برگزیده های پرشین تولز

انتخاب یکی از این گزینه ها: SLI کردن دو کارت گرافیک یا یک کارت گرافیک قوی

volfsboy

Registered User
لایک‌ها
219
انتخاب یکی از این گزینه ها: SLI کردن دو کارت گرافیک یا یک کارت گرافیک قوی

با سلام خدمت دوستان گرامی بنده مبخوام یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنم و میخوام نظر شما رو راجع به موضوع بدونم.

من میخوام واسه گرافیک تا 2500 یا بیشتر خرج کنم.

1 - یک راه اینه که دو کارت گرافیک 2 گیگ مثل ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5 به صورت SLI استفاده کنم.

2 – یه راه دیگه اینه که یه کارت گرافیک 4 گیگ بخرم مثل ASUS ROG STRIKER GTX 760 Platinum 4GB

یا یه کارت دیگه مثل این ASUS ROG MARS760 GTX 760x2 4GB GDDR5 نظرتون راجع به این کارت چیه؟ کارت خوبیه؟ با وجود دو هسته فقط دو فن داره مشکلی پیش نمیاد؟ در حالی که کارت قبلی 1 هسته و دو فن داره.

حالا نظر شما راجع به این موارد چیه؟ شما کدوم رو انتخاب میکنید؟

من فقط برای گیم میخوام و اصلا اوورکلاک و از این جور چیزا بلد نیستم.

اصلا SLI کردن بهتره یا یک کارت مجزا و قوی خریدن؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
تک کارت قوی خریدن!
چرا؟ چون در آینده همون تک کارت رو می تونید SLI کنید و قابلیت ارتقا و پتانسیل آینده نگری رو هم برای خودتون محیا کردین!
GTX 780 یا GTX 780 Ti گیگابایت رو توصیه می کنم. بسیار انتخاب متعادلی از حیث قیمت، کارایی، خنک کنندگی و گارانتی به شمار میاد.

770 2 گیگ ایسوس، مشکل دمایی داره گویا! توصیه نمی کنم بهتون!

mr_sasma

Registered User
لایک‌ها
68
تک کارت قطعاً بهتره. و این نکته رو هم باید بدونید که وقتی شما دو تا کارت گرافیم رو SLI می کنید، رم اون Share نمی شه. یعنی 2 تا کارت گرافیک 2GB به شما 4GB رم نمی ده، بلکه فقط از رم یکی یعنی همون 2GB استفاده می کنه. (البته 100% مطمئن نیستم، اگه اشتباه می کنم، دوستان گوشزد کنن!)
من هم فکر می کنم GTX780Ti گزینه خیلی خوبیه.

hoseeinkhoshandam

Registered User
لایک‌ها
23
سلام با احترام به دوست عزیز قطعا شما با دو گرافیک پرفر منس زیادتری خواهید داشت. چون خودم تجربه کراس فایر رو با دو کارت 4890 دارم. که فرقی با اس ال ای نداره فقط برنده کارتها فرق میکنه. ولی فقط پاور حداقل 1000 لازم داری. قابل توجه دوست عزیز بله رم هم شیر و دو برابر میشه.

بالا