت
اعاده حیثیت تاسیسی است جزایی که به فرد اجازه می‌دهد تا تمامی حقوقی را که به دنبال یک محکومیت قضایی یا حکم قانون از دست داده بازیابد. منظور از اعاده حیثیت، محو ساختن آثار محکومیت کیفری، جلوگیری اشخاص دیگر از طرح آن و قطع محرومیت‌های ناشی از محکومیت کیفری در آینده است.
با اعاده حیثیت، محکومیت از شناسنامه کیفری محکوم پاک می‌شود و لذا در صورت انجام جرم مساله تکرار وجود ندارد و مانعی برای تعلیق اجرای مجازات در صورت وقوع جرم جدید نخواهد بود.

مصادیق اعاده حیثیت و زوال سابقه کیفری
به موجب ماده 62 مکرر قانون مجازات اسلامی محکومیت قطعی کیفری در جرایم عمدی به شرح ذیل، محکوم علیه را از حقوق اجتماعی محروم می‌نماید و پس از انقضاء مدت تعیین شده و اجرای حکم رفع اثر می‌گردد:
1_ محکومان به قطع عضو در جرایم مشمول حد، پنج سال پس از اجرای حکم.
2_ محکومان به شلاق در جرایم مشمول حد، یک سال پس از اجرای حکم.
3_ محکومان به حبس تعزیری بیش از سه سال، دو سال پس از اجرای حکم.
چنانچه اجرای مجازات اعدام به جهتی از جهات متوقف شود در این صورت آثار تبعی آن پس از انقضای هفت سال از تاریخ توقف اجرای حکم رفع می‌شود.(تبصره 2 ماده 62 مکرر ق.م.ا)
در مورد جرایم قابل گذشت در صورتی که پس از صدور حکم قطعی با گذشت شاکی یا مدعی خصوصی اجرای مجازات موقوف شود اثر محکومیت کیفری زایل می‌گردد.(تبصره 3 ماده 62 مکرر ق.م.ا)
عفو مجرم موجب زوال آثار مجازات نمی‌شود مگر اینکه تصریح شده باشد. (تبصره 4 ماده 62 مکرر ق.م.ا)
در مواردی که عفو مجازات آثار کیفری را نیز شامل می‌شود، همچنین در آزادی مشروط، آثار محکومیت پس از گذشت مدت مقرر از زمان آزادی محکوم علیه رفع می‌گردد.(تبصره 5 ماده 62 مکرر ق.م.ا)
محکومیت محکومانی که مورد عفو و بخشودگی قرار می‌گیرند در صورتی زوال آثار محکومیت به مجازات در عفو تصریح شده باشد، از سجل قضایی آنان محو می‌شود. (آئین‌نامه سجل قضایی، ماده 6 )
برگ سجل قضایی پس از انقضاء 70 سال از تاریخ ولادت شخصی که سجل قضایی به نام او صادر شده یا پس از اطلاع رسمی از مرگ او از میان برده می‌شود و مراتب در دفتر سجل قضایی مربوط نیز قید می‌گردد. (آئین‌نامه سجل قضایی، ماده 4)

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
آن چیزی که بعنوان سوءسابقه تاثیر گذار در اقدامات بعدی اشخاص است، همان محکومیت های موثر کیفری است که به موجب ماده ۶۲ مکرر الحاقی 27/1/1377 درقانون مجازات اسلامی 1370صراحتا به آن اشاره شده است. بشرح ذیل:

ماده ۶۲ مکرر – محکومیت قطعی کیفری در جرایم عمدی به شرح ذیل ، محکوم علیه را از حقوق اجتماعی محروم می نماید و پس از انقضاء مدت تعیین شده واجرای حکم رفع اثر می گردد

۱ – محکومان به قطع عضو در جرایم مشمول حد ، پنج سال پس از اجرای حکم

۲ – محکومان به شلاق در جرایم مشمول حد ، یک سال پس از اجرای حکم .

۳ – محکومان به حبس تعزیری بیش از سه سال ، دوسال پس از اجرای حکم

تبصره – ۱ حقوق اجتماعی عبارتست از حقوقی که قانونگذار برای اتباع کشور جمهوری اسلامی ایران و سایر افراد مقیم در قلمرو حاکمیت آن منظور نموده و سلب آن به موجب قانون یاحکم دادگاه صالح می باشد از قبیل :

الف – حق انتخاب شدن در مجالس شورای اسلامی و خبرگان و عضویت در شورای نگهبان وانتخاب شدن به ریاست جمهوری .

ب – عضویت در کلیه انجمنها و شوراها و جمعیتهایی که اعضای آن به موجب قانون انتخاب می شوند .

ج – عضویت در هیات های منصفه و امناء .

د – اشتغال به مشاغل آموزشی و روزنامه نگاری .

ه – استخدام در وزارتخانه ها ، سازمانهای دولتی ،

شرکتها ، موسسات وابسته به دولت ، شهرداریها ، موسسات مامور به خدمات عمومی ، ( ۱۷۱ ) ادارات مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان و نهادهای انقلابی .

و – وکالت دادگستری و تصدی دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق و دفتریاری .

ز – انتخاب شدن به سمت داوری و کارشناسی در مراجع رسمی .

ح – استفاده از نشان و مدالهای دولتی و عناوین افتخاری .

تبصره – ۲ چنانچه اجرای مجازات اعدام به جهتی از جهات متوقف شود در این صورت آثارتبعی آن پس از انقضای هفت سال از تاریخ توقف اجرای حکم رفع می شود .

تبصره – ۳ در مورد جرایم قابل گذشت در صورتی که پس از صدور حکم قطعی با گذشت شاکی یا مدعی خصوصی اجرای مجازات موقوف شود اثر محکومیت کیفری زایل می گردد .

تبصره – ۴ عفو مجرم موجب زوال آثار مجازات نمی شود مگر این که تصریح شده باشد .

تبصره – ۵ در مواردی که عفو مجازات آثار کیفری را نیز شامل می شود ، همچنین در آزادی مشروط ، آثار محکومیت پس از گذشت مدت مقرر از زمان آزادی محکوم علیه رفع می گردد .

بنابراین، باتوجه ماده فوق، محکومیت شما اصلا” محکومیت کیفری مؤثر محسوب نمی شود. آن وکیل محترمی که بیان داشتند، 3 یا 5 سال بعد از بین می رود، صحیح نبوده است. زیرا محکومیت به رابطه نامشروع، جزء موارد موضوع ماده 62 مکرر قانون فوق نیست، که مستلزم محرومیت های مذکور در ماده مزبور باشد. اما سابقه محکومیت اتهامی شما، با محکومیت شما متولدشده و تا ابد باقیست. مانند مشروطی یک سال تحصلی شما در دوران تحصیلی تان، ‌که هیچگاه از بین نمی رود،‌ درکارنامه تحصیلی آن سال و سوابق تحصیلی کلی شما یک سال مردودی ثبت شد‌،‌اما اثری در ادامه تحصیل، استخدام و زندگی آتی شما ندارد.

موضوع محکومیت شما هم ماننداین است. درزندگی حقوقی شما،‌ یک فقره محکومیت به رابطه نامشروع ثبت شد، اما این امر مانع محرویمت های موضوع ماده پیش گفته نیست و اثری جز یک ثبت تاریخی ندارد. پس نباید تعجب کیندکه چرا بعد از چندین سال وجود دارد.

البته متأسفانه در کشور ما معمولا” درگرینش های اسخدامی، ازسوی حراست و… لحاظ می شود. به ویژه در ارگان هایی به که مسائل اخلاقی اهمیت می دهند.

درهرحال، این مانع صدور پاسبورت و خارج رفتن شمانیست. اگر دارد مانعی ایجاد می شود، خلاف قانون است.

بنابه مراتب، جرم ارتکابی شما، سوء پیشیه ایجاد نمی کند. شمامی توانید رفع اثر آن را از دادگاه بخواهید

درخاتمه، جهت مزید اطلاع شما و سایرین، چند نظریه اداره حقوقی و تدوین قوانین قوه قضائیه بیان می شود.

نظریه ۷/۶۸۵۹ – ۱۳۷۹/۷/۱۱ ا . ح . ق : چنانچه مفاد حکم در مورد محکوم علیه اجرا شده و مدتهای مندرج درماده ۶۲ مکرر ق . م . ا . هم سپری شده باشد از آثار تبعی آن رفع اثر شده و سابقه از سجل کیفری محو می گردد و بدین استدلال چنین کسانی فاقد سابقه کیفری موثر تلقی می شوند .

نظریه ۷/۹۶۶ – ۱۳۸۱/۲/۳ ا . ح . ق : ماده ۶۲ مکرر ق . م . ا . در مقام بیان آثار تبعی محکومیتها بوده و آثار تبعی منحصر به موارد ذکر شده در ماده مذکور می باشد . بنابراین محکومیت به شلاق تعزیری موجب محکومیت از حقوق اجتماعی نیست .

نظریه ۷/۳۷۳۴ – ۱۳۷۷/۵/۲۰ ا . ح . ق : محرومیت از حقوق اجتماعی ، موضوع ماده ۶۲ مکرر ق . م . ا . از آثار تبعی مجازاتهای مذکور در آن ماده است . به عبارت دیگر ، صرف محکومیت به مجازاتهای مندرج در ماده یادشده ، موجدمحرومیت از حقوق اجتماعی و موجب سوء پیشینه کیفری خواهد شد و به همین دلیل قید محرومیتهای اجتماعی درمتن حکم لازم نیست و اجرای احکام هم ، حسب مورد تا انقضای مدت محرومیت، گواهی عدم سوء پیشینه به اینگونه محکومین نخواهد داد .

منبع:http://www.judge.blogsky.com/

Eagle_78

Registered User
لایک‌ها
89
بنده هم ناراحت شدم....واقعا همه جوره همه چی به طور نامحسوس کنترل میشه و خشک و تر هم با هم میسوزه
خود من حدود 10 سال پیش سرباز نیروی انتظامی تو قسمت حراست دادگستری بودم
اون موقع فقط موقع رفتن به زندان اسم و مشخصات طرف تو سیستم ثبت میشد و موجب سو پیشینه میشد
خیلی ها رو میشناختم که پرونده هایی با موضوعات کوچک تر داشتند و سو پیشینه نخوردند...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
چرا از اون وکیل آشنات نپرسیدی و اومدی اینجا میپرسی
یعنی اون وکیله بلد نبوده و دوستان اینجا وکیلن ؟!!
اگر به جریمه محکوم بشی دچار محکومیت کیفری موثر نمیشی
سوئ پیشینه فقط به افرادی میرسه که دارای محکومیت کیفری موثر بشن
ضمنا هر مورد برات پیش میاد اول با همون آشنا تون یا هر وکیل دیگه مشورت کن
شما اگر بری از کسی هم شکایت کنی از اون اس ام اس ها برات میاد
اون سابقه پروندته نه سوئ سابقه شما
نگران نباش توکل کن بر خدا
من وکیل نیستم ولی تحصیلات و مطالعات ناتمام حقوق دارم
والا با اون آشنامون زیاد رفت و آمد نداریم که بپرسم ازش

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بنده هم ناراحت شدم....واقعا همه جوره همه چی به طور نامحسوس کنترل میشه و خشک و تر هم با هم میسوزه
خود من حدود 10 سال پیش سرباز نیروی انتظامی تو قسمت حراست دادگستری بودم
اون موقع فقط موقع رفتن به زندان اسم و مشخصات طرف تو سیستم ثبت میشد و موجب سو پیشینه میشد
خیلی ها رو میشناختم که پرونده هایی با موضوعات کوچک تر داشتند و سو پیشینه نخوردند...
تو دادگستری همون کده ثبت شده که بعدش اومد به گوشیم از چند نفر که پرسیدم گفتن این جز سو پیشینه نمیشه حالا خدا داند

Eagle_78

Registered User
لایک‌ها
89
تو دادگستری همون کده ثبت شده که بعدش اومد به گوشیم از چند نفر که پرسیدم گفتن این جز سو پیشینه نمیشه حالا خدا داند
نه اون موقع سازمان زندانها بود که ثبت میکرد حتی اگه فقط یه روز زندان میرفتید دیگه تموم بود !...
تو دادگستری که هرروز اسم هزاران نفر ثبت میشه... قرار نیست که همه سو پیشینه بشه
به نظر میاد خیلی هم شما نباید نگران باشی مگه بخوان یه حکم بد برات ببرن که اون هم بعیده اینکارا همه برای ترسوندنه خودشون هم ته وجدان خودشون میدونند تو این همه جرم خفن دیگه جرم شما اصلا به حساب نمیاد که ...:rolleyes:

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اینهمه داستان گفتیم و دوستان فرمودن
تازه میگی خدا داند
خدای متعال به من و شمای بند خدا عقل داده که تحقیق کنیم و به نتیجه برسیم
من اگه جای اون مامورا بودم برات حبس ابد خانگی تقاضا میکردم
که تحقیق کنی و بدانی
دی

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بازپرسه اولش که رفتم داخل خیلی شخصیت داشت و بد اخلاق بود مثلا گفت حالا فیلم سک...
اینهمه داستان گفتیم و دوستان فرمودن
تازه میگی خدا داند
خدای متعال به من و شمای بند خدا عقل داده که تحقیق کنیم و به نتیجه برسیم
من اگه جای اون مامورا بودم برات حبس ابد خانگی تقاضا میکردم
که تحقیق کنی و بدانی
دی
آخه توقعی نیست ازم تو این موارد هیچ اطلاعی ندارم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بازپرسه اولش که رفتم داخل خیلی شخصیت داشت و بد اخلاق بود مثلا گفت حالا فیلم سک... تو اینترنت میزاری منم بهش گفتم من اصلا اینکارو نکردم و تمام توضیحاتمو هم تو فتا دادم هم پلیس امنیت .بعد پروندمو یه چند دقیقه خوند انگار از این روز به اون رو شد اخلاقش خوب شد و گفت یه درخواست بده وسایلاتو تحویلت بدن یه سند هم بزار تا خبرت کنیم دیگه هم از اینکارا نکن

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
بازپرسه اولش که رفتم داخل خیلی شخصیت داشت و بد اخلاق بود مثلا گفت حالا فیلم سک... تو اینترنت میزاری منم بهش گفتم من اصلا اینکارو نکردم و تمام توضیحاتمو هم تو فتا دادم هم پلیس امنیت .بعد پروندمو یه چند دقیقه خوند انگار از این روز به اون رو شد اخلاقش خوب شد و گفت یه درخواست بده وسایلاتو تحویلت بدن یه سند هم بزار تا خبرت کنیم دیگه هم از اینکارا نکن
اصولا باز پرس های محترم مبایست جدی باشن

javad636363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها این سوالی که میخوام بپرسم شاید از نظر خیلی ها مسخره باشه ولی من چون جوابشو نمیدونم و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم تایپیکشو زدم .تا دوستان راهنمایی کنن.
قضیه از این قراره که چند وقت پیش ما یه تایپیک زدیم به اسم و آدرس :
http://forum.persiantools.com/threads/گیر-میدن-آیا؟.568316/

خلاصه دوستان راهنمایی کردن و چون اکثرا گفتن گیر نمیدن ما وبلاگه را تو بلاگفا زدیم با متنی واسه عضوگیری و با متن ارسال عکسهای ... و فیلمها و داستانهای ... و ... شکن و ... ماهواره و از این حرفا با چهار تا دونه عکس و آدرس گروپ.و بعدم اومدم پست ثابت با تصاویر سک... گذاشتم تو سایتهای بزرگ دانلود فیلم و لینک دادم به این وبلاگه واسه عضوگیری.و هروقت هم فیلتر میشد یه وبلاگ دیگه میزدم با شماره 1.2.3.4 الی آخر ولی فقط همین وبلاگ بود در یک پست و آپدیت نمیشد و فقط معرفی گروپ بود و اینکه تو گروپ هم حتی یه مطلب س... و غیر مجاز ارسال نمیشد و تمامی مطالب از سایت مجازم بود که تو ساماندهی ثبت شده بود .خلاصه بعد چند ماه فعالیت 2 ماه پیش تقریبا ساعت 8 صبح دیدیم زنگ خونمون را زدن و وقتی در را باز کردیم دیدیم 3 نفر از پلیس امنیت هستند کارتشون را نشون دادن و اسکن های وبلاگا هم نشون دادن و گفتن حکم از دادستانی داریم که اقدام کنیم واسه این ماجرا و اومدن تو خونه و اطاقمو گشتن و بعدشم کیس و موبایل و سیدی هامو و فلش مموریم و رسیور ماه.. هم برداشتن و یه نامه دادن گفتن خودش فلان روز ساعت 10 بیاد پلیس امنیت واسه توضیحات خلاصه رفتم پلیس امنیت و یکم پرس و جو کردن و گفتن سابقه داری گفتم نه من بار اولمه حتی اینطور جاها میام و گفتن چرا این وبلاگ را زدی و آیا تو گروپی که گذاشتی ارسال داشتی و گفتم نه من تو گروپم حتی یه ارسال غیر مجاز نداشتم تمامی مطالبی که ارسال میکنم واسه سایت مجازمه که تو ساماندهی ثبت شده گفتن میتونی ثابت کنی که ارسال نداشتی و اشاعه فحشا نداشتی گفتم بله هرزمان که بخواید خلاصه یه برگه هم دادن به اسم اظهار نامه که این حرفا را توش نوشتم و بعدشم انگشت زدم و امضا کردم بعدم گفتن وسایلت اینجا میمونه تا بررسی بشه و خودمون خبرت میکنیم بعد چند روز زنگ زدن خونه و گفتن برو پلیس فتا پیش آقای فلانی پروندت اونجاست رفتم پلیس فتا و ازم پرس و جو کردن و بعدم ایمیلمو اینجا هم چک کردن و بعد نشونشون دادم که تو گروپم هیچ ارسال غیر مجازی انجام نشده و سابقه منفی توی اینترنت ندارم اون آقا یه چیزایی یادداشت کرد و بعدشم یه برگه دیگه داد بهم مثل همون برگه پلیس امنیت که نوشته بود اظهارنامه و گفت همه ی اینایی که گفتی را شفاهی بنویس و انگشت و امضا کن و دیگه از این کارا نکن و شانس آووردی ارسال نداشتی مگرنه واست مشکل ساز میشد گفتم خب حالا با توجه به توضیحاتم چجوری میشه وضعیتم گفت چون نامه از دادستانی بوده پرونده را با توضیحاتی که خودمون نوشتیم و شما گفتی میفرستیم دادگاه انقلاب پیش همون دادستانی که حکم ورود به منزل داده و چند روز دیگه باهات تماس میگیرن .بعد چند روز تماس گرفتن که فلان روز بیاید دادگاه انقلاب پیش فلان دادستان رفتم اونجا و خودمو معرفی کردم و از این حرفا اونجا هم پیش دادستان توضیحاتی که به پلیس فتا و پلیس امنیت داده بودم دادم و یاداشت کرد بعدشم گفت یه درخواست بنویس واسه آزاد سازی وسایلت و بیار من امضا کنم برو وسایلتو از پلیس امنیت بگیر و یه وثیقه هم بزار ( سند گذاشتیم) و شما دیگه اینجا کاری نداری و مرخصی تا چند ماه بعد که خبرت میدیم بیا واسه دادگاه و گرفتن حکمت حلاصه درخواست دادم و وسایلمو رفتم تمام و کمال به جز رسیور گرفتم و وثیقه هم گذاشتم تمام یکی از آشناهامون که وکیله بعد از اینکه من اومدم بیرون از دادگاه رفته از این دادستانه پرسیده که فلانی از اقوام هستش و حالا بابت این کار چه رای میدن دربارش اونم گفته چون دفعه اولش بوده و سابقه نداشته و ارسال نداشته 300 تومن بابت ماهواره 200 تومن بابت وبلاگ فقط جریمش میکنن تا الان که هنوز خبری نشده بابت زمان دادگاه ولی چند روز پیش یه اس ام اس اومد که پرونده شما با شماره فلان به دادستانی شماره ی فلان ارجاع داده شد منم رفتم دادگاه انقلاب و پرس و جو کردم گفتم چنین اس ام اسی اومده و یعنی چی مسئولش گفت که تمام پرونده های دادگاه اینجا ثبت میشه و یه شماره بهش تعلق میگیره و این شماره که اس ام اس اومده شماره پرونده و سابقه شما هست .حالا میخوام برم جواز کسب بگیرم واسه زدن مغازه یا شرکت به نظرتون با این ماجراهایی که پیش اومده و اس ام اسی که اومده من سابقه دار حساب میشم و سو سابقه دارم و بهم جواز نمیدن؟

سلام
چه جوری آدرس خونه رو پیدا کردند؟

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
اگر سند نمیزاشتی باید میرفتی زندان تا جوابش بیاد؟؟؟؟o_O

بالا